Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Teljesen mindegy.
Black_Adder
Hogy lenne mindegy. Na persze nem Coloradoban. De Seattle-ben lehet, jobban izgulnak a mi meccseinken, mint a sajátjukon.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Gyerekek, Raiders - Pats, utolsó play, csak ennyit írok. Érdemes megnézni 😂
több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 941
Preseason meccsnek elment, legalább megvan a W, még ha semmit nem is jelent 😀
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Egy valaminek tudok örülni: a fiúk megérdemlik, megdolgoztak érte. Nem az ő hibájuk a kialakult helyzet. Jó látni a W-t, minden nehézség ellenére.

Go Broncos.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kell vki, aki átvállalja a mostanra elég DangeRuss projectet. Mert lehet páran ezt inkább alkalmasnak találják bimbózó karrierjük remek kukázásának.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Teljesen mindegy. Saját jogon nem draftolunk, szóval mindegy hol végzünk, ahhoz meg nem kerülünk közelebb, hogy Wilsonnal működhet-e esetleg mégis valami. Muszájból le kell játszani, de semmiben nem befolyásolja az offseasonre vonatkozó terveket. Nem javul vagy romlik érdemben a draftpozíció és nem kapunk választ egyetlen kérdésre sem. Pontosabban nem kaphatunk cáfolatot egyetlen kérdésünk eddigi válaszára sem.

A hét közepi feltevés ezáltal rögtön 4 meccsről 3 meccses mintára csökken. Ezáltal Rypien teljesítményétől függetlenül romlanak Hackett esélyei, ha még voltak neki. Persze döntéshozatal szinten továbbra sincs semmi változás, ami segítené, hogy negyedszerre ne egy negyedik kókler jöjjön, de minek is átláhatóság, felelősségrevonhatóság, megfelelő szervezeti struktúra, ha van football iránti szenvedély. Mondjuk szép lassan ott fogunk tartani, hogy nem a legjobb edzőt kell keresnünk, hanem valakit aki elvállalja ezt a munkát. Lehet ezért van még itt Hackett, reklámozzuk, hogy akármilyen szar vagy szezon közben nem rúgunk ki, így próbálva vonzóbbá tenni az állást. 5-11-től tremendous job, de ha elmaradsz tőle, akkor is biztonságban vagy szezon végéig. És persze fantasztikus az öltöző és edzéseken mindenki nagyszerű.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 941
Ez a mai elég minőségtelen meccsnek néz ki (mondjuk az eddigiek is azok voltak). Két backup QB, két szenvedő csapat, érdekes lesz... de én azt mondom ma nyerünk
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
@AdamSchefter
Broncos activated OLB Randy Gregory and OL Billy Turner from injured reserve and officially placed DE Dre’Mont Jones on IR.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
....

@AdamSchefter
Broncos are placing starting DL Dre'Mont Jones on season-ending injured reserve due to a hip injury, making him the league-high 19th current player on IR for Denver, per sources. Broncos have had 25 players on IR this year. Jones is scheduled to be a free agent this off-season.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Érdekes döntés. Bár sok értelme nincs kockáztatni, amilyen jól állunk….

Bár hogy megint Rypien-t kell nézni… hát nem csigáz fel túlzottan.
roberto23
Akkor kárpótlásul ajánlom a ma 19 órakor kezdődő harmadosztályú college football döntőt, ahova története során először bejutott a Colorado School of Mines és a szezon MVP-je is pályára lép majd 😊


r.baggio
Csábító ajánlat. 😀

Valszeg bele is fogok nézni. Jó lenne végre olyan meccset nézni, amin nem akarom percenként felvágni az ereimet.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Érdekes döntés. Bár sok értelme nincs kockáztatni, amilyen jól állunk….

Bár hogy megint Rypien-t kell nézni… hát nem csigáz fel túlzottan.
roberto23
Akkor kárpótlásul ajánlom a ma 19 órakor kezdődő harmadosztályú college football döntőt, ahova története során először bejutott a Colorado School of Mines és a szezon MVP-je is pályára lép majd 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Érdekes döntés. Bár sok értelme nincs kockáztatni, amilyen jól állunk….

Bár hogy megint Rypien-t kell nézni… hát nem csigáz fel túlzottan.
roberto23
Na ezt a meccset tuti kihagyom 😆
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Érdekes döntés. Bár sok értelme nincs kockáztatni, amilyen jól állunk….

Bár hogy megint Rypien-t kell nézni… hát nem csigáz fel túlzottan.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én tényleg optimista ember vagyok. De az elmúlt öt idényben négyből azon őrjöng a topik, hogy az aktuàlis hc takaroggyon. Annyira mélyen van minden, és most a legmélyebben. Nem tudom miért jobb ezt konzerválni újra és újra. Soha nem csináltunk clean house-t. Objektíve értékelni? Persze. Szerintem az teljesen objektív, hogy a már matematikailag elbukott po utàni 4 (!) mérkőzès kevésbé nyom a latban, mint amikor tétje is volt. Nem vesztette el az öltözőt. Uhum. Csak a mérkőzéseket, fe azt egy tucatot minimum. Az nem objektív innen számolgatni, hogy mibe lehet belekapaszkodni majd jövőre. Nincs fejlődèsi ív itt. Csak inverz. Én megadtam minden pozitívumomat az idény előtt és oly sokáig. Mára eltörött a Hackett mècses. És nem én hagytam cserben a csapatot..
Zalán
Valahogy most nincs kedvem veled kávézni, érzem rosszul járnék.
Amikor fociztam, sokszor volt ilyen periódusom, annyit mondtak rám, hogy kettéharapnám a kapufát is.
Majd ha lenyugodtál Z, írj rám.
Puszipacsi

#sarcasmoff
jobbágy#JC6
Teljesen nyugodt vagyok Ember, most jöttem ki a templomból.. 🥹 Van egy új meló, mint Negrinek. Februárig bedeszkázták az eget. Tudod, coloradoi kalandra gyűjtünk. Persze, írok, ha szabadulok. Ölel.

#BrockPurdyForPresident

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Én tényleg optimista ember vagyok. De az elmúlt öt idényben négyből azon őrjöng a topik, hogy az aktuàlis hc takaroggyon. Annyira mélyen van minden, és most a legmélyebben. Nem tudom miért jobb ezt konzerválni újra és újra. Soha nem csináltunk clean house-t. Objektíve értékelni? Persze. Szerintem az teljesen objektív, hogy a már matematikailag elbukott po utàni 4 (!) mérkőzès kevésbé nyom a latban, mint amikor tétje is volt. Nem vesztette el az öltözőt. Uhum. Csak a mérkőzéseket, fe azt egy tucatot minimum. Az nem objektív innen számolgatni, hogy mibe lehet belekapaszkodni majd jövőre. Nincs fejlődèsi ív itt. Csak inverz. Én megadtam minden pozitívumomat az idény előtt és oly sokáig. Mára eltörött a Hackett mècses. És nem én hagytam cserben a csapatot..
Zalán
Valahogy most nincs kedvem veled kávézni, érzem rosszul járnék.
Amikor fociztam, sokszor volt ilyen periódusom, annyit mondtak rám, hogy kettéharapnám a kapufát is.
Majd ha lenyugodtál Z, írj rám.
Puszipacsi

#sarcasmoff
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Eddig én amúgy meg voltam győződve róla, hogy legkésőbb szezon végén megy Hackett, de kezdek én is elbizonytalanodni ebben. Ha 0-4 és 1-3 között hozzuk a maradék meccseket, biztos vagyok benne, hogy megy. 2-2-nél is inkább menni fog, mint nem, de 3-1 és 4-0 szerintem is van esély, hogy marad. Bár szerintem a játlk képe is döntő lesz, főleg offense oldalon.

Bár akkor nem tudom mi lesz, ha Wilson esetleg a héten nem fog tudni játszani, az azért még bekavarhat a szituba.
roberto23
Az örök tétel igazsága - decemberben kell jól játszani !! 😊
Zalán
Értem a pesszimizmust, de valójában Black érvrendszerével értek egyet. Ha látszik az egyértelmű fejlődés O# oldalon, akkor mivel biztosabb szétrobbantani ezt a gárdát (benne Everoval), mintsem a folytatólagosság mellé tenni a voksot?

Tudom-tudom, szar minden, szar Russ, szar Hackett, de ha így állunk hozzá, akkor nem lesz jobb jövőre sem.
Sztem objektíve értékelni kell az egész szezont, amiben benne van az h mennyire maradt egyben a csapat, milyen íve volt a szezonnak. Ha most lenne vége, akkor nem lenne miről beszélni. Valszeg nem lesz itt csoda feltámadás, de ha mégis, akkor azt nem lehet kivenni a képletből. Az első pár meccsünk tényleg azon ment el h nem volt összeszokva a keret/Hackett teljesen kirívó újonchibákat csinált.

Ha feltételezzük h ezeket kinőtte a csapat, akkor nem lehet h elég lenne egy új OL coach (Munchak nem is néz ki olyan szarnak innen nézve), esetleg egy új OC (Reich pl.)?

ui.: Mindezt persze abban a zárójelben írtam, hogy ha hozunk legalább egy 3-1-et, de a L-nél is megy az O#.
Általános Doktor
Én tényleg optimista ember vagyok. De az elmúlt öt idényben négyből azon őrjöng a topik, hogy az aktuàlis hc takaroggyon. Annyira mélyen van minden, és most a legmélyebben. Nem tudom miért jobb ezt konzerválni újra és újra. Soha nem csináltunk clean house-t. Objektíve értékelni? Persze. Szerintem az teljesen objektív, hogy a már matematikailag elbukott po utàni 4 (!) mérkőzès kevésbé nyom a latban, mint amikor tétje is volt. Nem vesztette el az öltözőt. Uhum. Csak a mérkőzéseket, fe azt egy tucatot minimum. Az nem objektív innen számolgatni, hogy mibe lehet belekapaszkodni majd jövőre. Nincs fejlődèsi ív itt. Csak inverz. Én megadtam minden pozitívumomat az idény előtt és oly sokáig. Mára eltörött a Hackett mècses. És nem én hagytam cserben a csapatot..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
 www.denverbroncos.com/news/broncos-announce-more-than-100-million-in-upgrades-to-empower-field-at-mile-high

Walton-ék elkezdték a beruházásokat, úgy tűnik egyelőre se a Mile High lecserélése, se a költözés nem téma...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Arizona kiszámíthatatlan, Rams talán fogható, KC sima L, SD talán megy a WC-ért, ha marad még nekik papír addigra.
Legjobb esetben is 1-3 a tippem, meglátjuk.
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Eddig én amúgy meg voltam győződve róla, hogy legkésőbb szezon végén megy Hackett, de kezdek én is elbizonytalanodni ebben. Ha 0-4 és 1-3 között hozzuk a maradék meccseket, biztos vagyok benne, hogy megy. 2-2-nél is inkább menni fog, mint nem, de 3-1 és 4-0 szerintem is van esély, hogy marad. Bár szerintem a játlk képe is döntő lesz, főleg offense oldalon.

Bár akkor nem tudom mi lesz, ha Wilson esetleg a héten nem fog tudni játszani, az azért még bekavarhat a szituba.
roberto23
Az örök tétel igazsága - decemberben kell jól játszani !! 😊
Zalán
Értem a pesszimizmust, de valójában Black érvrendszerével értek egyet. Ha látszik az egyértelmű fejlődés O# oldalon, akkor mivel biztosabb szétrobbantani ezt a gárdát (benne Everoval), mintsem a folytatólagosság mellé tenni a voksot?

Tudom-tudom, szar minden, szar Russ, szar Hackett, de ha így állunk hozzá, akkor nem lesz jobb jövőre sem.
Sztem objektíve értékelni kell az egész szezont, amiben benne van az h mennyire maradt egyben a csapat, milyen íve volt a szezonnak. Ha most lenne vége, akkor nem lenne miről beszélni. Valszeg nem lesz itt csoda feltámadás, de ha mégis, akkor azt nem lehet kivenni a képletből. Az első pár meccsünk tényleg azon ment el h nem volt összeszokva a keret/Hackett teljesen kirívó újonchibákat csinált.

Ha feltételezzük h ezeket kinőtte a csapat, akkor nem lehet h elég lenne egy új OL coach (Munchak nem is néz ki olyan szarnak innen nézve), esetleg egy új OC (Reich pl.)?

ui.: Mindezt persze abban a zárójelben írtam, hogy ha hozunk legalább egy 3-1-et, de a L-nél is megy az O#.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Eddig én amúgy meg voltam győződve róla, hogy legkésőbb szezon végén megy Hackett, de kezdek én is elbizonytalanodni ebben. Ha 0-4 és 1-3 között hozzuk a maradék meccseket, biztos vagyok benne, hogy megy. 2-2-nél is inkább menni fog, mint nem, de 3-1 és 4-0 szerintem is van esély, hogy marad. Bár szerintem a játlk képe is döntő lesz, főleg offense oldalon.

Bár akkor nem tudom mi lesz, ha Wilson esetleg a héten nem fog tudni játszani, az azért még bekavarhat a szituba.
roberto23
Az örök tétel igazsága - decemberben kell jól játszani !! 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Most van ám csak gond:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sztem az öltöző elvesztése egy olyan faktor amit nem említettél. VJ második évére az öltözőt is elveszítette, nem csak az eredmények nem jöttek, Fangionál szintén szétszakadt az öltöző.
Általános Doktor
VJ mintha azt mondta volna 18-ban hogy maradni fog, mert nem vesztette el az öltözőt, és a HC-t ez minősíti. Nyilván akkor az eredmény a keretet, mondjuk az akkori szerintem erősebb volt mint amit "one of the TOP GMs" összerakott a második évére, mégha Gregory óriási előrelépés is Von Millerhez képest. Mondjuk az hogy mégsem maradt, jelentheti azt is, hogy valójában elvesztette az öltözőt, csak ahhoz is kókler volt, hogy ezt észrevegye.

TremendousJob ugyanakkor a Machiavelli-féle megközelítést alkalmazta. Ott volt egyszer-kétszer hogy egy játékos szóvá tegyen dolgokat, majd jöjjön egy teljes 180 tőle biztos önszántából nem egy levágott lófej hatására az ágyban... Szerintem második éve végére minden darabjaira hullott, de tremendousjob, kitüntetés, vállveregetés +1 év. btw, idén lehet több sérültünk van, mint 20-ban volt

Amúgy Albright általában elég jól informált és nem hullajtanék sok könnyet Hackett után, főleg hogy mérsékelten hiszek az erős befejezésben, de továbbra sem tartom jónak, hogyha eldöntötték hogy mennie kell, mégis hagyják a csapat élén.
Szintén aggasztó, hogy ha nem "one of the top GMs" akar változást hanem a tulajok. A tulaj GM-et váltson, a GM váltson HC-t. Paton először nem rúghatta ki tremendousjobot - mondjuk saját állítása szerint nem is akarta - most meg kirúgják alóla a saját választottját? Ez nem egy egészséges modell.
Amúgy nem is értem, te vagy "one of the top GMs around the league" de olyan reménytelen szar HC-t neveztél ki, hogy a fejed fölött kirúgjuk őt, hátha valaki más meg tudja menteni a reménytelenül szarul játszó QB-t akiért hatalmas árat fizettél a trade-ben majd mielőtt egy percet is játszott volna adtál neki egy szerződést ami semmi mozgásteret nem enged a csapatnak még pár évig, de remek munka, ne aggódj a Von Miller mezekből kieső bevétel miatt, mert pénzünk van bőven...

Még egy kérdés, miért lesz jobb az új HC? Mert végre egy fiatal offense guru lesz, ami mindig beválik, vagy mert végre valami vaskalapos tiszteletre méltó tapasztalt szakember lesz, aki rendet tesz az öltözőben, hogy ne legyenek ilyen presnap szabálytalanságok? Esetleg mert egy leader of men lesz, akiért tűzbe mennek a játékosok (valahányszor egy 3&out után leülnek mellé a padra)?

Egyelőre nem látom azt a szervezeti szintű változást, ami segítené az előrelépést. Bele lehet húzni a jó HC-ba véletlenül is meg a jó QB-ba is, lehet végül is évről-évre újjal próbálkozni, amíg ez nem sikerül, csak ha egy impulsive módon kiválasztott HC beválik, de mondjuk 2 év után 1 gyűrűvel visszavonul, utána ha a következő 3 nem jön be az hosszú és kínkeserves időszak lesz...

Önreflexió nélkül szerintem nincs fejlődés, stagnálás van. Itt továbbra is mindenki one of the best XXs around the league. Miközben 2017 óta nézve egy most már 6 éves időszakban azt hiszem hogy konkrétan és objektívan a legszarabb csapat vagyunk. De mindenki mindent jól csinál. Vagy van 1 valaki aki nem, de mindenki más igen. Nem biztos, hogy kell ilyenről olvasni, de ettől még amíg én nem olvasok olyanról denveri döntéshozó részéről, hogy mit rontottam el, és mit próbálok tenni, hogy legközelebb jobban menjen, addig nem hiszem, hogy csak attól hogy valami változik, az egy jó irányú változás lesz. Főleg akkor nem, ha nem az csinálja a változtatást, akinek a feladata lenne, hanem valaki más...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Eddig én amúgy meg voltam győződve róla, hogy legkésőbb szezon végén megy Hackett, de kezdek én is elbizonytalanodni ebben. Ha 0-4 és 1-3 között hozzuk a maradék meccseket, biztos vagyok benne, hogy megy. 2-2-nél is inkább menni fog, mint nem, de 3-1 és 4-0 szerintem is van esély, hogy marad. Bár szerintem a játlk képe is döntő lesz, főleg offense oldalon.

Bár akkor nem tudom mi lesz, ha Wilson esetleg a héten nem fog tudni játszani, az azért még bekavarhat a szituba.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sztem az öltöző elvesztése egy olyan faktor amit nem említettél. VJ második évére az öltözőt is elveszítette, nem csak az eredmények nem jöttek, Fangionál szintén szétszakadt az öltöző.

Hackettnél ez nem látszik egyelőre, sőt, 0-27-nél is úgy ment a csapat, mintha a PO-ért küzdenénk, ami valahol egyébként érték és a HC-nak betudható érték, csak eredmények nélkül ez nyilván kevés.

Ha csinálunk egy 4-0-át és pl. jó játékkal ütjük a KC-t | erre nyilván nincs reális esély | , akkor sztem realitás h marad.

Ennek ellentmond h Allbright elég egyértelmű abban -mégpedig tulajdonsokra utalgatva forrásként- h Hackett menni fog, mégpedig az év végén:


Emberünk abban is biztos h Paton 100% h marad:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'