Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
Behaltam!
A Packerforumon Zookról:
Word out of 1265 is they offered him an extension, but it turned out to be a fake and he fell for it.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
Zook és Raih is ment a levesbe.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mike (a piros zaszlos) ki is vesz 1 ev szabit annyira nem lett kapos.
JayB
Egy ilyen "highly successful NFL coachot" parlagon hagyni?!
Ez azért nagyon beszédes!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Most még minden rózsaszín, kis összefoglaló a bemutatkozó sajttájról:

 packerstalk.com/2019/01/10/takeaways-from-matt-lafleurs-press-conference/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Igazi playoff eredménykövető lettünk.
Tactful Cactus
Ha már az igazit nélkülünk tartják meg, tudod, kell ide is a hangulat.

Állítólag Virág elvtárs mögött Todd Munken volt a 2. helyezett.

 twitter.com/BobMcGinn/status/1083180867026079745

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Mike (a piros zaszlos) ki is vesz 1 ev szabit annyira nem lett kapos.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
Igazi playoff eredménykövető lettünk.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:
 gph.is/2xyKUsR
Tactful Cactus


A régi szép idők
Hurka
Nemrég az egyik eredménykövetőben kerestük neki a tökéletes challenge-dobó pózt, amiben majd megörökítik Lambeau és Lombardi szobra mellett.
Kampman
Akkor nem találtam, de most megvan. Szerintem ez az ideális szobor alapanyag:
 i.imgur.com/LDOwFsL.png
uatu
McCarthy és a Packers kapcsolata 😊 :
(na befejezem az offolást, ha már érdemi hozzászólást úgy sem tudok írni)
 www.youtube.com/watch?v=Yy5cKX4jBkQ
Hurka
Végre valami szakmai tartalom!


több mint 5 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:
 gph.is/2xyKUsR
Tactful Cactus


A régi szép idők
Hurka
Nemrég az egyik eredménykövetőben kerestük neki a tökéletes challenge-dobó pózt, amiben majd megörökítik Lambeau és Lombardi szobra mellett.
Kampman
Akkor nem találtam, de most megvan. Szerintem ez az ideális szobor alapanyag:
 i.imgur.com/LDOwFsL.png
uatu
McCarthy és a Packers kapcsolata 😊 :
(na befejezem az offolást, ha már érdemi hozzászólást úgy sem tudok írni)


Szerkesztette: Hurka
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:
 gph.is/2xyKUsR
Tactful Cactus


A régi szép idők
Hurka
Nemrég az egyik eredménykövetőben kerestük neki a tökéletes challenge-dobó pózt, amiben majd megörökítik Lambeau és Lombardi szobra mellett.
Kampman
Akkor nem találtam, de most megvan. Szerintem ez az ideális szobor alapanyag:
 i.imgur.com/LDOwFsL.png
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:
 gph.is/2xyKUsR
Tactful Cactus


A régi szép idők
Hurka
Nemrég az egyik eredménykövetőben kerestük neki a tökéletes challenge-dobó pózt, amiben majd megörökítik Lambeau és Lombardi szobra mellett.
több mint 5 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:
 gph.is/2xyKUsR
Tactful Cactus


A régi szép idők

Szerkesztette: Hurka
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
Beki
Huhh, megnyugodtam. Ti meg nehogy lemaradjatok róla:

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?
Tactful Cactus
Sztem nem.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
LaFleur egyébként volt bárhol máshol interjún?

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Köszi a Titanst jobban ismerőket, hogy írtak. Én lelkesebb lettem.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
A Titansnál idén nem váltotta meg a világot, és nem volt túl épületes a támadósor, és most nem védeni fogom, csak leírom mit látok a Titans O-ba:
- Igazi WR2 is alig akad azon a rosteren, de az első számú elkapó teljesen homály. (Davis 1-1 felvillanásában a WR2 szerepre talán azt mondom oké).
alatriste
A többi résszel egyetértettem, ezért reagálok csak erre. Szerintem Davisszel elég jó munkát végzett. Ő top10-es pick volt, ehhez képest az első idényében tényleg homály volt. Ebben a szezonban a sérülések miatt muszáj volt előlépnie, és ha nem is ordas léptekkel, de látható a fejlődés nála, és alakult a kémia közte és Mariota között. Davisnek amúgy nem is volt könnyű dolga, mert a többi elkapónk máshol csak csere, vagy még az se lenne, így mindenki rá figyelt. Persze még mindig nem ott tart, ahol kéne, de egy jó WR2 biztos lehet belőle.
Szóval nehéz mit mondani..az idei Titans nem volt egy szexi csapat az biztos ...
Azt megadom neki h Gabbertel is lehozott a végén 1-2 győztes meccset , a végére a futás is elkezdett működni Henryvel.
nando89
Ha az Eagles vagy a Patriots elleni győzelmeket nézzük, akkor ott bizony nagyszerű offense játék volt. Ha a Bills vagy a Ravens ellenit vesszük ki a szezonból, hát akkor csalódást jelentett a támadószekció. Sajnos hullámvasúton mozogtunk, és ez főleg az O-n múlt. Jó lett volna látni, hogy második évében mire megy Mariotával, de ez van, sok sikert neki itt. (Amúgy Gabberttal tényleg kettőt nyert, egyet a 2. fordulóban, egyet meg a hátulról második, a 16. fordulóban. 😊 Sajnos a végén a Colts ellen besült Gabbert...)

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
4+1 év
 eu.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2019/01/08/matt-lafleur-packers-coachs-contract-same-length-aaron-rodgers/2513492002/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Örülök, hogy fiatal talán az új hullámot képviselő edző jött.
Edzők terén nem vagyok teljesen felkészült, főleg nem 1-2 koordinátort nézve, de nekem kis elemzésekből és előélet alapján Carmichael volt talán a kedvenc emberem.
Caldwell és további minden D felfogású edzőt szerettem volna elkerülni.
Így azt mondom számomra egy a rivaldafény mögül érkező ember jött, akire nem tudok ésszerű reakciót mondani.
Anno ő volt a QB edzője RG3nek berobbanásakor és hát amíg nem vágta ketté a karrierjét a sérülés nem volt rossz. Matty Ice MVP lett vele bár ja az is igaz, hogy azóta is elég jó a srác.
A Ramsnél töltött 1 év nem tudom elég-e bármire is, hiába volt ott OC McVay volt az agy.
A Titansnál idén nem váltotta meg a világot, és nem volt túl épületes a támadósor, és most nem védeni fogom, csak leírom mit látok a Titans O-ba:
- Igazi WR2 is alig akad azon a rosteren, de az első számú elkapó teljesen homály. (Davis 1-1 felvillanásában a WR2 szerepre talán azt mondom oké).
- A passzjáték első számú embere Walker egy meccs után ment IR-re.
- Mariota egész évben nem volt 100%-os, és meccseket is kihagyott.
Ezek azon részek amivel kicsit biztatom magam, hogy nem kell komolyan venni ezt az 1 évet.
Ami viszont aggaszt:
- A fal bár előző években nem volt rossz idén folyton sérült volt, de nem is játszottak jól (ehhez azért nyilván neki is köze van)
- 2 remek kvalitású, egymást jól kiegészítő futóval se volt folyton eredményes a földön. Év végére találta csak meg Henryt, Lewistól pedig többet vártunk.

Ha képes lesz beépíteni a támadósémánkba a trükkös játékokat, ha esetleg elkezdünk RPO-zni, összetettebb route fát összerakni a fiatal elkapósornak ez az O tudna hasítani.
Az O-val egy RG személyében kell törődni és kész. Ha Graham idén se lesz jobb kuka, de feltételezzük h TE is van. Adams király no1 WR, mögötte 3-4 ember is versenyben a többi targetért. RB duó van, Jones ráadásul baromi jól is néz ki.

Ha bejön, hogy megreformálja, felzárkóztatja a csapatot a modern trendekhez nagy dolog is lehet ebből. Pettine maradásának én is örülök. Jön egy fiatal srác helyrerakni a támadósort, de a védelmet bízza csak rá az öregre, mert nem volt rossz az irány.

Hajrá LaFleur!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁
Gergőbácsi
Hát... Ő igen.
Szóval nehéz mit mondani..az idei Titans nem volt egy szexi csapat az biztos ...
Azt megadom neki h Gabbertel is lehozott a végén 1-2 győztes meccset , a végére a futás is elkezdett működni Henryvel.
Az h volt Mcvay mellett nem hátrány.
Ryan vele lett Mvp---igaz nélküle is hasonló számokat hoz .
Szóval túl megygözö érv nincs arra h ez tuti bejön.. megltájuk.
Annak én örülök h nem McDaniels lett , és annak is fiatal újhullámot képviselő arc lett.

A legjobban viszont az tetszik h Pettine marad , az számomra egy életképes projekt idén kiderült.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Philbin marad az OC akkor??? remélem, hogy nem..
Titánoknál nem váltotta meg a világot, de talán itt jobb az alapanyag, irányítóposzton legalábbis biztos 😀
Pep71
Egyébként én is így gondoltam. Bizalmat megszavazták neki. Ki tudja hátha beválik, azért Rodgers.el lehet mit kezdeni😊
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁
Gergőbácsi
Úgy vagyok vele mint egy McCarthy-challenge-nél. Rossz előérzet, de sok van még hátra a meccsből.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
 www.youtube.com/watch?v=sr4bfSp1ydA

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nem latom a pro erveket egyelore, csak bizni tudok benne hogy nem telljesen hulyek ulnek ott es hoztak meg ezt a dontest... We'll see.