Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez letaglozo volt...
Van, h nem megy Rodgersnek, vagy az O-falnak, vagy a D gyenge napot fog ki, a ST mondjuk evek ota gyenge, de ez...?!
Mintha egy 2 hetes hanyos/fosos virus utan szedelgett volna az egesz csapat.
Jo a ket p.rusher, de most a fal istent csinal Bosaekbol. En egyszerre ilyen rosszul a Bulaga/Bakhtiari tandemet soha nem lattam jatszani.
A vedelem sem all meg a lejton, ez volt iden a melypont.
Az igazi elkeserito az volt, h a game plant sem lehetett latni. Adams kapta az osszes passz felet, es ez ugyanarra volt eleg, mint az ideny elejen.
Nagyon kene mar a szunet hete...
jossbeaumont
Első félidőt tudtam csak nézni de ezen a meccsen minden szar kijött. Nem is olyan nagy baj. Jöjjön ki egyszerre és legyen belőle egy józanító verség. Reméljük olyan hatása lesz majd most.
Jön a Lambeura a Carolina, és nem lesz egyszerű meccs. De ha arra fel tudunk készülni reméljük otthon marad a W. Aztán lehet pihenni és áttervezni 1-2 hibás részt.
Nem volt szerintem senki abban a kényszerképzetben, hogy 15-1-es szezonunk lesz. De 12 W-t jó lenne összeszedni, hátha meglenne úgy a pihenőhét és hazai pálya egy ideig. Ilyen kezdés után szerintem ez lassan reális cél lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ez letaglozo volt...
Van, h nem megy Rodgersnek, vagy az O-falnak, vagy a D gyenge napot fog ki, a ST mondjuk evek ota gyenge, de ez...?!
Mintha egy 2 hetes hanyos/fosos virus utan szedelgett volna az egesz csapat.
Jo a ket p.rusher, de most a fal istent csinal Bosaekbol. En egyszerre ilyen rosszul a Bulaga/Bakhtiari tandemet soha nem lattam jatszani.
A vedelem sem all meg a lejton, ez volt iden a melypont.
Az igazi elkeserito az volt, h a game plant sem lehetett latni. Adams kapta az osszes passz felet, es ez ugyanarra volt eleg, mint az ideny elejen.
Nagyon kene mar a szunet hete...
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Nekem nem a szeptembert, hanem a MM, Hundley korszak legsötétebb időszakát juttatta eszembe.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Annyira benne volt ebben pozitiv szeriaban (foleg ebben a los angelesi osztalykirandulas hangulatu hetben) egy ilyen pofon, nagyon elhitte mindenki hogy a bab is hus. Nincs egyebkent szerintem semmi gaz, tegnap egy nagypofaju dekoncentralt brigad jatszott Packers mezben, nem ez a valosag. LaFleur is tanulhat ebbol mert ilyen egy Patsnel nemnagyon fordulhat elo. Mi szurkolok felejtsuk el ezt az egeszet, a jatekosok meg vessek melyen az emlekezetukbe es nem lesz itt baj.
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát én azt láttam, hogy Adams visszaállásával visszajött az első hetek offense: Rodgers szinte csak őt kereste, és ez nem járható út. Ha jól néztem, akkor az elkapók között Adams 11 target, a többiek összesen 12.
Nyilván a Bosa-Ingram duo is tett róla, hogy ennyire kilátástalan legyen a támadójáték, de szerintem ebben most Rodgers is benne volt rendesen.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Kiábrándító "teljesítmény", frankón még az élet kedvem is elment a látottaktól. Mi volt a gameplan? Egyáltalán mi a fax volt ez?
twitch(4thline)
Megbasztok mindenkit csak nem sikerült...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Minnesota miatt van ez is. Ha behúzták volna a Kansas ellen, nagyobb lett volna a nyomás Rodgers-éken 😊
Tactful Cactus
Lehet azért értek később a stadionba, mert szurkoltak a Ricsi Chiefsnek.

Szerintem töröljük ezt a hetet. Fogjuk a fentire, vagy arra, hogy a Chargers pont rosszkor cserélt OC-t...

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
A Minnesota miatt van ez is. Ha behúzták volna a Kansas ellen, nagyobb lett volna a nyomás Rodgers-éken 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Kiábrándító "teljesítmény", frankón még az élet kedvem is elment a látottaktól. Mi volt a gameplan? Egyáltalán mi a fax volt ez?
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ezen a meccsen csak a mez volt fent a pályán, mindenki behúzta előre W-nek, erre jött a pofon, ami akár még jól is jöhet a továbbiakra nézve.
Viszont nem a mai meccsből kiindulva, de a D# nagyon visszaesett az első hetekhez képest, PO-ban kevés lesz megint a csapat sajnos..
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Josh Jackson egy nagy headscratcher... Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Inactives:

11 WR Ryan Grant
29 CB Ka'dar Hollman
37 CB Josh Jackson
47 LB Tim Williams
61 G Cole Madison
67 G/T Adam Pankey
85 TE Robert Tonyan
James007
Kíváncsi vagyok Sternberger pályára lép-e.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Inactives:

11 WR Ryan Grant
29 CB Ka'dar Hollman
37 CB Josh Jackson
47 LB Tim Williams
61 G Cole Madison
67 G/T Adam Pankey
85 TE Robert Tonyan
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.youtube.com/watch?v=eI4VbWBhJlU

alakul az O# 😀 McCarthy támadóguru jó pár évet elpocsékolt AR karrierjéből..
Pep71
Tetszik, ahogy kiemeli, hogy minden játék kb. minden lehetséges elkapóra meg van komponálva.
A számokat tekintve, pedig azzal együtt, hogy döcögősen indult a passzjáték és mennyire terhelt sérülésekkel a WR állomány, Rodgers második legjobb yards/game statisztikája van 2011 óta.
Mellette már 9 elkapónak van 100+ yard, és Vitale is 94. Plusz ki tudja mennyit kap Sternberger és Ryan. (A legtöbb azt hiszem 11 játékos volt McC legjobb éveiben is).
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
 www.youtube.com/watch?v=eI4VbWBhJlU

alakul az O# 😀 McCarthy támadóguru jó pár évet elpocsékolt AR karrierjéből..
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sternberger aktiválva
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Josh Gordon????🤩
JéBé
van rá esély? 😀 nagyon király lenne
Pep71
Szerencsére nincs rá esély. Keveset keres idén, de az öltözői egység többet ér.
gbol
Lol, aztán az öltözőnek mit ártana, meséld el lécce
Wyatt
Állítólag a hozzáállásával volt probléma, de lehet, hogy nem igaz, a Pats már hazudott nagyobbat is. Mindenestre tök fölösleges álmodozni róla, mert vagy 25-en vannak előttünk, akik felszedhetik.
gbol
Konkrétan 28-an voltak előttünk és a 28. Seahawks szedte fel.

Amúgy tudja valaki, hogy mi alapján készül el a waiver sorrend? A pillanatnyi állás alapján?
James007
Igen.

Egyebkent azota az is kiderult, hogy a Seahawks volt az egyetlen csapat, amelyik bejelentette az igenyet ra, vagyis a Packers nem is akarta leigazolni.
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Más is szereti a zöldet...
Peszinter Ferenc
Varhatoan jon majd ezert egy-ket meccs eltiltas, de remelhetoleg csak a kovetkezo szezon elejen.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Josh Gordon????🤩
JéBé
van rá esély? 😀 nagyon király lenne
Pep71
Szerencsére nincs rá esély. Keveset keres idén, de az öltözői egység többet ér.
gbol
Lol, aztán az öltözőnek mit ártana, meséld el lécce
Wyatt
Állítólag a hozzáállásával volt probléma, de lehet, hogy nem igaz, a Pats már hazudott nagyobbat is. Mindenestre tök fölösleges álmodozni róla, mert vagy 25-en vannak előttünk, akik felszedhetik.
gbol
Akkor lehet hogy pont előttünk halászta ki a Hox. De miért baxták ki Foxboróból?
Gergőbácsi
Már meglett a válasz, bocs

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Más is szereti a zöldet...
Peszinter Ferenc
Én meg azt hittem a 7-1 miatt mosolygós mindenki.

11 védő és 11 támadó a sérült listán, de csak két kérdéses: Adams és Tonyan

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
Más is szereti a zöldet...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Josh Gordon????🤩
JéBé
van rá esély? 😀 nagyon király lenne
Pep71
Szerencsére nincs rá esély. Keveset keres idén, de az öltözői egység többet ér.
gbol
Lol, aztán az öltözőnek mit ártana, meséld el lécce
Wyatt
Állítólag a hozzáállásával volt probléma, de lehet, hogy nem igaz, a Pats már hazudott nagyobbat is. Mindenestre tök fölösleges álmodozni róla, mert vagy 25-en vannak előttünk, akik felszedhetik.
gbol
Akkor lehet hogy pont előttünk halászta ki a Hox. De miért baxták ki Foxboróból?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Josh Gordon????🤩
JéBé
van rá esély? 😀 nagyon király lenne
Pep71
Szerencsére nincs rá esély. Keveset keres idén, de az öltözői egység többet ér.
gbol
Lol, aztán az öltözőnek mit ártana, meséld el lécce
Wyatt
Állítólag a hozzáállásával volt probléma, de lehet, hogy nem igaz, a Pats már hazudott nagyobbat is. Mindenestre tök fölösleges álmodozni róla, mert vagy 25-en vannak előttünk, akik felszedhetik.
gbol
Konkrétan 28-an voltak előttünk és a 28. Seahawks szedte fel.

Amúgy tudja valaki, hogy mi alapján készül el a waiver sorrend? A pillanatnyi állás alapján?

Szerkesztette: James007
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem csinalt balhet senkivel, szimplan magaval cseszett ki sokszor

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Josh Gordon????🤩
JéBé
van rá esély? 😀 nagyon király lenne
Pep71
Szerencsére nincs rá esély. Keveset keres idén, de az öltözői egység többet ér.
gbol
Lol, aztán az öltözőnek mit ártana, meséld el lécce
Wyatt
Állítólag a hozzáállásával volt probléma, de lehet, hogy nem igaz, a Pats már hazudott nagyobbat is. Mindenestre tök fölösleges álmodozni róla, mert vagy 25-en vannak előttünk, akik felszedhetik.