Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Dee Ford 518 pass rush snap 15 sack, 17 hit, 45 hurry, ez 8,9-s productivity
Frank Clark 441 pass rush snap 13 sack, 13 hit, 38 hurry, ez 8,7-es productivity
közvetlen Ford mögött van 7 helyen
btw, Chris Jones a 3. a listán
Flowers számai 441 snap, 9 sck, 12 hit, 43 hurry, 8,3-as productivity (12.)

Fordnak 6 missed tackle-je volt és 36 defensive stopja
Clarknak volt 13 missed tackle-je és 31 defensive stopja
Flowersnek mindössze 3 missed tackle és mellé 43 stop.

Én azt hiszem nincs akkor különbség a statisztikákban, hogy ítéletet lehessen mondani és Clarkot nem is láttam eleget, de Flowerst se sokat, fogalmam sincs mit akar játszani a KC és ki hogyan illik abba az elképzelésbe.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak.
Stez
Qb-t sem erdemes draftolni 6. kor elott, hiszen a GOAT is ott jott.

Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.
Stez
Elkepesztoen tulertekeled a draftokat es a draftrol bejovo jatekosokat. Ha tudtak volna, hogy Clark ilyen szamokat hoz, es igy jatszik, hidd el, elment volna az elso kor legelejen is. Az az erzesem, hogy azt hiszed minden drafton jon legalabb 3db JJ Watt a ligaba. Nem, nem jon. A JJ Wattok utan pedig Clark szintje kovetkezik.
A hawks topicba irtam ezzel kapcsoaltban. Evente atlagban 2 db jatekos jon a ligaba a draftrol aki a 10 sacket atlepi, es tobbnyire nem a draft elejerol. Gondolj csak bele, az elso 3 kort mondjak premiumnak, 96 jatekos plusz kompenzacios pickek, 100+ osszesen. Legyen fele vedo, az 50, annak meg legyen fele passrusher. Jon 25 db top posprect passrusher, es beloluk es a maradek draftoltakbol osszesen 2 db lesz atlagban 10 sackes rusher.

(Tavaly 22 jatekos volt 10 sacken vagy felette, abbol a legoregebb 11 eve jott a ligaba, tehat hosszu tavon 11 ev draftja termelt ki 22 ilyen jatekost. Ha pontosan kiszamolod, valoszinuleg valtozik a szam, de tavaly pl csak Chubb lepte at a 10 sacket a draftoltak kozul, neki is kevesebb lett, mint Clarknak).

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.
Stez
Ezt nezd meg ujbol, valotlant allitasz.
2015-ben jo volt a frontseven, rookiekent csinalt 3db sacket, majd kovetkezo evben 10 db-ot, utana 9db-ot majd tavaly 13-at. Milyen hullamzas? Az elozo 3 evben 71 qb hitje van, ha jol emlekszem.

O volt az egyszemelyes EDGE rushunk tavaly (Reed DT):
 imgur.com/a/rGNv8cN
undisputedly
Az, hogy nalad a sackek szama jelenti a teljesitmenyt, az a te dolgod, de en egy pass rushert nem csak a sackek alapjan sorolok be.
Stez
Nem, irtam odaadt, hogy a pressure % fontosabb, de ilyen statokhoz nincs hozzaferesem, egy gyors googli kereses pedig nem dobott ki hiteles forrast, de ha neked van, nyugodtan tedd be, megkoszonjuk.
undisputedly
 twitter.com/PFF_Sam/status/1120752651375992837

Tavaly Clark 489 pass rush snap alatt hozott 69 pressuret,
2017-ben 476 alatt 56, 2016-ban 478 alatt 65, elotte rookiekent 2015-ben 254 pr snap alatt 26ot

Ha vmit lehet mondani Clark-ra, akkor azt, h konzisztens.

Ford tavaly 626-bol 84-et.
2017: 173 - 15
2016: 477 - 54
2015: 326 - 38
2014: 91 - 10

Flowers:
2018: 581 - 78
2017: 576 - 77
2016: 476 - 44
2015: nem nagyon jatszott

(A fenti szamok PO statokat is tartalmaznak)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Stez
Kovetkezoket talaltam a Seahawks specifikus PFF tweet oldalon:

110 jatekosbol az 5. legjobb passrush teljesitmeny volt Clarke tavaly:
 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1120037683676377088

64 nyomast generalt tavaly, 10. helyen az ossze edge rusherbol (ebben a statban a sackek kevesbe szamitanak, mint az elozoben)
 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1120034936109420544

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyik amcsi ujsagiro irta, eleg talaloan:
Fordot Clarkhoz hasonlitani olyan, mint Flaccot Mahomeshoz.

Flowers mar tenyleg 1 fokkal erdekesebb, mert o is 43ban volt korabban, futas ellen kiemelkedo, de lehet o amugy is Lion lett volna Patricia miatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak.
Stez
Qb-t sem erdemes draftolni 6. kor elott, hiszen a GOAT is ott jott.

Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.
Stez
Elkepesztoen tulertekeled a draftokat es a draftrol bejovo jatekosokat. Ha tudtak volna, hogy Clark ilyen szamokat hoz, es igy jatszik, hidd el, elment volna az elso kor legelejen is. Az az erzesem, hogy azt hiszed minden drafton jon legalabb 3db JJ Watt a ligaba. Nem, nem jon. A JJ Wattok utan pedig Clark szintje kovetkezik.
A hawks topicba irtam ezzel kapcsoaltban. Evente atlagban 2 db jatekos jon a ligaba a draftrol aki a 10 sacket atlepi, es tobbnyire nem a draft elejerol. Gondolj csak bele, az elso 3 kort mondjak premiumnak, 96 jatekos plusz kompenzacios pickek, 100+ osszesen. Legyen fele vedo, az 50, annak meg legyen fele passrusher. Jon 25 db top posprect passrusher, es beloluk es a maradek draftoltakbol osszesen 2 db lesz atlagban 10 sackes rusher.

(Tavaly 22 jatekos volt 10 sacken vagy felette, abbol a legoregebb 11 eve jott a ligaba, tehat hosszu tavon 11 ev draftja termelt ki 22 ilyen jatekost. Ha pontosan kiszamolod, valoszinuleg valtozik a szam, de tavaly pl csak Chubb lepte at a 10 sacket a draftoltak kozul, neki is kevesebb lett, mint Clarknak).

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.
Stez
Ezt nezd meg ujbol, valotlant allitasz.
2015-ben jo volt a frontseven, rookiekent csinalt 3db sacket, majd kovetkezo evben 10 db-ot, utana 9db-ot majd tavaly 13-at. Milyen hullamzas? Az elozo 3 evben 71 qb hitje van, ha jol emlekszem.

O volt az egyszemelyes EDGE rushunk tavaly (Reed DT):
 imgur.com/a/rGNv8cN
undisputedly
Az, hogy nalad a sackek szama jelenti a teljesitmenyt, az a te dolgod, de en egy pass rushert nem csak a sackek alapjan sorolok be.

Wattek utan pedig ja, jon Clark szintje, csak epp Clark szintje az, amihez hasonlot mar konnyebb talalni, es kb. minden drafton jon is hasonlo rusher, sok esetben nem is az elso korbol. Volt raadasul az FA-n olyan, akiert nem is kellett volna kiadni ezeket a pickeket (Flowers), de ha a tagelt jatekosokat nezem, akkor szerintem ennel olcsobb lett volna Clowney is, a Chiefsnek pedig akad needje, ahova inkabb elfert volna egy 1/29, mig mondjuk egy Flowerset a Clarknak adott szerzodessel meg tudtak volna szerezni teljesen ingyen.

Es akkor meg itt van Hill esete, akivel kapcsolatban passz, mi lesz, de azert nem art arra sem keszulni, hogy elkapot is huzni kell.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak.
Stez
Qb-t sem erdemes draftolni 6. kor elott, hiszen a GOAT is ott jott.

Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.
Stez
Elkepesztoen tulertekeled a draftokat es a draftrol bejovo jatekosokat. Ha tudtak volna, hogy Clark ilyen szamokat hoz, es igy jatszik, hidd el, elment volna az elso kor legelejen is. Az az erzesem, hogy azt hiszed minden drafton jon legalabb 3db JJ Watt a ligaba. Nem, nem jon. A JJ Wattok utan pedig Clark szintje kovetkezik.
A hawks topicba irtam ezzel kapcsoaltban. Evente atlagban 2 db jatekos jon a ligaba a draftrol aki a 10 sacket atlepi, es tobbnyire nem a draft elejerol. Gondolj csak bele, az elso 3 kort mondjak premiumnak, 96 jatekos plusz kompenzacios pickek, 100+ osszesen. Legyen fele vedo, az 50, annak meg legyen fele passrusher. Jon 25 db top posprect passrusher, es beloluk es a maradek draftoltakbol osszesen 2 db lesz atlagban 10 sackes rusher.

(Tavaly 22 jatekos volt 10 sacken vagy felette, abbol a legoregebb 11 eve jott a ligaba, tehat hosszu tavon 11 ev draftja termelt ki 22 ilyen jatekost. Ha pontosan kiszamolod, valoszinuleg valtozik a szam, de tavaly pl csak Chubb lepte at a 10 sacket a draftoltak kozul, neki is kevesebb lett, mint Clarknak).

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.
Stez
Ezt nezd meg ujbol, valotlant allitasz.
2015-ben jo volt a frontseven, rookiekent csinalt 3db sacket, majd kovetkezo evben 10 db-ot, utana 9db-ot majd tavaly 13-at. Milyen hullamzas? Az elozo 3 evben 71 qb hitje van, ha jol emlekszem.

O volt az egyszemelyes EDGE rushunk tavaly (Reed DT):
 imgur.com/a/rGNv8cN

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A masodik karika nelkul a KC fele billene a deal.
Ott a vegen nem lesz ilyen rusher.
Mas kerdes hogy nem ezen mulik majd hanem hogy lesz e Hill vagy sem. Mert akkor kb lofutty lesz az O marad Kelce meg az rb corp...
Janek
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak. Es esetunkben abszolut nonsense, hogy Clarkot elso koros tehetsegnek mondtak, csak a balhei miatt odzkodtak tole sokan, a lenyeg az, hogy ott volt. Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.

Es azert ott van mar Chris Jones is, akit szarra kellene fizetni, bar ahogy hallom, azt sem akarjak, inkabb elpasszolnak.
Stez
a kansas úgy gondolta, hogy clark a hiányzó láncszem a superbowlhoz, én most nekik hiszek, ők látják jobban vszeg., nem a kívülálló szakértők. úgy mérték föl, hogy idén van a legnagyobb esélyük végigmenetelni. ha befért a sapi alá nekik és sb-be jutnak akkor biztos jó döntés volt. nekem tetszik ez a gondolkodás, sztem bátor lépés volt.
gedam
Az majd eldol, hogy mi volt a jo lepes, de en szerintem nem ez. De oke, ez szubjektiv, ki szerint mi. Az mindenesetre azert szamomra nem elvetheto, hogy a KC tavaly egy all-pro-idenyt hozo Forddal sem tudott bejutni a dontobe, most Ford helyen tulajdonkeppen Clark lesz, aki Ford elozo szezonjanal jobbat ketlem, hogy hoz majd. Viszont peldaul az 1/29-en el tudtam volna kepzelni itt valamelyik cornert a Murphy/Greedy/Baker harmasbol, szvsz ez az elso kor most kellett volna ide.

Mindegy, ez van, meglatjuk, hogy alakul a 2019-es ideny, aztan okosabbak leszunk. A KC nyilvan a csere elott is a Pats legnagyobb kihivoja volt az AFC-ben, ez nem valtozott. Rosszabb nem lett a csapat, az tuti.

több mint 5 éve
gedam 5 700
A masodik karika nelkul a KC fele billene a deal.
Ott a vegen nem lesz ilyen rusher.
Mas kerdes hogy nem ezen mulik majd hanem hogy lesz e Hill vagy sem. Mert akkor kb lofutty lesz az O marad Kelce meg az rb corp...
Janek
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak. Es esetunkben abszolut nonsense, hogy Clarkot elso koros tehetsegnek mondtak, csak a balhei miatt odzkodtak tole sokan, a lenyeg az, hogy ott volt. Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.

Es azert ott van mar Chris Jones is, akit szarra kellene fizetni, bar ahogy hallom, azt sem akarjak, inkabb elpasszolnak.
Stez
a kansas úgy gondolta, hogy clark a hiányzó láncszem a superbowlhoz, én most nekik hiszek, ők látják jobban vszeg., nem a kívülálló szakértők. úgy mérték föl, hogy idén van a legnagyobb esélyük végigmenetelni. ha befért a sapi alá nekik és sb-be jutnak akkor biztos jó döntés volt. nekem tetszik ez a gondolkodás, sztem bátor lépés volt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A masodik karika nelkul a KC fele billene a deal.
Ott a vegen nem lesz ilyen rusher.
Mas kerdes hogy nem ezen mulik majd hanem hogy lesz e Hill vagy sem. Mert akkor kb lofutty lesz az O marad Kelce meg az rb corp...
Janek
A 2015-os draftnak a masodik vegen is volt egy olyan rusher, mint Frank Clark. Ot Frank Clarknak hivjak. Es esetunkben abszolut nonsense, hogy Clarkot elso koros tehetsegnek mondtak, csak a balhei miatt odzkodtak tole sokan, a lenyeg az, hogy ott volt. Mint ahogy a jelenlegi drafton is siman ott lehet valaki a masodik korben peldaul, akar kesobb is (akad is olyan, akit tehetseg alapjan elso korosnek velnek, csak epp karakterproblemas vagy medical red flages). Az elsoben meg ebben a classban azert lehet majd talalni ezen a picken meg eleg fasza jatekosokat, ez a draft mely.

Clark tavaly jo volt, elotte viszont hullamzo, illetve o azert egy brutalis seattle-i frontsevenbe kerult be anno. Most a tobb pick mellett kapott egy gigaszerzodest is, viszont en nem vagyok biztos abban, hogy az elkoltott penzt es kiadott pickeket figyelembe veve nem erte volna meg jobban draftolni.

Es azert ott van mar Chris Jones is, akit szarra kellene fizetni, bar ahogy hallom, azt sem akarjak, inkabb elpasszolnak.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem az egyettlen hanem a legjobb.
Tudom te bízol a vezetésben de szerintem nagy veszteség lenne.
Janek
Nem azt mondom, hogy nem lenne nagy veszteseg. Ellenben azt sem mondom amit te, miszerint "lofutty lesz az Offense". Mert lattuk Hill nelkul is, es jo volt az offense. Nem ugyanaz, nyilvan. Ez egy brutalis offense volt, ami nem lesz nulla, csak mert a melysegi celpont valaki mas lesz. Nyilvan kell Hilton Lucknak, kell Brown (Wallace) Bennek, satobbi. De azert nem Megatronrol beszelunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Nem az egyettlen hanem a legjobb.
Tudom te bízol a vezetésben de szerintem nagy veszteség lenne.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mert Hill volt az egyetlen WR? Akkor ha nem lesz, hoznak Watkins melle vkit. WRt mindig lehet szerezni.
Nem mintha Hill ne Lett volna serult. Akkor is ment a jatek.

Flowers nagy PFF huszar, es kivalo jatekos. De nem jobb mint Clark. Mast kell itt játszani, a technikakon mashol lesz a hangsuly, mint a Lionsben. Abban, ugy iteltek meg, Clark jobb. Tobb keresztezes van peldaul. Flowers legnagyobb erteke, hogy harmadik downban is fent hagyhato, nem blitzer only jatekos. Clark mar inkabb.
Ellenben Spangli felkuld 3 blitzert, egy run stufferrel, vagy UTvel, ha indokolatlan, neha akkor is. Persze Flowers tud 3 techben játszani, ez is elonye ( LB de meg emberfogo jatekot is tud, ez sem kell Spanglinak egyebkent), csak azert nem így, hogy nincs mellette izom default DT.
Meglatjuk. En ertem miert o. Ettol meg lehet tevednek Kansas Cityben, es Ford vagy Flowers lett volna a tuti. Viszont Frank Clark lesz, szurkoljunk neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel nekem leginkább az lenne a bajom, hogy akkor már miért nem Trey Flowersnek adtátok ezt a pénzt, ő legalább pickbe nem került volna.Wyatt
Esetleg azért, mert akkor még volt más a tervben ami azóta nincs? Mondjuk március elején még volt a boardjukon 2-3 rookie rusher, akiket azóta ezért vagy azért levettek, vagy hátrébb toltak? Így a draft - számukra és szerintük - kiesett mint rövid távon is hatásos erősítési lehetőség? (Ezzel együtt se tetszik, de el tudom képzelni indokként.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
A masodik karika nelkul a KC fele billene a deal.
Ott a vegen nem lesz ilyen rusher.
Mas kerdes hogy nem ezen mulik majd hanem hogy lesz e Hill vagy sem. Mert akkor kb lofutty lesz az O marad Kelce meg az rb corp...

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az egyetlen kerdes nem az ara kell, hogy legyen. Szerintem jol jartatok, ma le is vezettem a Hawks topicban miert. Viszont draft elott karakterproblemai voltak, ami ugyan rookie contract alatt nem jott ki, 63 millio garantalt nem megszokott mentalis helyzetbe helyezi a sracot es az eletet.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel nekem leginkább az lenne a bajom, hogy akkor már miért nem Trey Flowersnek adtátok ezt a pénzt, ő legalább pickbe nem került volna | (és jobb is, mint Clark, aki szintén marha jó, én 5 évre 99/60-at adtam neki GM Game-ben, szóval azt hiszem látható, hogy mennyire jónak tartom őt is) |

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, azt is latni kell ehhez, hogy Mahomest meg kell fizetni. Lehet ez az ev, amikor meg belefer a koltekezes, aztan megszoritasok lesznek. Dobtak egy mereszet, ha bejon, egesz maskent gondol majd mindenki erre, ahogy Mahomes eseteben is mar nem is tunik akkora nagy hulyesegnek a dolog. Mert azert egy kivalo jatekost hoztak premium poszton, aki a legjobb korban van.
ulpianus
Ezt az érvet logikosnak is gondolnám .... ha csak ez a Clark deal lenne. Csak, ha megnézem az utóbbi két évet - amióta Dorsey nincs - tavaly érkezett Watkins, csilliárdokért, egy csomó garantálttal. Jött Hitchens ordas összegért, egy halom garantálttal. Idén meg nem csak Ford ment el, aki mondjuk oké, nem fitt és sérülékeny. De elengedték pl. Morse-t is, aki kifejezetten emberi, nagyon jó árért lett volna megtartható. És alaposan - garantálttal is kitömve - megfizették azt a Matthieu-t, aki csak egy paraszthajszálnyival kevésbé sérülékeny, mint Berry volt. Most meg Clark kap annyit, mint Mack?

Ez nekem így együtt már több ésszerű rizikóvállalásnál. Nagyon más, mint a Dorsey éra volt, akitől egyébként nem idegen a rizikó vállalás, szóval nem ezért más.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 569 — Chiefs fan
Nekem személy szerint nincs bajom az üzlettel.
Clark egy top 5 edge rusher szerintem, fiatal, azonnal bevethető, agilis játékos.
Az ára ez volt, a pénzét megadtuk, mi baj van ezzel?
Sok helyen olvastam, hogy jól lehúzott minket a Seattle. Meg hogy drága volt Clark, buktuk az első körös picket. És mégis, kit hoztunk volna el a helyére a drafton?
Nekem ez így jó, örülök Clark-nak.
Annak meg pláne örülni fogok, ha működik majd az új védelem és nem a szégyen 31-ik helyen végez a def...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na így szinte biztos hogy Hill se kap szerződést..
ParadSEC
Neki mondjuk most gyengult a targyalasi pozicioja. Demeg nem dontottek, mi legyen. Az biztos, edzeni jelentkezett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na így szinte biztos hogy Hill se kap szerződést..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igen, azt is latni kell ehhez, hogy Mahomest meg kell fizetni. Lehet ez az ev, amikor meg belefer a koltekezes, aztan megszoritasok lesznek. Dobtak egy mereszet, ha bejon, egesz maskent gondol majd mindenki erre, ahogy Mahomes eseteben is mar nem is tunik akkora nagy hulyesegnek a dolog. Mert azert egy kivalo jatekost hoztak premium poszton, aki a legjobb korban van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ford porcelanbol van. Houstonek mogott elvolt, es volt egy jo eve, amikor egyebkent syinten volt serult.
Azert nem draftoltak, hanem (amennyire lehet) biztosra mentek, mert itt most azonnal kell a megoldas. Minden ev, amikor nincs vedelem, kidobott ev. Mahomesek ugyanis, ahogy Mahomes mondta, SB-ra keszulnek. Nem arra, hogy felepitsenek jatekosokat, es majd egyszer jok leszunk. Kockazatos, de a draft meg inkabb. Drga, de ezt mondtak anno Ford draftolasakor is, es Mahomesnal is. Meglatjuk kinek lesz igaza. En erteni ertem.
ulpianus
Én is!!!!!!!!!!!!!
😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ford porcelanbol van. Houstonek mogott elvolt, es volt egy jo eve, amikor egyebkent syinten volt serult.
Azert nem draftoltak, hanem (amennyire lehet) biztosra mentek, mert itt most azonnal kell a megoldas. Minden ev, amikor nincs vedelem, kidobott ev. Mahomesek ugyanis, ahogy Mahomes mondta, SB-ra keszulnek. Nem arra, hogy felepitsenek jatekosokat, es majd egyszer jok leszunk. Kockazatos, de a draft meg inkabb. Drga, de ezt mondtak anno Ford draftolasakor is, es Mahomesnal is. Meglatjuk kinek lesz igaza. En erteni ertem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Clark egy nagyon jó játékos, szerintem fölösleges itt a vészharangokat kongatni. Maga az ellenérték védhető, nekem inkább a szerződés egy kicsit fejvakarós.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ez elég meglepő. Fordnál lehet valami gond amit mi nem tudunk? Majdnem annyit adtatok Clarkért mint mi Mackért. Clark jó playa, de hogy ennyivel jobb lenne Fordnál? Minden esetre érdekes...