Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 6 éve
Ebben az a szep, hogy mind Kansas, mind Washington tevedes. 😀
Amadeus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gedam
6 508
több mint 6 éve
Nagyon értemesnek tűnik Bieniemy és teljesen tisztán, érthetően beszél. Sztem több, mint Reid klón, s nagyot nyerhet vele egy csapat, ha HC lesz majd vhol. több mint 6 éve
több mint 6 éve
Ez ijesztő.És tutira úgy kerestek embert erre a feladatra, hogy eléraktak egy méter magas "mi a két kép közötti 52 apró eltérés? Találd meg mindet 120 mp alatt!" elnevezésű rejtvényt...
több mint 6 éve
Oh wow. Igy nem csoda, hogy nagy szaja van Clarknak. Nem csak az edzoi keszitettek fel a 9ers ellen, de volt ra embere, hogy a 9ers OL tendenciajairol keszitsenek elemzes. Kinek melyik testtartasa milyen kovetkezo jatekrol arulkodik. Persze korabban is volt mar rola szo, hogy a ST-t is elemzik ilyen szempontbol, de azert jol mutatja, hogy mekkora munka van abban, hogy akar csak egy kicsiny elonyt megszerezz a masikkal szemben:több mint 6 éve
Francba... 😀Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!Errõl egyeztessél elõbb a vadlovakkal, õk is pont ezt tervezik.
Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
Bruce
ulpianus
több mint 6 éve
Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!Errõl egyeztessél elõbb a vadlovakkal, õk is pont ezt tervezik.
Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
Bruce

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
több mint 6 éve
Ki kell várnia a sorát; ami konkrétan azt jelenti, hogy csakis Sorensen után jöhet, mint bárki más. Sorensenről pedig csakis Ulpi írhat először.Sorensen
ender1112
Most már írhattok. 😊Nem volt szükség rá, Hogy a félisten megmentse a csapatot, simán ment minden.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Frank PO-meccseket lezáró Clarkról tényleg senki egy szót sem? :/Ki kell várnia a sorát; ami konkrétan azt jelenti, hogy csakis Sorensen után jöhet, mint bárki más. Sorensenről pedig csakis Ulpi írhat először.
Wyatt
több mint 6 éve
Nagy gratula sracok!Nem tudtam semleges nezo lenni, annyira akartam a sajat-, minden szurkolo-, es a jatek jovoje erdekeben, h a virtuoz, fineszes KC jatek nyerjen ma!
Rozmarnak nagyon kijart - egy zseni, ahogy Mahomes is (es persze Travis es a tobbiek).
A 100. evben, 50 ev utan. Szep...
több mint 6 éve
Azon gondolkoztam, hogy Spangli megint megcsinalta. SBt nyert, es komoly resze volt a vedelmenek ebben. Pedig tavaly a vedelem (nelkule) botrany rossz volt. Aki nem emlexik, szoval minden kulcsmecscunket ugy vesztettuk el, hogy hiaba Mahomesek toltak 40-50 pontokat, a vedleem kepes volt mindig "eggyel" (parral) tobbet kapni.Az ember, a zseni, a szupersztar es megvalto, akit keresel: Bashaud Breeland.
Szoval, vajon mennyi ido, mig Spangli HC felkerest kap? Pedig aztan beegett mint HC, de SB win utan ez nem szokott senkit visszatartani.
ulpianus
több mint 6 éve
Azon gondolkoztam, hogy Spangli megint megcsinalta. SBt nyert, es komoly resze volt a vedelmenek ebben. Pedig tavaly a vedelem (nelkule) botrany rossz volt. Aki nem emlexik, szoval minden kulcsmecscunket ugy vesztettuk el, hogy hiaba Mahomesek toltak 40-50 pontokat, a vedleem kepes volt mindig "eggyel" (parral) tobbet kapni.Szoval, vajon mennyi ido, mig Spangli HC felkerest kap? Pedig aztan beegett mint HC, de SB win utan ez nem szokott senkit visszatartani.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Ja igen és Wisnewski a tuti nyertes. Nyert velünk egyet, majd mi 5x 6x kiraktuk végül a legjobb helyen kötött ki 😊 Miatta is örülök.
több mint 6 éve
Amúgy Andy papa tegnap HoF-be ment, csak mondom.Ott volt ő már szerintem. Csak annyi történt, hogyígy majd VIP jeggyel utazik.
Megérdemli!
Amadeus


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amúgy Andy papa tegnap HoF-be ment, csak mondom.Megérdemli!
Szerkesztette: resistance is futile
több mint 6 éve
Most értem haza , hát nem sokat aludtam. Ez egy gyönyörü este volt, nagyon megérdemelte már a chiefs meg a szurkolók is


