Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Már nem fantastic a locker room.. Egy lépés a jó irányba. Én biztosan nem szóltalak le. Ha jól tudom, mostantól lehet tárgyulni a delikvensekkel. Bár nagyon népszerűek a pénzen túl nem leszünk. Én még ma rúgnám ki Wilsont is csomagban. Mindenesetre 20 millió dolcsit keresni ilyen hitvány melóval.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tegnap le lettem szólva, hogy hülyeség kirúgni Hackettet szezon közben. Úgy tűnik a vezetőség egyetértett.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Paton marad
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp karácsonyi meglepetèse Hackett kirúgásra itèlve
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Hackett kirugva
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

xrace77
A Hackett-ábrázoláson sírok.. 😂

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
több mint 1 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
"Egy második körös pick-ért odaadjuk Carrol-t, ha érdekel." Nem lehetne első kör ? De olyan már lehet, hogy nincs is kb két évig. 😊
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Hackett-et én már nem rúgnám ki szezon vége előtt, teljesen felesleges lenne már, majd a 18. hét után, meccs vége után egyből…

Ami a pótlását illeti, nekem személy szerint kezd elegem lenni ebből a “hozzunk rookie HC-t” dologból kezd már elegem lenni, nem tudom hirtelen, hogy milyen tapasztalt HCk lesznek a piacon, de én tuti onnan válsztanék, külön bónusz lenne, ha tudna olyan OC-t hozni, aki dolgozott már RW-al, ha már tőle úgyse tudunk egyelőre megszabadulni…
StormST
Egy második körös pick-ért odaadjuk Carrol-t, ha érdekel.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt a Risner eset:

Video: During the #Broncos 51-14 loss to the #Rams, Denver players Dalton Risner and QB Brett Rypien got into it on the sidelines (@reiter_mitchell)

"Do something Brett!, do something!"

Risner is Denver's Walter Payton Man of the Year nominee.

 twitter.com/reiter_mitchell/status/1607213960079773701/video/1

több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hogy őszinte legyek, teljességgel reménytelennek látom, hogy majd szerzünk egy olyan O gurut, aki Wilson erényeire építve csinál csapatot jövőre. Kurva nagy hiba lenne. Wilsonnak vége, így is, úgy is. Pont mint Flacco. Elücsörög majd ilyen elsőkörös bustok mögött valahol apróért, amíg meg nem unja. Innen nem áll fel ez a bohóc. Kurva nagy hiba lenne. Nincs más választásunk, mint bevállalni, minden idők legrosszabb üzletét kötötte meg a csapat vezetése, és ennek következményei vannak. Minden egyes év, hónap, hét, nap, óra csak odázza a felemelkedés lehetőségét, amíg menteni akarod a sztorid. Van ez így, amikor felteszed a kezed és megteszed az őszinte beismerőt. Elbasztuk. Le kell ültetni a padra, vagy kibaszni vállalni minden pénzügyi kondíciót. Én ugyanezt nézem inkább 25 udfa-val a keretben, mint ezt így, ami tudod, hogy sehova nem vezet. Teljes rebuild. Ki kell böjtölni ezt a 2-3 évet lenn. És mindenkire rátenni az árcédulát, gyűjteni a pickeket 2024-25-re. Fájni fog. De hét éve fáj. Most már kibírjuk.. “Ha meg kell baszódni… Akkor meg kell baszódni.” 🥺

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Lemondott már, visszavonult már?
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hackett-et én már nem rúgnám ki szezon vége előtt, teljesen felesleges lenne már, majd a 18. hét után, meccs vége után egyből…

Ami a pótlását illeti, nekem személy szerint kezd elegem lenni ebből a “hozzunk rookie HC-t” dologból kezd már elegem lenni, nem tudom hirtelen, hogy milyen tapasztalt HCk lesznek a piacon, de én tuti onnan válsztanék, külön bónusz lenne, ha tudna olyan OC-t hozni, aki dolgozott már RW-al, ha már tőle úgyse tudunk egyelőre megszabadulni…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Semmi gond, csak az OL a szar…

Szánalmasak vagyunk és most már sikerült a D-t is fejben romra rakni…

Azért az is egy komoly mèlység volt, amikor Ryp ment oda emberkedni az OL-hoz, nem tudom mi hangzott el, de nem hinném, hogy neki bármi joga lenne ócsárolni vagy számonkérni bárkit a csapatban, ez után a meccs után meg pláne, amilyen csodás pick6-et dobott…

RW meg mintha híró módba kapcsolna minden alkalommal, amikor van ideje, vagy amikor kiforog, a 3. INT volt nálam az igazi mélypont, ahogy ott leszart minden mást, csak Dulcich és a TD kellett neki, mintha nem épp a liga jobbik CBi közül az egyik lett volna ott, hiába tombolt üresen Sutton és még egy WR, meg nem lett volna előtte vagy 15 yard hely futni. Gyalázat, amit művelt megint…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sajnos | vagy nem sajnos, nézőpont kérdése | a karácsonyi időszakban nincs időm hosszabban írni, remélem a két ünnep közt részletesen is megérvelhetem, de:

- Hackett év végén cut | a tegnapi meccs előtt már arra hajlottam h racionálisabb még egy évet megtartani mondván kezd összeállni a dolog még ha garbage timeban is van a szezon, de a csapat egyben és második évére összeállhat minden, de a tegnapira mérsékelten van mentség |
- Paton marad

Röviden h miért tartanám meg Patont:
Nálam 2 nagy hibára (Hackett + RW korai hosszabbítás) jut sok részsiker, a második nagy hibája ebben az offseasonben reparálhatatlan, ellenben van halvány remény h más szisztémában ez működik | a tegnapi meccsig legalábbis ezt gondoltam, most borúsabb vagyok mint valaha ezzel kapcsolatban is | . Ha nem működik, akkor jövőre újra földbe fogunk állni, de egy új GM-nek már nem lenne teljesen megkötve a keze, lenne egy nagyon erős első körünk, meg RW is már vállalhatóbb kondíciókkal vágható ki/cserélhető el | ala oswi | .
Ebben a scenárióban az egyetlen hátrány h ha összedőlne jövőre (is) minden, akkor egy olyan edző lenne az új GM alatt akit nem ő választott. A híreket elnézve ez az edző Quinn lenne, aki azért már dolgozott sok környezetben, de túlságosan előre szaladtam, ha lesz időm, akkor majd jobban besúlyozom a pro/kontra érveimet.

ui.: minden egyes csalódás után oda lyukadok ki h az egész post SB időszak ősbűne KisShanny ki nem nevezése volt | WP-vel DC-ben, papíron álom lett volna... | , onnantól vagyunk egy folyamatos kényszerpályán, ami a liga bohócai közé vitt minket.
Az elmúlt időkben kiszivárgott már annyi infó h tudni lehessen h az egyik ok az volt h Joe Ellis korábban összerúgta a port az apjával | ő rúgatta ki, ami miatt utána haragban maradtak | , emiatt nem akarta megadni azt a kontrollt amit a fia elvárt volna. Erről is megérne hosszan értekezni | vagy tradelni érte 😀 | .

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 941
Na kihúzza Hackett a szezon végéig? Ki mire tippel?

Amúgy sajnos/nem sajnos, de szerintem Paton helye biztos egyelőre. A következő HC kinevezést meg megkapja, aztán meglátjuk.
roberto23
Felesleges két meccsre interim HC-t kinevezni, kötelezőből lejátszuk ezt a két meccset aztán viszlát.

Erre a tegnapira nem is pazarolnám a szót, Wilson katasztrófa volt, nincs mentség. Ha az a Rams ver el ennyire, amelyik megnyerte a super bowlt, ez még úgy is elfogadhatatlan lenne, de könyörgöm, ez a Rams C volt, nincs Stafford, Kupp, Donald, és ezt produkáljuk? Hagyjuk is...

Nem tudom, hogy Wilson javítható-e még, én eddig úgy gondoltam, hogy igen, de tegnap olyan döntéseket hozott, amiket még Siemiantől sem fogadtam volna el. Lehet tényleg cutolni kéne, 1/1-en húzni a következő 3 évben, kihúzni Caleb Williamst (nincs garancia, hogy beválik, pláne itt), aztán 2025-re talán nem ver mindenki péppé.

Nihil

Szerkesztette: Vonster
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Paton sara, Miller+Chubb elherdálása. Helyettük lett ez az idióta szégyen Gregory. Azonnal basznám ki a tegnapi után. Persze hosszú távút kapott.
Wilsonért, ezért a Wilsonért 4 db magas pick, plusz 3 jàtékos. De ez semmi ahhoz képest, hogy 160 millió dollárt garantált ezért látatlanba, s évekre gúzsba kötve a franchise-t.
Hackett kinevezése. Nem voltam ott az épületben, nem tudhatom mi hangzott el az interjún, de egy gm-nek röntgenszemekkel kell rendelkeznie. Ekkorát nem lehet tévedni.
Ezzel szemben áll mondjuk két jónak mondható draft, és pár jó hosszabbítás, és pár ügyes de bármikor pótolható fa.
Miért is ragaszkodunk hozzá?
Szimpi a fizimiskája?
Sajnálom, hogy így alakult. Szerettem volna, hogy működjön.
De nem így lett.
S ő biztosan nem Waltonék embere.
Én a Wilsonra fordított garantáltat levonnám a fizujából Walton bácsi helyében. Szórakozzon a saját pénzével. Lehetetlen, hogy ezt megússza Paton. Hackett előtt menteném fel.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na kihúzza Hackett a szezon végéig? Ki mire tippel?

Amúgy sajnos/nem sajnos, de szerintem Paton helye biztos egyelőre. A következő HC kinevezést meg megkapja, aztán meglátjuk.
roberto23
Én a tulaj helyében otthagytam volna Los Angelesben a GM-el együtt. Gyalázat, ráadásul ezért a jövőt is eladták.

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na kihúzza Hackett a szezon végéig? Ki mire tippel?

Amúgy sajnos/nem sajnos, de szerintem Paton helye biztos egyelőre. A következő HC kinevezést meg megkapja, aztán meglátjuk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Nagyon várom az elkövetkezendő napok kommentjeit…
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Asszem… Szükségünk volt minden idők legmegalázóbb mérkőzésére. Tovàbb pozitívumokat keresni az utolsó 4 mérkőzésen nincs szükség.
Paton ezt nem ússza meg.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
7 perc elég volt a meccsből. Ekkora tökönszúrást, mint amit mi csináltunk magunkkal, ÉVEKRE, Wilsonnal… gratulálok mindenkinek, akinek szerepe volt benne.
Mocskosul boldog karácsonyt…
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Szerintem jó meccs lesz. 😀




Szerkesztette: xrace77
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
See new Tweets
Conversation
Denver Broncos
@Broncos
T Calvin Anderson (ankle) has been downgraded to OUT and will not travel to #DENvsLAR.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!