Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem igazán szerettem Alexandert. A tradekből jól jöttünk ki, de sajnálom, hogy nem húztuk ki a helyünkön Davenportot.
alatriste
Davenport nekem is nagyon bejön ...ami miatt szerintem mi bent hagytuk h neki biztosan kell egy szezon tényleg nagyon nyers , második körben mindenképp lb-t hoznék .( Landry ,Hubbard ,Key ,Lorenzo Carter ) nálam Carter lenne a pick .
nando89
Én bemennék a 2/1-5ön belülre, most van hozzá bőven munició, és hoznám Landryt. 34 a best fit neki, és idén bőven elég nekünk rotálva szituációs pr-nek. Sebességből nyomja amit nagyon tud, aztán szépen tanulja a többi moveot.
A CB - OLB 1-2 kor jól hangzana amúgy összességében.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Nem igazán szerettem Alexandert. A tradekből jól jöttünk ki, de sajnálom, hogy nem húztuk ki a helyünkön Davenportot.
alatriste
Davenport nekem is nagyon bejön ...ami miatt szerintem mi bent hagytuk h neki biztosan kell egy szezon tényleg nagyon nyers , második körben mindenképp lb-t hoznék .( Landry ,Hubbard ,Key ,Lorenzo Carter ) nálam Carter lenne a pick .
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem igazán szerettem Alexandert. A tradekből jól jöttünk ki, de sajnálom, hogy nem húztuk ki a helyünkön Davenportot.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Reméljük nem lesz baja a térdével (sem).

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát eddig nagyon bejön Gutekunst első draftja .
Maga a Pick is tetszik meg az is h közben "lenyúltuk" a saints-t és jött egy jövő évi első kör , sztm a nap nyertesei közt vagyunk vastagon.
nando89
Ráadásul még mindig 11 pick van, ha jól számolom.
Tuti lesz itt még valami később.
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Hát eddig nagyon bejön Gutekunst első draftja .
Maga a Pick is tetszik meg az is h közben "lenyúltuk" a saints-t és jött egy jövő évi első kör , sztm a nap nyertesei közt vagyunk vastagon.
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdekes, de eredményes.
4 helyet hátra, 2 cserével, kvázi elcserélve az idei 3. kört meg némi aprót, egy jövő évi 1. körért. Plusz Alexander.
Szerintem ez teljesen vállalható.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
2006 óta nem volt ennyi cetlink. Kíváncsi vagyok Gutekunst is talál-e majd gyöngyszemeket a 6-7. kör zavaros vizeiben? Driver, Tauscher, Wells, Jolly, Crosby, Flynn, Starks, Janis, Rip. TT ehhez igen jól értett.
Persze jó lenne az 1-3. körben is instant-impact-vagy mi a tököm játékosokat húzni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Ward, Landry, Fitzpatrick, Jackson, Davenport?

Mondjuk jöhetne mind...
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
WR pick elkepzelhetettlen 1-2.karikaban?
Janek
Szerintem most sem lesz.
Adams-Cobb-Monty és Graham mellett a WR hosszú távú need. DB, rusher, TE és egy G kell (hacsak Murphy vagy Spriggs nem mozog be). Második sornak meg ott van Clark, Davis, Allison, Yancey. De meglátjuk.
LN
ettol fuggetlenul en egy 3. koros WR-t tippelek
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
WR pick elkepzelhetettlen 1-2.karikaban?
Janek
Szerintem most sem lesz.
Adams-Cobb-Monty és Graham mellett a WR hosszú távú need. DB, rusher, TE és egy G kell (hacsak Murphy vagy Spriggs nem mozog be). Második sornak meg ott van Clark, Davis, Allison, Yancey. De meglátjuk.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
WR pick elkepzelhetettlen 1-2.karikaban?

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
Szerintem nagy meglepetésre sok év után nem le trédelni fogunk ha nem megpróbálunk feljönni az első tízbe , sztm Denzel Ward lehet a cél ha így alakul , ha maradunk én is Davenportot mondom , és második körben jön egy db.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
szerintem lesz egy olyan, amúgy top 10-et érő játékos, aki a nagy QB-roham miatt lecsúszik a 14. helyig. nem valószínű, hogy ez Denzel Ward vagy Quenton Nelson lesz (még kevésbé Bradley Chubb), de arra van esély, hogy Minkah Fitzpatrick, Derwin James, Tremaine Edmunds, esetleg Roquan Smith közül az egyik még elérhető lesz. nem feltétlenül a két legnagyobb hiányposzton játszanak, de olyan "difference-making" potenciál van bennük, hogy ha tényleg így lesz, akkor hiba lenne kihagyni őket, remélhetőleg a jobb mérleg miatt évekig nem lesz még egy esély egy ilyen kaliberű játékos draftolására.

szóval, én a felsoroltak egyikét tippelem.
casaubon
A S-t szerintem kiviszik, viszont Smith piaca elég csöndes, az ő csúszása nem lepne meg annyira mint a többieké.
Blake mint no1 ILB nekem megfelel, Ryan pedig nem rossz, de nyilván ezt a sort felerősítve egy Smith-el és az erősebb DL-el, tényleg ölni fogjuk a futást. Smith coverben is elképesztően képzett.
Kár, hogy eddig is szétpasszoltak minket. De igen, ha elérhető egy ilyen féle top csúszó, azt ki kell vinni.
(Edmunds nálunk sztem át lenne képezve OLB-nek)
alatriste
Edmunds-ra, Smith-re nem nagyon számítanék a helyetekbe. Én attól félek, hogy már 10-en sem lesz bent, pedig én őt szeretném a raidersbe.
De LB needes még előttetek a Broncos, Colts, Bears, 9ers, Raiders, Dolphins
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
A pihenőig hozni kéne 5 meccset, hogy legyen miből leolvadni. A Miami utáni TNF a "szomszédban" nagyon finom lesz.
10-6-ra jók leszünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ZacSnyder/status/986987420586569729/photo/1

Ha nem kamu a kép akkor Packers-Lions MNF a 4.héten.
Bazzani
De az. 5. héten lesz Lions - Pakcers 19 órától. Ellenben lesz 5 prime time meccsük. Rögtön a nyitó fordulóban SNF a Bears ellen (wait, what?)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/ZacSnyder/status/986987420586569729/photo/1

Ha nem kamu a kép akkor Packers-Lions MNF a 4.héten.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
szerintem lesz egy olyan, amúgy top 10-et érő játékos, aki a nagy QB-roham miatt lecsúszik a 14. helyig. nem valószínű, hogy ez Denzel Ward vagy Quenton Nelson lesz (még kevésbé Bradley Chubb), de arra van esély, hogy Minkah Fitzpatrick, Derwin James, Tremaine Edmunds, esetleg Roquan Smith közül az egyik még elérhető lesz. nem feltétlenül a két legnagyobb hiányposzton játszanak, de olyan "difference-making" potenciál van bennük, hogy ha tényleg így lesz, akkor hiba lenne kihagyni őket, remélhetőleg a jobb mérleg miatt évekig nem lesz még egy esély egy ilyen kaliberű játékos draftolására.

szóval, én a felsoroltak egyikét tippelem.
casaubon
A S-t szerintem kiviszik, viszont Smith piaca elég csöndes, az ő csúszása nem lepne meg annyira mint a többieké.
Blake mint no1 ILB nekem megfelel, Ryan pedig nem rossz, de nyilván ezt a sort felerősítve egy Smith-el és az erősebb DL-el, tényleg ölni fogjuk a futást. Smith coverben is elképesztően képzett.
Kár, hogy eddig is szétpasszoltak minket. De igen, ha elérhető egy ilyen féle top csúszó, azt ki kell vinni.
(Edmunds nálunk sztem át lenne képezve OLB-nek)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
szerintem lesz egy olyan, amúgy top 10-et érő játékos, aki a nagy QB-roham miatt lecsúszik a 14. helyig. nem valószínű, hogy ez Denzel Ward vagy Quenton Nelson lesz (még kevésbé Bradley Chubb), de arra van esély, hogy Minkah Fitzpatrick, Derwin James, Tremaine Edmunds, esetleg Roquan Smith közül az egyik még elérhető lesz. nem feltétlenül a két legnagyobb hiányposzton játszanak, de olyan "difference-making" potenciál van bennük, hogy ha tényleg így lesz, akkor hiba lenne kihagyni őket, remélhetőleg a jobb mérleg miatt évekig nem lesz még egy esély egy ilyen kaliberű játékos draftolására.

szóval, én a felsoroltak egyikét tippelem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.

gamerkr
BJ Raji becsukja a fürdőszoba ablakot
Kampman
Letroy Guiont várják a furgonnal...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.

gamerkr
BJ Raji becsukja a fürdőszoba ablakot
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Egy kinti fórumon azt írta valaki, hogy Jeremiás Dánielnek egy meg nem nevezett forrás azt mondta, hogy betérdelünk a top 10-be, hogy QB-t válasszunk. Ördögtől való gondolat (?) vagy csak Gutekunst nyomat egy Ted Thompsont? Remélem csak smokescreen az egész.
Gergőbácsi
a Twitteren Jeremiah nem ir errol... azt viszont tobb helyen irjak, hogy egy hatso koros QB konnyen johet.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.
gamerkr
Egy mondatban az idei Packers offseason.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Egy kinti fórumon azt írta valaki, hogy Jeremiás Dánielnek egy meg nem nevezett forrás azt mondta, hogy betérdelünk a top 10-be, hogy QB-t válasszunk. Ördögtől való gondolat (?) vagy csak Gutekunst nyomat egy Ted Thompsont? Remélem csak smokescreen az egész.
Gergőbácsi
"Értelme nem volna, de legalább rímelne."
Ha csak nem elromlott az a dobó kéz....