Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carlos Hyde (ex Jags) HB irant erdeklodik a Chiefs, akinek tetszik az otlet.
En kedvelem Mr. Hydeot, jo jatekos.
ulpianus
Rapapa szerint valószínűleg alá is ír, ha minden rendben megy.
iktriad
Mar alairt tegnap.

 twitter.com/Chiefs/status/1104489200978669568

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carlos Hyde (ex Jags) HB irant erdeklodik a Chiefs, akinek tetszik az otlet.
En kedvelem Mr. Hydeot, jo jatekos.
ulpianus
Rapapa szerint valószínűleg alá is ír, ha minden rendben megy.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Carlos Hyde (ex Jags) HB irant erdeklodik a Chiefs, akinek tetszik az otlet.
En kedvelem Mr. Hydeot, jo jatekos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Köv szezon után mindössze 7M dead money-val Watkins szerződéséből ki tudtok szállni...
Rolni
Erre is celoztam, mas mellett.
A kerdes az volt, hogy mennyit koltunk csak a passzjatekra. Es ott kezd izgis lenni (foleg Watkinsnak 😊), hogy koltunk most is rendesen. A Kelce-Hill-Mahomes tengely mellett, van hol sporolni is, ha muszaj.

Amint azt mar tobbszor megbeszeltuk, attevodott a penz a vedelemrol a tamadojatekra. Ami raadasul bejott, igy folytatni fogjak. Mert igy is dragabb lesz Hill. Hiaba hurrogtak Watkins szerzodesenel is paran. Most is fognak. Ez ilyen. Engem az erdekel, hogy jo meccseket lassak. Hogy kinek mennyi penzebe kerult, nem igazan fontos. Jo persze ideges lennek, ha mondjuk leigazolnak 10 millioert Bellt, akinel tulertekeltebb jatekos nincs a ligaban. Az mas, de hogy Hill 12 vagy 17 milliot kap, nekem totalmindegy. Felolem negedjek el. Vagy mast. Mahomes maradjon, es Colquitt a kedvencem. Houston is az, Berry is, Poet is imadtam, Halit, Charlest, stb. Nyilvan. De az erdekel, legyen jo foci. Legyen jo a Chiefs. Nem is ertem, mikor egyesek matematikai szamitasokat vegeznek tobbsimeretlennel, es kijon egyiknek 5.2 millio, masikna 5.6, es akkor elobbi jobban ert a focihoz. Vagy mi jon ki ebbol? Nekem nulla a vegerdemeny. Kozolje a csapat, mikent dontott. ki mey ki marad, ki jatszik, es ki nem aznap. Atgondolom, megprobalom megerteni, es hajra Chiefs. De hogy pont letojom a szammisztikat, ami amugyis egy nagy buvesztrukk, ha jobban megfigyeled, az hotziher.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ér annyit a Maho-Hill páros, hogy ketten elvigyenek kb 50 millát a cap-ből szerinted?
Illetve ha a rendszer jó (márpedig működött) akkor miért nem keres olcsóbb megoldást Ried?
Az idei videózások után nem fél, hogy Hill nem lesz annyira produktív? Lásd afc döntő..
gordon
A Maho - Hill paros nyeri az elkovetkezo 12 SBt. Szoval igen. 😀

Valakit meg kell fizetni, es ez legalabb, ahogy mondod, mukodik. Cheetahnak van szerzodese idenre, 2 millioert. Ha eme pletyi igaz, ugy kiterjesztenek erre az evre, es osszessegeben (mivel ez most van, nincs serules vag mas kockazata Hill fele sem) kevesebbert is alair. Ami nagy osszeg lesz, de meg mindig jobb. Ha mar azt tervezik, hogy ugyis megtartjak jovore.
Hill ugyi Reid uj DeSean Jacksonja, csak gyorsabb. Mivel nem egyszeru speedster, nehez elkapasokat is tud, akar vedovel a nyakan, megbizhatoan behuzni.

A kerdes meg izgisebb, ha belevesszuk Watkins penzet is. Iden 12, jovore 14 millio a bazisfizuja.
ulpianus
Köv szezon után mindössze 7M dead money-val Watkins szerződéséből ki tudtok szállni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ér annyit a Maho-Hill páros, hogy ketten elvigyenek kb 50 millát a cap-ből szerinted?
Illetve ha a rendszer jó (márpedig működött) akkor miért nem keres olcsóbb megoldást Ried?
Az idei videózások után nem fél, hogy Hill nem lesz annyira produktív? Lásd afc döntő..
gordon
A Maho - Hill paros nyeri az elkovetkezo 12 SBt. Szoval igen. 😀

Valakit meg kell fizetni, es ez legalabb, ahogy mondod, mukodik. Cheetahnak van szerzodese idenre, 2 millioert. Ha eme pletyi igaz, ugy kiterjesztenek erre az evre, es osszessegeben (mivel ez most van, nincs serules vag mas kockazata Hill fele sem) kevesebbert is alair. Ami nagy osszeg lesz, de meg mindig jobb. Ha mar azt tervezik, hogy ugyis megtartjak jovore.
Hill ugyi Reid uj DeSean Jacksonja, csak gyorsabb. Mivel nem egyszeru speedster, nehez elkapasokat is tud, akar vedovel a nyakan, megbizhatoan behuzni.

A kerdes meg izgisebb, ha belevesszuk Watkins penzet is. Iden 12, jovore 14 millio a bazisfizuja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azt pletykaljak, Hill megaszerzodesen dolgozik a vezetoseg.
ulpianus
Ér annyit a Maho-Hill páros, hogy ketten elvigyenek kb 50 millát a cap-ből szerinted?
Illetve ha a rendszer jó (márpedig működött) akkor miért nem keres olcsóbb megoldást Ried?
Az idei videózások után nem fél, hogy Hill nem lesz annyira produktív? Lásd afc döntő..
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt pletykaljak, Hill megaszerzodesen dolgozik a vezetoseg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 twitter.com/WesWoods25/status/1103097241856851968?s=09

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ugyanakkor csak egy igazán kiraly szezon (hello Nick Perry), drága is lesz és idén sok a pass rusher a drafton, ráadásul sokak főleg 34be ideális.
alatriste
Ford nem egy szezonban volt jo. Mindig jo volt. Egy szezonban tudott annyira egeszseges maradni, hogy ez masoknak is feltunjon. Ami lehet rosszabb persze. Houston is serulekeny, de Ford uveg. Ezert meguntak, hogy rengetegeet koltenek ket alapvetoen tehetseges emberre, akik a korhazban snapszereznek.
ulpianus
Ugyanakkor csak egy igazán kiraly szezon (hello Nick Perry), drága is lesz és idén sok a pass rusher a drafton, ráadásul sokak főleg 34be ideális.
alatriste
Ford nem egy szezonban volt jo. Mindig jo volt. Egy szezonban tudott annyira egeszseges maradni, hogy ez masoknak is feltunjon. Ami lehet rosszabb persze. Houston is serulekeny, de Ford uveg. Ezert meguntak, hogy rengetegeet koltenek ket alapvetoen tehetseges emberre, akik a korhazban snapszereznek.
ulpianus
Szinte kimásolhatnám ugyan ezt a jellemzést Perryről is 2-3 évvel ezelőttről. A legtöbben ezen a véleményen voltunk/voltak, hogy nem rossz ő csak folyton sérült. Szóval az aggályom innen ered... 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ugyanakkor csak egy igazán kiraly szezon (hello Nick Perry), drága is lesz és idén sok a pass rusher a drafton, ráadásul sokak főleg 34be ideális.
alatriste
Ford nem egy szezonban volt jo. Mindig jo volt. Egy szezonban tudott annyira egeszseges maradni, hogy ez masoknak is feltunjon. Ami lehet rosszabb persze. Houston is serulekeny, de Ford uveg. Ezert meguntak, hogy rengetegeet koltenek ket alapvetoen tehetseges emberre, akik a korhazban snapszereznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg 43ra váltás lesz és Ford trade blockon. Tag rajta és így keres partnert a csapat.
alatriste
Tradelejék el Detroitba, ott a Ford név nagyon jól cseng. 😊
iktriad
Gondolkozom rajta, hogy mit szólnék hozzá ha az 1/30ért megvenné a GB. Necces de a csapatunk első számú needje a pass rusher, ráadásul mi is 34et tolunk.

Ugyanakkor csak egy igazán kiraly szezon (hello Nick Perry), drága is lesz és idén sok a pass rusher a drafton, ráadásul sokak főleg 34be ideális.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elvileg 43ra váltás lesz és Ford trade blockon. Tag rajta és így keres partnert a csapat.
alatriste
Tradelejék el Detroitba, ott a Ford név nagyon jól cseng több mint 100 éve. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg 43ra váltás lesz és Ford trade blockon. Tag rajta és így keres partnert a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Justin Houston elengedve (PFF)
Klaci79
Welcome to Oakland

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Justin Houston elengedve (PFF)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
NFL Network's Ian Rapoport reports teams are calling the Chiefs with interest in trading for OLB Justin Houston.
This aligns with a report from CBS Sports' Jason La Canfora. Houston is a known release candidate with Kansas City planning to franchise tag Dee Ford, so these news items may be planted by GM Brett Veach as a last resort before the team cuts ties. Nevertheless, Houston remains a useful pass rusher at age 30 coming off a nine-sack campaign and could perhaps fetch a day-three draft pick.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.behance.net/gallery/75863061/Kansas-City-Chiefs-Poster-Designs-2K19


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mahomes elment az offseason edzesre. Es senkit nem erdekelt igazan az MVP, mert vitte az aranyos kutyajat, aki ellopta a showt. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vedelmi edzok is megtalalhatoak eme cikkben:
 www.arrowheadpride.com/2019/2/20/18232610/steve-spagnuolo-and-brett-veach-have-broken-new-ground


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
firisz Kansas City Chiefs Washington Huskies 1
Mindenesetre fontodabb, hogy elekzdodtek a targyalasok mindenkivel. Ford megtartasa nem volt eldontott, mennyire is fontos, de a jelek szerint az. A tobbiek eleg egyertelmuek voltak.
ulpianus
Watkins szerződése jövőre azért elég wtf...
Plusz Houston és Berry szerződése is erősen túlárazott

Szerkesztette: firisz
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt olvasni, hogy Schiano érkezése miatt ment. Állítólag nagyon bízott abban, hogy ő lesz a dc nálunk.
gordon
Valoszinu. Most Spanglival lehet egyutt ujra, aki az NFLbe hozta gyakorlatilag. Amennyiben Spangli jol teljesit, lehet elviszik HCnek megint. Amivel megnyilik az ut Daly elott. Van emberanyag, es a tamadok hozzak a gyozelmeket, szal nem lehetetlen. Reid alol eleve sikeres OCk kerulnek ki, de ha a vedelem jo lesz (lasd fent), akkor ez egy igen jo csapat lehet, es onnantol mar a DC is meno lesz. Ezt Pats fankent nyilvan nem kell magyarazzam tulzottan szamodra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
B. Daly ex honved DL edzo erkezett ugyanazon posztra. Aki nem ismeri, ez jo hir. A Patsben is lehetett volna DC szvsz. Okosan epiti a karrierjet, itt is tanulhat vmit Reidektol (Spanglit mar ismeri). Varhatoan sikertelen sem lesz a csapat. Aztan DC lesz itt vagy mashol.
ulpianus
Azt olvasni, hogy Schiano érkezése miatt ment. Állítólag nagyon bízott abban, hogy ő lesz a dc nálunk.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
B. Daly ex honved DL edzo erkezett ugyanazon posztra. Aki nem ismeri, ez jo hir. A Patsben is lehetett volna DC szvsz. Okosan epiti a karrierjet, itt is tanulhat vmit Reidektol (Spanglit mar ismeri). Varhatoan sikertelen sem lesz a csapat. Aztan DC lesz itt vagy mashol.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenesetre fontodabb, hogy elekzdodtek a targyalasok mindenkivel. Ford megtartasa nem volt eldontott, mennyire is fontos, de a jelek szerint az. A tobbiek eleg egyertelmuek voltak.


Állat vagyok, ami enni kér...