Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Allbright kirakott egy tweetet aztán mire linkeltem volna törölte. Azt írta Jim Harbaugh az elsőszámú célpont, de valószínűleg Reich, Evero, Gannon és Quinn közül kerül ki az új HC. Paytont nem érdekli Denver, és Denvert sem érdekli Payton. Steichen lenne Paton favoritja, de nem valószínű hogy elfogadja.

Egy meglepetés kirúgás (pl Vrabel, Shanny) boríthatja a terveket.

Illetve alá berakott egy képet amin arra fogadott hogy Harbaugh vagy Quinn lesz a HC.
Cruyffista
Shannyt miért rúgnák ki?
Amadeus von Dollárbaloldal
Bradynek nem tetszik majd ahogy az avokádóról beszél

több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Allbright kirakott egy tweetet aztán mire linkeltem volna törölte. Azt írta Jim Harbaugh az elsőszámú célpont, de valószínűleg Reich, Evero, Gannon és Quinn közül kerül ki az új HC. Paytont nem érdekli Denver, és Denvert sem érdekli Payton. Steichen lenne Paton favoritja, de nem valószínű hogy elfogadja.

Egy meglepetés kirúgás (pl Vrabel, Shanny) boríthatja a terveket.

Illetve alá berakott egy képet amin arra fogadott hogy Harbaugh vagy Quinn lesz a HC.
Cruyffista
Shannyt miért rúgnák ki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Allbright kirakott egy tweetet aztán mire linkeltem volna törölte. Azt írta Jim Harbaugh az elsőszámú célpont, de valószínűleg Reich, Evero, Gannon és Quinn közül kerül ki az új HC. Paytont nem érdekli Denver, és Denvert sem érdekli Payton. Steichen lenne Paton favoritja, de nem valószínű hogy elfogadja.

Egy meglepetés kirúgás (pl Vrabel, Shanny) boríthatja a terveket.

Illetve alá berakott egy képet amin arra fogadott hogy Harbaugh vagy Quinn lesz a HC.
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
judit és hamler is kiállt rw mellett
Negritis, a vajda
Azért a külön iroda meg a parkoló elég necc nálam, a pénz és a szerződése mellett.
PM-nek nem volt ekkora ázsiója kb..
Pontosan egy jóllakott óvodás van előttem, aki szarik mindenre, hiszen évekre be van betonozva, semmit sem kell csinálnia.
Persze, mekkora motíváló erő már. kár hogy QB-t vettünk és nem mentál trénert, kedves Judit... ha akkora motiváló erő lenne, nem a 11. fordulóban tűnik fel, hogy te is a csapat tagja vagy.
Kicsit vicces ami megy a csapatnál.
jobbágy#JC6
Ez az a Hamler, akinek 3 idény alatt van 620 yard elkapása? Még valaki a ps-ből nem akar kiállni érte?
Jeudy-nak meg üzenem, kicsi a minta. Vannak qb-k, akikről nem kell leírni mekkora fantastic locker room motivátorok, hanem csak simán süt róluk, nem mellesleg a motiváció hatása az eredményen is meglátszik. Nem lenne fair leírni az utolsó ilyen qb nevét itt, de talán elég annyit mondani, neki volt olyan idénye, amikor 4 elkapója is 1000 yard felett dedikálta a szezont. Russ most tart 3000-nél, JJ-nek is álom az ezres idèny.. De oké, Russ legyen a nagy motivátorunk. Jobban örülnék, ha hyőztes lenne és nem vesztes.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 321
judit és hamler is kiállt rw mellett
Negritis, a vajda
Azért a külön iroda meg a parkoló elég necc nálam, a pénz és a szerződése mellett.
PM-nek nem volt ekkora ázsiója kb..
Pontosan egy jóllakott óvodás van előttem, aki szarik mindenre, hiszen évekre be van betonozva, semmit sem kell csinálnia.
Persze, mekkora motíváló erő már. kár hogy QB-t vettünk és nem mentál trénert, kedves Judit... ha akkora motiváló erő lenne, nem a 11. fordulóban tűnik fel, hogy te is a csapat tagja vagy.
Kicsit vicces ami megy a csapatnál.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293


Fun fact: Hackett tavaly objektíven nézve benne volt a top 5 HC-k halmazában. Ennek fényében olyat kijelenteni hogy melyik szezon edzői felhozatala erősebb vagy gyengébb olyan dolog nekem, mintha a színek szagáról beszélgetnénk komoly hangvétellel.
gyeek
Ez így van, sok pro mellett hasonlóan sok red flaggel mint Quinn. Sokaknál egyenesen Hackett volt a legjobb HC aspiráns tavaly ilyenkor. Épp ezért nagyon is lehet különbséget tenni, ahogy QB vagy WR classok között is lehet, és szoktak is. Csak hogy példát hozzak Paytonékon túl, ott van mondjuk az Eagles OC Steichen, akivel sokkal kevesebb buktatót párosítanak mint Hackettel, és a plafonját is magasabbra lövik be.
Egyszerűen azért, mert sokoldalúbb munkát tett le Hurts felépítévésével és O saját elképzeléseire formálásával, mint Hackett korlátozott feladatkörű Packers OC-ként. Az hogy az MVP Rodgersszel adott volt egy kész cheat code a kisebb gond, nagyobb hogy a Packers O teljesen mást játszott mint amiben Hackett hisz. Szóval ezek alapján van különbség a két edző CV-je között.

Quinn-nek igazából ha nem akar Denver HC lenni az segíthet, ha sokkal több üresedés lesz mint amire most számítanak. De attól a prémium HC aspiránstól nagyon messze van, aminek gondolod.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
judit és hamler is kiállt rw mellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem fontosabb tényező, hogy miért akarna Quinn épp Denverbe menni? Öregedő, motiválatlan QB, szűk salary cap, gyenge draft tőke és egy új tulaj ismeretlen faktorként. Egy David Culley-hoz mit szólsz mint HC? gyeek
Ő tavaly már akkor el akarta vállalni a csapatot, amikor sehol nem volt Russ és ismert volt hogy a QB draft class egy hulladék. Miután eldőlt hogy Hackettet választjuk, vissza is lépett a többi csapattal való második interjútól, pedig a Giantsnél fő esélyes volt. Továbbá Russ-szal mai napig kiváló a kapcsolata. Azért azt én nehezen látom hogy a Lock féle Denver vonzó, a Wilson féle meg nem, a hírek sem erről szólnak.
Cruyffista
Nem, nem a Wilson féle Denver nem vonzó. A Wilson féle, cap-szűkös, draft szűkös Denver nem vonzó. Tavaly is válogathatott Quinn a csapatok közt, most is fog tudni és nem fog Russ két szép szeméért egy szorult helyzetet keríteni magának.
gyeek
Valószínűleg nem az alapján fog dönteni, hogy tavasszal egy második kör helyett két harmadik lesz. A cap space pedig csak Russ cutjával para, az ő érkezésével meg erre nem kerülne sor. Ha kivágjuk a Glasgow, Darby vonalat, akkor az egyik legtöbbet költhetjük, amit hosszútávon az eddig nem nagyon használt átstrukturálás kártyával fenntarthatunk mint a liga többi sok másik csapata.

Pláne, hogy objektíven nézve nehéz lenne belerakni az 5 legjobb HC aspiránsba. Az idei HC piac jóval erősebb mint a tavalyi, és nem csak Payton és Reich miatt.
Cruyffista
Fun fact: Hackett tavaly objektíven nézve benne volt a top 5 HC-k halmazában. Ennek fényében olyat kijelenteni hogy melyik szezon edzői felhozatala erősebb vagy gyengébb olyan dolog nekem, mintha a színek szagáról beszélgetnénk komoly hangvétellel. Mindegy, én alapvetően csak annyit szerettem volna mondani, hogy szerintem legfeljebb damage control lesz pár évig, nem blockbuster edző igazolás, DQ pedig elég jó eséllyel találhat magának kedvezőbb környezetet idén mint Denver -- ha szeretne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
@Broncos
·
2m
We've signed RB Tyler Badie.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Szerintem fontosabb tényező, hogy miért akarna Quinn épp Denverbe menni? Öregedő, motiválatlan QB, szűk salary cap, gyenge draft tőke és egy új tulaj ismeretlen faktorként. Egy David Culley-hoz mit szólsz mint HC? gyeek
Ő tavaly már akkor el akarta vállalni a csapatot, amikor sehol nem volt Russ és ismert volt hogy a QB draft class egy hulladék. Miután eldőlt hogy Hackettet választjuk, vissza is lépett a többi csapattal való második interjútól, pedig a Giantsnél fő esélyes volt. Továbbá Russ-szal mai napig kiváló a kapcsolata. Azért azt én nehezen látom hogy a Lock féle Denver vonzó, a Wilson féle meg nem, a hírek sem erről szólnak.
Cruyffista
Nem, nem a Wilson féle Denver nem vonzó. A Wilson féle, cap-szűkös, draft szűkös Denver nem vonzó. Tavaly is válogathatott Quinn a csapatok közt, most is fog tudni és nem fog Russ két szép szeméért egy szorult helyzetet keríteni magának.
gyeek
Valószínűleg nem az alapján fog dönteni, hogy tavasszal egy második kör helyett két harmadik lesz. A cap space pedig csak Russ cutjával para, az ő érkezésével meg erre nem kerülne sor. Ha kivágjuk a Glasgow, Darby vonalat, akkor az egyik legtöbbet költhetjük, amit hosszútávon az eddig nem nagyon használt átstrukturálás kártyával fenntarthatunk mint a liga többi sok másik csapata.

Pláne, hogy objektíven nézve nehéz lenne belerakni az 5 legjobb HC aspiránsba. Az idei HC piac jóval erősebb mint a tavalyi, és nem csak Payton és Reich miatt.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem fontosabb tényező, hogy miért akarna Quinn épp Denverbe menni? Öregedő, motiválatlan QB, szűk salary cap, gyenge draft tőke és egy új tulaj ismeretlen faktorként. Egy David Culley-hoz mit szólsz mint HC? gyeek
Ő tavaly már akkor el akarta vállalni a csapatot, amikor sehol nem volt Russ és ismert volt hogy a QB draft class egy hulladék. Miután eldőlt hogy Hackettet választjuk, vissza is lépett a többi csapattal való második interjútól, pedig a Giantsnél fő esélyes volt. Továbbá Russ-szal mai napig kiváló a kapcsolata. Azért azt én nehezen látom hogy a Lock féle Denver vonzó, a Wilson féle meg nem, a hírek sem erről szólnak.
Cruyffista
Nem, nem a Wilson féle Denver nem vonzó. A Wilson féle, cap-szűkös, draft szűkös Denver nem vonzó. Tavaly is válogathatott Quinn a csapatok közt, most is fog tudni és nem fog Russ két szép szeméért egy szorult helyzetet keríteni magának.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Wilson cut egy 1/1-es szezonhoz vezetne. És utána nem a biztos sikeres építkezés jönne, hanem lenne pontosan semmink. Na most a semmi az sokkal több, mint amink most van, szóval nem azt mondom, hogy ne, de nem minden problémánk oldódna meg.

Amúgy az interjún persze nem mondanák el, ha le tettek volna Wilsonról, de a szavak között is úgy érzem, hogy Hackett elvitte a balhét, Wilson meg kap még időt. Ebben a forgatókönyvben benne van hogy még 2-3 év vergődés, mire feladjuk a "projektet", és tovább erősítjük reputációnkat mint a liga bohócai, esetleg benne van az is, hogy Wilson erősségeire építve pár évet még kitermelünk egy viszonylag jó QB teljesítményből, de naygon nem hiszek benne hogy a következő Broncos SB győztes csapatból akár egyetlen ember is a csapatban lenne most...

Alapvetően nem nagyon hiszek abban a modellben, hogy a HC és GM is a tulajnak jelent, az viszont nem biztos hogy rossz, hogy Paton szerepköre csökken. Egy dolog, hogy azt nyilatkozta az ő felelőssége az ő hibája, de Wilsonról egy szót nem mondott magától, mintha csak Hackett lett volna hibája és felelőssége, másrészt hogy az önjelölt pszichológus beszéljen belőlem, az arcán nem igazán láttam a "hosszú évekre tönkre basztam egy csapatot és szarul érzem miatta magam" mimikát.
Mondjuk a helyzet rég túl van azon hogy szavakkal helyre lehssen állítani a bizalmam, tenni meg csak jövőre tudnak érte. És nagyon sokat kell tenni érte, mert nagyon mélyen vannak nálam és az ilyen "one of the best gms" nyilatkozatokkal csak még mélyebbre kerülnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ha kivágjuk akkor ki kell baszni mindenkit akit lehet és teljesen 0ról indulni

a gergory, sutton, patrick, bolles szerződés nem erre felé mutat
Negritis, a vajda
Amikor azok köttettek, akkor még azt hitték, működni fog ez az elcseszett projekt. Én személy szerint egyre mélyebbre süllyedek. Sok mindent gondoltunk az idény előtt, vitatkoztunk tavaly Brodgewateren, Lockon, rühelltük Fangio-t, előtte VJ-t, de azt, hogy egy év múlva minden eddiginél mélyebben leszünk, s kilátástalanabb a helyzet, mint valaha, arra biztosan senki nem számított. És ez Paton felelőssége. Bárcsak Teddy irányítana nálunk jövőre. Szörnyü mellébeszélés zajlik Wilson ügyben. Próbálják menteni a
menthetőt. Miközben mindenki aki azt számolja, hogyan lehet kijönni most a helyzetből, itt a fórumon is, abszolút a megszabadulás veszteségeinek a csökkentéséről beszél. Mind tudjuk, hogy jobb lenne Wilson nélkül. Csak a megköttetett iszonyú előnytelen szerződés nem engedi, hogy ne egy tarvágással legyen egyenlő a sztori lezárása. Egyetlen esèlyünk az lehet, ha véletlen betalálunk a drafton és egyből egy ujonc kiszorítja Wilsont. Végül is ő is így kezdte a pályafutását..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
ha kivágjuk akkor ki kell baszni mindenkit akit lehet és teljesen 0ról indulni

a gergory, sutton, patrick, bolles szerződés nem erre felé mutat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Jó, azt azért tegyük hozzá hogy csak akkor kell várni éveket Russ eltávolítására, ha válságkezelés nélkül akarjuk letudni a sztorit. Valamikor hoztam részletesebb matekozást is, lényeg a lényeg, a leglogikusabb az, ha megnézik Russ milyen az edzőtáborban, és ha nem javul kirakják. 2024 a kritikus év, mert akkor a cap space közel harmadáról kell lemondani.

Magyarán vagy egy Russ feltámadás vagy egy beváló rookie contractos QB tekerne 180-at a Broncos hajóján. Vagy egy Shanny féle bármilyen QB-val nyerni tudó arc.

Ha nagyon nyersen akarom megfogalmazni, Russ mostani kivágásának az ára egy tavaszi első körös QB draft, és jövőre minden lejáró játékosunkról való lemondás, mert nem tudjuk majd őket visszaigazolni. Meg úgy senkit.


több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Az hogy nem vezértipus, vagy nem teljesít jól, nem egyenlő a kártevővel. Pláne, hogy ez azért a D-n kívül elég sok mindenkire igaz. Kb még Jeudy volt idén a legjobb nem D játékosunk, aki hajtotta is a többieket, amit szezon elején nehezen képzelt volna el bárki.
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
2026 a reális kivágás éve, 2025 ben még 49 a dead money 5,8 millió a cap savings.
KeyG
Az szinte már itt van.

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
2026 a reális kivágás éve, 2025 ben még 49 a dead money 5,8 millió a cap savings.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 321
Melyik a legjobb forgatókönyv, a Russell cut-hoz? Reálisan mikor jöhet el?
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Shannon Sharpe: Russell Wilson is not liked in Broncos locker room. (MHR) Totál kiérződik, innen nézve is. Nekem Sharpe elég hiteles figura.
Wilson konfliktusai évek óta tudottak. Egy kártevő az ember az öltözőben. Ami most történik, csak akkor lehet eredményes, ha Wilson cut.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Szerintem fontosabb tényező, hogy miért akarna Quinn épp Denverbe menni? Öregedő, motiválatlan QB, szűk salary cap, gyenge draft tőke és egy új tulaj ismeretlen faktorként. Egy David Culley-hoz mit szólsz mint HC? gyeek
Ő tavaly már akkor el akarta vállalni a csapatot, amikor sehol nem volt Russ és ismert volt hogy a QB draft class egy hulladék. Miután eldőlt hogy Hackettet választjuk, vissza is lépett a többi csapattal való második interjútól, pedig a Giantsnél fő esélyes volt. Továbbá Russ-szal mai napig kiváló a kapcsolata. Azért azt én nehezen látom hogy a Lock féle Denver vonzó, a Wilson féle meg nem, a hírek sem erről szólnak.
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
“Èn kérek elnézést, gyerekek!”
😅

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tudom, hogy ez itt OFF, de nem tudom megállni, bocs.

Szóval látsz 3 meccset és az alapján megítéled Quinn dallasi munkásságát?
Cowboykarcsi90
Tekintve hogy elég magasan lesz idén is a HC listánkon annak ellenére is hogy Penner elvette Patontól a teljhatalmat és ő hoz HC-t, emiatt OFF-nak nem nevezném.

Azért Quinn Dallasi munkássága nem annyira hosszú, és a tavalyi év is inkább az egyéni villogásokról szólt. Ettől még lehet túlságosan kicsi és félrevezető mintából vonok le rossz következtetést. Mindenesetre a Falconsos HC tevékenysége sem segít a helyzeten. Ha a PO-ban nem bizonyít, szerintem mindenki jobban jár ha elkerüli.
Cruyffista
Szerintem fontosabb tényező, hogy miért akarna Quinn épp Denverbe menni? Öregedő, motiválatlan QB, szűk salary cap, gyenge draft tőke és egy új tulaj ismeretlen faktorként. Egy David Culley-hoz mit szólsz mint HC?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Paton sajnos egy ambiciózus kókler lett, bármit beígér most a főnöknek hogy maradjon az ingyen VIP jegy és az örök élet Walmart kupon.

Innen nehéz lesz jövőre épkézláb életképet hányni az öltöző falára

több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

Hackett nagyszerű HC, mégnagyszerűbb ember, csak itt nem működött
Új HC tulajnak fog jelenteni, nem Patonnak
Nem limitáljuk a HC jelölteket csak tapasztalattal bíró jelöltekre
sérülések, nem kifogásokat mondjunk hanem jobbnak kell lennünk, sérülések, sérülések, sérülések, sérülések. sérülések
Wilson nem szar hanem hosszú távú befektetés, idén is voltak felvillanásai | ezt a felvillanásos dolgot egyenes arccal eltudta mondani Paton. one of the best GMs in the league... |
Black_Adder
Ez úgy hangzik, mint ha húztunk volna egy qb-t a második nap elején. A hosszútávú befektetésnek nem szoktak azonnal 250 millió dolcsit adni játék nélkül, 165 millió dolcsi garantálttal. A hosszútávú befektetést elküldtük egy hosszútávú befektetésért cserébe, plusz 3 első kört, plusz 2 másodikat. Paton, te agyalap !! 🫣

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”