Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi lesz az alap tamadoformacio? 11? Ha igen, Hamilton megkapja az egyik helyet? Az elozo ideny vegen rendesen szallt fele a bogyesz, az biztato volt

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Komolyan valahonnan kukazzunk már egy punter-t, mert Wadman-tol én meg egy normalisat nem láttam ma.
roberto23
Épp most raktuk ki Ryant, ővele többre jutnátok

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Komolyan valahonnan kukazzunk már egy punter-t, mert Wadman-tol én meg egy normalisat nem láttam ma.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Off
Az nflshop.com szállít Magyarországra terméket?
On
Zalán
Fanatics szállít Magyarországra

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊
Wyatt
A Chargers, sokkoló
Black_Adder
Szerintem ő is az!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Off
Az nflshop.com szállít Magyarországra terméket?
On
Zalán
Csak ez
 europe.nflshop.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Off
Az nflshop.com szállít Magyarországra terméket?
On

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊
Wyatt
Nekem pl az is sokkoló lenne az elmúlt pár év után, hogyha ha az edzések mellett már talán a meccsek is erősek és jók lennének a csapat részéről...
Heisman Trophy
Tudod mi volt sokkoló? Mikor ma hajnalban megtudtam, hogy VJ-t DC-ként alkalmazza egy NFL csapat. 😀

(Cardinals-t azért kicsit sajnálom.)
xrace77
Bámulatos, hogy még mindig a Broncosért dolgozik, most is mindent megtett, hogy a Raiders elbízza magát szezonkezdetre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊
Wyatt
Nekem pl az is sokkoló lenne az elmúlt pár év után, hogyha ha az edzések mellett már talán a meccsek is erősek és jók lennének a csapat részéről...
Heisman Trophy
Tudod mi volt sokkoló? Mikor ma hajnalban megtudtam, hogy VJ-t DC-ként alkalmazza egy NFL csapat. 😀

(Cardinals-t azért kicsit sajnálom.)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊
Wyatt
A Chargers, sokkoló

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊
Wyatt
Nekem pl az is sokkoló lenne az elmúlt pár év után, hogyha ha az edzések mellett már talán a meccsek is erősek és jók lennének a csapat részéről...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Mi lenne sokkoló? Szerintem egy 0–16 sem annyira sokkoló, már volt kettő olyan 😊

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784
Black_Adder
Bár fogalmam sincs ki ez a tonyromo, egész értelmes figurának tűnik.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
még egy kis pozitív, valami tonyromo-tól:
 twitter.com/MadDogRadio/status/1162027998104694784

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Valaki írjon már valami pozitívat, hogy a szezonban nem a futás, futás, incomplete sormintával fog a támadósor "királykodni" és a védelemben felfedezhetőek a régi pusztító gyökerek 😊
flzoli
Fangio többé nem engedi, hogy az újonc játékosokat idióta frizurákkal szivassák 😀

Ettől mondjuk jobban nem fogunk játszani, de legalább viszonylag pozitív hír 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki írjon már valami pozitívat, hogy a szezonban nem a futás, futás, incomplete sormintával fog a támadósor "királykodni" és a védelemben felfedezhetőek a régi pusztító gyökerek 😊
flzoli
Nem Kubiak, és főleg nem Musgrave lesz az OC.

Ez elég pozitív? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valaki írjon már valami pozitívat, hogy a szezonban nem a futás, futás, incomplete sormintával fog a támadósor "királykodni" és a védelemben felfedezhetőek a régi pusztító gyökerek 😊
flzoli
Hétfőig Pozitív:
Flaccoról még nincs tiszta kép. Ha minden jól megy sem Lockot sem Hogant nem látjuk pályán, vagy csak a 4. negyedekben amikor már biztos a győzelem.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki írjon már valami pozitívat, hogy a szezonban nem a futás, futás, incomplete sormintával fog a támadósor "királykodni" és a védelemben felfedezhetőek a régi pusztító gyökerek 😊

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Újabb Baldy Breakdown Lockról
 twitter.com/BaldyNFL/status/1160715792150859779
Ezúttal csak a jó passzaiból
Gondolkoztam, hogy egyáltalán be rakjam-e, a rossz playek nélkül, mert eléggé befolyásolja a megítélést ha csak a jót (vagy csak a rosszat) mutatjuk valakitől. De mivel legutóbb nagyon lehúztuk őt egy koránt sem reprezentatív minta alapján, ezért mégis beteszem. Kell egy kis pozitivizmus a szezon kezdet előtt, de értékelésnél azért 2 lábbal a földön próbálok maradni.

Nagyon nincs mit ragozni rajta, voltak jó passzai. Ebben a fázisban számomra jobb, ha vannak jó és rossz megmozdulások, mintha teljesen szürke észrevétlen játékot mutat. Könnyebb abban hinni, hogy a hibákat hátra hagyja, minthogy új képességeket fejleszt ki.
Persze ez továbbra is Nth team vs Nth team volt, Vanilla Offense vs Vanilla Defense, de egy héttel korábban is. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Kicsit beárazza, hogy Paxton Lynch játszotta le a pályáról, de Lynchcsel szemben ő under center snappekből próbált főzni és az ütem passzok térben és időben is pontosak voltak.

Megnézném 2nd team ellen, akkor is, ha Hogan mögött van, csak hogy lássam mi történik az időzítéssel, pontossággal, egyebekkel, ha olyan is van ellene, aki szeptember is keretben lesz.
Azok ellen, akik ősztől Walmart pénztárosok lesznek, azért még Sloter nyomába se ér... Szóval egyelőre nem vett meg engem ezzel a teljesítménnyel, de nem az az elveszett, kilátástalan szar játék volt, mint a Falcons ellen, hanem inkább az az up-and-down játék, ami miatt egyelőre nem kezdő matéria, de a down elhagyásával akár lehetne is belőle valamit. Akár azt is mondhatnám, hogy most láttuk azt a QB-t akit draftoltunk, most kaptuk azt ami a várakozás lett volna a korábbi félre sikerült "Elway QB kísérletek" nélkül. Ez még mindig nem elég, villanásai a korábbi selejteknek is voltak, de egy utópisztikus QB nevelés is ilyen szikrákkal kezdődne. Történelmi és Statisztikai alapon maradok szkeptikus, de aki hinni és reénykedni akar, nem félti magát az újabb pofára eséstől, annak a múltkori 13 szánalmas play után itt van 10 amire alapozhatja bizalmát/hitét.

Egyébként abból, hogy nem lesz death by inches, egyelőre nem sokat látok. Sok szabálytalanság, sok drop és egyéb egyéni hiba. Az oké, hogy preseason, de ha olyan Fangio karaktere, mint amilyennek mutatja, akkor PS meccsen se nagyon mernének a játékosok szabálytalankodni. Aztán lehet keretszűkítésnél nagyobb hangsúlyt kap az, hogy kire hány zászlót dobtak, ki hány labdát ejtett el és hasonlók, csak amúgy a csapat - főleg az offense - sokkal vékonyabbnak tűnik annál, hogy nagyon válogathassunk az 53-nál. Vagy pont hogy válogathatunk, mert egyformán szar mindenki, aki nem kezdő. Janovich és Riddick máris kiestek, Leary csak azért nem mert még nem játszott, Fort, Butt meg a többi TE mindegy, egyformán szarok azok is, akik helyettük kerülnek majd rosterre. Kithetünk 2 RB-t a kirakatba, de az önmagában kevés lesz. Mondjuk tudtuk, hogy Flacco-n múlik az idei szezon, szóval semmi új.
Ha 2 éve jön Fangio VJ helyett mondjuk, akkor ez lehet hogy elég is lett volna, a legjobb játékosaink viszont nem erősödtek, hanem öregedtek ebben a 2 évben. Nem az előszezonban kell megmutatni, de olyan játékosok hibáznak sokat, akik elvileg a rosterért küzdenének, ők nem direkt ejtik el a labdát (akár passz, akár punt), nem direkt szabálytalankodnak, hogy a radar alatt maradjunk, hanem mert gondok vannak a velük, ezáltal gondok vannak a depthtel, a kezdőket meg még nem igazán láttuk. A következő 2 PS meccsen, ahol vélhetően nagyobb szerepet kapnak majd a kezdők fegyelmezettebb játékot és nagyobb koncentrációt akarok látni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 237 — The Mathematician
 twitter.com/Broncos/status/1159197523963027456

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Új WR a csapatban, szerintem rá még érdemes lesz odafigyelni.
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1093227876168548352?s=19
Cruyffista
Kirúgtuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Közben új RBnk van


Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear