Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Azt vettem, hogy a két trade összesített eredménye volt, de a tegnapi reakciókból és abból, hogy megint azonnal előjött a tegnapi trade, vontam le az iménti következtetésem. 😉 Hozzáteszem teljesen jogosan maradt tüske, de szerencsére nem mi vagyunk a hunyók.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Adtunk egy 6. és 2 7.köröst az 5.körért. Megérte nekünk.Sanco
Tulajdonképp a 2/62-ért adtatok egy 3. egy 6. és két 7. kört. Bizony, megérte. Nektek.tomi-tomi
Már látom, hogy az a tegnapi trade sokáig tüske marad a szemetekben. 😀Sanco
Hofi után szabadon: Baráti volt nektek, nekünk meg trade. 😊 Senki nem állt BB mögött géppisztollyal; teljesen rendben van, nincs tüske. A két trade összesített eredményét írtam le.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
mi volt ez a trade???zolten
Adtunk egy 6. és 2 7.köröst az 5.körért. Megérte nekünk.Sanco
Tulajdonképp a 2/62-ért adtatok egy 3. egy 6. és két 7. kört. Bizony, megérte. Nektek.tomi-tomi
Már látom, hogy az a tegnapi trade sokáig tüske marad a szemetekben. 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mi volt ez a trade???zolten
Adtunk egy 6. és 2 7.köröst az 5.körért. Megérte nekünk.Sanco
Tulajdonképp a 2/62-ért adtatok egy 3. egy 6. és két 7. kört. Bizony, megérte. Nektek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
mi volt ez a trade???zolten
Adtunk egy 6. és 2 7.köröst az 5.körért. Megérte nekünk.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Terrell Manning, nagyon jó pick
ez BPA és need pick is volt egyszerre, így kell ezt csinálni 😊
a 4. kört felejtsük el..Hurka
mi volt ezen need?
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
mi volt ez a trade???
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Terrell Manning, nagyon jó pick
ez BPA és need pick is volt egyszerre, így kell ezt csinálni 😊
a 4. kört felejtsük el..
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
132. Daniels, mint még egy új ember a D-Lineba
133. McMillian, ? róla ki tud, mit?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most olvasgatom az Ask Vic-et, és felmerült, hogy ezzel a pick-kel könnyen lehet, hogy két posztot oldunk meg egyszerre, mert ha bejön Hayward (esetleg House-ból lesz valami), akkor Woodson visszamehet safetybe. És azt én sem tartom egyáltalán kizártnak, hogy Woodsonnak az működneSzobi22
Kérdés, mennyit lenne akkor nickel formáció. Többnyire azért volt, mert 3 CB volt fent, pont Woodson miatt, aki ott volt mindenhol.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most olvasgatom az Ask Vic-et, és felmerült, hogy ezzel a pick-kel könnyen lehet, hogy két posztot oldunk meg egyszerre, mert ha bejön Hayward (esetleg House-ból lesz valami), akkor Woodson visszamehet safetybe. És azt én sem tartom egyáltalán kizártnak, hogy Woodsonnak az működne

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem mondanám hogy nagyon képben vagyok az idei rookie classról de ez eddig nagyon fain.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem mondanám hogy nagyon képben vagyok az idei rookie classról de ez eddig nagyon fain.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
na kicsit lemaradtam, eddig húztunk CM3 másik oldalára egy OLB-t (vagy DE-t??), most egy CB-t és ki volt a 2. pickünk? Vagyis inkább a kérdés, hogy mi a poziciója, ő is defense end?

ha ez így van, akkor keményen foltozzuk a védelmet, aminek nagyon örülök!
Rendíthetetlen Jayjay Cutler már biztos sápad 😊bebop
Perry az nfl.com-on DE-nek, a packers.com-on LB-nek van írva, az is lesz. Greene kihozza belőle a legjobbat, ez tuti.
Worthy DE lesz (pl méretileg tiszta Jenkins..).
Hayward pedig CB, védelem foltozgatás megy nagyban.

Szerintem lesz még CB (6 van össz-vissz, Bush-t én nem számolom 😀 ), S ami biztos.
Esetleg a 7. körben RB. Talán még OT, most, hogy Clifton cut.

DL megszaporodott (10 fő), biztos, hogy lesznek elengedések. Pláne, hogy nem tudjuk, mi lesz Hargrove-al (mezszáma sincs még, ami szokatlan), Neal 4 meccses eltiltás.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
na kicsit lemaradtam, eddig húztunk CM3 másik oldalára egy OLB-t (vagy DE-t??), most egy CB-t és ki volt a 2. pickünk? Vagyis inkább a kérdés, hogy mi a poziciója, ő is defense end?

ha ez így van, akkor keményen foltozzuk a védelmet, aminek nagyon örülök!
Rendíthetetlen Jayjay Cutler már biztos sápad 😊

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://gnb.scout.com/2/1181537.html#.T5qw1h_Q6vM.twitter

6. és 7. kör esetleg McCoyért?Gergőbácsi
Úgy alapjában sokallom érte, viszont ha McCarthy szerint ér ennyit, ám legyen. Azt hiszem QB kérdésben hihetünk neki. 😊Sanco
Ha megejtik a cserét, akkor már csak 5 pick, abból 4 comp..
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kifejezetten szimpatikus, ami eddig történt. A tradeket meglepően olcsón sikerült megoldani, és nagyon jó kis playák jöttek. Még egy safetyt meg egy RB-t várok, meg úgyis jön projekt OL meg DL is 😛

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Erre jó felébredni, nagyon jó pickek!

Kicsit 2009-es draft-érzés eddig. 😀

Btw nagyon jó volt ahogy Butler odaszúrta "törrtín tám vörldcsempiön" 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem jól jártunk vele is..ráadásul nem volt drága a trade sem.Hall Of Green
Jó pick, már csak egy S kéne, lehetőleg FS, hogy Burnett visszamehessen SS-nek.LN
Markelle Martin, Aaron HenrySanco
Feltéve, hogy elérhetőek lesznek a 4. kör végén..
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hayward lettLN
Szerintem jól jártunk vele is..ráadásul nem volt drága a trade sem.Hall Of Green
Jó pick, már csak egy S kéne, lehetőleg FS, hogy Burnett visszamehessen SS-nek.LN
Markelle Martin, Aaron Henry
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward lettLN
Szerintem jól jártunk vele is..ráadásul nem volt drága a trade sem.Hall Of Green
Jó pick, már csak egy S kéne, lehetőleg FS, hogy Burnett visszamehessen SS-nek.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Hayward lettLN
Szerintem jól jártunk vele is..ráadásul nem volt drága a trade sem.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward lett
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na most kiért jöttünk fel?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
annyira örültem, hogy túl sok e-t írtam az igenben, és ki lettem baszva a csetről 😀Hurka
csak higgadtan 😀
3. körre kit vársz? 😊LN
CB mostmár nagyon kéne
Brandon Boykint tippelekHurka
Trumaine Johnson/Boykin/Hayward, remélem valaki bentmarad addig