Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A vedelem jo volt. Amig le nem serultek a sztarok. Egy ideig meg ugy is, hogy felvaltva voltak serultek. Ott a gond a Cassel fele bohocok eroltetese volt. Illetve Dorseynal Alex limitalt kepessegei. Iranyito nelkul ma mar nem lehet komoly eredmenyt elerni. Rajatszasba bejutottunk (ami jobb, mint par evig, mikor a Westen rohogott mindenki, a boltsot leszamitva. Csak nem 10 evig tart itt az ilyesmi, es nem ertek el semmit vele). Szoval a gondok mindig a PO-ban voltak igazan latvanyosak.
Most beletalaltak QB poszton, meglatjuk mire mennek vele. De sztem Dorsey jo GM. Csak tul sokat kert, ugy latta Hunt (tulaj), hogy Reid itt a lenyeg, meg a stabja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Nem is értem, hogy Dorsey mi a fenét csinált itt évekig.
Jó játékos akadt bőven, mégsem csinált belőlük egységes védelmet.
Nem vagyok szomorú, hogy elment.
Spagni védelmét viszont kíváncsian várom.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nem igazán értem a fanyalgást a Clark trade ügyében.

A KC szerzett egy fiatal, produktív, erőteljes, sémafit passrushert egy sérülékeny, az új sémába nem illő Ford helyett. Frank Clark kb nulla support mellett hozta a Hawksban nominálisan ugyanazokat (vagy arányaiban jobb) számokat, mint Ford J.Houston/Hali és Chris Jones mellett.

A jövő évi plusz második körön kár rugózni, addig egyrészt simán visszaszerezhető, másrészt benne van, hogy 25 feletti pick, majdnem 3.kör lesz.

A szerződés számai szépek, majd azért megnézem a részleteit is, de egy ligaelit közeli EDGE manapság ennyibe fáj.

Spags sztem egy büntető, labdavadász védelmet szeretne, amibe mind Clark, mind Mathieu nagyon illik. (Fordon néha láttam ilyen elspórolós snapeket, na ez Clarknál kizárt). Kontrolláljuk a meccset, az ellennek kelljen jönni, őrlődjön, fáradjon, hibázzon, mi meg odabaszunk. A tavalyi D erre alkalmatlan volt, túl sok hibaponttal, túl sok oldalvonal huszárral, kb vezír nélkül.

Sokadrészt: Hülyeség, hogy KC-be elit sec tehetségek kellenek, ott minden jöttment jól néz ki a sémában (Nelson, Eric Murray, Ron Parker, Gaines), ilyet találsz 4.körben.

Különben 1.kör végén kb kizárt, hogy impact védőt húzol idén, sztem most nincs 15 impact def ember az egész drafton. Persze random embereket tudok mondani, akik beválhatnak, de a mostani Clarkhoz nem lesz mérhető egyik sem (ha vki Jachai Politera vagy Clelin Ferrellre ezt rámondja, összehugyuzom magam). A Chiefsnek a most számított, azon a helyen nem tucc Bózát húzni.

A GM kritikát értem, de látni kell, hogy új trendek indultak, a jól teljesìtőket meg kell fizetni.

Különben látok rációt a lépéseiben:
Watkins pl fasza lenne a rendszerbe, sztem a KC legképzettebb elkapója, de mindig ledöglik, az ő túlfizetése nekem nem akkora gáz, főleg, h filléres teljesìtők vannak a keretben. Meg főleg, hogy az O system mindent maszkíroz, és sok mindent kivált - Hunt hiánya, aki valszeg egy átlagos futó a séma nélkül. Ha végre Sammy egészséges, akkor nagyot robbanthat.

Hitchens és Ragland sztem ebben a sémában néznek ki a legjobban eddig. Clark is jó lesz. Ők jól teljesítenek és pályán is tarthatók.

A GM szándék egyértelmű: elérhető, pályára küldhető emberek legyenek, ne pedig IR en ülők. A nagyfizus rokkantakat rakja is ki szépen egyesével, jobb, ha a nagyfizus nemrokik játszanak helyettük, nem?!

Különben szép és jó, hogy Dorsey mekkora koponya volt, de ővele sem nyertek semmit😁😋, sőt kifejezett alulteljesítés ment (sokkal jobb védelem mellett)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Update on #Chiefs WR Tyreek Hill: The Johnson County DA announces they won’t file charges against Hill. The DA believes a crime was committed but cannot prove who did it.
Beki
Stezt jol betamadtak ezert, oszt' lehet igaza lesz. Persze eloszor eleteben.
ulpianus
Nem igaz, mert masodszor. Egyebkent meg komolyan, ez meglep barkit, hogy megussza? Nehanyan meg mindig annyira naivak... Reuben Foster lassan mar minden hetvegen beleveri a padloba, aki epp odakerul, aztan rohogve sikaljak el mar a harmadik balhejat. A csavo a Combine-on nem tudott megmaradni cirkusz nelkul, ugy vagtak ki, mint macskat szarni, de rohogve ott lehet a palyan a kovetkezo idenyben is.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Update on #Chiefs WR Tyreek Hill: The Johnson County DA announces they won’t file charges against Hill. The DA believes a crime was committed but cannot prove who did it.
Beki
Stezt jol betamadtak ezert, oszt' lehet igaza lesz. Persze eloszor eleteben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Update on #Chiefs WR Tyreek Hill: The Johnson County DA announces they won’t file charges against Hill. The DA believes a crime was committed but cannot prove who did it.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a stab is szar. Most MVP lett Mahomes? Nagy kaland. (Dobott ugy 50 TDt, hogy a rookie TD rekord amit unnepeltek Clevelandben, jogosan, 27 vagy mennyi. Csak ez meg nem volt leirve sem itt sem kulhonban, pedig nekem tetszett, hogy a nem hivatalos ujonceveben raduplazott. Mert szar, persze, ertem en.)
Mindenesetre szar dontes volt ot is felcserevel elhozni. Mar akkor megmondtak. Amugyis kipukkad Mahomes mar szezonkezdetre, oktoberre, novemberre, decemberre, rajatszasban, jovore. Naugye.

Reidrol is megmondta peterk2005, hogy SOHA nem fog nyerni semmit. (Gondolom SBt, mert az NFLben egyetlen 1 a valasztek, nehez mondjuk FA kupat nyerni.) Szoval AFC donto? Nem igazol semmit.
ulpianus
Ez kötözködés, nem vita. Semmi köze a GM munkához annak amit kritizálsz. Nem Veach írja a playbookot és hívja Mahomesnek a playeket. Láttad Goff-ot McVay alatt és láttad előtte. Az, hogy Mahomest állítólag Veich scoutolte? Kudos neki, de cseppet sem érdekel. Én arról mondtam véleményt, hogy a GM munkáját miként látom. Chris Ballard GM munkájának megítélésekor se érdekel egy hangyaf*sznyit se, hogy kit fedezett fel scoutként Kansas CItyben vagy Chicagoban előtte. Más job, más felelősséggel.

Reidről pedig nem írtam olyant, hogy "sosem fog nyerni semmit". Ezt a megfogalmazást te adtad a számba. Én annyit írtam - ezt véleményemet tartom is -, hogy Reid egy remek edző (és egy remek ember is mellette), de van egy fatal flaw-ja a többi remek edzőhöz képest: nem jó a game/time managementben. Ami a playoffban igen gyakran a különbséget jelenti az egyenlő erősségű csapatok között. Többször láttam így veszíteni őt, legutóbb idén januárban a Pats ellen. (Igen, úgy gondolom, hogy a Pats meccs végét sem menedzselte jól, a kezében volt az esély, ha nem hagy a Patsnek időt visszatámadni.)

A trade-ről és a Chiefs GM munkáról elmondtam amit akartam, másról nem akartam vitát nyitnii. Írd ki magadból ami még kikívánkozik, ha van ami még kikívánkozik, aztán zárjuk le.
peterk2005
Az Eaglesnel is legendas volt mennyire nem érzi mikent kell az orat kezelni plusz a piros zaszlo is ellene volt mindig.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha elmeszelik nem lesz megatron.
Ha nem akkor kb nagyobb gamechanger mint az isten CJ.
Janek
Nekem Megatron minden idok legjobb elkapoja. Evvan. Szoval mindig fura, mikor mindenkit hozza hasonlitanak. Most epp Metcalfot. Vicces nekem.
Hillnek kell egy agyukaru es pontos, bevallalos QB. Ami pont van. Sztem o inkabb egy jobb Desaun Jackson, akinek jobban neki fekvo iranyitoja van, egy neki jobb rendszerben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Nem az egyettlen hanem a legjobb.
Tudom te bízol a vezetésben de szerintem nagy veszteség lenne.
Janek
Nem azt mondom, hogy nem lenne nagy veszteseg. Ellenben azt sem mondom amit te, miszerint "lofutty lesz az Offense". Mert lattuk Hill nelkul is, es jo volt az offense. Nem ugyanaz, nyilvan. Ez egy brutalis offense volt, ami nem lesz nulla, csak mert a melysegi celpont valaki mas lesz. Nyilvan kell Hilton Lucknak, kell Brown (Wallace) Bennek, satobbi. De azert nem Megatronrol beszelunk.
ulpianus
Ha elmeszelik nem lesz megatron.
Ha nem akkor kb nagyobb gamechanger mint az isten CJ.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chris Jones uj szerzodeserol targyalnak tovabb. (Marmint a Clark igazolas utan.) Allitolag 20 millio evenkent, amit Mike Garafolo hallani velt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk!

"Reidről pedig sosem írtam olyant, hogy "sosem fog nyerni semmit". Ezt a megfogalmazást te költötted."

Itt most akkor ajanlom hogy ellenorizd meg egyszer. Ezt keresd: "Reid pedig nem fog nyerni semmit, akármilyen play designer zseni is, mert egyszerűen botrányos amit game menedzsment címszó alatt előad. Zéró - hogy mondják ezt magyarisul - "situational awareness". Zéró. Mint a beakadt lemez." 😉

Tudhatnad, hogy nem szoktam a levegobe beszelni. Masokkal ellentetben.
ulpianus
Hmm.. befejezném, erre most választ vársz?

Na mindegy. A "soha nem fog nyerni semmit" és a "nem fog nyerni semmit" - nem is értem, hogy ezt miért kell utólag értelmezni - nem ugyanaz. A fenti megjegyzésem a tavalyi Rams meccs után született, és a tavalyi idényre vonatkozott. Ha novemberben, az idény derekán ismét azt találom majd mondani, hogy a Chiefs nem fog nyerni semmit, akkor próbáld majd úgy érteni, hogy a jövő idényről beszélek, nem pedig úgy, hogy mostantól aztán SOHA az életben soha semmit nem fog már nyerni. Megkönnyítené a dolgunkat egymással.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Az ellenérték soknak tűnik valóban, a fizetése is, de ha azt nézzük, hogy pár év múlva akár egy jó ár érték arányú is lehet akkor nem feltétlenül.

A legfontosabb szempont szerintem az, hogy a Chiefs SB-t akár nyerni idén és erre tettek fel mindent. Valamint, hogy itt nem elit védelmet kell építeni, hanem egy ilyen offense mellé elég egy középszerű is, a tavalyi borzasztó sz@r után. Clark és Honeybadger is kiváló playmaker ami nagy lökést adhat majd ennek a védelemnek.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
peterk!

"Reidről pedig sosem írtam olyant, hogy "sosem fog nyerni semmit". Ezt a megfogalmazást te költötted."

Itt most akkor ajanlom hogy ellenorizd meg egyszer. Ezt keresd: "Reid pedig nem fog nyerni semmit, akármilyen play designer zseni is, mert egyszerűen botrányos amit game menedzsment címszó alatt előad. Zéró - hogy mondják ezt magyarisul - "situational awareness". Zéró. Mint a beakadt lemez." 😉

Tudhatnad, hogy nem szoktam a levegobe beszelni. Masokkal ellentetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a stab is szar. Most MVP lett Mahomes? Nagy kaland. (Dobott ugy 50 TDt, hogy a rookie TD rekord amit unnepeltek Clevelandben, jogosan, 27 vagy mennyi. Csak ez meg nem volt leirve sem itt sem kulhonban, pedig nekem tetszett, hogy a nem hivatalos ujonceveben raduplazott. Mert szar, persze, ertem en.)
Mindenesetre szar dontes volt ot is felcserevel elhozni. Mar akkor megmondtak. Amugyis kipukkad Mahomes mar szezonkezdetre, oktoberre, novemberre, decemberre, rajatszasban, jovore. Naugye.

Reidrol is megmondta peterk2005, hogy SOHA nem fog nyerni semmit. (Gondolom SBt, mert az NFLben egyetlen 1 a valasztek, nehez mondjuk FA kupat nyerni.) Szoval AFC donto? Nem igazol semmit.
ulpianus
Ez kötözködés, nem vita. Semmi köze a GM munkához annak amit kritizálsz. Nem Veach írja a playbookot és hívja Mahomesnek a playeket. Láttad Goff-ot McVay alatt és láttad előtte. Az, hogy Mahomest állítólag Veich scoutolte? Kudos neki, de cseppet sem érdekel. Én arról mondtam véleményt, hogy a GM munkáját miként látom. Chris Ballard GM munkájának megítélésekor se érdekel egy hangyaf*sznyit se, hogy kit fedezett fel scoutként Kansas CItyben vagy Chicagoban előtte. Más job, más felelősséggel.

Reidről pedig nem írtam olyant, hogy "sosem fog nyerni semmit". Ezt a megfogalmazást te adtad a számba. Én annyit írtam - ezt véleményemet tartom is -, hogy Reid egy remek edző (és egy remek ember is mellette), de van egy fatal flaw-ja a többi remek edzőhöz képest: nem jó a game/time managementben. Ami a playoffban igen gyakran a különbséget jelenti az egyenlő erősségű csapatok között. Többször láttam így veszíteni őt, legutóbb idén januárban a Pats ellen. (Igen, úgy gondolom, hogy a Pats meccs végét sem menedzselte jól, a kezében volt az esély, ha nem hagy a Patsnek időt visszatámadni.)

A trade-ről és a Chiefs GM munkáról elmondtam amit akartam, másról nem akartam vitát nyitnii. Írd ki magadból ami még kikívánkozik, ha van ami még kikívánkozik, aztán zárjuk le.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
A kialakult vita viszont őszintén szólva muris. Most komolyan az elmúlt évek 1/29-eit nézzük vissza, igazolandó vagy kritizálandó a trade-et? Az 1/28 vagy 1/30 már nem is számít, akár így, akár úgy, az 1/29 akkor is doomed? 😀 És sack számokat meg total pressure-t hasonlítunk össze anélkül, hogy megnéznénk, hogy kinek mi volt a szerepköre, ki játszott mellette, mennyit duplázták, melyik downokon volt pályán, stb? peterk2005
Csak egy újabb szempontként vetettem fel, hogy az elmúlt évekből kiindulva, ez is egy faktor lehetett a KC-nél, mikor belementek a cserébe.

A boardjukon van mondjuk 2-3 "can't miss" játékos Clark posztjára, és vélhetően nem láttak rá valós esélyt, hogy valamelyik megszerzését akár felcserével megoldják, így inkább a biztosra mentek. Ehhez képest a csere ellenértéke azért nem oly egyoldalú, hogy szégyenteljes lehúzásról meg hasonló dolgokról beszéljünk, a KC perspektívájából nézve egy kb 1/18-as pickért szereztek egy rendszerbe tökéletesen passzoló, instant impact, elit játékost, magas fizetéssel. Tényleg a hasamat kell fognom a nevetéstől.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ó kérlek 😀
A 21. században nem lenne könnyű jobbat választani Belichicknél, most is bajnokok lettünk, aztán mégis kb mindig kritizálják (köztük te is, de még hányszor) a döntéseit 😀
Wyatt
Ez a stab is szar. Most MVP lett Mahomes? Nagy kaland. (Dobott ugy 50 TDt, hogy a rookie TD rekord amit unnepeltek Clevelandben, jogosan, 27 vagy mennyi. Csak ez meg nem volt leirve sem itt sem kulhonban, pedig nekem tetszett, hogy a nem hivatalos ujonceveben raduplazott. Mert szar, persze, ertem en.)
Mindenesetre szar dontes volt ot is felcserevel elhozni. Mar akkor megmondtak. Amugyis kipukkad Mahomes mar szezonkezdetre, oktoberre, novemberre, decemberre, rajatszasban, jovore. Naugye.


Reidrol is megmondta peterk2005, hogy SOHA nem fog nyerni semmit. (Gondolom SBt, mert az NFLben egyetlen 1 a valasztek, nehez mondjuk FA kupat nyerni.) Szoval AFC donto? Nem igazol semmit.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha ez a stáb az elmúlt két évben halmozta volna a remeknek bizonyuló döntéseket, másféle bizalommal nézne erre is az emberfia.
peterk2005
Ó kérlek 😀
A 21. században nem lenne könnyű jobbat választani Belichicknél, most is bajnokok lettünk, aztán mégis kb mindig kritizálják (köztük te is, de még hányszor) a döntéseit 😀
Wyatt
Hogy is jön ez ide? Nem akarom szétoffolni Pats témával. Egy 20 éve regnáló GM-et nyilván más módon értékelek, mint egy 2 éve regnálót. Egy friss vezetésnél nincs meg a felépített bizalom, azt el kell nyerni, amit a Chiefs vezetés nem tudott eddig. Belichick meg egy külön sztori, mert nem nagyon van példa sem szervezetileg, jogkörileg, sem eredményesség szempontból arra amit csinál, De még ez sem jelenti azt, hogy kritizálhatatlan lenne. Bill Polian bő egy évtizedig a liga talán legjobb, de feltétlenül az egyik legjobb GM-je volt. Ettől még az utolsó néhány évét alaposan el tudta szúrni Indyben. És már akkor bőven az elszúrás fázisban járt, amikor a Colts még SB-t játszott. Úgyhogy az aktuális eredményesség nem feltétlenül igazol vagy cáfol mindent. A Patsról is az a véleményem, mint a 2008-2010-es Coltsról, hogy az addig felhalmozott értékeiből él, élt, és ha nem változnak a dolgok, rövidesen meg is fog látszani ennek a negatív következménye. A Coltsnál nagyon durván meg is történt, a Patsnél majd meglátjuk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha ez a stáb az elmúlt két évben halmozta volna a remeknek bizonyuló döntéseket, másféle bizalommal nézne erre is az emberfia.
peterk2005
Ó kérlek 😀
A 21. században nem lenne könnyű jobbat választani Belichicknél, most is bajnokok lettünk, aztán mégis kb mindig kritizálják (köztük te is, de még hányszor) a döntéseit 😀

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
nagyon nem értem azokat, akik körberöhögik a KC-t, ez a cikk meg sajnos egyenesen a régi fk-s időket idézi...
 fuzovelkifele.com/2019/04/kansas-city-chiefs-seattle-seahawks-frank-clark-trade-csere/r.baggio
Igazad van sajnos. Egy magazin/blog tényleg vigyázhatna a szélsőséges véleményalkotással, és ez a cikk nagyon ilyen lett. 😕

A kialakult vita viszont őszintén szólva muris. Most komolyan az elmúlt évek 1/29-eit nézzük vissza, igazolandó vagy kritizálandó a trade-et? Az 1/28 vagy 1/30 már nem is számít, akár így, akár úgy, az 1/29 akkor is doomed? 😀 És sack számokat meg total pressure-t hasonlítunk össze anélkül, hogy megnéznénk, hogy kinek mi volt a szerepköre, ki játszott mellette, mennyit duplázták, melyik downokon volt pályán, stb?

Ez a trade drága volt, nem kérdés. Akármilyen korábbi trade-el összehasonlítva drágának jön ki. Ami még nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz is. Vvan olyan, hogy valaki hajlandó többet adni egy játékosért, mint "szokásos", és bejön. Julio Jones is egy vagyonba került OBJ-hez képest (draft értékben, nem az idei trade-re gondolok). Nem is feltétlenül jobb nála, mégse gondolom, hogy nem érte meg a Falconsnak. Carson Wentz is többe került, mint mondjuk Andrew Luck, egyelőre nem is tett még le annyit, és arról se hiszem, hogy rossz döntés lett volna. Akkor se, ha mondjuk Baker Mayfield - aki "csak" egy 1/1-be került -, vagy Mahomes - aki meg két "sima" átlag első körbe - a végén mindannyiuknál jobbak lesznek.

Nekem a sormintával van Kansas Cityben "bajom". Úgy érzem Dorsey kurta-furcsa távozása óta megszaporodtak a megkérdőjelezhető döntések. Ez a Chiefs még Dorsey Chiefs-e, itt minden értékelhető játékost még ő hozott a csapathoz. Mindezt úgy csinálta, hogy neki nem volt szüksége ilyen Watkins, Hitchens, Mathieu féle, ordas pénzbe/költségekbe kerülő kérdőjeles igazolásokra. És ilyen igen drága trade-ekre. Dorsey itteni tevékenysége nekem az egyik kedvencem volt a ligában, ez az elmúlt két év viszont nem tetszik. És ez a Clark trade is ezért kérdőjeleződik meg. A benefit of doubt. Ha ez a stáb az elmúlt két évben halmozta volna a remeknek bizonyuló döntéseket, másféle bizalommal nézne erre is az emberfia.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szvsz meg Bosa vagy Quinnen Williams sem fog hozaadni annyit iden (!), mint Clark. A KC-nal meg a kovi 2 (max 3) evben van olcso QB, iden mar SB-t akarnak.
Bosa meg Williams meg raadasul top3 lesznek, szoval sztem erosen fals az az allaspont,hogy 1/20on (1/29 + 2.kor) lehetne olyat huzni, aki annyit adna, mint Clark.
A tobbi pass rusher prospect meg teljesen lutri, foleg h ki csuszott volna le nekik.
Az meg, h S vagy barmi mas poszt a vedelmen dobhatna, raadasul egybol, szinten valoszinutlen. Annyit legalabbis kizart, amit Clark adhat.

Nezhetjuk az 1/29 utaniakat, hogy ki valt be, de akkor nezzuk melle azt is, hogy ki nem. Valszeg utobbiak szama (jelentosen) nagyobb.

szvsz az egyetlen amiert a KC-t elo lehet venni, az az, hogy a Hox jo ideje arulta Clarkot, igy talan lehetett volna olcsobban is. Nem talaltam megerositett infot, de a Jets allitolag az 1/3-at is adta volna, ha eleget kaptak volna vissza (idei Hox 1.korosrol volt szo), de ha Clark volt a KC kiszemeltje DE-nek, akkor sztem boven belefer, hogy egy picit tobbet is fizettek erte, foleg, h nem egyeduli erdeklodok voltak.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyhogy add hozza, hogy az 1/29-en azert boven lehet talalni ezen a drafton minosegi kezdot, akit egybol be lehet vetni, valamint meg ott egy jovo evi masodik kor is, ami nyilvan kor vegi lesz, de ettol fuggetlenul azert ez mar csak amiatt is fejvakaros csere, mert nehany hete elengedtel egy hasonloan fasza jatekost sokkal olcsobban. Stez
lehet persze, de a közelmúlt sem ezt mutatja, az elmúlt 5 év 1/29-esei:

 en.wikipedia.org/wiki/Dominique_Easley
 en.wikipedia.org/wiki/Phillip_Dorsett
 en.wikipedia.org/wiki/Robert_Nkemdiche
 en.wikipedia.org/wiki/Tre%27Davious_White
 en.wikipedia.org/wiki/Taven_Bryan

papíron Dorsett kivételével mindegyik nagy stealnek tűnt, a négy védőből egy jött be eddig
r.baggio
Ez azert fals, ne az 1/29-et nezd siman. Easley utan peldaul nehany pickkel kiment Lawrence, aki siman Clark szintje. Egy evvel kesobb safetykent Collins, aki oriasi impactot adott a Giantsnek, fel korrel kesobb meg peldaul ott van Preston Smith, aki azert szinten nagyon jo volt a Redskinsnel.

Egy evvel kesobb Dorsett utan ment peldaul Howard, aki cornerkent eleg nagy pluszt jelentett volna, a 2017-es drafton meg mondjuk Watt ment ki 30-on, a tavalyit azert meg korai lenne megitelni. En most az 1/29 utan nem sokkal kivalasztott jatekosokat nezem, mert itt azt irtad, hogy 29-en nem lehetne talalni olyan vedot, aki egybol nagy impactot adhat. Na, hat azert az utobbi evekben is rendre lehetett ilyet talalni. Persze, nyilvan utolag konnyu okosnak lenni, mert ki tudja elore, hogy ezek a sracok bejonnek, de a lenyeg azon van, hogy azert a Chiefs pickje sem vandorolt volna feltetlenul a kukaba, es huztak volna valami kozepszer muksot.

Arrol nem is beszelve, hogy ha az 1/29 ertekehez hozzaadom a jovo evi masodik kort, akkor azzal siman felmehettek volna 1/20-on belulre akar. Ugyhogy ennek a cserenek az erteket realisan valahol az 1/17-20 koruli pickeknel erdemes nezni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A patsesek bajnokok, White is jó, Bryan meg a legjobb lesz idén!

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Ugyhogy add hozza, hogy az 1/29-en azert boven lehet talalni ezen a drafton minosegi kezdot, akit egybol be lehet vetni, valamint meg ott egy jovo evi masodik kor is, ami nyilvan kor vegi lesz, de ettol fuggetlenul azert ez mar csak amiatt is fejvakaros csere, mert nehany hete elengedtel egy hasonloan fasza jatekost sokkal olcsobban. Stez
lehet persze, de a közelmúlt sem ezt mutatja, az elmúlt 5 év 1/29-esei:

 en.wikipedia.org/wiki/Dominique_Easley
 en.wikipedia.org/wiki/Phillip_Dorsett
 en.wikipedia.org/wiki/Robert_Nkemdiche
 en.wikipedia.org/wiki/Tre%27Davious_White
 en.wikipedia.org/wiki/Taven_Bryan

papíron Dorsett kivételével mindegyik nagy stealnek tűnt, a négy védőből egy jött be eddig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
addig kell utni a vasat. Ebben van racio. Mindenesetre Mahomesek tudjak pihentetni a vedoket. Aztan vagy sikerul gyorsan elorelepni a vedelemmel, vagy nem. Mahomes meg fiatal, lehet majd ujradobni. De megprobalni, szvsz erdemes. Akkor is, ha nem olcso.
ulpianus
Amíg Mahomes rookie contract alatt játszik addig van a legjobb lehetőség, a rookie contractja mellé simán beférnek az ilyen nagyobb nevű FA igazolások.
Igazából utána se néz ki rosszul, mert Rivers és Brady de akár Big Ben is már csak 1-2 szezont játszik, Mahomes meg még sokat, de ki tudja ki lesz az új trónkövetelő addigra, ha valamikor, akkor most kell költeni, picket is, pénzt is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clark egy nagyon jó játékos, szerintem fölösleges itt a vészharangokat kongatni. Maga az ellenérték védhető, nekem inkább a szerződés egy kicsit fejvakarós.
Sebii
nagyon nem értem azokat, akik körberöhögik a KC-t, ez a cikk meg sajnos egyenesen a régi fk-s időket idézi...
 fuzovelkifele.com/2019/04/kansas-city-chiefs-seattle-seahawks-frank-clark-trade-csere/

persze a Seattle nem járt rosszul, de pl 1/29-re házi mock draftunkban már nem tudtam "instant impact" játékost húzni a Chiefs-nek a védelembe (DeAndre Baker óriási lutri), Clark meg nyilvánvalóan az
r.baggio
Csak ez egy, nem egy sima 1/29, ketto, ha nem szigoruan a DL-t nezed, akkor siman benne van, hogy tudnal huzni, peldaul egy safetyt, ha pedig sikerul egy Derwin-fele allatot talalnod, az ugyanugy megadja az „instant” impactpt. Harom pedig, egy szaros GM-jatekra hivatkozni nonsense, tekintve, hogy te tudod a legjobban, hogy ezekben a jatekokban altalaban a GM-eket nem izgatja egy csomo red flag, igy peldaul az a Montez Sweat, aki szivpanasszal a hata mogott akar a mi, akar a ti GM-jatekotokban kiment rohogve top15 korul legkesobb, IRL lazan csuszhat peldaul. Illetve a jatekokban a GM-ek sokkal lazabban veszik a karakterproblemakat, mint peldaul Greedy Williams lusta nagypofaju hozzaallasat, mig IRL odzkodnak az ilyenektol es lazan csuszhatnak.

Es peldaul itt az iment emlitett safetyknel szerintem tobbekben is benne van, hogy nagy kiralyok legyenek, es rogton az elso naptol kezdve jelentos pluszt adjanak a vedelmuknek.

Ugyhogy add hozza, hogy az 1/29-en azert boven lehet talalni ezen a drafton minosegi kezdot, akit egybol be lehet vetni, valamint meg ott egy jovo evi masodik kor is, ami nyilvan kor vegi lesz, de ettol fuggetlenul azert ez mar csak amiatt is fejvakaros csere, mert nehany hete elengedtel egy hasonloan fasza jatekost sokkal olcsobban.

Siman vedheto lenne egyebkent a csere, elvegre minosegi jatekos Clark, aki mar bizonyitott, de a Forddal tortentek utan ez akkor sem volt jo huzas a KC-GM-tol. Abban meg biztos vagyok, hogy a Chiefs akkor is megkapta volna Clarkot, ha csak az 1/29-et adja, meg a harmadik korben kicserelik a pickeket. Es akkor mar mas lenne a lenayzo fekvese, mert egy pick, egy jatekos, ott akkor tenyleg lehet arra mutogatni, hogy Clark-szintu jatekost ugysem huznal az 1/29-en. Ami egyebkent lehet, hogy nem igaz, de az siman elfogadhato indok.