Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Julius Thomas "mid-high ankle sprain", nem túl súlyos, jókor jön a BYE... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ma van/volt helyi idő szerint 10:30-kor Von bírósági meghallgatása valamelyik közlekedési hülyesége miatt. Ügyvédje képviselte, de a bíró ragaszkodott Miller jelenlétéhez. Ügyvéd telefonált neki, hogy jelenjen meg a bíróságon személyesen.Szerencsére Von az edzőközpontban volt. 😕)
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
szerk:
@peterk2005: Idén nem csinálsz saját power rankinget? (tetszett a statisztikai/matematikai megközelítés) (y)akike
De csinálom, minden hétre el is készült, de az ilyen statisztikás PR-nek néhány hét után még nincs sok értelme. A bye után terveztem elkezdeni kirakni, de a kedvedért kirakom a MNF után majd az ehetit is. 😊peterk2005
Köszi. Csak mert én szívesen vetek rá egy-egy pillantást. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469


😀

Miller + Wolfe :cool:

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
szerk:
@peterk2005: Idén nem csinálsz saját power rankinget? (tetszett a statisztikai/matematikai megközelítés) (y)akike
De csinálom, minden hétre el is készült, de az ilyen statisztikás PR-nek néhány hét után még nincs sok értelme. A bye után terveztem elkezdeni kirakni, de a kedvedért kirakom a MNF után majd az ehetit is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Thomas megy MRI-re. Lehet h nem tűnt "annyira" súlyosnak, de a pályafutása elején bokasérülés hátráltatta elég komolyan. Most ugyanarról a bokáról van szó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Több negatívumot írtam mint pozitívumot, pedig szerintem ez egy pozitív meccs volt,Black_Adder
LOL, ebbe a mondatba kicsit mindenkit (a Broncos tábort) belelátom most. 😊 Egy 45-21-es győzelem után szükségét érezted, hogy leírd, hogy ez azért egy pozitív meccs volt. 😀 Igen, minket is befolyásol ez az alkalmanként videogame offense. nem tudja kivonni magát az ember a hatása alól. Én is megrökönyödtem már magamon, hogy magyarázgatom a bizonyítványt, hogy azért nincs gond, jó ez.

Pedig ez továbbra is az NFL, ha az esélyeket nézzük, akkor a most bukdácsoló, szenvedő, de meccseiket nyeregető csapatoknak simán ugyanúgy gyűrű esélyük van, úgyhogy nincs mit ezen magyarázni, amikor ebben a ligában a "win is a win" az egyetlen igazság. Bődületes amit ez a csapat csinál eddig, nincs mese. Ettől még simán kipottyanhat az első playoff kanyarban, de éppen ez teszi bődületessé, mert úgy csinálja mindezt, hogy ez nem egy európai fociliga. Itt nem egy csapatban játszik a világválogatott, hanem DT, Welker, Manning mellett Moreno-kal, Julius Thomas-okkal, Chris Clarkokkal állunk fel Terrell Suggs-ok, Orakpo-k, Demarcus Ware-ek ellen, a másik irányban meg Doug Martinokat, Romo-kat, Dez Bryant-eket kell levédekezni Von Miller és Champ Bailey mellett Ihenacho-kal, Malik Jacksonokkal, Trevathanokkal. Ezek nem készpénz győzelmek, hanem igenis unikum amit látunk. Nem ez a normális ebben a játékban, PM ide, nagyszerű elkapósor oda. Úgyhogy becsüljük meg azt amit látunk. A magam részéről legalábbis próbálom magam ehhez tartani (nem nagyon sikerül, de mégis), különben nem fogom tudni reálisan megítélni ami történik.

A meccsre visszatérve, engem a defense tegnap elkápráztatott, főleg az előző néhány meccs fényében. Ez a Redskins offense a liga 4. legtöbb yardot gyártó, és pontban is a liga élmezőnybe tartozó alakulata. A legutóbbi 2 meccsen úgy futottak 200-nál többyardot, hogy emellé még passzoltak is 280 körül. A "not break"-et persze elvártam javulásként, azaz, hogy ha haladnak is, azért a védelem limitálja őket a pontszerzésben, de itt "bend" se nagyon volt. Az egész meccsen egyetlen hosszabb drive-ot sikerült vezetniük - az első félidő végén -, és ahhoz is kellettek sárga zászlók. Ez így nagyon rendben volt. Egyetlen védekezés nem tetszett csak, amikor Ihenacho majdnem INT-et fogott, de átcsúszott a keze között a labda, és majdnem az üresen álló elkapó kezébe került. Azt ott nem szabadott volna így védekezni, de azt hiszem Duke ott napba nézett és azért rontott, úgyhogy nem hibáztatom. (De azért a filmroomban majd tanuljon belőle, hogy INT-re csak azután menjen, ha a labda elütése biztos.)

A citromdíjat pedig PM kapja tőlem. Már írtam az okát, nem a 3INT, hanem a felesleges kockáztatás miatt. Ha hátrányban, pontkényszerben történik, akkor ez van, de így nem tetszett. És én a tegnapi vesztett fumble-t is kicsit a nyakába varrom. Az ilyen vakoldalas fumble is benne van a játékban, minden QB benyel ebből párat, de két meccsen ez volt a harmadik a saját RZ-on belül ill. környékén. Ennyi tapasztalattal amennyi neki van, tessék kisebb kockázatú passzjátékot hívni, kevesebbet várni. Menjünk ki félpályáig, és aztán ha ott előfordul, akkor ez van. De ne a saját huszasunkon veszítsünk emiatt sorozatban labdát. De mindegy, nyertünk, ha valaki, akkor ő tanulni fog belőle. Most bye, és utána jöhet az idény legnehezebb 4 meccses szakasza. Remélem a sérülések nem komolyak. Ihenacho miatt azért aggódom, mert őt nagyon támogatni kellett lefelé. 😕 (Thomas-é nem tűnt olyan súlyosnak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azt hiszem a győzelem kulcsa az volt, h Griffint bent tudtuk tartani a zsebben. 5 futása volt 7 yardra. Érdekes, h abban a fázisban, amikor ledolgoztuk a hátrányt, és ezzel nagyjából el is döntöttük a meccset, a Skins teljsen feladta azt a játékot, amivel pariban volt odáig. Jött egy 3&out három sikertelen hosszú passzal, Morris eltűnt a pályáról. Miután befutotta a TD-t, legközelebb amikor labdát kapott talán már hátrányban voltak... És annyira szét voltak esve, h onnan kb a Jax is hozta volna ellenük a meccset...

+ A legnagyobb pozitívum, h 2 4th downnak is neki mentünk. Mindkettőnek neki kellett a labda helye a megteendő távolság és az aktuális eredmény alapján, de Foxra pont az volt jellemző korábban, h ilyenkor megelégszik FG-vel, vagy punttal... Ha 21-21 helyett 21-13, akkor nem szerezzük meg a momentumot, akkor nem esik szét a Redskins. 7 pontos előnyben lehet lőni 19 yardos FG-t, az is rendben van.
+ Egy ideje Moreno a legveszélyesebb fegyvere PMnek. Erre ki gondolt volna... Elég jól fut, nagyon jó keze van az elkapáshoz, és nagyon jól blokkol. Ő a tökéletes RB ebbe az offensebe. Ami a többi futót illeti, igazából nem volt nehéz dolguk, de éltek a kevés snappel amit kaptak. Megvan Ball első TD-je, futot mellette több 1st downt is, és amennyire 4 futásból meg lehet ítélni, Anderson is megérte rosteren tartani...
+ Viszont ahogy tegnap is írtam már, ezt most a védelem nyerte, mégha a 45-21-es eredmény mást is sugall. Von Miller visszatérése nagyon sokat jelentett, Woodyé szintén. Voltak sackjeink korábban is, de kb csak akkor értünk oda, ha az irányító túl sokáig dajkálta a labdát. Most folyamatos nyomás volt RG3-n, úgy is, h Von többnyire spy-t játszott. Abban pedig, h RG3 nem tudott úgy futkározni ahogy szeretett volna, az - a sérülése mellett - Woodyn és Trevathanen múlt

- Nagyon jó, h Manningnek erősebb a karja, és van vertikális passzjátékunk is, de most megint úgy éreztem az első félidőben, mintha türelmetlen lenne. Megpróbálja odadobni Deckernek, amikor szorosan rajta vannak 2&longnál nem egy sikertelen hosszú passz kísérletünk volt, ami miatt nagyon nehéz helyzetbe kerültünk 3rd downra. A Redskins hosszú drive-ja mellett emiatt nem szerztünk pontot az első drive után az első félidőben. Alapvetően jó, h ilyenekkel is próbálkozunk, 2&longnál is jó ilyenekkel is próbálkozni, de első látásra úgy éreztem túl sok lehetőséget szalasztottunk el hasonlók miatt.
- Még egy értelmetlen challenge Foxtól. Ez se volt rá jellemző korábban, úgy tűnik ezen a téren is bevállalósabb lett, de itt inkább pontosnak kéne lenni.
- Hihetetlen hiba az ST-től, ami az első TD-hez vezetett. Pedig eddig az ST is karcolt, most engedtek egy hosszú visszahordást, nem tudtak nagy játékot csinálni, ellenben hibáztak. Azt viszont azért meg kell jegyezni, h a tragikomikus Skins punthoz az vezetett, h nem merik Hollidaynek rúgni a labdát. Szurkolóként jobban örülök, ha ő hordja vissza, de a meccs szempontjából egy nettó 10 yardos puntnál mindegy hogy jön ki a 10 yard 😊
- Kevin Vickersonnál valami cérna nagyon elszakadt. A Colts ellen le kellett volna cserélni amikor eldurrant az agya, úgy tűnik azóta se jött rendbe. Bye week alatt remélem valaki jól felpofozza, vagy nem tudom mi kell, h észhez térjen. Fontos láncszeme a futás elleni védelmünknek, Sly Williams még nem áll készen, de Unreinnal Malik Jackonnal és Wolfeval valahogy lehetne úgy formálni a védelmet, h Vicknek legyen ideje gondolkozni az élet nagy kérdéseiről...
- btw futás elleni védelem. Mind tudjuk Shanny mire képes csapataival a földön. Alfred Morris nálam top5 RB, szóval nem gondolom tragédiának a 97 yardot 17 futásból, de azért #1 D-től lehetne jobb is. A második félidőben valahogy egészen máshogy festett aztán a védelem, nem csak hatékonyabb volt, hanem máshogy játszott. A redskins is szétesett támadó oldalon, de ahhoz a mi védelmünknek is volt köze. Most elintézhetném annyival h JDR half time adjustment, de zavar, h nem tudom megmondani, mi változott pontosan szünetben
- Storm+1. Nem kell ilyen arcozás. Bár inkább ez legyen, minth beszopjuk a hosszú playt, de akkor is. DRC megérdemelte volna h emiatt utolérjék
- Ihenacho és Julius Thomas épüljön fel minél hamarabb. Látni akarom őket a pályán, élvezetesebbé teszik a meccset.

Több negatívumot írtam mint pozitívumot, pedig szerintem ez egy pozitív meccs volt, igaz egy nem túl jó passzban lévő ellenfél ellen. 7-21-nél megfordult bennem, h elveszthetjük a meccset, idén harmadszor. Dallas ellen 41-48-nál, Colts ellen félidőben, és most az iNT után. A Boys ellen megszűnt a védelmünk, esélyt nem láttam rá, h egyetlen támadást is kivédekezzünk, hacsak nem chokerkedik el, a Colts ellen jöttek a sorozatos 3&outok, nem egyéni hibák, hanem kilátástalan játék miatt, itt meg túl gyorsan kaptunk 21 pontot, féltem h összetöri a csapatot. A boys ellen a legutolsó pillanatban összeszedte magát a védelem, a Colts ellen összekapta magát a védelem és a támadó sor is, csak már túl késő volt, meg jött az egyéni hiba Hillmantól, ami beverte az utolsó szöget a koporsóba, most megint összeszedte magát az egész csapat, és a 4. negyedben egyszerűen lemostuk az ellenfelet. Ez így igazából talán még biztatóbb is, mint 7 TD-t adni egy meccsen. Ki tudunk jönni a hullámvölgyből. A sok sérülés miatt viszont aggódom, attól tartok a fizikai felkészülés nem sikerült olyan jól, mint tavaly...

Ami most jön:
bye
sd (4-3)
kc (8-0)
pats (6-2)
kc (8-0)
Ez lesz a legnehezebb része az alapszakasznak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk én a zebrák tegnapi teljesítményével nagyon nem volt elégedett, mindkét irányban tévedtek jó párat...

Azt még most se értem hogy nem lehetett meglátni, amikor Holliday fejét majdnem letépték, de Woody sisak->sisakrács szerelése is elég látványos volt, mindkettő elég veszélyes dolog volt, pont ezekre kéne nekik figyelni és ezeket büntetni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom ki hogy van vele, nekem DRC mutogatása meg high steppelése nem nagyon tetszett, egy backup QB ellen így arcozni totál felesleges...

Ha nem a végén lett volna lehet kapott volna a szájára egyet "véletlenül" később...StormST
+1

Igazad van, nagyon Deion Sanders-esre akarta venni a figurát. Nem kellenek az ilyenek, annak ellenére, hogy DRC nagyon jól játszott a meccsen. Tényleg nagyon jó coverben.
Ami még ugyan ilyen, ha nem még nagyobb baromság, az Vickerson parasztkodása. Ennyire nem lehet állat valaki, hogy ugyan azt eljátsza, mint egy héttel ezelőtt. Fox le is b@szta utána.akike
Vickerson nagyon buta sajnos és mostanában valamiért elég gyakran elkapja a gépszíj, valamit kezdeni kéne vele, mert ez a sok bünti már kezd nagyon káros és unalmas lenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nem tudom ki hogy van vele, nekem DRC mutogatása meg high steppelése nem nagyon tetszett, egy backup QB ellen így arcozni totál felesleges...

Ha nem a végén lett volna lehet kapott volna a szájára egyet "véletlenül" később...StormST
+1

Igazad van, nagyon Deion Sanders-esre akarta venni a figurát. Nem kellenek az ilyenek, annak ellenére, hogy DRC nagyon jól játszott a meccsen. Tényleg nagyon jó coverben.
Ami még ugyan ilyen, ha nem még nagyobb baromság, az Vickerson parasztkodása. Ennyire nem lehet állat valaki, hogy ugyan azt eljátsza, mint egy héttel ezelőtt. Fox le is b@szta utána.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom ki hogy van vele, nekem DRC mutogatása meg high steppelése nem nagyon tetszett, egy backup QB ellen így arcozni totál felesleges...

Ha nem a végén lett volna lehet kapott volna a szájára egyet "véletlenül" később...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mehetne a Denver Szegedre szalámit reklámozni "Pick" parádé volt tegnap rendesen. 😀

Én nem tudom mi van, de ebben a szezonban mindenki a bokájára sérül rá. Ez valami új fertőzés lehet, az ACL szakadás mellett.

szerk:

@peterk2005: Idén nem csinálsz saját power rankinget? (tetszett a statisztikai/matematikai megközelítés) (y)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
DT elkapta D:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ezt addja valaki össze. Két-három meccsen szinte passzot sem tud elütni a védelem, aztán hirtelen a Washington-t megfogja 150 passzolt yardon. Jó, a vége már móka volt, de egész meccsen 1 drive-juk volt tulajdonképpen.

PM-től meg vegyék el a fimroom kulcsát, és labda közelbe se engedjék egy hétig, had töltődjön fel mentálisan. Nem azért mert dobott 3 picket, hanem azért, mert rá pont nem jellemző, hogy megnyert meccsen elkezd értelmetlen dobásokat vállalni. Semmi értelme nem volt az utolsó két picknél azoknak a dobásoknak már. Akkor se lett volna, ha Welker és DT elkapja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem nagyon értem a félidei pánikot, szezon előtt senki se tippelt 16-0-t. Lesznek hullámvölgyek meccsen belül is, meg akár több meccsesek is. jövőhéten végre bye week, nagyon ránk fér, mert kibaszott sok sérülttel játszunk.

A defense jól kezdte a szezont, de aztán az utolsó 2-3 meccsen nagyon hiányzott von. aztán a Colts ellen visszatért, és kb ott a 2. félidőben valamikor elkezdett összeállni. Most egy hosszú driveot engedtek és kész. kaptunk 7et short fieldből, meg 7 pick6ből. Az h Alfred Morris tudott futni ellenünk az elején nem annyira gáz.

Ihenacho és Julius Thomas miatt nagyon aggódom, Az idei két felfedezettünk, nem érdekel, h tudjuk e pótolni őket, azt akarom, h ők is részesei legyenek a sikereknek.

A védelem tündökéséhez hozzá tartozik az is, h nagyon szétesett a Redskins, őket se kímélték a sérülések...

A bye utáni 4 meccsre kell nagyon odakoncentrálnunk. Nem aggódom Manning nemistudomhány pickje miatt, de ott nem sok hibázási lehetőség lesz. A védelem se szophat sok hosszú playt, nem lehet sok fumble sok INT. Nem muszáj 4-0-val hozni, de jó lenne ha 5 hét múlva mi állnánk a divízió élén....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ezek szerint Jammer beelőzte Carter-t a DC-n...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Se Bailey, se Carter? He?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ma ők nem játszanak



Woody játszik. 😊
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Állítólag PM mindkét bokája kificamodott mostanában, az egyik a Jags meccsen, a másik most a Colts ellen, ennek ellenére játszani fog ma természetesen...StormST
amíg a chiefs 100%os kevés választásunk van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Orlando Franklin újra játszik.
Ez jó hír...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Orlando Franklin újra játszik. 😊
 blogs.denverpost.com/broncos/2013/10/27/orlando-franklin-returns-to-right-tackle-vasquez-back-at-guard/22763/

Ez lesz Pat Bowlennek tulajdonosként az 500. mérkőzése, (298 győzelem) 😊
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag PM mindkét bokája kificamodott mostanában, az egyik a Jags meccsen, a másik most a Colts ellen, ennek ellenére játszani fog ma természetesen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
NFL 8. Hét: Redskins - Broncos beharangozó a denversports.blog.hu-n.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Már csak annál is inkább, mert azért a futó poszt olyan, hogy bármelyik pillanatban kaphat egy akkorát, hogy ha meg nem is sérül, de le kell mennie néhány playre, és akkor jó lenne, ha nem menne el ezen egy drive. (A sérülésről ne is beszéljünk.)

Storm: Fél tíz. 😊peterk2005
Akkor valaki szóljon a Sport TV-nek, mert 22:15-re van írva holnapra a meccs... 😀StormST
Gurulós foci miatt csúsztatva lesz a közvetítés. 😊