Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Richards jöhetne a Dallasból mondjuk 😛
több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A nagy rutin es meg tudja akarja akarna tudni ha tudna akarni ellenere dontetlen lett. A ket offense kozul pedig aki elsonek tamad az valoszinu nyert is.
Erre celzott Mahomes, mikor a penzfeldobasrol beszelt. A tobbi arra jo, hogy megnyugtassa magat a szurkolo, mindennek igy kellett lennie.
ulpianus
Függetlenül attól, hogy a Kis Gömbőc megint SB-ba megy...
A rájátszásban a döntetlennel, az alacsonyabb kiemelésű csapat a pályahátrányát ledolgozza. Mivel nem kivitelezhető, hogy átballagnak egy semleges csarnokba, pénzfeldobás nélkül a vendégnek kellene támadnia - szerintem.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sztem nem rossz dolog most mindamellett a KC DC posztot elnyerni. Vannak jo jatekosok, kapni fog draftpicket. Es nem kell meccseket nyerni. Csak ne legyen ligaalja par mutatoban. Es ne kelljen minden jobb csapat ellen vegig ezerrel menni elore, mert mindig benyeljuk azt pontmenyirseget, amit szerzunk, akkor is, ha az 30-40-50 pont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem volt total rossz a defense. De leginkabb a jatekosok egyeni kepessegei miatt. A CB problema es a rendszer szintu hatekonysag hianya komoly gondok.
A kerdes nem az volt szamomra, hogy repul-e Sutton vagy mikor. Tiszta sor, hogy rajatszasban nem rugod ki a DCt.
A kerdes az, aki jon, az mit tesz? Mert Reid onjaro embert alkalmaz mindig. Aki elviszi a vedelmet, neki nem kell vele torodni. A GM es a DC eldontik kit igazolnak, mi a rendszer, ki marad ki nem. A DC es csapata eldonti milyen edzes kell, mi a strategia, es mi a playhivas. Csak legyen eredmenyes, szabadkezet ad. Ezert nagyon nem mindegy ki jon, es mit akar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig egyébként épp arra készültem, ha nyerünk hogy félig viccesen beírom, hogy akkor Suttont kirúgjuk-e... Sajnos élessé vált a dolog. Reméljük normális DCt talál, ezen múlik a jövője....
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sutton out!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sutton kirúgva.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
kolok1972; ulpianus:

Nem azt mondtam, hogy emiatt nyert a Pats, de szerintem a tapasztalat sokat számított, ha másban nem, az egyenlítésben biztosan és abban is, hogy a hosszabbításban 3 db 3&10-et megoldott a csapat.

Amikor a 4. negyedben 2:03 van hátra 3 időkéréssel és Bradynek van esélye GW drive-ot vezetni, akkor szerintem nem sokan mondanák azt, hogy nem csinálja meg. Vagy az OT drive-ot.
Kellett ehhez az is, hogy Chris Jones lemenjen a pályáról.

De ugyanez áll Mahomesra is, mert most látszik rajta, hogy vezéregyéniség és nem szakad be a teher alatt.
Amikor magára engedte a védőt és mellette lazán eldobta a labdát az a tipikus ezthogyazistenbe és deszemetelen play volt.

És ez most nem a Pats felszopása akar lenni, hanem annak elismerése, hogy mennyire jó csapat a KC, mert az látszott, hogy a Patsnek mindent és még annál is többet bele kellett tenni a meccsbe, hogy legyen esélye nyerni.
És kellett mellé a szerencse is nem egyszer, attól függetlenül, hogy a meccs nem egy szakaszában hibáztak.
Látszott is a játékosokon és BB-n is az interjúkon, hogy totál kész vannak.

Szóval nem okoskodni akarok, mert nem ismerlek, csak azt mondani, ne hitetlenkedj, jó csapatotok van, jó edzővel és jó irányítóval. Mondhatni a célkitűzés számotokra mostantól minimum az SB-be jutás.
Ráadásul a jövő évi menetrendetek se gázos szerintem, sőt.

Itt egy elég érdekes írás Andy Reidről, amit nem is tudtam, gondolom másoknak ismerős:
 www.washingtonpost.com/sports/redskins/in-tragedies-wake-andy-reid-and-the-chiefs-found-success-through-second-chances/2019/01/17/7a2bb0f8-1a88-11e9-8813-cb9dec761e73_story.html?utm_term=.75222c6c648d

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A nagy rutin es meg tudja akarja akarna tudni ha tudna akarni ellenere dontetlen lett. A ket offense kozul pedig aki elsonek tamad az valoszinu nyert is.
Erre celzott Mahomes, mikor a penzfeldobasrol beszelt. A tobbi arra jo, hogy megnyugtassa magat a szurkolo, mindennek igy kellett lennie.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.
vpi
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.
vpi
Sztem az egyáltalán nem volt ilyen kockázatos passz,Gronk egyszerűen nem tudta megfogni,átrepült a keze között. Rodgers ilyenkor előrevágja vagy 30 yardra.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy latjatok a GM döntéseket amiket hozni kell?
FA move,hosszabitasok?
Ki mire szamit?
Janek
Sztem lesznek.
ulpianus
Szerintem is igazad van.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hogy latjatok a GM döntéseket amiket hozni kell?
FA move,hosszabitasok?
Ki mire szamit?
Janek
Sztem lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 974
Kansas City Chiefs quarterback Patrick Mahomes is reportedly putting himself in position to become the first NFL player to receive a $200 million contract.

On Sunday, Adam Schefter of ESPN reported Mahomes, who's eligible for a new deal after the 2019 season, is expected to get an extension offer "dwarfing" the four-year, $134 million contract Aaron Rodgers received from the Green Bay Packers, which included $98.7 million in guaranteed money, per Spotrac.B/R
 bleacherreport.com/articles/2816701-report-patrick-mahomes-could-land-nfls-1st-200-million-contract-extension

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy latjatok a GM döntéseket amiket hozni kell?
FA move,hosszabitasok?
Ki mire szamit?

több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 561 — Chiefs fan
Jut eszembe. Sorensen a nagy kiraly, megint hozott egy meccs fordito picket. Valahogy a legfontosabb pillanatokban tud jo helyen lenni. Ki erti ezt?
ulpianus
Sorensen...? 😀
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jut eszembe. Sorensen a nagy kiraly, megint hozott egy meccs fordito picket. Valahogy a legfontosabb pillanatokban tud jo helyen lenni. Ki erti ezt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdekes ,hogy a bírózás kimeríti a rams meccs vége.. pedig itt is volt fontos kamu flag Brady védelmében...

Bealudt Reid az elejébe nagy kár érte meglepték a Hill kettőzéssel.
Janek
Az tényleg kamu volt, úgy, hogy a back judge nem is látott semmit az esetből. Annál a playnél volt viszont egy DPI az elkapón, amit meg nem fújtak be, az több kettőzéssel volna, mint 15 yard, úgyhogy a végeredmény uaz. . Durva tévedés nem volt tegnap. A Rams - Saints eset döbbenetes, az más tészta. Csak hiába vezetik be a challenget erre is, - amúgy BB is ezt szeretné - szubjektív az ítélet, utána meglepő módön nincs megdönthetetlen bizonyíték a másik irányba(hiába szúrja ki a szemüket) "stands" a döntés és minden marad a régiben...

Szerkesztette: Burkus
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem a birokon mult. Jo, a hazai palya lehetett volna mienk is, maskent alakult. De nem csaltak, csak tevedtek.

Az elso felidoben nulla pont, az valoban aggodalomra adhatna okot. Bar ahogy Mahomes megszorta oket a masodikban, es egalra hozta, az mar nem. Met ugye akkor miert nem tolta ugy Brady is, es tartotta a biztos elonyt? Szoval ez ilyen. kozel voltunk, jol jatszottunk a konf dontoben, jo a csapat.
Iden az offense osszerakasaa volt a kituzott cel. Mondhatjuk sikeresnek. Mar amennyiben all time rekordogat dontogettek.
Most sem kaptunk ki sokkal, hosszabbitas volt. Ugye volt egy Seahawks elleni 7 pontos difi, ketto FG kulonbseggel elvesztett meccs, es egy 1pontos. Mikozben mi par csapatot megszortunk. Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

Amennyiben tenyleg a defense nem rossz lesz, hanem atlagos. Vagy jo. Most az offense, de nemreg a defense adott tobb Pro Bowlert. Fura.

Mindegy, ez a szezon nekem tobbet adott mint vartam. Egy kivalo meccsel zartunk minden idok egyik legjobb csapata ellen, jo jatekkal. Reid pedig ilyen marad, a time management nem lesz a fobb skilljei kozt felsorolva. De azert szeretjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes ,hogy a bírózás kimeríti a rams meccs vége.. pedig itt is volt fontos kamu flag Brady védelmében...Janek
Csak az összefoglalót láttam, a meccshez nem volt élőben kedvem, de az alapján én ordas nagy hibát nem láttam. Néhány holding be vagy nem befújásra, 1-2 véleményes DPI, kamu roughing the passer sajnos manapság szinte minden meccsben benne van. Rossz, hogy így van, mert ilyen szoros meccsen ezek is döntőek lehetnek, de az átlagoshoz képest ez a meccs az összefoglaló alapján nem volt kirívó. A videózós esetekből is jól kijöttek szerintem, pedig a háromból kettő nem is volt könnyű.

Reid viszont a végén megint önmagát hozta. Először is, az utolsó előtti támadásnál (akkor is 3 pont volt a hátrány) fél pályától már fölösleges volt folyamatosan csak mély passzokat hívni. Ott már játszani kellett volna az idővel. és saját kézbe véve a sorsot, vagy lezárni, vagy elszállni, de nem visszaadni a Pats-nek a labdát. Hiába olyan jó az offense, hogy meglett a TD, ha utána ugyanúgy jártak, mint az első meccsen. Akkor is meghagyták az időt Bradynek a végén.

De ha már így alakult, akkor legalább ne szundikált volna a Pats támadás végén. Ha azonnal behívta volna az időkérést, akkor 10mp-el több maradt volna a RZ-ban. Meg lehetett volna próbálni 3-szor is 1 helyett. Vagy hívni egy 10 yardosat, és ha összejön (akár kiszaladva akár 1st downra megállítva az órát), még lett volna minimum 1, de lehet, hogy 2 esély is 10 yardon belülről.

Amilyen brilliáns az öreg a playek felrajzolgatásában, annyira nem az a meccs végek menedzselésében. Szerintem tudja is önmagáról. Éppen ezért fura, hogy ennyi idő után sem talál valami megoldást erre. Az ember azt gondolná, hogy nem nagy vaszisztdasz, hogy legyen ott egy erre szakosodott asszisztens, aki a meccs közben nem zavarja, de a végén ott van. Ezek szerint mégsem olyan egyszerű megoldani.

Mahomesen pedig azt éreztem, hogy vagy nem fekszik neki a rosszabb idő, vagy befáradt a 18 egymás utáni meccsbe. Múlt héten is pontatlanabb volt a megszokottnál, tegnap pedig még a múlt hetinél is jobban szórt a keze. Mindegy, első évnek így is brilliáns volt amit művelt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes ,hogy a bírózás kimeríti a rams meccs vége.. pedig itt is volt fontos kamu flag Brady védelmében...

Bealudt Reid az elejébe nagy kár érte meglepték a Hill kettőzéssel.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Allitolag Dee Forddal egyelore nem giga szerzodest akarnak kotni, hanem taget rakni ra. Ami annyiban logikus, hogy serulekeny, igy kevesebb a kockazat. Ha meg megis egeszben marad (es jol jatszik), majd akkor donthetnenek.
ulpianus
Hát a tegnapi után lehet útilaput is kap nem taget... Rozmár time managementje meg szörnyű volt. Ezt a TO szabályt is gyűlölöm hogy az első TD dönt, a másik csapatnak is meg kéne kapni az esélyt...Azonban akárhogy is gyűlölöm a Patset be kell látni hogy jók voltak. Brady 3 3rd downt oldott meg gyönyörűen a végén... Nagy kár érte szorítottam nektek... Sebaj jövőre majd Bears KC SB lesz 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kit tartanátok meg a csapatból: Chris J. vagy Hillt? Mindegyik playmaker de vajon kire marad zsozso?
ParadSEC
Lesz mindkettore. Jon 1-2 cut, ami azert felszabadit helyet. Illetve Hill jovore meg ujoncszerzodeseben van.