Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
 fansided.com/2021/09/03/chiefs-tyreek-hill-trolls-nfl/amp/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0901%2Fr903435_1296x729_16-9.jpg
Sources: Chiefs' Mathieu tests positive for COVID
Chiefs safety Tyrann Mathieu has been placed on the NFL's reserve/COVID-19 list after sources told ESPN he tested positive for the coronavirus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Tobb embert is elengedtek. Nagy meglepetes nincs.
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/30/report-chiefs-cut-derrick-gore-wyatt-miller/

Ellenben, L. D.-Tardif (Guard, aki tavaly kiulte a szezont) eseteben felroppent, hogy elcserelnek. Csakhogy van a szerzodesebe egy "no trade" pont beleirva. Es o nem akar menni mashova. Szoval marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Aki esetleg nem nezne. Harmadik resz is van mar:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
 www.arrowheadpride.com/2021/8/18/22630830/lucas-niang-is-settling-in-at-right-tackle-credits-clear-communication-among-the-unit?fbclid=IwAR0f99VgYcVCdpnJcxuXyzg9fRZbqPT75FCZG-NYPm5UozpYeQQ3kWbLkpM

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2021/8/15/22625809/9-winners-and-5-losers-from-preseason-game-one


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Egyeb erdekesseg, miszerint Sorensen (Dirty Dan) elozi Tornhillt SS poszton.
ulpianus
Hat nem tudom, de ennek annyira nem orulok, Tornhillban komoly potencialt lattam.
ligur
Eretnek! Sorensen a legfaszább játékosunk a rosteren.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Egyeb erdekesseg, miszerint Sorensen (Dirty Dan) elozi Tornhillt SS poszton.
ulpianus
Hat nem tudom, de ennek annyira nem orulok, Tornhillban komoly potencialt lattam.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Az elso nem hivatalos depth charton Chris Jones LDE poszton szerepel.
Egyeb erdekesseg, miszerint Sorensen (Dirty Dan) elozi Tornhillt SS poszton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
A lefogyott passzrohamozo Chris Jones:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
F. Clark hülyesége miatt megkeresték M. Ingramet, de aztán nem kapott szerzõdés ajánlatot. El is ment máshová. Ez akkor gondolom a "C" terv.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Okafor visszajött:  www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-re-sign-veteran-pass-rusher-alex-okafor-before-start-of-training-camp-per-report/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri górcső alá vette mit csinált a Chiefs a holtszezonban.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Metcalf kihívta Hillt egy futóversenyre:  www.cbssports.com/nfl/news/dk-metcalf-challenges-tyreek-hill-to-a-race-after-watching-chiefs-wr-beat-packers-aaron-jones/
empty taxi
haha

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Metcalf kihívta Hillt egy futóversenyre:  www.cbssports.com/nfl/news/dk-metcalf-challenges-tyreek-hill-to-a-race-after-watching-chiefs-wr-beat-packers-aaron-jones/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31683301/kansas-city-chiefs-de-frank-clark-arrested-la-suspicion-having-concealed-gun-vehicle
empty taxi
Remélem a gold skin megvolt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0622%2Fr870729_1296x729_16-9.jpg
Chiefs' Clark arrested; cops say Uzi spotted in car
Chiefs defensive end Frank Clark was arrested Sunday in Los Angeles on suspicion of having a concealed firearm in a vehicle, according to an LAPD spokesperson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Fogadsz velem, hogy idén bedraftolta valaki a következő 10 év másik nagy irányítóját... az egyik az nyilván a mindig fiatalos 40 évesen is ruganyos Brady 😀
Cancel Culture
(Ez a Brady vmi ismert játékos?)

Elhiszem. Mármint, hogy te bízol ennyire Mac Jonesban. De azért még várjunk a 10 évvel.
ulpianus
Nem feltétlenül benne ... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Fogadsz velem, hogy idén bedraftolta valaki a következő 10 év másik nagy irányítóját... az egyik az nyilván a mindig fiatalos 40 évesen is ruganyos Brady 😀
Cancel Culture
(Ez a Brady vmi ismert játékos?)

Elhiszem. Mármint, hogy te bízol ennyire Mac Jonesban. De azért még várjunk a 10 évvel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Van valami a pittsburghi levegôben körül, amibe belebeteged a sztárjátékosok
Cancel Culture
Akkor oda lehet cserélni desiRusst. Neki mán 8.
ulpianus
Nem rajtam múlna.

Fogadsz velem, hogy idén bedraftolta valaki a következő 10 év másik nagy irányítóját... az egyik az nyilván a mindig fiatalos 40 évesen is ruganyos Brady 😀

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
L. Bell iránt állítólag érdeklõdik a Chiefs.
Ezzel szemben Bell azt mondta: "elõbb vonulok vissza, minthogy újra Andy Reidnek jatsszam". 😁

Tetszett volna jobban futni, de értem. Õkelme azt hitte sztárnak jön, még gyūrūje is lesz, sok pénze (ebbõl fakadóan.) Vmi 1 milliót adtak neki maxolva egy évre, ennyit szánnának rá most is. Ebbõl azért leeshetett volna, nem õ mindenki álma. Hiába volt anno top.
Legyen jobb éve, legyen meg a pénze, azt kívánom. A Chiefs talál futót, akit érdekel a poszt.

Ellenben, lehet most viszont itt tudna étvényesülni az õ kivárásos stílusa, ez sokkal inkább neki fekvõ OL.
ulpianus
Belőle már szerintem sosem lesz top RB, és olyan bolond sem aki nagy szerződést adna neki. Nagyon max ha valahol elfogadhatót nyújt, hozzávágnak ilyen évi 3-4 milliót de szerintem ez a max már neki. Ne lett volna annyira pénzéhes pár éve, aztán most meglenne a jó szerződése.
kapitnono
Ebben benne van az is, hogy Bell típusú futót kevés offense használ manapság (se nem gyors, se nem kemény). Chiefs, limitáltan mi, 49ers esetleg limitáltan. Alapvetően kevés mozgástere van és azt is rendesen kimerítette. Tetejében 29 éves, elég erős kórtörténettel.

Meglepne, ha még játszana a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Van valami a pittsburghi levegôben körül, amibe belebeteged a sztárjátékosok
Cancel Culture
Akkor oda lehet cserélni desiRusst. Neki mán 8.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
L. Bell iránt állítólag érdeklõdik a Chiefs.
Ezzel szemben Bell azt mondta: "elõbb vonulok vissza, minthogy újra Andy Reidnek jatsszam". 😁

Tetszett volna jobban futni, de értem. Õkelme azt hitte sztárnak jön, még gyūrūje is lesz, sok pénze (ebbõl fakadóan.) Vmi 1 milliót adtak neki maxolva egy évre, ennyit szánnának rá most is. Ebbõl azért leeshetett volna, nem õ mindenki álma. Hiába volt anno top.
Legyen jobb éve, legyen meg a pénze, azt kívánom. A Chiefs talál futót, akit érdekel a poszt.

Ellenben, lehet most viszont itt tudna étvényesülni az õ kivárásos stílusa, ez sokkal inkább neki fekvõ OL.
ulpianus
Van valami a pittsburghi levegôben körül, amibe belebeteged a sztárjátékosok

Sending out an S.O.S