NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
SGBP
Egyszer már én is poénkodtam ezzel az opcióval. Nem tudom, mi van most Purdyval, de gondolod, hogy a Friszkó hajlandó lenne nagy erőket mozgósítani Áronért?
nagylaza, főpohárnok
szerintem kacsa, de második körökért simán megjátszhatja Lynch, ha x első körről lenne szó akkor esélytelen de minimális ellenértékért nincs kizárva
több mint 1 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Más téma, ma sikerült egy kisebb grált beszereznem


zacknorb
Uhh, na ezt a mezt még én is bármikor hordanám legkevésbé sem GB fanként. Imádtam!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Sztem a Frisco nem bolondult meg és nem mennek bele ebbe
De ha mégis, ne kérjünk cserébe QB-t (unpopular opinion)
zacknorb
Ha kértek is Trey Lance lenne az
több mint 1 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
@Zacknorb: Sokáig nagy kedvenc volt, sajnáltam amikor elküldték.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Más téma, ma sikerült egy kisebb grált beszereznem

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Sztem a Frisco nem bolondult meg és nem mennek bele ebbe
De ha mégis, ne kérjünk cserébe QB-t (unpopular opinion)
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
SGBP
Egyszer már én is poénkodtam ezzel az opcióval. Nem tudom, mi van most Purdyval, de gondolod, hogy a Friszkó hajlandó lenne nagy erőket mozgósítani Áronért?
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 372
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
SGBP
Sokkal jobban illene hozzá, ha a gyerekkora kedvenc csapatában fejezhetné be, mintha követné Favre példáját és elmenne New Yorkba egy 9-8-as PO nélküli szezonra.
Kampman
Nem hiszem hogy valaha megbocsájtja, hogy Alex Smith-t húzták helyette.
SGBP
Igen, az neki örök trauma maradt, amire aztán a Niners elleni rengeteg vereség (főleg a playoffban) csak ráerősített
több mint 1 éve
SGBP 240
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
SGBP
Sokkal jobban illene hozzá, ha a gyerekkora kedvenc csapatában fejezhetné be, mintha követné Favre példáját és elmenne New Yorkba egy 9-8-as PO nélküli szezonra.
Kampman
Nem hiszem hogy valaha megbocsájtja, hogy Alex Smith-t húzták helyette.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 372
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
SGBP
Sokkal jobban illene hozzá, ha a gyerekkora kedvenc csapatában fejezhetné be, mintha követné Favre példáját és elmenne New Yorkba egy 9-8-as PO nélküli szezonra.
több mint 1 éve
SGBP 240
 twitter.com/thecartonshow/status/1643245660152446977?s=46&t=nINkI1ka36YJz5mis4B3aQ

Mekkora lenne, ha ez igaz…🤣
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hivatalos. Aron a jetsbe
Celtic
Biztos, hogy ezt pont április 1.-én akarják bejelenteni? 😉
iktriad
Mikor máskor ha nem április 1-én?

Szerkesztette: SBL
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Hivatalos. Aron a jetsbe
Celtic
forrást tudsz küldeni, mert én semmit nem láttam még?
plusz ma april 1st van, so kb semminek nem hiszek
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos. Aron a jetsbe
Celtic
Biztos, hogy ezt pont április 1.-én akarják bejelenteni? 😉
több mint 1 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Hivatalos. Aron a jetsbe
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
Vegasban elsőre 7.5-re lőtték be az over/undert jövőre
zacknorb
És ez pl. a Bears szintje. Fogalmazhatunk úgy is, hogy csak négy csapat van, amelyiknek rosszabbak a kilátásai.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Vegasban elsőre 7.5-re lőtték be az over/undert jövőre
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Amos a Ravens-nél vizitál...
Nem hangzik jól
gamerkr
Én akárhogy próbálom nézni a "nagy képet", nekem semmi sem bontakozik ki. Mit fogunk idén játszani? Nem tolunk rebuildet, hiszen van akiket visszaigazoltunk, de nem mozdulunk rá egyetlen elkapóra sem, miközben az elmúlt napokban jöttek-mentek az ilyen tradek. Ugyanakkor hagyjuk távozni a bevált embereket, szóval csak vakargatom a fejem és fogalmam sincs, hogy mi zajlik éppen. 😕
Delfi.
Nem tolunk rebuildet, de szerintem financiálisan próbálja Gute rendbe tenni a csapatot, hogy 1-2 év múlva már ne legyenek nagy terhek, amikor még lehet egy fiatal csapat.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 620
Amos a Ravens-nél vizitál...
Nem hangzik jól
gamerkr
Én akárhogy próbálom nézni a "nagy képet", nekem semmi sem bontakozik ki. Mit fogunk idén játszani? Nem tolunk rebuildet, hiszen van akiket visszaigazoltunk, de nem mozdulunk rá egyetlen elkapóra sem, miközben az elmúlt napokban jöttek-mentek az ilyen tradek. Ugyanakkor hagyjuk távozni a bevált embereket, szóval csak vakargatom a fejem és fogalmam sincs, hogy mi zajlik éppen. 😕
Delfi.
Az egész sztm Love-on bukik vagy áll , támadó oldalon a fal sztm top 10 körüli egység ..Bakh-Jenkins-Meyers-Runyan-ZachTom/Nijman ...és rajtuk kívül is vannak még használhato emberek , Rb párosunk sztm bőven jó sőt , Wr Watson-Doubs , ide sztm jön magasan is rookie és hátső körökben is, Te sor az kb üres .. de sztm ide is jön ember magasan , főleg h egy extra második körünk azért biztosan lesz a Rodgers trade kapcsán , csak azt akarom ezzel mondani HA Love nem világtalan ez nem tragikus ...vele meg úgy vagyok h nem tetszett amit eddig tőle láttam , de egyrészt valamiért a stáb bízik benne , másrészt megadom mostmár neki azt 6-7-8 meccset élesben h objektív tudjak lenni .

Védelem :ide annyi top pick érkezett az elmúlt években h tehetség biztosan van , Gary visszatér , neki új szerződést kell adni sztm ezért is nem vagyunk annyira aktivak a piacon , fal közepe Clark -Wyatt jól fest ide kell pár rotácios ember , edge Gary Smith Enegbary illetve Hollins tegnap olcsón vissza lett igazolva ,ide várok azért embert a dratról , cb sor sztm rendben van Stokes visszatér Rasul-Jaire meg rendben van , Safatyknél én is sajnálom Amost nem is volt igazán piaca megtartottam volna ... ide is jön még sztm ember draftról .

Szóval én magát a keretet nem tartom tragikusnak illetve annyi h wr/te sor jelenleg nagyon karcsú ha az a draft után is így néz ki akkor baj lesz ,Love meg ebben a szezonban húz vagy megdöglik .
több mint 1 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Amos a Ravens-nél vizitál...
Nem hangzik jól
gamerkr
Én akárhogy próbálom nézni a "nagy képet", nekem semmi sem bontakozik ki. Mit fogunk idén játszani? Nem tolunk rebuildet, hiszen van akiket visszaigazoltunk, de nem mozdulunk rá egyetlen elkapóra sem, miközben az elmúlt napokban jöttek-mentek az ilyen tradek. Ugyanakkor hagyjuk távozni a bevált embereket, szóval csak vakargatom a fejem és fogalmam sincs, hogy mi zajlik éppen. 😕
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Amos a Ravens-nél vizitál...
Nem hangzik jól
gamerkr
Na, az összes játékosmozgásból ez a legszomorúbb (úgy, hogy sajna ez sem nagyon meglepő)
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amos a Ravens-nél vizitál...
Nem hangzik jól

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
na, és már Elijah Mooret sem tudjuk belevenni a tradebe, ő lekoccolt Clevelandbe
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
igazoltunk egy super bowl győztes… long snappert
juhé