Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
2 hír a csapat tájáról:
- érkezett Kyle Fuller C Seattlebol,
- mostmár hivatalos, hogy idén 2 meccsen is alternatív sisakban fogunk játszani. Nem tudom, hogy ez már esetleg az előszele-e a már beharangozott mez/arculat váltásnak, vagy csak az új szabályokat használjuk ki ezzel. Mindenesetre felőlem lehet új mez vagy akármi, de annak nem örülnek, ha nem maradna a narancs, mint alap szín, plusz a logó váltás se tetszene. Én imádom ezt a lofejet, remelem maradni fog.
roberto23
Fuller interior depth, szal ne várjon csodát senki tőle, kb. Glasgow helyére jött univerzális csereként.
Az rebesgetik a madarak h fehér lesz az alternatív sisak, majd élőben nyilatkozok róla ha valóban így lesz, de annyira nem tetszene, havas sziklás hegység ide v oda.
Általános Doktor
Alapvetően formatervezéssel és dizájnnal foglalkozom. A formai megújulás nincs ellenemre. Mindeközben azt gondolom, hogy a jelenlegi logónk, címerünk annyira kortalan, időtálló és modern, hogy ezen csak rontani lehet. Ahogy Black szokta mondani, ami jó, azt nem kell megszerelni. Mind a színeket, mind a sisakot nagyon lehet szeretni, és igazàn kifejező. Nekem szemèlyesen az all navy blue a kedvencem. Ha jobb lesz, oké.. Deee… Könyörgöm ne basszuk el ezt a csodálatos harmóniát.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 970 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
2 hír a csapat tájáról:
- érkezett Kyle Fuller C Seattlebol,
- mostmár hivatalos, hogy idén 2 meccsen is alternatív sisakban fogunk játszani. Nem tudom, hogy ez már esetleg az előszele-e a már beharangozott mez/arculat váltásnak, vagy csak az új szabályokat használjuk ki ezzel. Mindenesetre felőlem lehet új mez vagy akármi, de annak nem örülnek, ha nem maradna a narancs, mint alap szín, plusz a logó váltás se tetszene. Én imádom ezt a lofejet, remelem maradni fog.
roberto23
Fuller interior depth, szal ne várjon csodát senki tőle, kb. Glasgow helyére jött univerzális csereként.
Az rebesgetik a madarak h fehér lesz az alternatív sisak, majd élőben nyilatkozok róla ha valóban így lesz, de annyira nem tetszene, havas sziklás hegység ide v oda.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 762 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
2 hír a csapat tájáról:
- érkezett Kyle Fuller C Seattlebol,
- mostmár hivatalos, hogy idén 2 meccsen is alternatív sisakban fogunk játszani. Nem tudom, hogy ez már esetleg az előszele-e a már beharangozott mez/arculat váltásnak, vagy csak az új szabályokat használjuk ki ezzel. Mindenesetre felőlem lehet új mez vagy akármi, de annak nem örülnek, ha nem maradna a narancs, mint alap szín, plusz a logó váltás se tetszene. Én imádom ezt a lofejet, remelem maradni fog.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
Paton: "Kareem Jackson and Latavius Murray in the mix to re-sign with Broncos, but there are things that has to work out."

Dalton Risner waiting for a Broncos offer before he accept any deal in the free agency. He is willing to accept a significant difference in money to remain with the Broncos, but Denver did not made an offer yet.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
A mikutyánkkölyke örökös kedvenc Lindsey meg közben az XFL-ben kötött ki.
dreadman
ez hogy lehet egyébként? nálatok elég jól ment neki emlékeim szerint
Fontos_Vidra
Gordon > Lindsay
Zalán
ez oké, de az xfl nem nfl szint, ezért nem értem miért csúszott le oda
Fontos_Vidra
szeritnem önbizalom.
Itt jól ment neki, volt pro bowler, 1000 yard fölött, aztán új OC-nál máig érthetetlen és utólag sem beigazolódott döntés alapján másodhegedűs lett.
Majd nem fogadta el a tendert inkább új csapat után nézett érthető módon, de érthetetlen módon a Texanst választotta, ahol elég egyértelmű jelek mutattak arra, hogy épp szétesnek és rövid távon egy játékos temető lesz belőlük.

Onnantól kezdve miért próbálkozzon bárki egy "öreg" veteránnal, miért ne próbáljon a rookie classban találni egy hasonlót, ugyanúgy van rá esély, mint feltámasztani egy karriert.

btw azt se értem, hogy nekünk miért kell ennyi veterán RB-t hozni, de nagyjából semmit nem értettem a csapatépítésünkből 2016-2022 között és hát nem is épült semmi, amiből utólag megérthetném...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 279
A mikutyánkkölyke örökös kedvenc Lindsey meg közben az XFL-ben kötött ki.
dreadman
ez hogy lehet egyébként? nálatok elég jól ment neki emlékeim szerint
Fontos_Vidra
Gordon > Lindsay
Zalán
ez oké, de az xfl nem nfl szint, ezért nem értem miért csúszott le oda
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A mikutyánkkölyke örökös kedvenc Lindsey meg közben az XFL-ben kötött ki.
dreadman
ez hogy lehet egyébként? nálatok elég jól ment neki emlékeim szerint
Fontos_Vidra
Gordon > Lindsay

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 279
A mikutyánkkölyke örökös kedvenc Lindsey meg közben az XFL-ben kötött ki.
dreadman
ez hogy lehet egyébként? nálatok elég jól ment neki emlékeim szerint
több mint 1 éve
dreadman Denver Broncos 152
A mikutyánkkölyke örökös kedvenc Lindsey meg közben az XFL-ben kötött ki.

Positive Vibration
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 762 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben teljes lett az edzői stáb.


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 762 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nekem ezzel a Callaway igazolással összességében tetszik az FA tevékenységünk. Meg ha volt is benne itt-ott túlfizetés, de agresszívak voltunk, need pozikra érkeztek papíron jó játékosok. Meglátjuk a pályán ki milyen lesz, de nem rossz.

Amúgy szerintem így, hogy jött Callaway Hamlerrol szerintem lemondtunk. Durván porcelán szegény.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Marquez Callaway érkezik (a Hamler sérülés után egyből)
Szerintem jó lesz, SP-vel dolgozott is New Orleans-ban (WR 3/4-nek szerintem jó nagyon)

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Porcelán. Végleg el kéne engedni ezt a Hamler projectet.

xrace77
Csóri srác. Pedig nagyon megnéztem volna mit tudna egy egészséges szezonban egy normális offense-ben. Én nagyon bírnám..
Zalán
én már nem válogatok, nélküle is megnéznék egy normális offenset a Broncostól

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Porcelán. Végleg el kéne engedni ezt a Hamler projectet.

xrace77
Csóri srác. Pedig nagyon megnéztem volna mit tudna egy egészséges szezonban egy normális offense-ben. Én nagyon bírnám..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Porcelán. Végleg el kéne engedni ezt a Hamler projectet.
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Jeudy-nak van csak trade értéke. Patrick ACL-ből jön, Sutton-nak meg szar éve volt és most kezd sokat keresni...

Mondjuk Sutton szar éve nálam részben Wilson hibája, sok olyan esetre emlékszem, amikor Sutton üresre futva tombolt a pályán, mert Wilson felé se nézett. Neki tavaly lett volna komoly trade értéke, jelen pillanatban nincs olyan sok...
StormST
Azt értem, hogy ő érne valamit, de mitől lenne jobb egy első kör vége cetlin húzott CB2, S vagy DE helyette?
FLZOLI
Jeudynak nagy pénzt kell adni egy év múlva, amikor Wilson is elkezdi felkúrni a sapkát. Egy fiatallal Wilson szerződése kifutásáig érdemben lehet számolni. Magánvéleményem az, hogy én is Jeudyt szeretném nézegetni egy működőképes Denver offense-ben. Erre Payton 3-5 éves távlatban garancia is lehet. Wilson 1-2 éves távltban nem az. Ettől még lehet az vele, ha feltámad, de nem garancia. Addig Jeudyt jegelni itt kurva sok pénzért nem biztos, hogy megéri. De ez csak teoria Budapestről.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jeudy-nak van csak trade értéke. Patrick ACL-ből jön, Sutton-nak meg szar éve volt és most kezd sokat keresni...

Mondjuk Sutton szar éve nálam részben Wilson hibája, sok olyan esetre emlékszem, amikor Sutton üresre futva tombolt a pályán, mert Wilson felé se nézett. Neki tavaly lett volna komoly trade értéke, jelen pillanatban nincs olyan sok...
StormST
Azt értem, hogy ő érne valamit, de mitől lenne jobb egy első kör vége cetlin húzott CB2, S vagy DE helyette?

több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Jeudy-nak van csak trade értéke. Patrick ACL-ből jön, Sutton-nak meg szar éve volt és most kezd sokat keresni...

Mondjuk Sutton szar éve nálam részben Wilson hibája, sok olyan esetre emlékszem, amikor Sutton üresre futva tombolt a pályán, mert Wilson felé se nézett. Neki tavaly lett volna komoly trade értéke, jelen pillanatban nincs olyan sok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem ezeket a Jeudy trade pletykákat. Hülyeség lenne pont őt elcserélni egy új rezsim érkezésekor. Ha SP nem tud vele bánni akkor oké, viszlát, de egy bizonytalan cetlire kidobni....

több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 933
Waitman lapát. Ennyit a versenyről. 😕
roberto23
Adta az ég, nála rosszabb puntert még nem láttam
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 762 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Waitman lapát. Ennyit a versenyről. 😕

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
Mai NFL-ben nincs olyan, hogy egy csapat saját jogon jó, de a csoport elnyomja, így szerintem kevésbé kell foglalkozni azzal mit csinálnak a csoportriválisok. Egyszerre úgyse lesz jó a Raiders, Chargers, Broncos trió
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 762 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Dixon fiú hazatért. Újra punter csata van kilátásban a TC-ben.

Végre lesz miért követni az eseményeket. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Távolról hasonlít, közelebbről szerintem különbözik.
Egyrészt más a "beáldozott" játékosok életkora és a pályájuk íve
Másrészt 09-11 között teljesen nyitott volt a divízió, opció volt minden meglévő értékhez ragaszkodni és azt a kicsit hozzáadni, ami a div győzelemhez kell.
Most én úgy érzem erős inkább erős alapokra kell helyezni a csapatot, nem idén kell megpróbálni letaszítani a KC-t a trónról, mert nem fog sikerülni. Senki se fogja kimondani, hogy előre feladta, de 2-3 év múlva az fog jobban állni, aki előbb kezd el a 2-3 év múlvára koncentrálni. JMD és Payton szerintem most ezt megteheti, Staley nem, viszont pont nekik van meg a QB-juk a kihívó szerephez. Nem az hogy Herbert kihívója Mahomes-nak az MVP címért, de elég jó QB ahhoz, hogy ott legyen a PO-ban és egy jó coachinggal 1 meccsen ne legyen esélytelen. Szerintem ha volt csapat akinek rá kellett volna mennie Paytonra, azok ők.
Idén gondolom megint ott billegnek majd a PO határán, de az valójában 1 év Herbert pályafutásából és Riverséből sok ilyen 1 év elment, míg végül véget ért tehetségéhez mérten sikertelenül...

De persze ha a Raiders most mellényúl a QB választással, vagy nem választ, akkor 2-3 év múlva ott tarthatnak, mint mi tartottunk Bridgewaterrel. Ha nem talál vagy nevel QB-t jmd, akkor megbukik és nem menekül a denveri hasonlatoktól, de ezen szerintem nem változtat, hogy most a hanyatló Carr vagy a középszer Garoppolo mögé keresi az új fr.QB-t.

Nekünk, ha idén nem jutunk PO-ba, QB-t kell húznunk, pont. És akkor valójában egy évvel a Raiders mögött járunk majd, de persze az lesz a fontosabb, hogy kinek volt nagyobb szerencséje a QB-val. Ha Wilson magára talál idén, az más pályára állítana minket, akkor a rövid távú de jobb megoládsokat kéne keresni. De ez nagyon feltételes talaja a gondolatmenetnek, a Raidersnél egyértelműbb a helyzet, egyértelműbb volt a döntés a QB váltás kapcsán is. Számomra az is egyértelmű, hogy QB-t kell húzniuk, kérdés, hogy tudnak-e és húznak-e és ha igen, kit.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear