Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
én nem látok a videón se komoly rugást, se komoly ütést. Rice vagy Mixon esete jóval durvább. Utóbbi vígan featureback az NFLben. Ettől fügetlenül ilyet nem teszünk. és elitélendő. A KC bátor volt.
(ha nem fogják le hárman akkor valszeg azért a nőt szétkapja)
braxa88
Hát de baromira nem. Tény, hogy lefogták, és ha nem fogják le akkor ez meg az, de a videón csak annyi látszik, hogy volt egy kis lökdösődés, majd az a rúgásnak alig nevezhető valami, amitől a csaj alig dőlt el... nem repült 1 métert... és akkor ez a brutális bántalmazás. Abszolút igaz, itt a világon semm egetrengető dolog nem történt, csak volt némi hajbakapás, de kétlem, hogy bárki megsérült volna. Még a Hunt által meglökött pali kapta a legnagyobbat xD

Nevetséges, a Chiefs pedig szerintem nem bátor, hanem egyszerűen nem állt ki a saját játékosa mellett, akinek azért elég sokat köszönhettek tavaly és idén is. Persze ez nem oszt nem szoroz, és valahol érthető ez a "bátorság", de szerintem egyszerűen a könnyebb utat választották. Az lett volna bátor, ha nem vágják ki, de ez már inkább PR, és nem tenne jót a csapatnak egy SB run közben ez az egész színjáték. Mondjuk így a run se lesz ugyan olyan azért.

Lehet hogy elmeszeli a liga, de az összes eddig látott ilyen jellegű videó közül, talán messsze ez volt a legártatlanabb, Mixon-éhoz képest egyenesen nevetséges.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
én nem látok a videón se komoly rugást, se komoly ütést. Rice vagy Mixon esete jóval durvább. Utóbbi vígan featureback az NFLben. Ettől fügetlenül ilyet nem teszünk. és elitélendő. A KC bátor volt.
(ha nem fogják le hárman akkor valszeg azért a nőt szétkapja)
braxa88
+1
A liga jelenlegi egyik legjobb futója, ennyiért nem biztos, hogy kiraktam volna. Ennek a videónak nagyobb a füstje, mint a lángja. Valamelyik csapat nagyon boldog lesz, aki felkapja waiverről.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én nem látok a videón se komoly rugást, se komoly ütést. Rice vagy Mixon esete jóval durvább. Utóbbi vígan featureback az NFLben. Ettől fügetlenül ilyet nem teszünk. és elitélendő. A KC bátor volt.
(ha nem fogják le hárman akkor valszeg azért a nőt szétkapja)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Ennek ellenére nagyon kíváncsi lennék kinek a sztorija az igaz. Mert, ha a "bántalmazott" csajé lenne, akkor nem menne visszafelé pofázni végig Huntnak, de ha Huntéké, akkor meg nem hazudott volna a csapatnak. Aztán ki tudja mik az előzmények. Hunt valószínűleg.
Én nem tartom jogosnak az indulatokat ezzel kapcsolatban, (ahogy Hunt indulatait sem, a videóból kiindulva) még ha jómagam sosem tennék ilyet. | Még ittasan sem, nagyon remélem. |

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Sőt Ware egy nagyon jó kis futó, szerintem röhögve megoldja a dolgot.
Az időzítés az érdekes, a bye week után a nyugiban péntekre bedobni ezt a hírt, hát nem hiszem hogy nincs benne egy rivális keze....
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Így rászarni az ünnepi asztalra. Mikor minden jól alakul akkor jön egy ilyen hülye és belerondít a csapat életébe. Értem én hogy sok a cucc meg a tesztoszteron de nincs egy agy mellettük aki visszafogná ezeket? Tökéletes lépés a csapattól, így még szimpatikusabbak és drukkolok nekik hogy minden menjen tovább ahogy eddig.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 099
Hulye barom. A KC helyesen jart el.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Whaaaaaaat
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ez itt elég érdekes kis lábjegyzet, főleg, hogy mennyivel kevesebbért is lesittelnek színes bőrű embereket a Nagy Vízen túl.
 twitter.com/DraftDiamonds/status/1068688978424025094
Kíváncsi leszek, be meri vállalni valaki, hogy claimelje waiveren. A Redskins megmutatta a héten, hogy ha elég jó valaki, fel lehet áldozni némi PR-t érte.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Minden agyhalottal ezt kellene tenni, nem eltusolni, és nem a második esélyes bullshittel elnézni. Csak 10 eset kellene, a 11. talán gondolkodnia....
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem lacafacáztatok...

 mobile.twitter.com/darrenrovell/status/1068697206180507649

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Rice egy picurkat mas esetet adott elo. Szo szerint kiutotte a csajt.

Itt errol szo nincs. Falnak lokik majdnem, de az nem Hunt muve (ott sem akarjak igy ellokni, csak a gyerek hattal all, ot is lokik). Ahogy az sem, mikor kiveszik egy masik no kezebol a telefont. Nem tudni mit balheztak ossze, de lathatoan mindenki lokdos mindnekit, vannak a lanyok es Hunt haverjai, Huntot fekezni probaljak, ahogy a lanyt is. Mikor odarug, egyreszt nem erobol teszi, masreszt utana tavozik, mert elhuzzak. De igazabol hagyja is elhuzni magat, elege van.

Kiakadt, es ilyet akkor sem teszunk. Tiltsak el, ha kell. De Rice amit tett, azert bortonbe kell csukni barkit. Nem ugyanaz.
ulpianus
reménykedni, mentegetni lehet, de ez karrier pápá.
gedam
Cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gedam 5 700
Rice egy picurkat mas esetet adott elo. Szo szerint kiutotte a csajt.

Itt errol szo nincs. Falnak lokik majdnem, de az nem Hunt muve (ott sem akarjak igy ellokni, csak a gyerek hattal all, ot is lokik). Ahogy az sem, mikor kiveszik egy masik no kezebol a telefont. Nem tudni mit balheztak ossze, de lathatoan mindenki lokdos mindnekit, vannak a lanyok es Hunt haverjai, Huntot fekezni probaljak, ahogy a lanyt is. Mikor odarug, egyreszt nem erobol teszi, masreszt utana tavozik, mert elhuzzak. De igazabol hagyja is elhuzni magat, elege van.

Kiakadt, es ilyet akkor sem teszunk. Tiltsak el, ha kell. De Rice amit tett, azert bortonbe kell csukni barkit. Nem ugyanaz.
ulpianus
reménykedni, mentegetni lehet, de ez karrier pápá.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Rice egy picurkat mas esetet adott elo. Szo szerint kiutotte a csajt.

Itt errol szo nincs. Falnak lokik majdnem, de az nem Hunt muve (ott sem akarjak igy ellokni, csak a gyerek hattal all, ot is lokik). Ahogy az sem, mikor kiveszik egy masik no kezebol a telefont. Nem tudni mit balheztak ossze, de lathatoan mindenki lokdos mindnekit, vannak a lanyok es Hunt haverjai, Huntot fekezni probaljak, ahogy a lanyt is. Mikor odarug, egyreszt nem erobol teszi, masreszt utana tavozik, mert elhuzzak. De igazabol hagyja is elhuzni magat, elege van.

Kiakadt, es ilyet akkor sem teszunk. Tiltsak el, ha kell. De Rice amit tett, azert bortonbe kell csukni barkit. Nem ugyanaz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464
Negritis
Van abban egy rayrice 2.0, ahogy a magát a földön guggolva összeszedni próbáló nőbe még belerúg egyet a végén.
Amadeus
szóval ezért viselt az öreg Kareem is 27-es mezt.

tribute.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464
Negritis
Van abban egy rayrice 2.0, ahogy a magát a földön guggolva összeszedni próbáló nőbe még belerúg egyet a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ev eleji ugy, most vettek elo a video miatt. Gondolom eltiltjak majd. Mert ha "ugy" lesz valamibol, akkor Goodell azt szokta tenni, ha felmentik az illetot, ha nem. A rossz sajtot keruld el, akkor is ha nem tehetsz rola, vagy buntit kapol.

Mindenesetre a ket Williams es Ware is hozza majd a szamokat, ha ugy alakul. Ne lepodjon meg senki, ha ez bekovetkezik. Mondtam Huntrol is mikor ledraftoltuk, hogy nem hozza amit Charles, de eleget hoz. Azota van passzjatek, mar ez sem kell, eleg amit Ware es hasonlok tudnak. Most nem a Raidersrol beszelek a hetvegen. Ellenuk teljesen mindegy ki a HB, sajnos olyan szinten vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát ha eltiltják akkor picit nehezebb lesz a PO, de mivel E.B vsszatért jobban jön ki a csapat Hunt faszságából.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Korábban nem hallottam róla, meg videót s e találok, de most sok helyen olvasni erről...videót már találtam legalább
 www.tmz.com/2018/11/30/kc-chiefs-kareem-hunt-attacked-kicked-woman-surveillance-video/

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
`92 Packers staff:


Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi
Göbi
O`Daniel volt a kezdo (A leginkabb megbizhato run stopper Hitchens mellett), eloszor eleteben. Azert, mert o alkalmasabbnak latszott limitalni Gurley jatekat, jelesul az elkapasok teren is. Gurley 3 elkapasbol 39 yardot eert el.
Most hetvegen meglatjuk milyen leosztasban jatszanak. Mert valoban Ragland 8 snapje keves. viszont a vedelem diszfunkcionalitasanak egyik oka a megbizhatatlan LB jatek. Tehat hiaba jo Ragland, ha nem stabil a teljesitmenye. Valamit marpedig ki kell talalni a rajatszasig. Addig okes, ha mondjuk ki is kapunk neha a vedelem miatt, de ott mar nem lesz ez elfogadhato. Lehet O`Daniel vagy mas, megint kap tobb lehetoseget. Ellenben azert kaptak am egy zsakra valo pontot es yardot, szal o sem tunt nekem jobbnak, de ertettem az okat.
ulpianus
Köszi szépen!

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi
Göbi
O`Daniel volt a kezdo (A leginkabb megbizhato run stopper Hitchens mellett), eloszor eleteben. Azert, mert o alkalmasabbnak latszott limitalni Gurley jatekat, jelesul az elkapasok teren is. Gurley 3 elkapasbol 39 yardot eert el.
Most hetvegen meglatjuk milyen leosztasban jatszanak. Mert valoban Ragland 8 snapje keves. viszont a vedelem diszfunkcionalitasanak egyik oka a megbizhatatlan LB jatek. Tehat hiaba jo Ragland, ha nem stabil a teljesitmenye. Valamit marpedig ki kell talalni a rajatszasig. Addig okes, ha mondjuk ki is kapunk neha a vedelem miatt, de ott mar nem lesz ez elfogadhato. Lehet O`Daniel vagy mas, megint kap tobb lehetoseget. Ellenben azert kaptak am egy zsakra valo pontot es yardot, szal o sem tunt nekem jobbnak, de ertettem az okat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Eric Berry visszatér a héten?
Matthew99
Reid azt mondta tegnap, nem igazan fontos, melyik heten ter vissza. Mikor elkezdett edzeni, mult heten, irtam is, hogy egyelore nem szamolnak vele a palyan. Legalabb mar edz.
A Raiders ellen nem hiszem, hogy ez lenne a donto faktor. Mindenesetre nem zartak ki teljesen a jatekat.
ulpianus
Mondjuk én is a rájátszásra tartogatnám. De pár felhozó meccs majd nem ártana neki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.