Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Jordy Nelsont kivagta a Raiders.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
CM-ről mik az infók? van esély arra, hogy marad(esetleg bemozgatva Martinez mellé) vagy esélyesebb, hogy távozik?
Pep71
A Rams kostolgatja, de egyelore csak erdeklodesrol hallani.
Stez
Nem ketseges, hogy el fog kelni CM, ha még ajánlatot sem teszunk. Gute mai sajtotajekoztatoja ebbol a szempontbol nem volt biztato"He'll help somebody, if not us,". Nekem ő ikonikus GB figura, jobban orulnek, ha megkopott sebessege ellenere maradna ILB-ben, ahol jol mukodott. Remelem vele nem jatsszuk el amit Nelsonnal, vagy Burnettel, Hyde-dal, hogy vegul "elkenyszeritjuk oket" felpenzert idegenbe, hiaba szeretnenek home discount aran is maradni, aztan csodalkozunk, h mennyire nem megy veteran WR, S stb. nelkul...
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
CDix a maciknál. Hát érdekes kis S csere lett így.
Ami durva h 3.5M-ért 1 évre. Nagy üzletet kötöttek.
alatriste
Nem nagyon volt erdeklodes utana. Washingtonban sem jatszott valami jol, most megmutathatja, hogy megse felejtette el, hogy kell rendesen safetyt jatszani.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CDix a maciknál. Hát érdekes kis S csere lett így.
Ami durva h 3.5M-ért 1 évre. Nagy üzletet kötöttek.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CM-ről mik az infók? van esély arra, hogy marad(esetleg bemozgatva Martinez mellé) vagy esélyesebb, hogy távozik?
Pep71
A Rams kostolgatja, de egyelore csak erdeklodesrol hallani.

több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
CM-ről mik az infók? van esély arra, hogy marad(esetleg bemozgatva Martinez mellé) vagy esélyesebb, hogy távozik?
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Az szerintem is eldőlt hogy az 1-2. körös cetlikkel nem fog Te érkezni így h már 3Te van rosteren , később viszont nem kizárható .
Én most a két első körös pickre Wr-Ol választást vizionálok , ( Metcalf-ot eltudnám fogadni ) .
A második körben meg jöhetne egy Safety , de nagyon nehez most bármit josolni a draftra .
nando89
Egy Colts szerű dupla TE-s sémát nem tudnál elképzelni, tekintve, hogy a WR állományunk nem annyira masszív Adams-en kívül? Rogers-nek szerintem jobb fit lenne egy Hockenson (főleg a rövidebb route-ok és a blokkolási képességei miatt), mint egy Metcalf.
DTamás88
Elképzelni eltudom , de az h maradt Lewis Tonyan meg Graham is velem azt mondatja h nem fogunk magasan Te-t hozni .
Metcalfot azért írtam mert elég régen hoztunk magasan Wr-t talán Adams volt utoljára de ő is második körös , megnézném mire menne Aaronnal adottságai megvannak , de sztm is Bpa lesz amugy az 1/12 .
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA
alatriste
Hali.

Szerintem több jó megoldás van az 1/12-re amiket rangsorolnék a jelen helyzet alapján:

1. Letrade
Nem tudom pontosan, hogy idén hány játékos kapott "blue chip" besorolást, de kötve hiszem, hogy akármelyik lecsúszna hozzánk (max egy nagy QB rush esetén)

2. 3-4 DE vagy DT
Mivel a top tehetségek már nem lesznek elérhetők maradnak a rizikósabbak (R.Gary, M.Sweat). Én Lowry-t nem tartom kezdő szintnek személy szerint, csak egy jó cserének, ezért Wilknek örülnék ha visszajönne. (B. opció még letrade és a Ferrel, Burks, Simmons trióból húzni akár)

3. OL
J.Taylor már valószínűleg addigra ki fog menni és értéken talán J.Williams maradna. Nem tudom megérné-e az 1/12-t érte adni, szerintem inkább nem. A többi meg eléggé reach lenne. (Nekem szimpibb a 44-re egy Lindtsrom vagy Andrews pl.)

4. TE/WR.
Értékben nekem inkább reach ez a két poszt még itt.
Metcalf és Hockinson akik szóba jöhetnek (én az utóbbinak jobban örülnék, olyan T.Kelce szerű a srác)

5. LB
Értékben csak D.White jöhet szóba, nekem szimpi a srác, de szerintem ki fogja őt vinni a Bengals 1/11-en.

6. Secondary
Itt csak G.Williams jöhet szóba, de baromira nem örülnék neki. Akkor már inkább 1/30-on J.Abraham vagy N.Adderley.
DTamás88
Nem sorrendbe de szerintem:

Mivel a fő gond, a pass rush szekció látszólag orvosolva lett már nem vagyunk beskatulyázva, hogy mindenképp valami OLB-t húzzunk a 12-es picken ami jó.
A letrade egy jó opció lehet, de nagyon rég húzhattunk ennyire elől és én inkább maradnék és pickelnék egy top10es tehetséget. (Murray - Haskins tuti kimegy és még +1 QB sem kizárható így pedig top10es tehetség jöhetne le hozzánk).
Persze Gut imád lecserélni szóval ha van jó ajánlat (like tavalyi Saintses ajánlat) akkor go ahead!

Nem akarok több első körös CB picket! G.Will a combineon repesztett egy keményet így én abba sem vagyok biztos, hogy lecsúszna ide, de ha igen se akarom h pickeljük. King - Jackson - Alexander mind első körös tehetségek voltak, hozzuk vissza Breeland-et vagy hasonló kalibert és a poszton bízzunk kicsit a developmentben.
S kellene, főleg, hogy Amos is inkább box S és Jones is. Tramon meg 70 éves. A másik FS opciót tegnap zavartuk el, így azt mondom a 22 kezdő poszt közül egyedül a FS a kiadó, de 12es picken nincs értéken idén FS. A kör végén/másodikban lesz bőven.

LB simán lehet. Martinez jövőre nagyon remélem, hogy megkapja a pénzt. Megdolgozott érte, de egyedül van. Ryan még mindig FA de ha vissza is jön sose lesz egy true 3down LB. Ha LB jön nem lesz a kedvenc pickem de látom a koncepciót.

DLine. Tekintve h Daniels jövőre FA és bár én bízom Lowryba, sose baj ha a DL mély, így örülnék egy picknek ide. QWill esélytelen 5. pickre se lesz bent. Ed Oliver-t én kedvelem, Gary-t kevésbé, nekem a futás elleni játéka nem tetszik és h sokszor eltűnik hosszú időkre. Ráadásul 34 DE-nek kissé vékony. De simán benne van h mind kimegy előttünk, akkor meg a többiek itt nagyon reach. (Lecsere és úgy az valid)

WR/TE. Röviden, ne itt. Majd hátrébb és hozzunk olyan playat aki elkapni is tud nem csak gyorsan futni...

Szóval nálam marad az OL, ahol viszont pont olyan helyen vagyunk, ahogy írtad is Taylor lehet kimegy, de Williams könnyen elérhető lehet még. OT/OG írnak sokmindent, de én ha nincs cserepartner letrade-re, nincs bent top DL, nincs bent White, simán elfogadnám a picket. Akár RG-be (azért Turner se a megváltó), akár RT-be Bulaga storyt is ismerjük. AR előtt kell a jó fal ami elég hosszú évek óta nagyjából meg is van, de most újra lehet kicsit foltozni.

De a felsoroltakon kívül is azt mondom továbbra is, hogy BPA. Ha az elérhető legjobb játékos egy edge rusher, akkor Smith1-2 ide-oda húzzuk ki. Kényelmes helyzetben leszünk rengeteg lehetőséggel.

Sok csapatot mondjuk nem látok feljönni se, de ha pont itt elérhető még Lock, és valakinek nagyon kellene, esetleg G Will mint CB és valakinek kellene talán lehet esélyünk cserepartnerre.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Az szerintem is eldőlt hogy az 1-2. körös cetlikkel nem fog Te érkezni így h már 3Te van rosteren , később viszont nem kizárható .
Én most a két első körös pickre Wr-Ol választást vizionálok , ( Metcalf-ot eltudnám fogadni ) .
A második körben meg jöhetne egy Safety , de nagyon nehez most bármit josolni a draftra .
nando89
Egy Colts szerű dupla TE-s sémát nem tudnál elképzelni, tekintve, hogy a WR állományunk nem annyira masszív Adams-en kívül? Rogers-nek szerintem jobb fit lenne egy Hockenson (főleg a rövidebb route-ok és a blokkolási képességei miatt), mint egy Metcalf.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Az szerintem is eldőlt hogy az 1-2. körös cetlikkel nem fog Te érkezni így h már 3Te van rosteren , később viszont nem kizárható .
Én most a két első körös pickre Wr-Ol választást vizionálok , ( Metcalf-ot eltudnám fogadni ) .
A második körben meg jöhetne egy Safety , de nagyon nehez most bármit josolni a draftra .
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA
alatriste
Hali.

Szerintem több jó megoldás van az 1/12-re amiket rangsorolnék a jelen helyzet alapján:

1. Letrade
Nem tudom pontosan, hogy idén hány játékos kapott "blue chip" besorolást, de kötve hiszem, hogy akármelyik lecsúszna hozzánk (max egy nagy QB rush esetén)

2. 3-4 DE vagy DT
Mivel a top tehetségek már nem lesznek elérhetők maradnak a rizikósabbak (R.Gary, M.Sweat). Én Lowry-t nem tartom kezdő szintnek személy szerint, csak egy jó cserének, ezért Wilknek örülnék ha visszajönne. (B. opció még letrade és a Ferrel, Burks, Simmons trióból húzni akár)

3. OL
J.Taylor már valószínűleg addigra ki fog menni és értéken talán J.Williams maradna. Nem tudom megérné-e az 1/12-t érte adni, szerintem inkább nem. A többi meg eléggé reach lenne. (Nekem szimpibb a 44-re egy Lindtsrom vagy Andrews pl.)

4. TE/WR.
Értékben nekem inkább reach ez a két poszt még itt.
Metcalf és Hockinson akik szóba jöhetnek (én az utóbbinak jobban örülnék, olyan T.Kelce szerű a srác)

5. LB
Értékben csak D.White jöhet szóba, nekem szimpi a srác, de szerintem ki fogja őt vinni a Bengals 1/11-en.

6. Secondary
Itt csak G.Williams jöhet szóba, de baromira nem örülnék neki. Akkor már inkább 1/30-on J.Abraham vagy N.Adderley.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Mercedes Lewis +1 év, talán LaFleur használni is tudja majd alkalmanként.
alatriste
Erdekes lesz a helyzete, mert en ugy latom, mindenkepp huzunk meg TE-et. Graham gyakorlatilag WR-kent jatszik: egyaltalan nem, vagy altalaban nagyon rosszul blokkol), Big Bob Tonyan M. Lewistol kezdett mult evben blokkolast tanulgatni, de szinten elkapo TE.
Marpedig MLF zona blokkolo rendszereben alap a jol blokkolo TE, nem is mindig csak 1 lenne ilyen a palyan. Lewis 14. szezonjaban ehhez tul keves es tul kockazatos. Tavaly a snapek kb. 15%-at toltotte a palyan, ami durvan bosszanto volt, de meg ha iden valtozik is ez, biztos vagyok benne, h legkesobb a draft tobbedik napjan hozunk el jol blokkolo TE-et ( szerintem lesz meg ilyen bent 4-5. korben is).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercedes Lewis +1 év, talán LaFleur használni is tudja majd alkalmanként.
alatriste
Legalább valakinek nem lesz ismeretlen Nate Hackett és a rendszere. 😊
Update: 2,1 milliót kap idénre.
 twitter.com/APMarkLong/status/1105972829974077441

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mercedes Lewis +1 év, talán LaFleur használni is tudja majd alkalmanként.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Brice-tol erzekeny bucsut vett a csapat. Gondolom, sokaknak hianyozni fog.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Geronimo 1 éves szerződést kapott

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azert a PFF cikke arnyalja kicsit Turner túlfizeteset:
"...last year in Denver, he ended the season strong, as he yielded no sacks and just one quarterback hit in his final eight games. — @PFF_Josh"
Azert azt bírná Arod jovore is...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA
alatriste
WR, TE?
braxa88
Simán lehet. A kezdő FSn kívül szerintem a kezdőt mindenhova tudjuk.
De eleg sok helyre lehet upgradet hozni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA
alatriste
WR, TE?
braxa88
Inkább TE, ha lehet választani.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA
alatriste
WR, TE?
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ezt szépen odatette a Packers...nem lesz könnyű dolga a csoport OL-jeinek 😊
Chargers LT
évi 16,5Mért és 13M-ért hoztak két olyan EDGE rushert akik nincsenek a top30ban se. nekem ez masszív pánik és túlfizetés,
de az egyértelmű, hogy Rodgers karrierének hajráját meg kell tolni, és kb minden áron (Aaron.. jaj 😀) SBra kell hajtani. Ezért felemás érzéseim vannak a két igazolással.
braxa88
Valóban nagyon soknak tűnik. Főleg Za'Darius.
De ha a garantáltakat nézzük már nem annyira gigaösszegekről van szó.
Mondhatni azt, hogy az új szerzemények egy 4 éves prove it szerződést kaptak.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
gerappa
Üdv a fórumon! 😊

Két érkező + a rotáció megléte mellett már nem pass rushert várok. Bár ha leesik valaki nagy szerelme Gut-nak ám legyen.

OL szerintem még mindig valid lehet. Bulaga idős és sérülékeny, Turner azért nem top playa. Top RT-k, top OG-k nagy része pedig vélhetően elérhető lesz 1/12-on.
S-t ott reachnek éreznék szóval ha nem jön vissza Wilk akkor esetleg a def falat dobnám még be... Bár a Daniels - Clark - Lowry kezdő sorral sincs nagy bajom főleg, hogy vannak már potens OLB-k is.
Martinez mellé esetleg vki?

De a legtöbb helyen megleszünk szóval BPA


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Sziasztok!
Szerintetek az érkezőket elnézve milyen pozícióra várhatók játékosok a drafton az első körben?
1/12-n pass rusher vagy így az már leves ?

Üdv.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 www.acmepackingcompany.com/free-agency-2019-green-bay-packers/2019/3/12/18261914/packers-free-agency-projecting-contracts-salary-cap-hits-zadarius-preston-smith-amos-turner

A szerződésekről egy kis írás. Ezek alapján még van 14-14,5M hely a sapka alatt.
Sanco
Wilkerson, Breeland és Allison még beleférhet. Vagy még egy nagyobb név kívülről. Főleg ha Tramont elküldik.
SBL
Kb. 10 milliot kell szamolni a draftra is. Allison, ha 2. koros tendert kap, ami varhato, akkor 3M korul lesz.
casaubon
Az OTC szerint most van a csapatnak 23 mio pénze, úgy hogy csak Za' Darius szerződése nincs benne. Nézve a másik három új szerzemény számait nem hiszem, hogy 7-nél többel terhelné a sapit ebben az évben. Marad 16. Ha Tramon megy az majdnem 5-tel növelné a költhető pénzt. Tehát lenne 21, amiből 10+3 draft és Allison. A maradék 8-ba pedig bele lehetne tuszkolni a két úriembert, ha nagyon akarja a FO. Igaz akkor teljesen nullára futna pénz, ami itt nagyon szokatlan és TT biztos nagyadag szívgyógyszert rendelt meg előre felkészülve erre az eshetőségre.
Majd meglátjuk mennyire gondolja komolyan a FO az all-int.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
Perrynél meglepően nem post june cut-al éltünk így elég vaskos 11M dm lesz belőle idén.
De még így is 3.3M-t spóroltunk.
alatriste
Ezt én is olvastam, de nem értem. Mi az értelme, hogy nem post june cut lett Perryből?
salsa99
Így jövőre nincs DM...mindent kifizettek egyben...