Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem az egész meccset. Első félidő értékelhetetlen még szerencse hogy a defense tartotta a csapatot meg az ellenfél hibái. Második félidő már elmegy kategória de ez az offense akkor is nagyon kevés.Lövöldözik ezeket a 1-2 yardos passzokat futni nem akarnak vagy mernek... A S sor rendkivűl gyenge aki az edzőtábor végén csatlakozik a csapathoz az kezdő ez mindent elmond... CBket folyamatosan megverik OL gyengén muzsikál. Tampa ellen jó lenne elkezdeni gyüjteni a Wket.
swatt99
Hát igen. Az elég szomorú, hogy nincs egy futó akinek 3&rövidre oda mernénk adni egy labdát.
H_Marko
Ezen a meccsen Fosternek is adhatták volna, a falnak fogalma sem volt hogyan nyissanak utat..
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem értem az egész meccset. Első félidő értékelhetetlen még szerencse hogy a defense tartotta a csapatot meg az ellenfél hibái. Második félidő már elmegy kategória de ez az offense akkor is nagyon kevés.Lövöldözik ezeket a 1-2 yardos passzokat futni nem akarnak vagy mernek... A S sor rendkivűl gyenge aki az edzőtábor végén csatlakozik a csapathoz az kezdő ez mindent elmond... CBket folyamatosan megverik OL gyengén muzsikál. Tampa ellen jó lenne elkezdeni gyüjteni a Wket.
swatt99
Hát igen. Az elég szomorú, hogy nincs egy futó akinek 3&rövidre oda mernénk adni egy labdát.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nem értem az egész meccset. Első félidő értékelhetetlen még szerencse hogy a defense tartotta a csapatot meg az ellenfél hibái. Második félidő már elmegy kategória de ez az offense akkor is nagyon kevés.Lövöldözik ezeket a 1-2 yardos passzokat futni nem akarnak vagy mernek... A S sor rendkivűl gyenge aki az edzőtábor végén csatlakozik a csapathoz az kezdő ez mindent elmond... CBket folyamatosan megverik OL gyengén muzsikál. Tampa ellen jó lenne elkezdeni gyüjteni a Wket.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Viszont ez BoB 2. szezonja, és nem nagyon látom még mit is akar játszani. A Kubiak-Schaub páros talán a liga legjobb play action játékát hozták. Ha valaki tudja mit játszik a mostani edző írja le mert nem tudom 😀
samu09
A hardknocks alapján do-your-job-ot do-your-fucking-job stílusban. Ami néha hasonlít az "i dont know what a hack i am doing" felállásra.

Mindenesetre Watt továbbra is marslakónak tűnik. Meg kéne próbálni QB-ként.
peterk2005
Azt tudjuk hogy feldobja a labdát a felső karéjra, szóval karerő megvan, pontosságon lehet javítani és felborítani se könnyű. Prototípus QB : D
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Bár Cladyért tradelt volna 😀 amúgy ja, ez szar volt.
adam8
Nem tudom miért Cladyt írtam xD
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont ez BoB 2. szezonja, és nem nagyon látom még mit is akar játszani. A Kubiak-Schaub páros talán a liga legjobb play action játékát hozták. Ha valaki tudja mit játszik a mostani edző írja le mert nem tudom 😀
samu09
A hardknocks alapján do-your-job-ot do-your-fucking-job stílusban. Ami néha hasonlít az "i dont know what a hack i am doing" felállásra.

Mindenesetre Watt továbbra is marslakónak tűnik. Meg kéne próbálni QB-ként.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Bár Cladyért tradelt volna 😀 amúgy ja, ez szar volt.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Lehet a Carolina secondary-je volt überkirály, de annyira elveszettnek éreztem az elkapókat egész meccsen. Csoda hogy Mallettnek kell TD-ket futnia? Valamit érzett BoB hogy tradelt Clady-ért. Brown most már akkor is játszani fog ha a gerince eltörik, mert nincs falember. Mallett amúgy hozta a közepesnél kicsit rosszabb színvonalat végig, nagyon nagy HA-val ki lehet hozni belőle egy game managert. Sajnos Schaub összeomlása óta nincs normális irányítónk.
Viszont ez BoB 2. szezonja, és nem nagyon látom még mit is akar játszani. A Kubiak-Schaub páros talán a liga legjobb play action játékát hozták. Ha valaki tudja mit játszik a mostani edző írja le mert nem tudom 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Most végeztem a melóval, láttam az eredményt, érdemes megnéznem később ???
LanceVance
Ha többszörös agyvérzést akarsz, ülj neki barátom 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Azért az a magyarázat, hogy erős csapattól jött a vereség én azt erős túlzásnak érzem.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Most végeztem a melóval, láttam az eredményt, érdemes megnéznem később ???

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Nem volt ez olyan vészes, az utolsó másodpercig játékban voltunk idegenben egy nem gyenge csapat ellen. Kövezzetek meg, de szerintem Mallett játéka rendben volt, ahhoz képest, hogy futójáték nem volt, az offense line toldozott-foldozott, és az elkapók pedig rengeteg labdát ejtettek el.

Persze jó lett volna nyerni, de hát ez van. Foster nélkül, sajna nincs elég tehetség ebben az offense-ben, és a defenseben is betliztek itt páran (JoJo, Bouye, Simon...)
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
58 passzkiserlet? Ez komoly? Malettal? C'mon man.....
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos nem látom túl fényesen ezt a szezont. Az offense első félidei produkciója sehol sem volt, a második félidőben már kicsit jobbak voltak, de sajnos az is elég kevés volt. Előre a Top10 draft pickért...csak tudnám kire akarunk hajtani. Jó lenne már egy értelmes QB-t találni.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként nem tudom miért húzzák ezt ennyi ideig.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
 imgflip.com/i/rbpdg
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
swatt99
Örülünk Vincent?
LanceVance
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
swatt99
Örülünk Vincent?
LanceVance
Majd lehet arra fogni a vereséget hogy a fiúkat megzavarta az új borítás xD Pinyő kapitány visszatér 😀
samu09
"Senki sem kérte hogy cseréljék le a füvet..."

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
swatt99
Örülünk Vincent?
LanceVance
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
swatt99
Örülünk Vincent?
LanceVance
Majd lehet arra fogni a vereséget hogy a fiúkat megzavarta az új borítás xD Pinyő kapitány visszatér 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
swatt99
Örülünk Vincent?

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"
Sixo
Most kezdett el újra edzeni várható volt hogy nem tud játszani én szerintem 5.héten Colts ellen fog kezdeni.

Más végre bejelentették hogy lecserélik a stadion gyepét, műfű lesz helyette.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
"Arian Foster officially out for the Texans on Sunday"

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pár friss hír:
BoB hivatalosan is bejelentette hogy Mallet kezd a hétvégén.
Duane Brown valószínűleg nem tud játszani.
És ami a legjobb hír Foster visszatért, már edz.
OG Oday Aboushi jött Jetstől. Mike Devlin biztos jól ismeri.
Martin+6kör ért kaptunk egy 5.kört.
swatt99
Általában karierrt csinálnak azok az elkapók akik tőlünk mennek el gyenge teljesítménnyel (Jacoby Jones, Holiday) szóval Martin sztár lesz Bradyvel 😀
samu09
Ezek elsősorban visszahordóként jeleskedtek, Brady csak kintről fogja nézni ahogy a TD hordja vissza.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Pár friss hír:
BoB hivatalosan is bejelentette hogy Mallet kezd a hétvégén.
Duane Brown valószínűleg nem tud játszani.
És ami a legjobb hír Foster visszatért, már edz.
OG Oday Aboushi jött Jetstől. Mike Devlin biztos jól ismeri.
Martin+6kör ért kaptunk egy 5.kört.
swatt99
Általában karierrt csinálnak azok az elkapók akik tőlünk mennek el gyenge teljesítménnyel (Jacoby Jones, Holiday) szóval Martin sztár lesz Bradyvel 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Pár friss hír:
BoB hivatalosan is bejelentette hogy Mallet kezd a hétvégén.
Duane Brown valószínűleg nem tud játszani.
És ami a legjobb hír Foster visszatért, már edz.
OG Oday Aboushi jött Jetstől. Mike Devlin biztos jól ismeri.
Martin+6kör ért kaptunk egy 5.kört.

Szerkesztette: swatt99
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kerestem egy kis snap count-ot a kansas elleni meccsről, sajnos csak limitáltat találtam.
Sixo
Ez lesz a jó hely snap számolgatáshoz:
 www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts
tomi-tomi
Köszi!