Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?
Bondi
Jeff Adams is ir-re került és nem hoztak senkit helyette volt egy szabad hely.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?
Bondi
Dysert PS-be ment
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
A. Foster limitáltan edzett, és elv 1 hét kellhet még neki teljes edzés végzéséhez, aztán Foster back.
alatriste (ex-balazs799)
Valószínűleg a Colts elleni TNF-re összeragasztják. Nehogy már Luck labdaeladásaira fogják majd a Houston győzelmet 😉
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A. Foster limitáltan edzett, és elv 1 hét kellhet még neki teljes edzés végzéséhez, aztán Foster back.


Liverpool Fc
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
HK alatt láttuk Wilfork majd megoldja ha meg nem ott van Watt neki a vérébe van minden : )
swatt99
Vagy kivágjuk a puntert is és nekimegyünk minden 4. kísérletnek.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
HK alatt láttuk Wilfork majd megoldja ha meg nem ott van Watt neki a vérébe van minden : )

Szerkesztette: swatt99
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Ebből gondok adódnak kezdőrúgásoknál, a touchback nem erőssége.
Sixo
Nem baj a ST jól teljesít idén, simán levédekeznek minden visszahordást. Ja nem
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Novak egy rendkívül megbízható rúgó. 23 egymás után berúgott FG-al 2. ezen kategóriában a a Chargergersnél. 2013 34/37 FG mutatja elég szépre sikeredett , 2014 kicsit vissza esett. A legnagyobb problémája a láb ereje, 50 yardon belülről kb mindent berúg, azonban 50 fölött el sem lát a kapuig. Ebből gondok adódnak kezdőrúgásoknál, a touchback nem erőssége.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
BoB nem vacakol. Ki is rakták Bullockot, és jött helyére Novak
DC
ST edző felkészülhet... : )
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
BoB nem vacakol. Ki is rakták Bullockot, és jött helyére Novak

Szerkesztette: DC
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
5 rúgó Giorgio Tavecchio, Kai Forbath, Nick Novak, Chris Boswell, Connor Barth jönnek edzésre. Nem hinném hogy valaki itt is fog maradni, de egyszer már bejött ez a beijesztés. 2 éve hasonlóan kezdte a szezont...
swatt99
Novak nyert
Höri
várjunk még lehet ez is csak beijesztés DD
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
5 rúgó Giorgio Tavecchio, Kai Forbath, Nick Novak, Chris Boswell, Connor Barth jönnek edzésre. Nem hinném hogy valaki itt is fog maradni, de egyszer már bejött ez a beijesztés. 2 éve hasonlóan kezdte a szezont...
swatt99
Novak nyert

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindanjiunk J.J.-je épp felköszöntötte a nagyiját 98. születésnapján.
Nap mint nap rácsodálkozik az ember, hogy azon túl, hogy a liga egyik legjobbja emberileg is egy olyan személy, akitől rengeteg ligatársa tanulhatna.

Twitteréről lopva.

Happy 98th Birthday Great-Grandma. I love you.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
5 rúgó Giorgio Tavecchio, Kai Forbath, Nick Novak, Chris Boswell, Connor Barth jönnek edzésre. Nem hinném hogy valaki itt is fog maradni, de egyszer már bejött ez a beijesztés. 2 éve hasonlóan kezdte a szezont...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Két éve két győzelem után lett 2-14, most két vereség után mehetünk afc döntőig is 😀😀😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Lényeg a W. Remélem ez lökést ad a csapatnak ez se volt egy egyszerű meccs. Sok a hiba de szerencsére ezen a meccsen az ellenfélnél is akadt belőle. JJo nagyon jó meccset játszott kellet már nagyon az utóbbi időben elég gyenge volt. Safetyk még mindig nagyon halványak. De ami nagyon jó volt újra futás. Foster-Blue futópáros jól hangzik.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes volt a tegnapi meccs. Blue néha már úgy játszott mint aki méltó Foster cseréjére 😀 Mallett meg Hopkins kezd összeszokni. Mondjuk a tavalyi 1/1-es volt az ellen, meglátjuk mi lesz az atlanta ellen.
Amúgy meg a Colts keményen dolgozott az este hogy még gyengébbnek gondolják az afc south-t, és csak alig verték a Titans-t. Úgyhogy ha nem is erős ez a csoport, legalább szoros lesz 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Úgyis megmutatná 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Tegnap nem edzett Hopkins, a honlap szerint agyrázkódás. Ha igaz, hétvégén nem fog játszani. Legalább most nem a védelmet eszi a sérülés, mondjuk meccset így se fogunk nyerni. Viszont remélem Watt feltekeri Winstonst a kapufára, ha már a gyerek szezon előtt üzent neki hogy már alig várja hogy megmutassa neki ki a király.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Gyerekek én bírom a Coltsot, de azért örülök neki hogy minden héten megpróbálnak alulmúlni minket 😀 eddig nagyon jól megy nekik.
több mint 10 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Hát fantasztikus meccs volt ez is és a helyzet az,hogy tévhit volt az,hogy ez egy jó szezon lehet...Ami számomra elkeserítő volt az az OL,Mallettnek nem sok ideje volt bármire is és a run heavy offenseből semmi sem valósul meg.....Blue elég gyorsan leolvadt,még nekem Grimes tetszett a legjobban. Elkapók is gyenguszok Strongot azért megnézném huzamosabb ideig,illetve a meccs közben vagy 10 drop biztos volt.............Defense pedig,gyakran rápirítanak a Secondaryre. Nekem viszont Clowney tetszett,nem tudom hogy vagytok bele,de az ő szezonja rendben lehet.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Most végeztem a melóval, láttam az eredményt, érdemes megnéznem később ???
LanceVance
Második félidőt szerintem érdemes megnézned, elég izgi volt (mégha számunkra a happy-end el is maradt)