Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
A 101. jobb lesz, fel a fejjel!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Adams inaktív, bíztam benne, hogy nem reszkíroznak meg egy komolyabb sérülést a rekord miatt
gamerkr
ESB is. Ami azt jelenti, hogy gyakorlatilag Cobb, MVS és Kumerow az értékelhető WR group. Ezen kívül akkor van még Moore és talán Lazard.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyit TE játékot látunk ma.
Gondolom Williams rengeteg labdát kap ma, és lehet Bribbs is a pályára kerül...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams inaktív, bíztam benne, hogy nem reszkíroznak meg egy komolyabb sérülést a rekord miatt

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egy kis vicc jordytól:

 twitter.com/i/status/1078354817825808389

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egy jó kis írás a kickerekről a Lambeau-n.

 eu.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2018/12/26/bitter-cold-swirling-wind-can-make-lambeau-rubiks-cube-kickers/2401394002/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Mike Smith is szabad és még "közös múltja" is van Pettine-nel
 waitingfornextyear.com/2014/11/nfl-mike-pettine-mike-smith-holy-crap/
Vagy Mike Mularkey...mennyi Mike.

Szerkesztette: Peszinter Ferenc
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mike Munchak
Memento Mori

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
jobb lenne megint 6-10 évben gondolkozni
LN
Mike Holmgren, Mike Sherman, Mike McCarthy, akik legalább 6 szezont lenyomtak az elmúlt ~30 évben. Azért Pettinet remélem nem ezért hozták 😀
Peszinter Ferenc
Hát, ebből 2 Mike gyűrűt szerzett... nem olyan rossz stat

Szerkesztette: LN
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a draftrol meg jon mindegyik korben mike posztra valaki, bust nem lehet

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Egyébként nem logikátlan az elv, nézd a jelenlegi HC-kat Mike Tomlin, Mike Zimmer, Mike Vrabel, mind a liga jobbik HC-i közé tartoznak.
College fociból jöhet Mike Gundy, Mike Leach (Mike Locksley túlzás volna).
Jelenlegi NFL koordinátorok közül Mike Shula (Giants OC), Mike Groh (Eagles OC) vagy előléptetik Pettine-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig meglenne a rendszer innentől kezdve, hogy mi a felvétel legfontosabb pontja 😀

több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
jobb lenne megint 6-10 évben gondolkozni
LN
Mike Holmgren, Mike Sherman, Mike McCarthy, akik legalább 6 szezont lenyomtak az elmúlt ~30 évben. Azért Pettinet remélem nem ezért hozták 😀
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nekem inkább annyiból van bajom, hogy ha nem 1-2 évre tervezünk, akkor miért a (majdnem, vagy teljesen) nyugdíjas klubból keresünk edzőt?
Caldwell 63, Pagano 58.
Persze Pagano még nem olyan öreg, de azért jobb lenne megint 6-10 évben gondolkozni szerintem.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
SBL
Aztan honnan lehet tudni egy Chuck Paganorol, aki eleteben eddig egyszer volt HC, egy helyen, hogy kiegett vagy megujulasra keptelen? Vagy akkor Belichick is kiegett Clevelandben, aztan azota tulajdonkeppen csak levezet azzal, hogy minden masodik idenyeben vegigveri a ligat a csapata?
Stez
Gondolom, ha meg tudott volna újulni akkor még mindig a Colt vezetőedzője lenne. Eleinte sikeres volt, aztán valahogy félrement valami.
McCharty ugyanez. És nem hiszem, hogy az esetleges új csapatánál majd csodát tesz. Ezért tartom rizikósnak mind a két jelöltet.
Belichick, az a ritka kivétel, aki miután "megbukott", egy másik csapatnál (kurva) sikeres HC lett.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
SBL
Aztan honnan lehet tudni egy Chuck Paganorol, aki eleteben eddig egyszer volt HC, egy helyen, hogy kiegett vagy megujulasra keptelen? Vagy akkor Belichick is kiegett Clevelandben, aztan azota tulajdonkeppen csak levezet azzal, hogy minden masodik idenyeben vegigveri a ligat a csapata?
Stez
Ki tudja, Paganini is lehet, hogy sokkal többre képes, ha a GM nem Dorsettekkel és Mewhortokkal ajándékozza meg éveken kresztül.
uatu
Ez egy dolog, de az a bizonyos GM konkretan nem kis hadjaratot is inditott ellene, semmibe vette, lefosta magasrol, nem kommunikaltak, etc.

Szoval en Colts-fankent nem repesem Paganoert, nem gondolom ot jo vezetoedzonek, hibazott eleget a meccseken, sok rossz dontest hozott, de nem irnam le, nagy nyomas volt rajta a Grigson-cirkusz miatt, lehet, hogy mas kornyezetben, nyugalomban siman meg tudna ujulni.

Az mindenesetre erezheto, hogy a stab Rodgers popojaban van ezerrel, es a HC kivalasztasaban is lesz szerintem szava, ugyhogy emiatt en peldaul olyan edzot varok ide, aki kicsit „halkabb” karizmaju es szinte szabad kezet ad az offense-nek es Rodgersnek. Es mar csak ezert is kizarom most mar JMD-t, mert o egy olyan karakter, aki nem hagyja, hogy egy jatekos nala „magasabb” legyen, o akar donteni es o is fog donteni mindenben.

De nem is tudom egyebkent, hogyan alljak hozza ehhez az egesz Rodgers-McCarthy cirkuszhoz, hogy oszinte legyek, derulgetnek ki a dolgok, amik alapjan abszolut nem tunik olyan artatlannak Rodgers, mint ahogy elsore tunt.
Stez
Ezt kicsit pontosithatnad, mik derultek ki, mert azt hiszem lemaradtam, nem szeretnek itt tudatlanul bejglizni...
Elore is koszi!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Caldwell tökéletes lenne arra, hogy egy nagyon jól összerakott csapatot ne barmoljon szét, lásd a 2009-es Coltsot. Ezzel a gárdával sokkal több munka lesz, mint hogy iderakjanak egy olyan HC-t, akivel Rodgers jól kijön, vagy legalábbis nem akarja kikaparni a szemét.

Egyébként Rodgersnek szakmai szempontból lehet, hogy szimpatikusabb lenne egy nagy nevű, komoly tudással rendelkező HC, de emberileg én is valószínűbbnek tartom, hogy inkább egy Caldwell-féle edzőt favorizálna, aki buddhista nyugalommal áll a pálya szélén és hagyja, hogy AR menjen a saját feje után.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Swearingert claimeltük. Szóval ahogy az érezhető is volt nem vagyunk megelégedve a jelenlegi állománnyal.
Sajnos korábbi csapata a Cards is claimelte így vissza került a sivaragba...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 620
A kötelező afroamerikai interjúkvóta pipa

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.

Borbinho
James007
Előre bocsátom h nem követtem Caldwell minden lépését , és nem is szeretném h ő legyen az edzőnk ,de azért 4 év alatt kétszer bevitte az Oroszlánokat a Po-ba , ami azért sztm nem rossz , főleg h akkoriban Mi még Contendernek számítottunk a Vikings pedig kezdett afelé haladni , amikor pedig nem akkor is egy 9-7 és egy 7-9 lett a szezonból , nah most én nem állítom h ez szenzációs vagy ilyesmi , de azért nem is borzalmas , főleg annak fényében ha az agyon hypolt Patricia mit hoz .

Amugy szerintem is , ezek csupán kötelező körök .
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
SBL
Aztan honnan lehet tudni egy Chuck Paganorol, aki eleteben eddig egyszer volt HC, egy helyen, hogy kiegett vagy megujulasra keptelen? Vagy akkor Belichick is kiegett Clevelandben, aztan azota tulajdonkeppen csak levezet azzal, hogy minden masodik idenyeben vegigveri a ligat a csapata?
Stez
Ki tudja, Paganini is lehet, hogy sokkal többre képes, ha a GM nem Dorsettekkel és Mewhortokkal ajándékozza meg éveken kresztül.
uatu
Ez egy dolog, de az a bizonyos GM konkretan nem kis hadjaratot is inditott ellene, semmibe vette, lefosta magasrol, nem kommunikaltak, etc.

Szoval en Colts-fankent nem repesem Paganoert, nem gondolom ot jo vezetoedzonek, hibazott eleget a meccseken, sok rossz dontest hozott, de nem irnam le, nagy nyomas volt rajta a Grigson-cirkusz miatt, lehet, hogy mas kornyezetben, nyugalomban siman meg tudna ujulni.

Az mindenesetre erezheto, hogy a stab Rodgers popojaban van ezerrel, es a HC kivalasztasaban is lesz szerintem szava, ugyhogy emiatt en peldaul olyan edzot varok ide, aki kicsit „halkabb” karizmaju es szinte szabad kezet ad az offense-nek es Rodgersnek. Es mar csak ezert is kizarom most mar JMD-t, mert o egy olyan karakter, aki nem hagyja, hogy egy jatekos nala „magasabb” legyen, o akar donteni es o is fog donteni mindenben.

De nem is tudom egyebkent, hogyan alljak hozza ehhez az egesz Rodgers-McCarthy cirkuszhoz, hogy oszinte legyek, derulgetnek ki a dolgok, amik alapjan abszolut nem tunik olyan artatlannak Rodgers, mint ahogy elsore tunt.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
SBL
Aztan honnan lehet tudni egy Chuck Paganorol, aki eleteben eddig egyszer volt HC, egy helyen, hogy kiegett vagy megujulasra keptelen? Vagy akkor Belichick is kiegett Clevelandben, aztan azota tulajdonkeppen csak levezet azzal, hogy minden masodik idenyeben vegigveri a ligat a csapata?
Stez
Ki tudja, Paganini is lehet, hogy sokkal többre képes, ha a GM nem Dorsettekkel és Mewhortokkal ajándékozza meg éveken kresztül.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
SBL
Aztan honnan lehet tudni egy Chuck Paganorol, aki eleteben eddig egyszer volt HC, egy helyen, hogy kiegett vagy megujulasra keptelen? Vagy akkor Belichick is kiegett Clevelandben, aztan azota tulajdonkeppen csak levezet azzal, hogy minden masodik idenyeben vegigveri a ligat a csapata?

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
A kötelező afroamerikai interjúkvóta pipa

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.

Borbinho
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
A hírek szerint Aaron (a Rodgers nem a Jones) nem bánná ha Philbint neveznék ki HC-nak..
LN
ezért nem jó, ha egy játékos próbálja meg megmondani a dolgokat. Philbin viccnek is rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?