Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.
ulpianus
Látod, hogy megérte. Tanultam valami újat is 😊
peach
Nem nézem vissza pontosan, de az elmúlt 12 évben kb 48-ról magyarázta el Ulpi a különbséget olykor nagyobb olykor kisebb türelemmel. 😛
bold prediction, jövőre se szakad meg a sorozat.

Ellenben látszik, hogy mennyire megnőtt a KC népszerűsége, mert most sokkal több emberhez eljutottak a leírtak, mint korábban.
#Divatcsapat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
akkor már ezt is muszáj 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.
ulpianus
Látod, hogy megérte. Tanultam valami újat is 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.
ulpianus
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
Rózsa Sándor (betyár)
Minden héten, ahogy kijön a magyar felirat rá. 😀 Te?
KeyG
Viccelsz 😂 örök Best Off kedvenc!!!
Nem tudom megunni egyszerűen !!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 094
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
Rózsa Sándor (betyár)
Minden héten, ahogy kijön a magyar felirat rá. 😀 Te?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 094
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 094


+1

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem feltetlen neked irtam. De elvileg profi kommentatorok is allandoan helytelenul mondjak. Nem ez az egyetlen. De en beirom ezt 15 eve, ugy felevente, aztan lassan csak valtozik a dolog. Ennyit megtehetek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.
ulpianus
Ezt Köszönöm szépen jó hogy felhívtad rá a figyelmem !!! Mert simán kevertem volna a kettőt !!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kulfold/2018/11/26/kansasban_rendkivuli_allapot_van_a_hoviharok_miatt/amp
Végre lesznek jó kis havas derbik ha minden jól megy 😊😊😊😊
Nem elszurni a kiemelést ha szabad kérni !!!☝☝☝
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Berry elkezdte az edzeseket. Nem fog jatszani a jovoheten sem. Legalabbis nincs tervben. Mindenesetre ez jo hir.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefst ezek szerint nem 20 tervezett ponttal kell legyozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Btw, az megvan, hogy a Chiefs több pontot átlagol a vesztes meccsein (45.5), mint a győzteseken (34.8)?
Wyatt
running up the score, you know...
| 😊 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, az megvan, hogy a Chiefs több pontot átlagol a vesztes meccsein (45.5), mint a győzteseken (34.8)?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
undi!

Mondok en valamit. Brees, Brady, Rivers volt itt emlitve, es csapataik. Megnyerhetik a SBt? Nana! A Rams? Ok is, a Vikings, vagy izles szerinti tovabbi 5-6 csapat. A tobbi meglepetes lenne.

A Chiefs idei szezonjanak celja: Mahomes kore epiteni egy tamadogepezetet. Csak tul jol sikerult, es mar mennek a SB almok, mert megiscsak az hangzik kiralyul. Nekem mindegy a 1st seed. A PO legyen meg, ezek utan csalodas lenne, ha nem. Ott a szokasos, ha lehet ne essunk ki egybol, es ne rossz jatekkal. De oszinten szolva, nehezen latom, hogy ezzel a vedelemmel Mahomes ilyen fiatalon kepes lenne 18 meccsen ultra formaban jatszani.
ulpianus
Te konnyen vagy igy Chiefs fankent, de tajekoztatasul kozlom, hogy azok a "fuggetlenek" akik nem akarnak ismet Patriots gyozelmet es folytatodo hegemoniat, a Chiefsbe fektetik foleg a remenyeiket az AFC-t illetoen 😀
undisputedly

Jó messzire kerültél azóta, hogy a Patsnek szurkoltál :d

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...
ulpianus
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Honnan tudod, nincsenek tartalékolva ilyenek? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Huha. Nagyon nem.

Kitalalnak minden heten az edzok (minden jobb csapatnal) uj jatekokat, adott ellenfelt elemezve. Na most ki lesz az a POban? Akkor melyiket rakod felre? Es ha mondjuk a Colts lesz, de felreteszed ott is a Patsre irtakat, de kieesel? 😊

Konnyedseget felreteve. Mahomesnak gyakorlatilag fotografikus memoriaja van. Ha irnak 10 uj playt, 20 perc mulva tudja hiba nelkul. Gyakoroljak, de ennyi. Az elkapoknak nem kell tudni csak a sajat utvonalat, de azok kodcsoportokban vannak, szal a play nevebol kiderul gyakorlatilag. A QB dolga sokkal nehezebb, bar mint latjuk Mahomesnak megse. Reidnek le van irva, nem kell megjegyezni (a tabletje is eleg okos). Ha akar odafirkant par nyilat vagy betut. Kitalalni valami jot, ami mukodik (ha ez a kerdesed), pedig Reid specialitasa. Nem mindig jon be, de ha valakinek, neki van ra eselye.

En ugy latom, inkabb a masik oldalon vannak. Tul sok otletuk van, alig birjak a fiuk kijatszani. Most reform van. A vedok a regi kulcsokat olvasva, regi beidegzodeseket kovetve, rossz donteseket hoznak. Ki kell hasznalni, amig lehet. Ez nagyon fontos egyebkent, hogy megertsuk a Chiefs szaguldasat.
Viszont az is van (most innen kozelitunk), hogy Reid megnyitotta az Air Raid - spread offense csapot, ami egy foci Hoover Gatra volt szerelve. Mert ott evtizedek alatt oriasi mennyisegu tudas, play keszlet, koncepcio (mi tetszik) gyult fel. Jelenleg tobzodnak a lehetosegekben. Meccsenkent latok valamit, amit lattam mar egyetemen, de megint egy masik csapatnal remlik. Orulet ami itt folyik.

Szal, hogy kifogynak az otlekebol, attol aztan nem felek.
ulpianus
JMD ről írták, hogy sokszor lenyom egy-egy play-t az alapszakaszban, elteszi és a PO ban megnyer velük egy meccset.
Hunt elkapott TD je ugyanaz a játék volt amivel minket is megszívattatok.Ki is emelték a közvetítésben.

Értem, hogy mire gondolsz csak egy PO meccsen, esetleg idegenben, kicsit remegő kézzel nem biztos, hogy az új dolgokra kellene támaszkodni. De ez úgyis kiderül majd.
Nyilván ezt te látod jobban és Mahomes nem egy AS...
kösz a választ
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Huha. Nagyon nem.

Kitalalnak minden heten az edzok (minden jobb csapatnal) uj jatekokat, adott ellenfelt elemezve. Na most ki lesz az a POban? Akkor melyiket rakod felre? Es ha mondjuk a Colts lesz, de felreteszed ott is a Patsre irtakat, de kieesel? 😊

Konnyedseget felreteve. Mahomesnak gyakorlatilag fotografikus memoriaja van. Ha irnak 10 uj playt, 20 perc mulva tudja hiba nelkul. Gyakoroljak, de ennyi. Az elkapoknak nem kell tudni csak a sajat utvonalat, de azok kodcsoportokban vannak, szal a play nevebol kiderul gyakorlatilag. A QB dolga sokkal nehezebb, bar mint latjuk Mahomesnak megse. Reidnek le van irva, nem kell megjegyezni (a tabletje is eleg okos). Ha akar odafirkant par nyilat vagy betut. Kitalalni valami jot, ami mukodik (ha ez a kerdesed), pedig Reid specialitasa. Nem mindig jon be, de ha valakinek, neki van ra eselye.

En ugy latom, inkabb a masik oldalon vannak. Tul sok otletuk van, alig birjak a fiuk kijatszani. Most reform van. A vedok a regi kulcsokat olvasva, regi beidegzodeseket kovetve, rossz donteseket hoznak. Ki kell hasznalni, amig lehet. Ez nagyon fontos egyebkent, hogy megertsuk a Chiefs szaguldasat.
Viszont az is van (most innen kozelitunk), hogy Reid megnyitotta az Air Raid - spread offense csapot, ami egy foci Hoover Gatra volt szerelve. Mert ott evtizedek alatt oriasi mennyisegu tudas, play keszlet, koncepcio (mi tetszik) gyult fel. Jelenleg tobzodnak a lehetosegekben. Meccsenkent latok valamit, amit lattam mar egyetemen, de megint egy masik csapatnal remlik. Orulet ami itt folyik.

Szal, hogy kifogynak az otlekebol, attol aztan nem felek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...
ulpianus
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...