Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1. Nem hiszem hogy túl sok liberális olvassa a fórumot, mert Magyarországon vannak kb 200-an.Baba Yaga
Magyarországon él legalább 3 millió liberális. 😉 Csak a többségük maga se tudja magáról, hogy az. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan.
Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
Rózsa Sándor (betyár)
1. Nem hiszem hogy túl sok liberális olvassa a fórumot, mert Magyarországon vannak kb 200-an.
2. Elnézve a sok hófehér neandervölgyi csókát akikkel reggel meg este szoktam munkába menet és munkából hazafelé utazni, nem mondanám hogy a bunkóság és etnikum között erős a kapcsolat. És persze itt Sötét-Európában nyilván meg tudjuk ítélni egy-egy hír alapján hogy milyen az élet az óceán másik felén. A média nagyon erősen tud szelektálni, és maguk az emberek is. Ha egy "fehér" elmeroggyant lemészárol egy iskolában 30 gyereket, érdekes módon senki nem firtatja a származását, melyik egyházhoz tartozik stb. Szóval ez elég nagy ferdítés.
3. Ha nem akarsz vitatkozni akkor minek írkálsz ilyeneket egy fórumra 😀?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan. Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
Rózsa Sándor (betyár)
Ehh, kedvenc betyárom. nincs baj a markás saját véleménnyel, sőt, legyen is. De ha olyasmiről találsz markáns véleményt mondani amiről fogalmad sincs, abból könnyen az a látszat lehet, hogy ... ösmered biztosan a mondást, hogy a buta ember a legbiztosabb az igazában. 😉

De be is fejezem, nem ide való téma a Hill vonatkozáson kívül.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
kristóf17
nem azt úgy kell fordítani, hogy bátttya vagy bástya, nem pedig úgy hogy tesó
ez szomorúúú bátttya
vágod bástya?
gedam
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan.
Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
több mint 5 éve
gedam 5 700
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
kristóf17
nem azt úgy kell fordítani, hogy bátttya vagy bástya, nem pedig úgy hogy tesó
ez szomorúúú bátttya
vágod bástya?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.PEEtör
Offtopic itt nagyon, de ha már szóba hoztad: ezért is vagyok pl. erősen zero tolerance mellett a szülői erőszak minden formájával kapcsolatban. A "jótékony atyai füles"-el kapcsolatban is. Mert ez sajnos nem csak gettónéger országban probléma, hanem a szélesebb társadalmi rétegekben is. Nincs olyan alkalom, hogy ha felvetem, hogy ellene vagyok az "atyai tenyérnek" is, ne lenne valaki, aki elküldene a fenébe, hogy túlzásba esem. Pedig csak azért "esem túlzásba", mert meggyőződésem, hogy éppen a társadalomba ágyazott "megértő tolerancia" miatt nem sikerül kiirtani a szíjat a családból. A társadalom csak az egyértelmű mintákból tanul, a nem egyértelműeket mindig úgy alakítja ahogy a szája íze kívánja. Aki szíjhoz szokott, az a szíjat is bele fogja mindig is érteni, függetlenül attól, hogy hogy van a dolog "magyarázva". Csak a zéró tolerancia esetén nem lehet az üzenetet félreértelmezni. Az egyszerű és minden helyzetre kiterjedő "nem"-et. Ennyit megérne a lemondás az "atyai tasliról".
peterk2005
Off2.0: gondolom akik elküldenek a fenébe, azoknál el szokott hangzani az az ultimate érv, hogy "bezzeg nekünk még a tanárok is simán adták a körmöst, mégis felnőttünk".
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.PEEtör
Offtopic itt nagyon, de ha már szóba hoztad: ezért is vagyok pl. erősen zero tolerance mellett a szülői erőszak minden formájával kapcsolatban. A "jótékony atyai füles"-el kapcsolatban is. Mert ez sajnos nem csak gettónéger országban probléma, hanem a szélesebb társadalmi rétegekben is. Nincs olyan alkalom, hogy ha felvetem, hogy ellene vagyok az "atyai tenyérnek" is, ne lenne valaki, aki elküldene a fenébe, hogy túlzásba esem. Pedig csak azért "esem túlzásba", mert meggyőződésem, hogy éppen a társadalomba ágyazott "megértő tolerancia" miatt nem sikerül kiirtani a szíjat a családból. A társadalom csak az egyértelmű mintákból tanul, a nem egyértelműeket mindig úgy alakítja ahogy a szája íze kívánja. Aki szíjhoz szokott, az a szíjat is bele fogja mindig is érteni, függetlenül attól, hogy hogy van a dolog "magyarázva". Csak a zéró tolerancia esetén nem lehet az üzenetet félreértelmezni. Az egyszerű és minden helyzetre kiterjedő "nem"-et. Ennyit megérne a lemondás az "atyai tasliról".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos ezt a mintat nagyon nehéz elhagyni.
Jó eséllyel a gyerek is ezt fogja csinalni nagy koraban.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem igaz, mert masodszor. Egyebkent meg komolyan, ez meglep barkit, hogy megussza? Nehanyan meg mindig annyira naivak... Stez
Nos, úgy tűnik mégsem. Pattog a labda ide, s oda és ki tudja hol áll meg. ... Bár a clip után nehéz elképzelni, hogy ugyanott, mint tegnap.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helló, Madden átok.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1121542229758054400
iktriad
De most miért akarnak Reiddel kiszúrni, érdemli ezt? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helló, Madden átok.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1121542229758054400
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
és kb mindenkit drafton szerzett a csapat....

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Spangli jo vedoszaki. (Es szar HC.) En is nagyon varom mit hoz ossze. De a csodavedelmeben lenyegesen egysegesebb DL adatott meg neki. Persze nekik a meccsekken donto faktorra kellett valniuk.
Mindenesetre utana visszament o torpfalvara, de sem ott sem mashol nem tudott hasonloan dominans vedelmet osszehozni, maradni sem nagyon. Sztem ha iden nem is all ossze, jovore is kap forrasokat a tovabblepesre.

Na mindegy. Most majd nezzuk a draftot hetvegen, alig varom. Pedig nekunk ugye Clark a "draftoltunk" ma. Elobb megtudtuk, mint az 1/1. Ez is valami. Eloben nem nezem, mert holnap megyek Szerbiaba, es a hatarnal ugyis sor lesz (ott most jon az orhtodox husvet, nekem igy ketto is van, bibibi!), szoval alszok este. De peldaul Gruden es Mayom erdekel mit alkot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is értem, hogy Dorsey mi a fenét csinált itt évekig.
Jó játékos akadt bőven, mégsem csinált belőlük egységes védelmet.
mirdal
A Chiefs védelem scoring defense statban 24. volt 2012-ben. Dorsey 2013-ban jött, onnantól kezdve sorban 5., 2,, 3. és 6. volt. Egyszer csúszott ki a legjobb 5-ből, akkor is 6.-ig. Még 2017-ben is liga első felében volt a védelem (14.) scoring statban. Aztán 2018-ban 31, utolsó előtti. 😀

A scoring stat nem minden, de éppenséggel a potens támadójáték volt kevésbé jellemző a Mahomes előtti időkre, és inkább az elit / nagyon harapós védelem vitte a csapatot. Volt olyan év is (ha jól emlékszem 2014), amikor csak a védelemért élmény volt nézni a Chiefs-t, mert nem csak védekezésben volt ott a szeren, de még pontszerzésben is versengett az offense-el. Kölülbelül a 2015-ös denveri vagy a 2017-es jacksonville-i védelem "ponterősségéhez" volt hasonló.

(Szerk. közben látum Ulpianus válaszolt. Az én postomat figyelmen kívül is hagyhatod.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A vedelem jo volt. Amig le nem serultek a sztarok. Egy ideig meg ugy is, hogy felvaltva voltak serultek. Ott a gond a Cassel fele bohocok eroltetese volt. Illetve Dorseynal Alex limitalt kepessegei. Iranyito nelkul ma mar nem lehet komoly eredmenyt elerni. Rajatszasba bejutottunk (ami jobb, mint par evig, mikor a Westen rohogott mindenki, a boltsot leszamitva. Csak nem 10 evig tart itt az ilyesmi, es nem ertek el semmit vele). Szoval a gondok mindig a PO-ban voltak igazan latvanyosak.
Most beletalaltak QB poszton, meglatjuk mire mennek vele. De sztem Dorsey jo GM. Csak tul sokat kert, ugy latta Hunt (tulaj), hogy Reid itt a lenyeg, meg a stabja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 569 — Chiefs fan
Nem is értem, hogy Dorsey mi a fenét csinált itt évekig.
Jó játékos akadt bőven, mégsem csinált belőlük egységes védelmet.
Nem vagyok szomorú, hogy elment.
Spagni védelmét viszont kíváncsian várom.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Nem igazán értem a fanyalgást a Clark trade ügyében.

A KC szerzett egy fiatal, produktív, erőteljes, sémafit passrushert egy sérülékeny, az új sémába nem illő Ford helyett. Frank Clark kb nulla support mellett hozta a Hawksban nominálisan ugyanazokat (vagy arányaiban jobb) számokat, mint Ford J.Houston/Hali és Chris Jones mellett.

A jövő évi plusz második körön kár rugózni, addig egyrészt simán visszaszerezhető, másrészt benne van, hogy 25 feletti pick, majdnem 3.kör lesz.

A szerződés számai szépek, majd azért megnézem a részleteit is, de egy ligaelit közeli EDGE manapság ennyibe fáj.

Spags sztem egy büntető, labdavadász védelmet szeretne, amibe mind Clark, mind Mathieu nagyon illik. (Fordon néha láttam ilyen elspórolós snapeket, na ez Clarknál kizárt). Kontrolláljuk a meccset, az ellennek kelljen jönni, őrlődjön, fáradjon, hibázzon, mi meg odabaszunk. A tavalyi D erre alkalmatlan volt, túl sok hibaponttal, túl sok oldalvonal huszárral, kb vezír nélkül.

Sokadrészt: Hülyeség, hogy KC-be elit sec tehetségek kellenek, ott minden jöttment jól néz ki a sémában (Nelson, Eric Murray, Ron Parker, Gaines), ilyet találsz 4.körben.

Különben 1.kör végén kb kizárt, hogy impact védőt húzol idén, sztem most nincs 15 impact def ember az egész drafton. Persze random embereket tudok mondani, akik beválhatnak, de a mostani Clarkhoz nem lesz mérhető egyik sem (ha vki Jachai Politera vagy Clelin Ferrellre ezt rámondja, összehugyuzom magam). A Chiefsnek a most számított, azon a helyen nem tucc Bózát húzni.

A GM kritikát értem, de látni kell, hogy új trendek indultak, a jól teljesìtőket meg kell fizetni.

Különben látok rációt a lépéseiben:
Watkins pl fasza lenne a rendszerbe, sztem a KC legképzettebb elkapója, de mindig ledöglik, az ő túlfizetése nekem nem akkora gáz, főleg, h filléres teljesìtők vannak a keretben. Meg főleg, hogy az O system mindent maszkíroz, és sok mindent kivált - Hunt hiánya, aki valszeg egy átlagos futó a séma nélkül. Ha végre Sammy egészséges, akkor nagyot robbanthat.

Hitchens és Ragland sztem ebben a sémában néznek ki a legjobban eddig. Clark is jó lesz. Ők jól teljesítenek és pályán is tarthatók.

A GM szándék egyértelmű: elérhető, pályára küldhető emberek legyenek, ne pedig IR en ülők. A nagyfizus rokkantakat rakja is ki szépen egyesével, jobb, ha a nagyfizus nemrokik játszanak helyettük, nem?!

Különben szép és jó, hogy Dorsey mekkora koponya volt, de ővele sem nyertek semmit😁😋, sőt kifejezett alulteljesítés ment (sokkal jobb védelem mellett)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Update on #Chiefs WR Tyreek Hill: The Johnson County DA announces they won’t file charges against Hill. The DA believes a crime was committed but cannot prove who did it.
Beki
Stezt jol betamadtak ezert, oszt' lehet igaza lesz. Persze eloszor eleteben.
ulpianus
Nem igaz, mert masodszor. Egyebkent meg komolyan, ez meglep barkit, hogy megussza? Nehanyan meg mindig annyira naivak... Reuben Foster lassan mar minden hetvegen beleveri a padloba, aki epp odakerul, aztan rohogve sikaljak el mar a harmadik balhejat. A csavo a Combine-on nem tudott megmaradni cirkusz nelkul, ugy vagtak ki, mint macskat szarni, de rohogve ott lehet a palyan a kovetkezo idenyben is.