Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Még visszatér! | A tesója oldalán, Pittsburghben 🤣 |
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Én nem lepődnék meg ha nyomna egy Luck-ot. Sérülés-Fájdalom-Rehab... Ráadásul ezek súlyos sérülések, komoly fájdalmak és nagy kihagyások.. Anyagi biztonság élete hátralevő részében biztosítva van, és nála is lassan elkezdődik a családalapítás fejezet. Komoly kérdés, hogy megéri-e már.

Mint csoport rivális valahol örülnék ennek a forgatókönyvnek, mint NFL szurkoló borzasztó csalódott lennék.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?
Matthew99
Idén már nem.
iktriad
Azt a season overből én is kikövetkeztettem. Az érdekelt, hogy az itteni szurkolók szerint mennyi kell még ahhoz neki, hogy visszavonuljon.
Matthew99
Nem latom az okat, miert vonuljon vissza. Tobb sulyos serules utan brutalis foemaban tert vissza, tavaly zuzott, iden is egeszen idaig.

Watt nem Gronkowski, hogy megunja, hogy szetverik, neki ez a jatek a szenvedelye. Visszajon jovore, szerintem nem kerdes.
Stez
Azért jutott eszembe mert már volt arra utalása régebben is, hogy nehéz újrakezdeni a súlyos sérülései után és nem biztos, hogy akarja. De legyen igazatok, jöjjön vissza és csináljon végig egy teljes évet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?
Matthew99
Idén már nem.
iktriad
Azt a season overből én is kikövetkeztettem. Az érdekelt, hogy az itteni szurkolók szerint mennyi kell még ahhoz neki, hogy visszavonuljon.
Matthew99
Nem latom az okat, miert vonuljon vissza. Tobb sulyos serules utan brutalis foemaban tert vissza, tavaly zuzott, iden is egeszen idaig.

Watt nem Gronkowski, hogy megunja, hogy szetverik, neki ez a jatek a szenvedelye. Visszajon jovore, szerintem nem kerdes.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?
Matthew99
Idén már nem.
iktriad
Azt a season overből én is kikövetkeztettem. Az érdekelt, hogy az itteni szurkolók szerint mennyi kell még ahhoz neki, hogy visszavonuljon.
Matthew99
Szerintem még visszajön.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?
Matthew99
Idén már nem.
iktriad
Azt a season overből én is kikövetkeztettem. Az érdekelt, hogy az itteni szurkolók szerint mennyi kell még ahhoz neki, hogy visszavonuljon.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?
Matthew99
Idén már nem.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.instagram.com/p/B4JDzepgzss/?hl=hu
steelwolf
Visszatér még?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/74464108_525072031404982_2650220177397747760_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_Krd846MKVcAb5fHT_9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCTsoV40GuOUpZ1ZkCw_5I62fgcmrwPJoTY8BcGgx1GFQ&oe=6636A82D
NFL on Instagram: "@jjwatt announces his 2019 season is over after suffering a torn pec. 📷: Michael Wyke/AP"
443K likes, 7,217 comments - nfl on October 27, 2019: "@jjwatt announces his 2019 season is over after suffering a torn pec. 📷: Michael Wyke/AP".
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Ma a Raiders ellen játszik a csapat és az egész kezdő seconderynek Reid kivételével kérdéses a játéka. Kíváncsi vagyok Conley játszani fog-e már? Megint azon fog eldőlni a meccs, hogy Watson melyik formáját mutatja, de a sorminta alapján most 2 győztes meccset kell hoznia 😊

több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok!

Eladó 2 db Texans - Jacksonville jegy a jövő heti 14:30-as Londoni meccsre.

124-es block 80 ezer a 2 db (kicsit több, mint a névértéke, de én viagogo-n még többet fizettem érte).

Ok: nem rég vettem meg az első lakásomat, és most a repjeggyel együtt elég luxus lenne az út.



Szerkesztette: DC
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Egy jó kép a Colts meccsről


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Kár, hogy passzolt yardban meg a tripláját benyelik 😀


több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Csóri gyerek. A tehetsége alapján akár Hopkinshoz hasonló karrierje is lehetne, ha nem lenne ennyire üvegből.
peterk2005
ha nem lenne ennyire kő ostoba ehhez a játékhoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
 fuzovelkifele.com/2019/10/a-texans-megszerezte-gareon-conley-t/

Na erre kíváncsi leszek 😀 mondtam, hogy az utcáról hívnak be valakit... megnézzük mennyire fekszik neki a man coverage, mert a Texans zónázása amúgy is harmatgyenge volt eddig a szezonban...

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csóri gyerek. A tehetsége alapján akár Hopkinshoz hasonló karrierje is lehetne, ha nem lenne ennyire üvegből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fuller úgy tűnik kényszer pihenőre megy egy időre.
 twitter.com/RapSheet/status/1186321523289841664
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számomra inkább Crennel borzasztó nagy csalódás.
gordon
Eljárt felette az idő, már évek óta nem az a nagy zsugás aki valamikor volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
5-6-7 év múlva lesz érdekes kikre fog építeni a csapat, ha a következő két év pikkjei el lettek adva.
samu09
Nem egy, nem két csapat van a ligában akik több évnyi draftot dobhatnak a kukába, Tunsil pedig stabilitást hozott az O falba.
Helm írta a trade után, hogy BoB nem hülye , az origót keresi a falba. Úgy néz ki, hogy megtalálta.
Számomra inkább Crennel borzasztó nagy csalódás.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
5-6-7 év múlva lesz érdekes kikre fog építeni a csapat, ha a következő két év pikkjei el lettek adva.
samu09
Majd tradeltek játékost a 8-9-10 év múlva esetékes pickekért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5-6-7 év múlva lesz érdekes kikre fog építeni a csapat, ha a következő két év pikkjei el lettek adva.
samu09
UDFA-k és olcsó veteránok + 1-2 nagyobb igazolás.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
5-6-7 év múlva lesz érdekes kikre fog építeni a csapat, ha a következő két év pikkjei el lettek adva.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hát úgy volt vele BoB papa, hogy nem szeretne a jövő évi draftra felkészülni, no picks no problem.
Sixo
Beragadt a panikgomb. Nincs mit tenni olyankor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
Hát úgy volt vele BoB papa, hogy nem szeretne a jövő évi draftra felkészülni, no picks no problem.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gareon Conley CB érkezik a Raiders-től egy 3. körös pickért cserébe.