Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
ARob-tól hivatalosan is elbúcsúzhatunk. Addig mantrázták itt nekünk a Bearset, hogy be is jött 😕
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene.
iktriad
Szerintem borítékoljuk az első körös WR draftot. Vagy TE. Ezekből kell mindenképp, az OL need csak utána jön.
Willis
OL szerintem jön a héten (Pugh). Lehet TE is. Pl. Austin Seferian-Jenkins
 twitter.com/gbellseattle/status/973251592097955845
És én sokkal inkább ezekre költenék, mint Watkinsra. De komolyan mit tud, ő, amit A-Rob nem?

Ami meg az 1. körös WR draftokat illeti. KB olyan rosszul draftolunk ilyenekete, mint QB-kat meg DE-ket
2000. R. Jay " 1 szezon a ligában" Soward (Coughlin legnagyobb 1. körös bustja
2004. Reggie 'Cokehead" Williams
2005 Matt "Coke Zero" Jones
2012. Justin "Füves Alkesz" Blackmon.
Szóval nem biztos, hogy WR-t kéne draftolni 1. körben... Akkor inkább jöjjön egy TE.

Koyack és Will Poehls is megkapta az exkluzív tendert, tehát ők is maradnak idénre.

Corey Grant $2.914 millióval lesz gazdagabb idén, amint aláírja a tenderét.


Kerethelyzet FA előtt.
 www.jacksonville.com/sports/20180312/jaguars-position-analysis-how-roster-looks-entering-free-agency

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene.
iktriad
Szerintem borítékoljuk az első körös WR draftot. Vagy TE. Ezekből kell mindenképp, az OL need csak utána jön.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene. Update: Wynn ERFA, de nem kapott ma tendert. Szóval tényleg ez a WR depth chart.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corey Grant 2. körös tendert kapott, nem megy sehová.

A Watkins érdeklődés meg no comment. A 3. legjobb WR volt a Ramsben tavaly Woods, és az FCS-ből jövő rookie Cooper Kupp után. FU Coughlin, ha ezt meghúzzuk.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
winston
Szerintem szimplán nem akarják az öregek túlfizetni így achillesből visszajövet, ő meg nagy lóvét akar szakítani minél előbb, amit máshol biztos meg fog kapni.
Willis
Mert Watkins olcsó és betonból van.. Ja nem
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
winston
Szerintem szimplán nem akarják az öregek túlfizetni így achillesből visszajövet, ő meg nagy lóvét akar szakítani minél előbb, amit máshol biztos meg fog kapni.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Frisco:
+jobbnak tuno qb (en Tru-ban is hiszek)
+velhetoen tobb cash
+bizonyitott(abb) edzo=prove it deal utan jobb szamok a neve mellett
+meleg van, Chicago meg a szeles varos
+frencsajz elorebb tart

Mondjuk A-Rob helyeben elmennek a Patsbe, jogy jovore a Jax ellen jatszhassak (velhetoen a po-ban) 😀 Jo nagy trollkodas lenne.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mibe, hogy a bay area lesz? 😊
undisputedly
Én is a 49ersbe tippelem, hogy megy. Ha van esze, akkor oda tart, ha mi nem tudunk megfelelő ajénlatot lerakni elé.

Még egy ok, hogy az FA-inknek nagyjából búcsút mondhatunk.
 twitter.com/ryanohalloran/status/973230942570545157
Kiváncsi leszek, kire spóroltunk 16 milliót, mert a franchise tag összege jövőre kijött volna a könyvekből, szóval nem lehet azzal védekezni, hogy Ramseyékre spóroltunk. Leeről szintén napok óta sincs semmi hír, szóval lehet miinkét 2014-es 2. körös WR-ünket menni hagyjuk, ami roppant "okos" húzás lenne TC részéről. Ennyire nem kéne spórolni Pughra(aki szerintem a Jags 1. számú célpontja lesz FA-ben)...

Mike Kaye folymatosan frissülő live blogja a tempering időszakról.
 www.firstcoastnews.com/article/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-free-agency-live-blog-two-day-legal-tampering-period/527777329
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mibe, hogy a bay area lesz? 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL Networkös Peter Schrager szerint a Bears és mi vagyunk a 2 csapat, ahol A-Rob legvalószínűbb, hogy kiköthet/maradhat.
 twitter.com/MattHoffmanNFL/status/973210921941204992

LaCanfora szerint 5 csapat küzd A-Robért, plusz mi.
There will be ample competition for the 49ers for Robinson – the Bears and Browns are among those hot after him, I'm told (while teams like the Ravens and Panthers have some interest but have cap constraints they are fighting against). And the Jaguars would love to keep him.
És Ramsey most Dominique Rodgers-Cromartiet akarja hozzánk csábítani.
 twitter.com/jalenramsey/status/972868491543044096
Szóval Colvinról már lemondott?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy roppant érdekes beszélgetés egy salary cap szakival a Jags cap helyzetéről:
 www.jacksonville.com/sports/20180309/cap-expert-jaguars-smart-to-approach-2018-with-eye-on-2019

És Ngakoue is szeretné, ha a jags és A-Rob dülőre jutna egymással.
“He’s a great guy on and off the field,” Ngakoue said when asked about Robinson. “I would love to have him back. He’s a crazy deep threat receiver, that’s the type of caliber player you want you your team. I’m personally pulling for him and hoping he comes back.”
Ha az tempering időszak kezdetéig nincs megegyezés(ez március 12), akkor sanszosan A-Rob már nem jön amúgy vissza. Szóval a Jagsnek van 3 napja, hogy tegyen valamit az ügyben.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...
Tomcsik
Leevel sokat nem nyerünk. Ő is az a kategória, mint Cole vagy Westbrook, A-Rob minimum 1. szinttel jobb játékerőt képvisel.
Amúgy tavaly is volt egy ilyen műsor, amikor Beachumot elengedtünk és tradeltünk Braden Albertért. "Zseniális" húzás volt. TC úgy tűnik idén is akar csinálni valami marhaságot ligaév kezdetkor.
iktriad
Azt se nagyon értettem 😊 De hát nekem mind egy a lényeg hogy Bears mezben lássam ARobot egy pár napon belül 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...
Tomcsik
Leevel sokat nem nyerünk. Ő is az a kategória, mint Cole vagy Westbrook, A-Rob minimum 1. szinttel jobb játékerőt képvisel.
Amúgy tavaly is volt egy ilyen műsor, amikor Beachumot elengedtünk és tradeltünk Braden Albertért. "Zseniális" húzás volt. TC úgy tűnik idén is akar csinálni valami marhaságot ligaév kezdetkor.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
gordon
ez a DL AFC döntőt ért - miközben előtte 10 éven át b@szták rojtosra szegény Jaguár seggét... (hogy egy ilyen plasztikus képpel illusztráljam a történetet)
Mindenkinek kijön a matek. A-Robot meg kéne tartani, de a sérülés utáni állapotáról a csapat vezetése tudhat a legtöbbet, nem mérvadó, hogy A-Rob mit gondol magáról. Lee olcsóbb, Hurns már megkapta, a többi WR még újonc szerződésben van, RB-k most még olcsók, TE öreg, QB szinte akciós, ettől is ilyen olcsó az offense. Center posztra pont költöttek, akkor is mindenki hurrogott. 😊
Nekem mindegy: Ngakue a prioritás! 😊
Húsrágó
Üdv egy olyan csapat szurkolójától, akinek 10 éven AFC döntőt érő elit DL-je volt, de akkor nyertünk Super Bowlt, amikor szereztünk egy No 1 WR-t.

Nektek eddig volt No 1 WR-etek is... most elengeditek.

Hmm....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
gordon
ez a DL AFC döntőt ért - miközben előtte 10 éven át b@szták rojtosra szegény Jaguár seggét... (hogy egy ilyen plasztikus képpel illusztráljam a történetet)
Mindenkinek kijön a matek. A-Robot meg kéne tartani, de a sérülés utáni állapotáról a csapat vezetése tudhat a legtöbbet, nem mérvadó, hogy A-Rob mit gondol magáról. Lee olcsóbb, Hurns már megkapta, a többi WR még újonc szerződésben van, RB-k most még olcsók, TE öreg, QB szinte akciós, ettől is ilyen olcsó az offense. Center posztra pont költöttek, akkor is mindenki hurrogott. 😊
Nekem mindegy: Ngakue a prioritás! 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe
Igor
Azért a Bears még mindig az egyik legpatinásabb csapat, pénz is van dögivel, új edző stb... Ráadásul a családjához is közelebb lenne mert Illinoisból való ha jól tudom. A 49ers esélyes, jó idő van arra felé is és ők is dúskálnsk a lében, ellenben a Ravens capje ha jól rémlik nincs a legjobb formában, nem tudom tudnátok-e annyit fizetni neki mint mi... Abban sem vagyok biztos hogy a kicsit leáldozóban lévő Flaccot választaná Trubisky helyett. Persze mivel a Ravens a második kedvenc csapatom akkor már inkább ti mint a 49ers, de én csöcsmániás vagyok, szóval remélem Bears lesz ebből 😀
Tomcsik
Én meg remélem, hogy megtartjuk, de erre az esély percről percre kevesebb.
15 gondolat és 1 mini (emergency) podcast Hallorentől A-Rob ügyben.
 www.jacksonville.com/sports/20180306/jaguars-analysis-whats-plan-at-receiver
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe
Igor
Azért a Bears még mindig az egyik legpatinásabb csapat, pénz is van dögivel, új edző stb... Ráadásul a családjához is közelebb lenne mert Illinoisból való ha jól tudom. A 49ers esélyes, jó idő van arra felé is és ők is dúskálnsk a lében, ellenben a Ravens capje ha jól rémlik nincs a legjobb formában, nem tudom tudnátok-e annyit fizetni neki mint mi... Abban sem vagyok biztos hogy a kicsit leáldozóban lévő Flaccot választaná Trubisky helyett. Persze mivel a Ravens a második kedvenc csapatom akkor már inkább ti mint a 49ers, de én csöcsmániás vagyok, szóval remélem Bears lesz ebből 😀

Szerkesztette: Tomcsik