Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Komolyan Watt nyerte meg szerintetek a meccset? Ugyanmár, ez 99%-ban Watson volt, méghozzá egyedül.

Watt visszatérése emberfeletti, de minimális impactje volt a meccsen (arról nem is beszélve, hogy csak speed rush-sal tudott élni, az egyik keze szinte használhatatlan volt). Ne értsetek félre, egy állat volt hogy egyáltalán játszott, ezen felül még hasznos is volt, de ha szerintetek ő a kulcsember, akkor megérdemlktek BOB-ot.

Watson egy olyan franchise QB, ami 50 évente egyszer adatik, könyörgöm becsüljétek meg és építsetek köré.
Hulkeinstein
Oké, köré fogjuk!! Ja, nem is ez a topic irányítja a franchiset 😮
Senki nem mondta hogy Watt nyerte meg, ő volt a nyerő ember. A védelem megadta a lehetőséget a támadóknak, azok pedig megfordították a meccset. De a momentum Wattnál volt mikor sackelt a harmadik negyed végén. Akkor fordult meg a meccs.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297

Amúgy volt már olyan, hogy a lesajnált AFC Southból 2 csapat is túlélje a wild card kört?
Merlin85
2017-18 ?? 😀
/Lehet volt régebben is, de ez azért még megvan.../
Mondjuk akkor a Jags pont nem volt túlzottan lesajnált.
ZsotyA
2002-ig néztem meg, addig megtörtént 3szor is szóval nem olyan ritka 😀

több mint 4 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207

Amúgy volt már olyan, hogy a lesajnált AFC Southból 2 csapat is túlélje a wild card kört?
Merlin85
2017-18 ?? 😀
/Lehet volt régebben is, de ez azért még megvan.../
Mondjuk akkor a Jags pont nem volt túlzottan lesajnált.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Elvileg játszania kellene, eleve 3 hét hiányzást jósoltak neki.

Amiben hibás BoB és aki segít neki (nem tudom, egyedül csinálja-e azt is), hogy hihetetlenül szar gameplant rak össze az első félidőre. Nem csak erre a szezonra jellemző, most is a meccsek nagy részén meg lehetett figyelni. A második félidő teljesen más, mint azt már bebizonyították. Ha nincs ott Watt ezen a meccsen valószínű sima vesztés lett volna, de nem Watt nyerte meg a meccset, ahogy nem is Watson... A csapat nyerte meg a meccset.

Nézzük BoB-ot, akár mennyire nem szeretem, 4-ik és 1-nél behív egy QB sneak-et, ami 85%-ban sikeres szokott lenni, végülis nem akkora szar hívás, a kivitelezés volt szar. Szóval megvan hogy mit is kell gyakorolni majd a következő héten (más kérdés, ha FG-ot rúg a csapat, sima W lett volna-e).
A 20 yardos Watson TD futásnál bevitte az újonc FB-et, Cullen Gillaspia-t blokkolni, aki az egész szezonban 13 snap-et játszott az offenseben, ST-ben szinte végig a pályán volt. A végén persze kellett Watson emberfeletti teljesítménye, de ez is jó hívás volt. Amúgy ez a play hívás még1szer megtörtént meccs közben, mikor a FB blokkolt Watsonnak, annak az eredménye is legalább egy 6-7 yardos futás volt. Tehát most pl a KC készülhet ebből a playből is, ezen a meccsen ebből a felállsból 2 szer QB futást hívtak, a KC ellen lehet, hogy pont passzt fognak hívni és nagy play jön ki belőle, majd meglátjuk.
Mindenesetre szép csapat győzelem volt, hogy még1szer meg tudjuk-e verni a KC-t? Lehetséges. BoB marad-e az atyaúristen a csapatnál? Biztos.
Amúgy volt már olyan, hogy a lesajnált AFC Southból 2 csapat is túlélje a wild card kört?

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fuller játszik a KC ellen?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Komolyan Watt nyerte meg szerintetek a meccset? Ugyanmár, ez 99%-ban Watson volt, méghozzá egyedül.

Watt visszatérése emberfeletti, de minimális impactje volt a meccsen (arról nem is beszélve, hogy csak speed rush-sal tudott élni, az egyik keze szinte használhatatlan volt). Ne értsetek félre, egy állat volt hogy egyáltalán játszott, ezen felül még hasznos is volt, de ha szerintetek ő a kulcsember, akkor megérdemlktek BOB-ot.

Watson egy olyan franchise QB, ami 50 évente egyszer adatik, könyörgöm becsüljétek meg és építsetek köré.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Gratulálok a győzelmetekhez, Watt egy állat (jó értelemben). Ő volt a nyerő ember. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy nem ti nyertétek meg, hanem mi veszítettük el. Lényegtelen. Ha nekünk is lett volna egy ilyen Watt-tunk, akkor nem altatjuk el magunkat. Még egyszer gratulálok!
Buffalo Bill


Szerkesztette: Chef a'la Laci pecsenyés

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hosszabításban ott volt piszok mázlija Watsonnak, hogy amikor az egyik Bills védő már levitte volna a másik pont akkor ért oda támasznak....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Gratulálok a győzelmetekhez, Watt egy állat (jó értelemben). Ő volt a nyerő ember. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy nem ti nyertétek meg, hanem mi veszítettük el. Lényegtelen. Ha nekünk is lett volna egy ilyen Watt-tunk, akkor nem altatjuk el magunkat. Még egyszer gratulálok!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj a Houstonnal, hogy sosem egy csapatot kell csak legyoznie, hanem meg a sajat HC-ja is mindig azon mesterkedik, hogy megveresse a bandat. Nem egyszeru. Egy dolog, hogy szvsz ez a Texans nem jut tovabb a kovetkezo koron, de hogy basszameg BOB-ra meg annyit sem lehet rafogni, hogy hullamzo es legalabb minden idenyben van ot jo meccse, az egeszen elkepeszto. Nincsen het, amikor a csavo ne kurna seggbe a sajat csapatat. Komolyan mondom, hihetetlen. Nem tudok napirenden lenni azzal, hogy ez a faszi meg itt lehet.

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Egy vicc volt az egész meccs. Borzasztó támadójáték nulla felkészültség,hozzuk ugyanazt a bullshit rövidpasszos öljük meg Watson Hyde középső futást semmit amit egész szezonban próbálunk minden értelmes és értelmetlen csapat torkán lenyomni. Ezt a meccset simán bukni kellett volna és mehet mindenki a búsba.
De aztán jött egy Nagybetűs JJ Watt és azt mondta én ma azért is nyerek. A sack,a siettetés és a jelenléte volt ami miatt megnyertük ezt a szart. Ő fordította a meccs kimenetelét egymaga,és ha megnéztétek Watt oldalára csak screeneket mertek hívni.
Emellett van egy Watsonunk,aki betlizik egész meccsen majd elkezd improzni,kijön az,hogy mekkora clutch a pali és gyakorlatilag egymaga életbetartja az offenset. Sok faszsága van,6 percig tartja a labdát,futkorászik össze vissza,de egy biztos lelkileg NFL egyik legjobban összerakott palija. leszarja,hogy 7x sackelik,62 total yardja van az első félidőben és még lehetne sorolni,tovább megy és csinálja. Egy győztes alkat az irányítónk és ezt nem kéne elvesztegetni......
| Olyan kurvanagy balfasz őstulkokra,mint | O'Brien.. Ha rajta múlt volna,mi elveszítjük ezt a meccset. Elejétől a végéig teljesen elveszett volt a pali és ha beül az orvosi sátorba és nézi a Heti Hetest és az utolsó két percre jön ki és annyit mond,hogy Field Goalt rúgjad Fairbain.Baszd be. 5-ös,mehet haza. De nem majdnem elvesztette ezt a retkes meccset amit Watson-Hop-Watt visszahozott. Nem értem hogy lehet egy ennyire kompetencia teljes hiányával rendelkező személy,még egy csapat élén és a szomorú az,hogy ezzel a winnel és egy tisztes helytállással kövi körben akár maradhat is több évre még. Egy vicc.

Nyertünk. De igen 3 agyvérzés,plusz O'Brien ott lesz az ágyam mellett a kórházban.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Legalább 3 agyvérzést hordtam ki lábon a meccs alatt. BoB megint bizonyította, hogy alkalmatlan egy game plan összerakására. Eddig tényleg azt gondoltam, hogy ők vannak ott azért mert értenek hozzá. De hogy egy 16-0s első félidő után ugyanazt a támadó munkát folytassák szünet után nonszensz. Semmin nem változtatott BoB, a védelem és a szerencse megint megmentette. Azt hozzá kell tenni, hogy mindkét csapat erősen tett azért, hogy kikapjon.
Annak örültem, hogy White száját elkenték, miután kvázi közepes elkapónak nevezte Hopkinst. Karma nagy zsivány ám!
Szerintem Watt sackje forditotta meg a meccset. Mindkét csapat pont nélkül maradt egy-egy félidőben, hosszabbításban meg győzött a jobb.
samu09
Amúgy azt a negyedikre nem puntolom el még mindíg nem tudtam megemészteni, zseni a fickó na... ja nem. Ennél sokkal több kell ha akarunk valamit keresni Baltimoreban!
LanceVance
vagy New Englandben. Valahogy olyan érzésem van hogy most ott több esély lenne mint a Ravens ellen. Ezzel a playoff winnel csak egy sajnálatos dolog jár együtt: BoB ezután is HC marad.
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Legalább 3 agyvérzést hordtam ki lábon a meccs alatt. BoB megint bizonyította, hogy alkalmatlan egy game plan összerakására. Eddig tényleg azt gondoltam, hogy ők vannak ott azért mert értenek hozzá. De hogy egy 16-0s első félidő után ugyanazt a támadó munkát folytassák szünet után nonszensz. Semmin nem változtatott BoB, a védelem és a szerencse megint megmentette. Azt hozzá kell tenni, hogy mindkét csapat erősen tett azért, hogy kikapjon.
Annak örültem, hogy White száját elkenték, miután kvázi közepes elkapónak nevezte Hopkinst. Karma nagy zsivány ám!
Szerintem Watt sackje forditotta meg a meccset. Mindkét csapat pont nélkül maradt egy-egy félidőben, hosszabbításban meg győzött a jobb.
samu09
Amúgy azt a negyedikre nem puntolom el még mindíg nem tudtam megemészteni, zseni a fickó na... ja nem. Ennél sokkal több kell ha akarunk valamit keresni Baltimoreban!

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Legalább 3 agyvérzést hordtam ki lábon a meccs alatt. BoB megint bizonyította, hogy alkalmatlan egy game plan összerakására. Eddig tényleg azt gondoltam, hogy ők vannak ott azért mert értenek hozzá. De hogy egy 16-0s első félidő után ugyanazt a támadó munkát folytassák szünet után nonszensz. Semmin nem változtatott BoB, a védelem és a szerencse megint megmentette. Azt hozzá kell tenni, hogy mindkét csapat erősen tett azért, hogy kikapjon.
Annak örültem, hogy White száját elkenték, miután kvázi közepes elkapónak nevezte Hopkinst. Karma nagy zsivány ám!
Szerintem Watt sackje forditotta meg a meccset. Mindkét csapat pont nélkül maradt egy-egy félidőben, hosszabbításban meg győzött a jobb.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Watt játszik Fuller nem elvileg


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Kis kedvcsináló a meccshez! Már alig várom 😀


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Holnap PO meccs a Bills ellen. Watsonnak nem lesz könnyű dolga. Ha működni fog a futásunk akkor lesz esély a győzelemre. A Texans védelmének is az lenne a dolga, hogy nagyon lekorlátozza a futást, Watt visszatérése segíteni fog a védelem minden részén. Remélem lesz újra nyomásgyakorlás az irányítón, ezáltal a secondarynak is könnyebb lehet a feladata. Egy szoros meccsen Texans győzelmet várok 😊

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Jó kis videó csapatunk jövőbeni HOF-ről


több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Csak összejött az LWW-s szezon, tehát 2-t kell nyerni a PO-ba 😛




Merlin85
Bakker eljinxelted. Vissza kellett tartanom magam hogy ugyanezt leirjam de így mindegy 😃
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Csak összejött az LWW-s szezon, tehát 2-t kell nyerni a PO-ba 😛




több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Az összeesküvés elméletem első része bejött Coutee játszani fog ma


több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
JoJo azon fog múlni, lesz e alternatíva drafton vagy FAn.
Visszahordót és sokadik wrt udfan is lehet szerezni, Cole pedig még sosem tudta végig játszani a szezont. Szerintem őt elengedik, pedig én is csípem.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Akkor már "csak" pár embernek kell új szerződés az FA-k közül. El kell dönteni, hogy melyik futó maradjon, Miller vagy Hyde esetleg valaki más. Hyde mindenesetre olcsóbb lenne, és elég jól sikerült az éve. Csere QB, McCarron és Webb is távozhat, mondjuk kíváncsi vagyok mit fog ma művelni McCarron. Fairbairn hosszabbítani kellene, nem teljesített rosszul a csapatnál. CB-ek közül Roby keres a legtöbbet, nem tudom kit akarnak megtartani a mostaniak közül. J-Jo régóta a csapatnál van, de kicsit már megkopott a sebessége, nem feltétlenül hosszabbítanék vele. Fellsnek (TE) karrier éve volt 7 TD-t kapott el, jól összeszoktak Watsonnal, neki is jöhetne egy szerződés. Weeks a longsnaper is FA lesz, nem tudom milyen piaca van a LS-eknek, mindenesetre kell majd egy. Carter visszahordóként és elkapóként is kapott szerepet Coutee hanyagolásával, szóval akár neki is megmaradhatna a helye. Cole a ST és a LB egység fontos tagja szóval maradnia kellene. A legfontosabb pedig Reader lenne, neki kinéz egy elég jó szerződés az idei éve alapján, nem tudom, hogy a Texans megadja-e neki.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercilus marad. Boldog új évet!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1211027077513842688
iktriad
Nagyon helyes. És ami fontosabb, Anger is új szerződést kapott!!!
samu09
Hm, fontosabb, hogy egy punter új szerződést kapott, mint egy LB? Szép új világ 😛 😉
dande
Vannak csapatok, ahol a punter fontos játékos. 😊 Mondjuk ez pont nem a Texans, hanem pl. aki Angert eredetileg draftolta...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mercilus marad. Boldog új évet!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1211027077513842688
iktriad
Nagyon helyes. És ami fontosabb, Anger is új szerződést kapott!!!
samu09
Mercilus marad. Boldog új évet!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1211027077513842688
iktriad
Nagyon helyes. És ami fontosabb, Anger is új szerződést kapott!!!
samu09
Hm, fontosabb, hogy egy punter új szerződést kapott, mint egy LB? Szép új világ 😛 😉