Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Iktraid, azt ugye tudod, hogy ez a hazai palya miatt elso? Marmint mi mar nyertunk SB Bowlt (a ligak osszevonasa elott meg harom bajnoki cimet), szoval ez nem akkora szempont a KC szurkoloknak. De valoban teny, a sajat palyankon meg nem.

Annyit ehhez, hogy az AFC bajnoki kupat (joggal) a Chiefs volt tulajdonosarol, alapitojarol neveztek el, Vagyis Lamaar Hunt kupa a neve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő vasárnap sporttörténelmi dolog lesz Kansasben.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084247611975090177
Amúgy grat a W-hez.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Mi jol jatszottunk. A Colts nem. Az varhato volt, hogy felteszunk 30 pontot. De Luckek, meg a borzalmas ST hiba utan is egy TD (kihagyott XP) mellett rughattak volna egy FGt, de ennyike.
A Vedelemben most eloszor kijott, hogy vannak jo jatekosaink. Es egyszerre jatszanak jol. Ami meglepo volt, de van ilyen is.
Ha azt nezem, hogy ugy indultunk az evnek, fel kell epiteni a tamadosort Mahomes kore valahogy, akkor ez hihetetlen eredmeny.
ulpianus
Az utolsó QB, akit szarrá fikáztam Super Bowlba ment. (Newton) csakmondom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Grat bizony a Chiefsnek, nyert a jobb csapat. Mi jocskan tulteljesitettuk magunkat a szezonban, de meg nem nottunk fel a Chiefshez, a Patshez, a Saintshez es a legjobbakhoz. Meg nagy a szakadek. Ballard remelhetoleg sikeresen meglepi majd.

Nektek pedig sok sikert a folytatasban!

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Gratula,Sracok!!! Megadtatok a lehetoseget,hogy szoros legyen a meccs,de elbasztuk. Jobb csapat vagytok,nem kerdes. Majd talan jovore villantunk mi is.. Csak kerlek,hogy a Pats-cet verjetek meg jovo heten.....
Bence94
Ahhoz még a villámoknak is lesz egy két szava...
cikesz
En lennek a legboldogabb.....
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Gratulálok! Ma minden a ti oldalotokon volt. Nekünk meg semmmi nem jött össze. Jövőre találkozunk!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mi jol jatszottunk. A Colts nem. Az varhato volt, hogy felteszunk 30 pontot. De Luckek, meg a borzalmas ST hiba utan is egy TD (kihagyott XP) mellett rughattak volna egy FGt, de ennyike.
A Vedelemben most eloszor kijott, hogy vannak jo jatekosaink. Es egyszerre jatszanak jol. Ami meglepo volt, de van ilyen is.
Ha azt nezem, hogy ugy indultunk az evnek, fel kell epiteni a tamadosort Mahomes kore valahogy, akkor ez hihetetlen eredmeny.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Gratula,Sracok!!! Megadtatok a lehetoseget,hogy szoros legyen a meccs,de elbasztuk. Jobb csapat vagytok,nem kerdes. Majd talan jovore villantunk mi is.. Csak kerlek,hogy a Pats-cet verjetek meg jovo heten.....
Bence94
Ahhoz még a villámoknak is lesz egy két szava...
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Gratula,Sracok!!! Megadtatok a lehetoseget,hogy szoros legyen a meccs,de elbasztuk. Jobb csapat vagytok,nem kerdes. Majd talan jovore villantunk mi is.. Csak kerlek,hogy a Pats-cet verjetek meg jovo heten.....
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 177
Csodaidő lesz:

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy fest Sammy Watkins vallalni tudja a jatekot a Colts ellen.
ulpianus
Nem csak fest.
Injuries: Chiefs' Watkins expected to play vs. Colts
KeyG
De, fest. Az expected az nem jelent meg biztosat, csak annyit, hogy varhatoan jatszik.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Ugy fest Sammy Watkins vallalni tudja a jatekot a Colts ellen.
ulpianus
Nem csak fest.
Injuries: Chiefs' Watkins expected to play vs. Colts

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ugy fest Sammy Watkins vallalni tudja a jatekot a Colts ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Felkészülés a PO-ra level 100:

 twitter.com/TomKCTV5/status/1082773842534285312
Tony Adams
Mit csináljon a Royals januárban a PO-ban? 😀

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Felkészülés a PO-ra level 100:

 twitter.com/TomKCTV5/status/1082773842534285312
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2019/1/9/18175291/andy-reid-may-not-be-as-bad-with-timeouts-as-you-think-and-theres-proof


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem az enyém:

 mobile.twitter.com/jukedesign/status/1070734827782053890/photo/1

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elnezest az offolasert! De meg ennyit akkor leirok, ha mar belementunk.

En Watsonnal ott latok megoldast, hogy egy a mostani dontesi szabadsagszint amit kap, es nem tudja atlatni, az megszunne. En sokkal inkabb egy felprogramozott jatekban latom ot sikeresnek. Tehat bonyolult dontesek helyett, elore meghatarozott igen-nem valaszok rovid sora. Mivel o nem olyan futogep mint Lemar, megdob alapvetoen barmit, csak a donteshozatala tul lassu. A sema amit kapott, nem rossz neki. Persze jo fallal jobb lenne, ez okes. A tobbi amit irtok, is igaz. Megis, nalam a koncepcio, ami megoli a jatekat. O nem lesz soha egy klasszikus QB, annak alapveto erenyeivel. De ettol meg lehet sikeres.
ulpianus
Ezt nem értem O'Brien-ben egyébként. Egy támadó szaki elvileg. Eljött Foxborough-ból és nem veszi észre, hogy Brady nem ment vele? Olyan playbookokat rak Fitzmagic, Hoyer, Osweiler, Watson alá sorban, ami sok nekik, nem passzol rájuk, stb. Cserében pedig nem teszi mellé azt, amit meg lehetne és kellene tennie. (Pl. megtanítani Watsiont olvasni a blitzeket. Néha fájó nézni, hogy jobb - még csak nem is vak - oldalon milyen egyszerűen oda lehet hozzá érni egy corner blitzzel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elnezest az offolasert! De meg ennyit akkor leirok, ha mar belementunk.

En Watsonnal ott latok megoldast, hogy egy a mostani dontesi szabadsagszint amit kap, es nem tudja atlatni, az megszunne. En sokkal inkabb egy felprogramozott jatekban latom ot sikeresnek. Tehat bonyolult dontesek helyett, elore meghatarozott igen-nem valaszok rovid sora. Mivel o nem olyan futogep mint Lemar, megdob alapvetoen barmit, csak a donteshozatala tul lassu. A sema amit kapott, nem rossz neki. Persze jo fallal jobb lenne, ez okes. A tobbi amit irtok, is igaz. Megis, nalam a koncepcio, ami megoli a jatekat. O nem lesz soha egy klasszikus QB, annak alapveto erenyeivel. De ettol meg lehet sikeres.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Itt Mozartról beszélt a kolléga
########################

Én sem Watsonban látom a megoldást, addig biztosan nem, amíg meccsenként kap egy sacket a hülyesége miatt, amivel jó eséllyel ki is nyír egy drive-ot
Wyatt
(Az elsore. Elnezest es koszonom! Akkor felreertettem gordon kihez szolt.)

A masodikkal egyetertek, es nem is. Sztem ez okozat. Sokan igy latjak, szoval gondolom en tevedek, raadasul igaz is. En azonban (szokas szerint 😀) maskent latom. Watsonban latnak az edzok egy franchise iranyitot. Van is benne. Nem pontosan abban a semaban, amiben jatszatjak (Mahomest telibe kapta Reid az ittenivel, ebben peterknek igaza van), de nincs is messze a termeszetes stilusatol, amit kapott. Nem ez a maximuma Watsonnak, de tulertekelik amit ebben a rendszerben tud. (Raadasul o elhiszi magarol. Nyilvan maskent nem is lehetsz sikeres QB magas szinten.) Mert valoban egyebkent nagyon tehetseges. Viszont igy meg akarja csinalni a playeket, meccseket mindenaron. Ezt varja el magatol, ezt varjak tole. Azonban nem mindig megy, es nagyon ritkan megy ugy, ahogy o szeretne. Nem konfortos szamara a rendszer. Ezert vallalja tul magat, nem azert mert nem erti, hogy az sok amit csinal. Vagy olyan hos tipus, aki bevallalja mindig, csak legyen o a sztar. Vannak olyanok is, de Watson megitelesem szerint nem ezert teszi. Na mindegy, csak en meg igy latom.
ulpianus
A Texans offense elvileg egy futas orientalt offense lenne, ahol Watsonnak 20-25x kellene passzolnia egy meccsen, raadasul olyan celpontok vannak, mint Nuk, Fuller, Coutee, vagy epp Thomas. Cserebe az OL katasztrofa, nem megy a futas, igy rendre jonnek a 3.es hosszuak, meg olyan playek, ahol minden WR 20 yardos utvonalat fut, es Watsonnak mar akkor futnia kell, amikor a WR feluton van. Igy nem lehet, igy persze, hogy az jon, hogy rohan az eleteert.
Ami meg problema, hogy nincs TE sem, aki blokkolasban ES elkapasban tudna segiteni, Miller meg Blue sem tartoznak a jol elkapo futok koze, Foremant nem vagom.
Szoval van csomo brutal WR, egy clutch QB, es ennyi az offense. Ezek alapjan szamomra nem meglepo, h hoskodni probal Watson.
Sztem ezek fixen BoB hibai, vagy a GM-e es BoB-e.
A recept adott, egy jo falat egy offseason alatt is ossze lehet hozni. Az mogott mar mukodhet a futas, es Watsonnak se 50x kellene passzolnia egy meccsen.
Illetve QB coach/off coordinator is kellene, aki Watsonon is javit. Mert nem csak a kozeg a hibas, a 62 sackbol azert tuti jott jo par abbol, hogy tul sokaig tartogatta a lasztit.
Borbinho
Egyetértek veled mindenben, kiegészítve azzal még, hogy alapvetően az elkapókból kb csak Hopkins vasember, a többi állandóan sérült, legtöbbször hosszútávon. A QB-val így aztán semmilyen meccskörülmények közötti kémia nem alakulhat ki.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt Mozartról beszélt a kolléga
########################

Én sem Watsonban látom a megoldást, addig biztosan nem, amíg meccsenként kap egy sacket a hülyesége miatt, amivel jó eséllyel ki is nyír egy drive-ot
Wyatt
(Az elsore. Elnezest es koszonom! Akkor felreertettem gordon kihez szolt.)

A masodikkal egyetertek, es nem is. Sztem ez okozat. Sokan igy latjak, szoval gondolom en tevedek, raadasul igaz is. En azonban (szokas szerint 😀) maskent latom. Watsonban latnak az edzok egy franchise iranyitot. Van is benne. Nem pontosan abban a semaban, amiben jatszatjak (Mahomest telibe kapta Reid az ittenivel, ebben peterknek igaza van), de nincs is messze a termeszetes stilusatol, amit kapott. Nem ez a maximuma Watsonnak, de tulertekelik amit ebben a rendszerben tud. (Raadasul o elhiszi magarol. Nyilvan maskent nem is lehetsz sikeres QB magas szinten.) Mert valoban egyebkent nagyon tehetseges. Viszont igy meg akarja csinalni a playeket, meccseket mindenaron. Ezt varja el magatol, ezt varjak tole. Azonban nem mindig megy, es nagyon ritkan megy ugy, ahogy o szeretne. Nem konfortos szamara a rendszer. Ezert vallalja tul magat, nem azert mert nem erti, hogy az sok amit csinal. Vagy olyan hos tipus, aki bevallalja mindig, csak legyen o a sztar. Vannak olyanok is, de Watson megitelesem szerint nem ezert teszi. Na mindegy, csak en meg igy latom.
ulpianus
A Texans offense elvileg egy futas orientalt offense lenne, ahol Watsonnak 20-25x kellene passzolnia egy meccsen, raadasul olyan celpontok vannak, mint Nuk, Fuller, Coutee, vagy epp Thomas. Cserebe az OL katasztrofa, nem megy a futas, igy rendre jonnek a 3.es hosszuak, meg olyan playek, ahol minden WR 20 yardos utvonalat fut, es Watsonnak mar akkor futnia kell, amikor a WR feluton van. Igy nem lehet, igy persze, hogy az jon, hogy rohan az eleteert.
Ami meg problema, hogy nincs TE sem, aki blokkolasban ES elkapasban tudna segiteni, Miller meg Blue sem tartoznak a jol elkapo futok koze, Foremant nem vagom.
Szoval van csomo brutal WR, egy clutch QB, es ennyi az offense. Ezek alapjan szamomra nem meglepo, h hoskodni probal Watson.
Sztem ezek fixen BoB hibai, vagy a GM-e es BoB-e.
A recept adott, egy jo falat egy offseason alatt is ossze lehet hozni. Az mogott mar mukodhet a futas, es Watsonnak se 50x kellene passzolnia egy meccsen.
Illetve QB coach/off coordinator is kellene, aki Watsonon is javit. Mert nem csak a kozeg a hibas, a 62 sackbol azert tuti jott jo par abbol, hogy tul sokaig tartogatta a lasztit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Itt Mozartról beszélt a kolléga
########################

Én sem Watsonban látom a megoldást, addig biztosan nem, amíg meccsenként kap egy sacket a hülyesége miatt, amivel jó eséllyel ki is nyír egy drive-ot
Wyatt
(Az elsore. Elnezest es koszonom! Akkor felreertettem gordon kihez szolt.)

A masodikkal egyetertek, es nem is. Sztem ez okozat. Sokan igy latjak, szoval gondolom en tevedek, raadasul igaz is. En azonban (szokas szerint 😀) maskent latom. Watsonban latnak az edzok egy franchise iranyitot. Van is benne. Nem pontosan abban a semaban, amiben jatszatjak (Mahomest telibe kapta Reid az ittenivel, ebben peterknek igaza van), de nincs is messze a termeszetes stilusatol, amit kapott. Nem ez a maximuma Watsonnak, de tulertekelik amit ebben a rendszerben tud. (Raadasul o elhiszi magarol. Nyilvan maskent nem is lehetsz sikeres QB magas szinten.) Mert valoban egyebkent nagyon tehetseges. Viszont igy meg akarja csinalni a playeket, meccseket mindenaron. Ezt varja el magatol, ezt varjak tole. Azonban nem mindig megy, es nagyon ritkan megy ugy, ahogy o szeretne. Nem konfortos szamara a rendszer. Ezert vallalja tul magat, nem azert mert nem erti, hogy az sok amit csinal. Vagy olyan hos tipus, aki bevallalja mindig, csak legyen o a sztar. Vannak olyanok is, de Watson megitelesem szerint nem ezert teszi. Na mindegy, csak en meg igy latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
Hétvégétől az SB-ig hajrá Kansas, hajrá Mahomes!

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem Watsonban látom a megoldást, addig biztosan nem, amíg meccsenként kap egy sacket a hülyesége miatt, amivel jó eséllyel ki is nyír egy drive-ot
Wyatt
Watsonnak van egy O'Brien-ja, Mahomesnek meg egy Reid-je. Amíg ez így lesz, addig Mahomes behozhatatlan előnyben lesz. (Nem csak a vasárnapokra, a playhívásra gondolok, hanem az egész felkészülési, tanulási időszakra, a sok száz órányi video roomban eltöltött időre, a beszélgetésekre, stb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
elvakult Mahomes ellen és elvakult Gruden irányába...biztos, hogy nem fordítva ülsz a lovon?
én félek attól (pats szurkolóként), hogy Watson elé falat tesznek, kap egy normális OC-t és az elkövetkezendő 10 év az ő kettőjük rivalizálásáról fog szólni..
gordon
Grudenrol annyit mondtam, hogy "nem tudom mit akar. Csak azt, mit nem akar." Aki erti, erti. Sztem keversz valakivel. Mert Amadeusrol ezzel kapcsolatban nem mondtam semmit.
ulpianus
Itt Mozartról beszélt a kolléga

Szoval. Marmint Watson es Mahomes az "ok ketten"?
En ezt sose igy lattam. Brady vs. Manning, Wilson kontra Kaep. De mikor jon el/volt Rivers, Brees, Rodgers korszaka? Vagy ok nem jok ennyire? Hol vannak a edzok ebben (te is irsz egy OCt mint feltetel) A media imadja az ilyesmit. En nem. Pont azert, mert tulsagosan egyszerusit.
Visszaterve a ket sracra. Akkor is ott van meg Luck vagy Mayfield vagy akarki, izles szerint. Nemreg meg te is beirtad volna a sorba Garoppolot, gondolom. Lehet jon majd egy masik, aki minden rekordot megdont.

Ha Amadeusnak igaza van, es ez az uj stilus sikere javareszt, akkor ez utobbi logikus is. Es sztem igaza van. Ez a rendszer termeke. Pont en allitottam legeloszor itt, errol nem kell meggyozni. Csak nem hiszem, hogy akarmilyen semat ha ennyire sikeresen futtat egy QB, akkor annak sikere elveheto tole. Mert a X+O a tablan xart se er onmagaban. Ugyanis elit lehetsz mai napig Brady E-Perkins semajaval is. Csak kell hozza egy Brady.
ulpianus
Én sem Watsonban látom a megoldást, addig biztosan nem, amíg meccsenként kap egy sacket a hülyesége miatt, amivel jó eséllyel ki is nyír egy drive-ot