Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Fuller játéka kérdéses holnap. Remélem az "MVP Watson"-t látjuk majd, nem a "bal lábbal felkelős Watson"-t mint múlt héten, meg a sormintában is az jönne 😊

Közben Howard-ot beválasztották az all újonc csapatba. Hál isten sokakra rácáfolt a játékával.


Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A következő 3 meccset hozni kell, a 2 Titans ellenit mindenképp. Még nincs veszve semmi, legalább a saját kezükben van a sorsuk.

Go Texans
Merlin85
Nekünk is a saját kezünkben van a sorsunk, úgyhogy győzzön a jobb. 😀 Komolyra fordítva, azért nehezebb helyzetbe hoztátok magatokat így, hogy leadtátok a meccs előnyt. Mondjuk nem tudom mit kezdünk az elkapóitokkal, mert nálunk egy kivétellel csere CB-k játszanak. Persze ettől még bízom magunkban, mert jó formában vagyunk, de mindenképpen nagy derbire számítok vasárnap.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Szerintem félvállról vették ezt a meccset, mindenki sima Texans győzelmet várt. Vagy már a Titans elleni meccs lebegett a szemük előtt.
Mindenesetre nehéz olyan irányítóból felkészülni akinek 1 nfl meccse van karrierje során. Ahhoz képest, hogy jelenleg 4 első körös CB van a csapatban elég szépen benyelték a yardokat... Watt nélkül több LB, CB és S blitzet hív Crennel, mert azért kellene nyomás a QB-n, de ebből sok nagy játék születik az ellenfélnek.
A következő 3 meccset hozni kell, a 2 Titans ellenit mindenképp. Még nincs veszve semmi, legalább a saját kezükben van a sorsuk.

Go Texans

több mint 4 éve
tex 150
Nagyon körvonalazódik egy tavalyihoz hasonló eredmény, mert ezzel a játékkal max 1 kört megy a csapat a PO-ban, ha egyáltalán eljut addig. Nem látom, hogy a mostani PO csapatok közül kit tudna a csapat megverni. Viszont ennél jobb csapat miatt nem kell majd évekig izgulni, mivel igazán jó új játékosunk nehezen lesz: drafton csak szerencsével találhatunk majd valakit, trade-hez nem lesz mint bedobni, FA-n pedig vagy megtartani kell azt, aki fontos, vagy pótolni egy-két kulcs pozit. Lehet, hogy a legjobb az lenne, ha a Titans behúzná a csoportot, akkor talán megszabadulhatnánk BOB-tól.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
remélem nem bízzák el magukat a fiúk.
Merlin85
De.
Ennél inkonzisztensebb csapatot a világ nem látott. Nem tudom mi a f@szt művelnek ezek két meccs között.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Fuller ma sem fog játszani...

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297


Ma is beöltöztek a LB-ek 😀 még szegény Cole-t is eltolták. Ma a Denver ellen mi vagyunk az esélyesebbek, remélem nem bízzák el magukat a fiúk.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
samu09
Nem kell a többi csapattal foglalkozni^^

Nyertetek egy tök sima meccset, nem elég? 😀
Wyatt
Amíg BoB az edző nem lesz egy sima meccs sem.
samu09
Annyira utálja, idiótának nézi mindenki, és elmond róla minden rosszat, hogy a végén SBt nyer nektek azt szidhatjátok még 10 évig 😛 😉
dande
Egyszer verjen meg a PO-ban esélyesebbnek vélt csapatot, aztán talán akkor elkezdhetünk SB-ről beszélhetni

Addig még a feltételezés is értelmetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
samu09
Nem kell a többi csapattal foglalkozni^^

Nyertetek egy tök sima meccset, nem elég? 😀
Wyatt
Amíg BoB az edző nem lesz egy sima meccs sem.
samu09
Annyira utálja, idiótának nézi mindenki, és elmond róla minden rosszat, hogy a végén SBt nyer nektek azt szidhatjátok még 10 évig 😛 😉
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
samu09
Nem kell a többi csapattal foglalkozni^^

Nyertetek egy tök sima meccset, nem elég? 😀
Wyatt
Amíg BoB az edző nem lesz egy sima meccs sem.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
samu09
Nem kell a többi csapattal foglalkozni^^

Nyertetek egy tök sima meccset, nem elég? 😀

több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Sources say that Houston is saving its final injured reserve/designated to return spot for Watt, and that there is real optimism from all parties that he can return for the playoffs
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001082015/article/jj-watt-pec-could-return-for-playoffs-or-even-sooner
Hulk93
Jó hírek vidékről 😀

több mint 4 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
Sources say that Houston is saving its final injured reserve/designated to return spot for Watt, and that there is real optimism from all parties that he can return for the playoffs
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zmiacco2zgsagb6i0wmu
J.J. Watt (pec) could return for playoffs or even sooner
Despite suffering a torn pectoral, J.J. Watt could return to the Texans for the playoffs or perhaps even sooner, NFL Network Insider Ian Rapoport reports.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nagy meccs volt, örülök hogy megnéztem élőben (kivételesen), azért az utolsó öt percben felment bennem a pumpa. De összességében szerintem is lehengerlően játszott az O# és D# is. 😊

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
samu09
Ezt természetesen nem látjuk ugyanúgy, de nyilvánvalóan jobb volt a Texans és teljesen megérdemelten nyertetek.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Pats topicban mekkora világvége hangulat van. Majdnem megsajnáltam őket a 10-2-es mérlegükkel. Viszont mindenki arról írt, hogy mennyire rossz most a csapat, semmi nem ment. Azt egyik sem írta, hogy a Texans jobb volt. Ugyanezt a csapatot verte szét múltkor a Ravens, minusz Scarlet. Azért nem ült most semmi a Patsnek, mert a Houston D megette őket a f@szba.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Teljesen vállalható játékot rakott össze BoB. Ráadásul most minden a csapat mellett állt ami korábban nem volt jellemző a fontosabb meccseken vagy erősebb ellenfél ellen, pl döntő pillanatokban a Pats szabálytalankodott, most az ellenfélnél volt több missed tackle, és a szerencse is itt volt.
A lényeg, hogy megvan a win, Brady kiégett és a Texans vetett véget a Pats dominanciájának a következő 40 évre 😀 Minden szuper 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma is kiöltöztek az LB-k. 😊 😊 😊
 twitter.com/NFLUK/status/1201274252307107842

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Howard hiányában tízzel kevesebb false start lesz negyedenként 😃
Eddig minden meccs előtt bizakodó voltam, de most lecseréltem Watsont fantasyban.
Rapoport szerint jövőre se lesz GM felvéve, marad BoB a mindenes. Egye meg amit kifőzött.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Tytus Howard-ot IR listára rakta a csapat, idén már nem fog játszani. Szerencsére mindenkire rácáfolt az újonc és jól játszott, eléggé fájó lehet a hiánya.
A secondaryba visszatér szinte mindenki. A két első körös CB elkezdhetne úgy játszani, hogy bebizonyítsák, hogy nem voltak bustok.
Kiváncsian várom Watson melyik formáját mutatja a Pats ellen. Elő kellene venni a jó formát PO csapat ellen is...

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Egy kis töltelékadat mennyire hiányzik Watt a védelemből

 twitter.com/BrandonThornNFL/status/1199701917192077312

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85


Erre a kérdésre még mindig várnám a helyes válaszokat 😀
Merlin85
Később lett árulva mint hogy jött Conley.
samu09
meg jobb 😊
no
Peterst majdnem 1 héttel előbb cserélték el
Merlin85
akkor a penz marad 😊
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85


Erre a kérdésre még mindig várnám a helyes válaszokat 😀
Merlin85
Később lett árulva mint hogy jött Conley.
samu09
meg jobb 😊
no
Peterst majdnem 1 héttel előbb cserélték el

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85


Erre a kérdésre még mindig várnám a helyes válaszokat 😀
Merlin85
Később lett árulva mint hogy jött Conley.
samu09
meg jobb 😊
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85


Erre a kérdésre még mindig várnám a helyes válaszokat 😀
Merlin85
Később lett árulva mint hogy jött Conley.