Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Hat ezt az evet elegge kimaxoltad, mondhatni. 😀 grat!
Vrij6
A football horoszkóp szerint 2019 az ulpi éve volt. 🏈😋
ulpianus
legfeljebb a csúzlisok vergődése árnyalja be a képet, de kicsire nem adunk, ugye? 😊
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696
Gratulálok!

A 'nagy' embernek is majdnem elsőre sikerült!

 images.app.goo.gl/DVNMBbLMEM615fnu8

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Hat ezt az evet elegge kimaxoltad, mondhatni. 😀 grat!
Vrij6
A football horoszkóp szerint 2019 az ulpi éve volt. 🏈😋


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Hat ezt az evet elegge kimaxoltad, mondhatni. 😀 grat!

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
A Chiefs gyozelem jotekony hatassal lesz a ligara. Minel tobb csapat nyer, annal jobb. Foleg, ha olyanok, akiknek meg nem volt gyurujuk. Tudom, csak ismetlem magam, de ezert is volt elkepesztoen kartekony a Patriots a ligara. Egy-egy szurkolo generaciotol vette el ezt az elmult 20 evben.

Gratulalok 😊
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...
ParadSEC
Plusz a Lopós - Seahawks SB zebra ügyködést ne is említsük...
ThundersNFL
Menjetek aludni.

A Chiefsnek pedig hatalmas gratula!

Szerkesztette: James007
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Sima volt, na vegre
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Az is kissé költői, hogy pont az Alex Smithért kapott Fuller interceptionje tette fel a pontot az i-re 😊 nem biztos, hogy a liga legjobb csapata nyert, de kijárt már ez az előző évtizedek után, és ha Reid nem vonul vissza, most tényleg egy újabb Pats-et felváltó dinasztia keletkezését láthattuk

Grat, mondjuk mikor 2025-ben Mahomes már a negyedik SB-jét emeli majd a magasba, nem fogok ennyire örülni, ám ez legyen az én bajom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Nem nektek szurkoltam Ricsi miatt, de ettől még gratula a bajnoki címhez.

Steelers fan
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Gratulálok!

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Év elején megmondtam itt a topikban a Jax meccs után: Super Bowl.
több mint 6 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Gratulálok!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...
ParadSEC
Plusz a Lopós - Seahawks SB zebra ügyködést ne is említsük...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Jobban örültem volna, egy unalmas, sima, fordítás nélküli Super Bowl győzelemnek, de hát sajnos ezzel kell, hogy beérjem 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Grat!

Egész idényt figyelembe véve abszolút megérdemelt a győzelem.
Sajna nekem keserű maradt a szám íze, mert szinte az összes kétes ítélet az egyik csapatot sújtotta, az ilyet nem szeretem.
Elnézést, nem szoktam bírózni, de ez most kikívánkozott belőlem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
A frászt hozta rám a Chiefs, a haverok mind a 49ers-nek drukkoltak, majdnem elhittem, hogy ők nyerik...
De csak majdnem!
World Champions!

Szerkesztette: mirdal
több mint 6 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Andy Reid ezt ma megérdemelte, és Mahomes is erre a sorsra volt szánva de a mai meccsen számomra nem volt MVP. De más nagyon nem emelkedett ki.
Gratulálok a Chiefsnek
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊
Wyatt
Igaza van, jó lenne nem több topicból a Pats szempontját nézni, _mint mindig_.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Majdnem! 😉

Ahhoz képest h külföldön mekkora hype van Mahomes körül, itt nem nagyon bővült a klub!
Estére egy kalappal!
Ha már bold: DWilliams 3 TD és MVP