Houston Texans
21 feliratkozó
több mint 10 éve
Nyertetek nem? Mér kell ezt is elvenni tőlünk? : DJaelen Strong NFL Career: 2 elkapás, 2 TDHa jól emlékszem Torrey Smithnek volt az első három elkapása mind TD, ráadásul egy meccsen. Na de azért szódával elmegy ez is 😀
még egy ilyen és behozza Watt-ot 😮
H_Marko
dugo93
több mint 10 éve
Elég nagy fasság volt BoB-tól hogy nem engedte vissza Mallettet, még ha jól is jártunk vele. A meccs után azt mondta OBrien hogy majd holnap meglátják mi lesz, dumál Hoyerékkel és eldöntik ki lesz a kezdő : D A meccs vége felé Hopkins elkapása utáni unsportsmanlike conduct-ja fizikai fájdalmat okozott BoB-nek, mondjuk az a reakció mindent elmond az egész szezonról.
Wattot simán kivették a játékból, mondjuk ez csak azért sikerült mert a védelem többi tagja nulla nyomást gyakorolt az O falra. Egy Hasselbeck vezette Coltsal végig partiban voltunk, de valszeg egy egészséges Lucknak nem okozott volna gondot a mai védelem.
Na mindegy 1-4, Hackenberg felkészül...(még egy "rendszerbarát" irányító aki, ha BoB behúzza azzal aláírja afelmondó levelét)
több mint 10 éve
Jaelen Strong NFL Career: 2 elkapás, 2 TDHa jól emlékszem Torrey Smithnek volt az első három elkapása mind TD, ráadásul egy meccsen. Na de azért szódával elmegy ez is 😀
még egy ilyen és behozza Watt-ot 😮
H_Marko
több mint 10 éve
Jaelen Strong NFL Career: 2 elkapás, 2 TDmég egy ilyen és behozza Watt-ot 😮
több mint 10 éve
Luck válla roki, Hasselbeck megfázott, kell ennél nagyobb esély? Jó nem szeretném ha Luck sérült lenne, de ha már így alakult, ki kéne használni kegyetlenül, főleg most hogy így elkalapáltak vasárnap. Jobban örülnék ha Luck játszana, mert a kis sérülése és a szezon eleji formája alapján a Luck most nekünk áll : D Mindenesetre ez egy most mutasd meg szitu lesz a Houstonnak (a Coltsnak is). TNF, lát az egész ország, be kell mutatni mindenkinek a méterest hogy ne nézzenek pofozógépnek idén. Lehet most kellett volna tolni a Battle Red Day-t, hogy mégjobban felszívják magukat a srácok, de a multheti értékelhetetlen teljesítményés a csoportrivális fogadása is lehet megteszi a hatását.Szerintem a Falcons meccs óta Watt nem aludt, csak a bábukat pofozta egész este.
samu09
több mint 10 éve
Most nézem, hogy nem elég, hogy a Texans és a Cougars szinte pont egyszerre játszik (ráadásul mindkettő otthon, előbbi a houstoni Luck ellen), még az Astros MLB-s rájátszásmeccse is közel ugyanabban az idősávban lesz 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Luck válla roki, Hasselbeck megfázott, kell ennél nagyobb esély? Jó nem szeretném ha Luck sérült lenne, de ha már így alakult, ki kéne használni kegyetlenül, főleg most hogy így elkalapáltak vasárnap. Jobban örülnék ha Luck játszana, mert a kis sérülése és a szezon eleji formája alapján a Luck most nekünk áll : D Mindenesetre ez egy most mutasd meg szitu lesz a Houstonnak (a Coltsnak is). TNF, lát az egész ország, be kell mutatni mindenkinek a méterest hogy ne nézzenek pofozógépnek idén. Lehet most kellett volna tolni a Battle Red Day-t, hogy mégjobban felszívják magukat a srácok, de a multheti értékelhetetlen teljesítményés a csoportrivális fogadása is lehet megteszi a hatását.
több mint 10 éve
Úgy már ok.Update: "Insiderek" szerint azért vágták ki, mert Mike-nak nem tetszett hogy IR-er került, mert simán tudna még játszani a szezonban, és erre valszeg utóbb a csapat is rájött, így viszont vissza tudják igazolna ha felépül és újra játszhat idén.www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-release-Mike-Mohamed-/8b20e384-25c1-4113-9f90-c154004f4a3eVannak idén érdekes döntések....
LanceVance
samu09
samu09
több mint 10 éve
Update: "Insiderek" szerint azért vágták ki, mert Mike-nak nem tetszett hogy IR-er került, mert simán tudna még játszani a szezonban, és erre valszeg utóbb a csapat is rájött, így viszont vissza tudják igazolna ha felépül és újra játszhat idén.www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-release-Mike-Mohamed-/8b20e384-25c1-4113-9f90-c154004f4a3eVannak idén érdekes döntések....
LanceVance
samu09
Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 10 éve
www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-release-Mike-Mohamed-/8b20e384-25c1-4113-9f90-c154004f4a3eVannak idén érdekes döntések....
LanceVance
több mint 10 éve
Strong-gal eddig mi volt amúgy?Strong túl megbízható volt, ilyen játékos nem kell ebbe az O-ba !
BoB biztosan nem lesz kirakva, McNair nem az a típusú tulaj aki szezononként vált edzőt.
Bondi
több mint 10 éve
Strong-gal eddig mi volt amúgy? BoB biztosan nem lesz kirakva, McNair nem az a típusú tulaj aki szezononként vált edzőt.
több mint 10 éve
Nagyon frankó volt 1mpvel a vége előtt egy fantasztikus screen játékot hívni ami amugy se megy de Shorts belesérült és még TDt is kaptunk belőle. Washington már meccs közbe lement sérüléssel úgyhogy a Colts ellen jön a Rookie team. Strong Mumphery Worthy.
több mint 10 éve
Hát kérdés, hogy ha ebből top5ös draft pick lesz, vajon még bob lesz-e az edző jövőre is. Ha igen akkor Hackenberg magasan fog elkelni legyen akármilyen szar szezonja. Ha nem akkor meg jöhet Goff és irány az AFC döntő.
több mint 10 éve
Én tuti joey bosat húznám a helyetekben 😀1/1ről még ne beszéljünk : D
peach
több mint 10 éve
Én tuti joey bosat húznám a helyetekben 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Csütörtökön játszunk otthon a hasonlóan rossz formában lévő Colts ellen, ha ott is kikapunk, akkor kb. ennyi volt a szezonAttól függ mi a cél. Ha már kinéztek valakit az egyetemről aki top játékos lez a drafton, akkor eddig remek munkát vlgeznek. Bár ennek függvényében az a csúnya győzelem belerondít a nagyszerű vereségekbe 😀
DC
több mint 10 éve
Iktriad Fehérvárra költözött?Úgy fog járni mint Whiz a Cardsnálszegény ember Whizzel főz.
adam8
Höri
több mint 10 éve
Én a hétvégén a Foster fumble-ig néztem meccset, onnnan már látszott, hogy nagy verést fogunk kapni. Azt már alapból nem értettem miért Foster kezd, mikor egyértelműen látszott, hogy totál formán kívül van, és Blue meg az előző meccsen szuperül játszott. Mintha arról szólt volna az egész, hogy Foster kapja a nagy pénzt, úgyhogy játszon ő. BoB-nál azt hittem ilyen nem fordulhat elő.A másik, hogy úgy nézz ki, hogy hiába van több sztár játékosunk is a defense oldalon, az is csak olyan erős, mint a leggyengébb láncszeme, és sajnos ebből ott is van bőven. Gondolok itt a safetykre, akik se a futás se a passz elleni védekezésbe nem segítenek be szinte semmit. Ráadásul ezen a héten is voltak megint, akik a corner pozícióban gyengélkedtek, gondolok itt Bouye-re, meg Kareem-ra (akit talán ki kellene próbálni safetyként, mert szerelni nagyon tud, de passz védekezésben igen sokszor megverik).
Csütörtökön játszunk otthon a hasonlóan rossz formában lévő Colts ellen, ha ott is kikapunk, akkor kb. ennyi volt a szezon
több mint 10 éve
Baaazzzzzzz... 😀😀😀😀Úgy fog járni mint Whiz a Cardsnálszegény ember Whizzel főz.
adam8
Höri
több mint 10 éve
Úgy fog járni mint Whiz a Cardsnálszegény ember Whizzel főz.
adam8