Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Greg Rosenthal:
Knowshon Moreno is first in rushing/receiving touchdowns and seventh in yards from scrimmage. Seriously...peterk2005
 www.drivebyfootball.com/2013/10/megatrons-mega-performance-efficiency.html
"Another Bronco, Knowshon Moreno, still leads all running backs in terms of total efficiency added. He's doing it both on the ground (+14.71 NEP) and in the receiving game (+24.04 NEP)."

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker SoundFX a Redskins ellen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Azért én inkább a Peyton's 29+1 címet adtam volna, és a végére ráadásnak odatettem volna a futottat is. Úgy lenne az igaz highlight. 😊
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Peyton 29 passzolt TDje 😊
Jó szórakozást!
 www.nfl.com/videos/denver-broncos/0ap2000000258606/Peyton-s-29
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM heti beköpése sokakat megnevettetett. A meccs után rákérdeztek, hogy mi van a két bokájával, és miért nem volt feltüntetve az injury listen. A válasza: "I could probably be on the injury report every week, under 'body.' ". 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Trade deadline elmúlt, úgyhogy már csak max PS vagy FA játékos érkezhet, ha netán szükséges lenne. És jövő hét keddig dönteni kell Walton sorsáról is, hogy aktiváljuk-e, vagy IR-re küldjük ismét. A pillanatnyi szabad hely a cap alatt egyébként kicsit több, mint 6 millió.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
az a vicc h már tavaly mutatott életjeleket a srác, de nem tudok nem attól félni hogy mikor sérül meg megintNegritis
Jaj, ne fesd az ördögöt a falra, McG is ilyen tájt sérült meg egy nagyon jó első fél szezon után tavaly. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
DRC lett az AFC Defensive Player of the Week...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 230 — The Mathematician
az a vicc h már tavaly mutatott életjeleket a srác, de nem tudok nem attól félni hogy mikor sérül meg megint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Greg Rosenthal:
Knowshon Moreno is first in rushing/receiving touchdowns and seventh in yards from scrimmage. Seriously...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ígéretem szerint kiraktam az ígért power ranking-et, elérhető itt: NFL Power Rankings by Peterk2005.peterk2005
szerencsétlen Jags még 31-ikként is utolsó 😛 (tudom csak elírás)
Amúgy jó lett!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó lett a táblázat, szép munka. Azt még hozzá tenném az erősorrendhez,hogy azt is figyelembe kellene valahogy venni, ki mennyit játszott idegenben 😊undisputedly
Köszi. 😊 Nézz be hetente majd, frissíteni fogom és berakom a linket is.

A mit vegyek figyelembe játékot elég sokáig játszottam, van is másfajta PR-em mindenféle sokkal bonyolultabb formulával, de az vele a gondom, hogy elmagyarázni se tudom laikus módon, hogy mi miért lett beszámítva. A faktorok súlyozása meg végképp szubjektív, és nem tudom megvédeni, hiszen csak szubjektív lehet. 😊 Nem akartam elmenni olyan irányba, hogy van egy csomó olyan oszlop, mint az "adjusted win probability", meg a többi, amiről senki se tudja mi is, de jól hangzik. 😊peterk2005
PErsze, azt nagyon nehéz lenne kitalálni,hogy hogyan súlyozd, tudtommal nincs is ilyen forgalomban. MAximum oda lehetne írni a csapatok neve mellé, vagy másik oszlopba,hogy mennyi hazai és mennyi idegenbeli meccsen van túl a csapat. Mondjuk ez már nagyon szőrszálhasogatásnak tűnhet , de nálam ez kicsit túl van reprezentálva, az idegenbeli győzelmeket többnek szoktam számolni 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó lett a táblázat, szép munka. Azt még hozzá tenném az erősorrendhez,hogy azt is figyelembe kellene valahogy venni, ki mennyit játszott idegenben 😊undisputedly
Köszi. 😊 Nézz be hetente majd, frissíteni fogom és berakom a linket is.

A mit vegyek figyelembe játékot elég sokáig játszottam, van is másfajta PR-em mindenféle sokkal bonyolultabb formulával, de az vele a gondom, hogy elmagyarázni se tudom laikus módon, hogy mi miért lett beszámítva. A faktorok súlyozása meg végképp szubjektív, és nem tudom megvédeni, hiszen csak szubjektív lehet. 😊 Nem akartam elmenni olyan irányba, hogy van egy csomó olyan oszlop, mint az "adjusted win probability", meg a többi, amiről senki se tudja mi is, de jól hangzik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja, hát az AFC west strength of schedulejének eléggé odavág az NFC East. A Denver már végigverte a East-et, a Chiefs is már hármat, a Bolts meg kettőt lerendezett, ez jó nagyott csökkent annak a divíziónak az erején. Ráadásul NFC-n belül a North-al vannak összesorsorlva, ami a West után a legkeményebb, úgyhogy onnan is szedik a vereségeket rendesen. Szóval, bár a Giants botrányosan kezdett, a Philly meg nagyon leült, de az a csoport a botrányos mutatók ellenére se olyan rossz, mint aminek most látszik. A Dallas kimondottan jó, csak szokásos módon elchoke-olja a meccseit, és szerintem a Redskins és most már a Giants is egy középcsapat erejét azért hozza. A Philly az most amelyik megrogyott Vick lesérülése óta.peterk2005
Jó lett a táblázat, szép munka.
Azt még hozzá tenném az erősorrendhez,hogy azt is figyelembe kellene valahogy venni, ki mennyit játszott idegenben 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, hát az AFC west strength of schedulejének eléggé odavág az NFC East. A Denver már végigverte a East-et, a Chiefs is már hármat, a Bolts meg kettőt lerendezett, ez jó nagyott csökkent annak a divíziónak az erején. Ráadásul NFC-n belül a North-al vannak összesorsorlva, ami a West után a legkeményebb, úgyhogy onnan is szedik a vereségeket rendesen. Szóval, bár a Giants botrányosan kezdett, a Philly meg nagyon leült, de az a csoport a botrányos mutatók ellenére se olyan rossz, mint aminek most látszik. A Dallas kimondottan jó, csak szokásos módon elchoke-olja a meccseit, és szerintem a Redskins és most már a Giants is egy középcsapat erejét azért hozza. A Philly az most amelyik megrogyott Vick lesérülése óta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ígéretem szerint kiraktam az ígért power ranking-et, elérhető itt: NFL Power Rankings by Peterk2005.

Ha már megcsináltam, felraktam az első hét hetet is, alul lehet navigálni a korábbi hetekre. Persze ennek a rankingnak az idény elején sok értelme nincs. A ranking a tavalyihoz hasonlóan van számolva, azaz a "Power Index"-et a W/L arány és a schedule erősségének szorzata adja, ahol a schedule erősségénél nem veszem figyelembe az adott csapattal játszott meccseket, hogy a W/L arány ne számítson duplán. (Azaz, pl. a Denver esetén az ellenfelek 21W, 31L eredményébe nem számít bele a Denverrel játszott 8 meccs.)peterk2005
Köszi! Respect! A Kansasre voltam igazán kíváncsi, hogy statisztikai alapon is olyan jók-e, ahogy minden PR-ben szerepelnek. Csalókának tűnt az eddigi ellenfeleik erőssége és az ellenük hozott meccsek pontkülönbsége. Valamilyen szinten igaz is, hisz a Colts és Seahawks is jóval jobb statisztikailag, mint a Chiefs. Köszi még 1x! Ja, és igenis van már értelme, hisz a szezon felénél vagyunk 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Schefter szerint nem lesz trade, legalábbis a Broncos nem tradel Allenért.iktriad
megint a fax?Amadeus91
sztem most a scanner 😀Negritis
Jah a típusa Phillips.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 230 — The Mathematician
Schefter szerint nem lesz trade, legalábbis a Broncos nem tradel Allenért.iktriad
megint a fax?Amadeus91
sztem most a scanner 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Schefter szerint nem lesz trade, legalábbis a Broncos nem tradel Allenért.iktriad
megint a fax?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 139 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint nem lesz trade, legalábbis a Broncos nem tradel Allenért.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Remélem, hogy nem igazak a pletykák. :p
21:00-ig minden kiderül.xrace77
Gil Brandt szerint nagyon dolgoztok a Jared Allen traden. Csak ne hagyja Elway megint az utolsó pillanatra, mert a faxgép megint bekavarhat. 😀😀iktriad
Nem kéne, inkább pihenjenek, bye week van. 😊

Bár egy 4-6 körért jöhet. :p
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 139 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem, hogy nem igazak a pletykák. :p
21:00-ig minden kiderül.xrace77
Gil Brandt szerint nagyon dolgoztok a Jared Allen traden. Csak ne hagyja Elway megint az utolsó pillanatra, mert a faxgép megint bekavarhat. 😀😀
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Remélem, hogy nem igazak a pletykák. :p
21:00-ig minden kiderül.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Tim Riggins a mai edzésen. 😕)



Edzésen volt egy kis bohóckodás, mindenki más mezében volt. 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ígéretem szerint kiraktam az ígért power ranking-et, elérhető itt: NFL Power Rankings by Peterk2005.

Ha már megcsináltam, felraktam az első hét hetet is, alul lehet navigálni a korábbi hetekre. Persze ennek a rankingnak az idény elején sok értelme nincs. A ranking a tavalyihoz hasonlóan van számolva, azaz a "Power Index"-et a W/L arány és a schedule erősségének szorzata adja, ahol a schedule erősségénél nem veszem figyelembe az adott csapattal játszott meccseket, hogy a W/L arány ne számítson duplán. (Azaz, pl. a Denver esetén az ellenfelek 21W, 31L eredményébe nem számít bele a Denverrel játszott 8 meccs.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)