Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Vagy a Seahawks ad egy 2. kört, mi meg átvállaljuk Sherman cap hitjét. És Ballard még azt is elnézi, hogy feka.
Stez
Alakul ez 😀 Látod, ezért van ráció abban, hogy 4 év múlva te leszel a Colts GM, ha ilyeneket is tudsz 😛
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy a Seahawks ad egy 2. kört, mi meg átvállaljuk Sherman cap hitjét. És Ballard még azt is elnézi, hogy feka.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
elég durva lenne annyiért elhozni 😊
Miska84
szerintem egy ötödik körért még durvább lenne 😀
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
elég durva lenne annyiért elhozni 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vannak pletyik, melyek szerint a Seahawks elcserélné Shermant, amennyiben durva offert kapnak.

Ajánlhatnánk egy 3. kört, Ballard majd jól megmondja, hogy neki az a durva.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).
Borbinho
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).
Borbinho
Hankins lejjebb fog adni az igényeiből, mert ennyit sanszosan senki nem ad neki... Főleg ha Poe kapott egy év 8 millát akkor Hankisnel senki nem ad olyan szerződést ami 9 átlagban évente...

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
45 milla 5 évre? Az mán nem kevés.... Én ennyit biza egy 2 downos NT/DT-nek nem fizetnék. Szerintem Ballard se fog. Legalábbis remélem. Évi 300-400 snapet, első 2 down-t Ridgeway/Woods/McGill megoldja occóé, még akkor is, ha Parry utilapú. Költsük a pénzt skill posztokra inkább, meg az LB sorra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Remélem Poe és Hightower megmozgatja a posztjuk piacát, és történik valami. Bár gondolom ahogy telik az idő, egyre olcsóbb mind.
A hírek szerint Johnathan Hankins 5 év, 45 milla körül kér.,amit megadhatnánk neki. 25 éves, van realitása hogy aktívan kitöltene 1 hosszú szerződést.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Poe alairt mashova, kar erte. Azt hiszem, nem maradt mas lehetoseg, mint Poe helyett beszervezni Poe-t! Mar az igazit! A legendat. A legnagyobbat. Az egyetlent.
Stez

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1év, 8 misi, ami 10is lehet Poenak.
Ha idén miatta SB-t nyer a Falcons ,akkor jó deal, de így jövőre megint menni fog a piacra, i guarantee it.
ILB kellene nagyon, de egyelőre elég lájtik az érkezők. Látszik a gondolat, hogy legyen versengés rosteren belül az adott helyekért, de azért jobb lenne, ha minőségi playák küzdenének 😀 Eddig sajna jöttek a máshol csere/átlagot alig megütő vagy éppen meg sem ütő játékosok, de legalább fiatalok, és van vmennyi tapasztalatuk is. Nemtudom az Eaglesnél jobban örülnek-e, hogy egy Jeffery érkezett eddig, vagy a Falconsnál most Poe.
Kisebb a bukás esélye, de arra is kisebb az esély, hogy robbantanának v akár csak beválnának.
Kiváncsi vagyok, Paganonak van-e beleszólása az FA-kba. Vagy csak leadta a posztokat, Ballard meg "telefossa" a rostert új játékosokkal, hátha vki kiemelkedik a TC-n v pre alatt.
Nem lennék meglepve, ha drafton is dupláznánk egy vagy akár több posztot. (1.kör ILB, 2.kör CB, 3.kör ILB ).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Poe alairt mashova, kar erte. Azt hiszem, nem maradt mas lehetoseg, mint Poe helyett beszervezni Poe-t! Mar az igazit! A legendat. A legnagyobbat. Az egyetlent.


több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért annyira még ne lelkesedj. Érdemes nem elfelejteni, hogy első évében Grigson a liga liblingje volt, mindenki nagyon szépeket mondott a tevékenységéről. Sőt, az első idény után - amikor Pagano nélkül playoffig jutottunk, pénz nélkül, hisz akkor PM és a többi kirakott régi veterán dead money-ja miatt éppen fulladoztunk a cap alatt - még voltak olyan elvetemült talking headek, akik GM of the year aspiránsnak is megemlítették. Sőt, még azután is, a Richardson trade is jó nagy hűhóval zajlott, mindenki odáig volt, hogy Grigson nem szarral dobálózik.

Szóval, ha nem jönnek be a dolgok Ballardnak, akkor az eddigi offseason munkájáról 2 év múlva kb. annyi fog megmaradni, hogy "meh....... látszott már akkor is, hogy nem lesz belőle semmi. Csak másodvonalbeli bustokat igazolt, nem is ócsóé, és sorban elszalasztotta a Gilmore, Williams, Poe, Hightower féle impact játékosokat, pedig pénz is volt bőven". 😉
peterk2005
Tök mindegy, mindenki tudja, hogy Ballard csak átmeneti megoldás. Négy év múlva jön a nagy durranás, addig meg nyugodtan elbohóckodhat Ballard. Remélem, elhozza André Johnsont.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Na akkor ennyi volt a Poe sztori:
 twitter.com/RapSheet/status/842417506149117952
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért annyira még ne lelkesedj. Érdemes nem elfelejteni, hogy első évében Grigson a liga liblingje volt, mindenki nagyon szépeket mondott a tevékenységéről. Sőt, az első idény után - amikor Pagano nélkül playoffig jutottunk, pénz nélkül, hisz akkor PM és a többi kirakott régi veterán dead money-ja miatt éppen fulladoztunk a cap alatt - még voltak olyan elvetemült talking headek, akik GM of the year aspiránsnak is megemlítették. Sőt, még azután is, a Richardson trade is jó nagy hűhóval zajlott, mindenki odáig volt, hogy Grigson nem szarral dobálózik.

Szóval, ha nem jönnek be a dolgok Ballardnak, akkor az eddigi offseason munkájáról 2 év múlva kb. annyi fog megmaradni, hogy "meh....... látszott már akkor is, hogy nem lesz belőle semmi. Csak másodvonalbeli bustokat igazolt, nem is ócsóé, és sorban elszalasztotta a Gilmore, Williams, Poe, Hightower féle impact játékosokat, pedig pénz is volt bőven". 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Poe ott van a kalapban, persze. Senkivel nem írt alá, állítólag egyéves offert akar, azt senki sem akar adni. Mi azt hiszem, hogy kétéveset ajánlottunk neki. Rájön ő is lassan, hogy elszámolta magát, nem ő a sláger, nem véletlen, hogy csapatról csapatra jár vizitre.

Viszont ha Jenkins aláír, Poe-ra már nem lesz szükség, két NT után nem fogunk szerintem egy „főállásút” hozni. De amúgy Jenkins a Bearshez megy először vizitre. Az tetszik, hogy a DL-t vastagítjuk, az viszont nagyon nagy hiba szvsz, hogy az ILB-posztra eddig sehol senki. Oda szerintem a draft mellett nagyon kellene egy Zach Brown-féle csóka.

Nem mellesleg, bontsunk pezsgőt, Josh McNary aláírt a Jagshez! x-D Ismét egy kém, aki bukásra ítéli az elátkozott franchise-t.
Stez
Coughlin ide vagy oda, az átok az átok, minden évben biztosítják, hogy a szar ne menjen egy bizonyos szint alá 😀

Amúgy az is tetszik, hogy nem néhány nevet hozunk UFA-ról, majd draft után kismillió UDFA-val töltjük fel a rostert, hanem már most folyamatosan jönnek a mélységi emberek - ehhez még hozzá kell szoknom, de azt hiszem nem lesz nehéz.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
2év 5 misi, depthnek jó. Holnap jön John Jenkins, ő méretre igazi NT, de pass rushban sztem nagyon sokkal szarabb mint Poe. Csak run ellen jó, sztem nem elég sokoldalú , h megérje elhozni.
Borbinho
Dagadt Jenkins kifejezetten mozgékony az alkatához képest, szal passznál is lehet használni. A cink nála az, hogy csak nagyon alacsony snapszám mellett hatékony, könnyen fárad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Poe ott van a kalapban, persze. Senkivel nem írt alá, állítólag egyéves offert akar, azt senki sem akar adni. Mi azt hiszem, hogy kétéveset ajánlottunk neki. Rájön ő is lassan, hogy elszámolta magát, nem ő a sláger, nem véletlen, hogy csapatról csapatra jár vizitre.

Viszont ha Jenkins aláír, Poe-ra már nem lesz szükség, két NT után nem fogunk szerintem egy „főállásút” hozni. De amúgy Jenkins a Bearshez megy először vizitre. Az tetszik, hogy a DL-t vastagítjuk, az viszont nagyon nagy hiba szvsz, hogy az ILB-posztra eddig sehol senki. Oda szerintem a draft mellett nagyon kellene egy Zach Brown-féle csóka.

Nem mellesleg, bontsunk pezsgőt, Josh McNary aláírt a Jagshez! x-D Ismét egy kém, aki bukásra ítéli az elátkozott franchise-t.

több mint 7 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Azért szerintem még Poe se kizárt, hogy idejön. KC-be már biztos nem megy vissza más csapathoz meg nem írt alá eddig.

Szerkesztette: kronikk
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mindenki dobjon el mindent, új tagja van Luck könyvklubjának!

 twitter.com/Colts/status/840303868235927552?ref_src=twsrc^tfw
Stez
Kicsit gáz, hogy nem a rántott sajt a kedvenc kajája, de legalább a filmmel megnyert!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2év 5 misi, depthnek jó. Holnap jön John Jenkins, ő méretre igazi NT, de pass rushban sztem nagyon sokkal szarabb mint Poe. Csak run ellen jó, sztem nem elég sokoldalú , h megérje elhozni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Josh Wilson‏ @JoshWilsonSB 21 p21 perccel ezelőtt
Tovább
Per his agent, Titans NT Al Woods has agreed to terms with the Colts.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Mindenki dobjon el mindent, új tagja van Luck könyvklubjának!

 twitter.com/Colts/status/840303868235927552?ref_src=twsrc^tfw
Stez
Fura, hogy 10ből 9 mondatod irónia, de ez pont nem az 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki dobjon el mindent, új tagja van Luck könyvklubjának!

 twitter.com/Colts/status/840303868235927552?ref_src=twsrc^tfw

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/RapSheet/status/842172949977284608
szampi#33
azért rá kellett keressek, hogy melyik barnától van szó. Rosszabb nem lenne tőle az LB sor
Farky
Ne vicceljetek mán, Zach Brown? Simán jobb, mint akár a 4 évvel ezelőtti D'Quell, nemhogy a tavalyi.... A srác tavaly second team all pro-volt ILB poszton, olyan sideline-to-sideline tackler amilyenünk régen volt. Ráadásul ST ász is. És csak 27 éves. Majdnem annyira örülnék neki, mint Collinsnak örültem volna ha úgy alakul. Szvsz Minternél is jobb választás lenne.
peterk2005
És ki ajánlotta néhány napja?
Csókolom, jelen!
És Mintert?
Csókolom, jelen!

#fogsztemégittnézninégyévmúlvaamikorkineveznekengekGMnekIndianapolisban
Stez
ja csak nagyot fogsz nézni, h addigra már rég nem Indyben lesz a Colts, hanem megyünk Kanadába! 2021-ben Stez a Saskatchewan Colts GM-je lesz!
Borbinho
És? A fizetésem ugyanúgy felveszem, a CFL-drafton meg ugyanúgy megtalálom Jerrell Freemanéket.