Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kevin Vickerson jött. Beválhat.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
DeVito helyén Catapano jönne, de ő is sérült, lassan akarták terhelni. Így tehát új ember után néznek. A tesztre hívott Jerel Worthy lesz első nekifutásra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Ravens rizshiány miatt megkereste a Chiefs vezetőségét, hogy Knile Davist elcseréljék Baltimoreba. Davis valóban nagyon jó HB, csak pont Charles mögött nem sok esélye lenne senkinek. Én kissé sajnálom is, mert nála sokkal gyengébb játékosok kezdenek máshol.
Azt nem tudom mit ajánlottak, vagy mit szól a vezetőség az ötlethez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Legalább van idő átgondolni, hogy ki melyik csapat bandwagonjára szálljon föl januárban 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid azt mondta, Ford jövő héten mindenképp több játéklehetőséget kap. Hali és Houston minden védő snapet (79) as pályán töltött (ahogy Abdullah, S. Smith, és Berry is. Illetve kis híján Poe és Parker). Emellett Ford csak háromszor lépett pályára.

Ennél még a rookie Kicker Santos is többet játszott. Akiről azt mondta Big Red, nem kell aggódni miatta. Arra értette, hogy két FG kísérlete lett kapufa, egyik bement, másik nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Oké, de futott ő is, Gray is, Davis is, és semmi eredménye nem volt. Sherman a FB is alig tudott előre haladni. Most nem értem miért jobb, ha futnak még 18 3 yardost, ami mellé van még 10 mínuszos futás is? Blokkolni kellett volna, akkor futnak többet. A TD is passzokból jött össze, és előtte is csak ezekből tudunk érdemben haladni. Kevés volt az is, de még mindig jobban ment. Ezért erőltette Reid, és mert eleve ez a játék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Az oké hogy passzközpontú, meg hogy az esetek többségében még megse kapja a labdát Charles és már ott vannak, de személy szerint akkor is keveslem azt a 7-et 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Charles futásai nem működtek, mert amint átvette, voltak az arcában hárman. Illetve ez egy passzközpontú játék. Nem mondok neveket, de ne azoknak higgy, akik szerint ez futásközpontú játék. Reid mindig is passzolni fog. És annál, hogy futottunk volna inkább 15 túl rövidet, jobb volt passz. De tegnap semmi nem jött össze. Alexej tavaly kétszer annyi ITt dobott egész évben, mint tegnap. Pechje is volt, de olyan van. A gond az, hogy ha a fal nem javul, akkor továbbra is az életéért fut, úgy nem lehet játszani, de azt sem lehet, hogy mindig dob három incompete passzt a pályán kívülre, és punt. kockáztatnia kellett, ezt kérték az edzők is, megtette.
Ha ez a szezon így megy tovább, akkor nyilván a vezetés hibája volt elengedni az OL embereinket. Ha nem oldják meg jövőre sem, akkor repülni fognak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A védőknél most is volt pár sack. Illetve egy pick, ami mégsem lett az, mert Parker megfogta, majd a hátára esett. Utána megfordult, felkelt futni vele, de valahogy földet ért, nem is értettem ez miképp lehetett anélkül hogy birtokolná a labdát, de incomplete lett. A fumbli is megvolt, csak visszapattogott valahogy a Titánokhoz.
Van ilyen. Nagyobb baj a támadófalban volt és a sérülések. Nem jó ez a secondary, de még elmenne. Berry pedig király volt, asszem 11 szerelése volt, abból nem egyszer a pálya túloldalára ért oda. Egyszer úgy lezúzta a WRt, hogy a padon vizsgálgatták pár percig. Nem látszott, hogy nemrég kezdett edzeni. Más kérdés, hogy miért neki kell a FS zónájában is szerelni rendszeresen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát a támadósor az vmi katasztrófa volt. Az O-Line semmilyen munkáját sejtettük, de azt nem értem hogy Jamaalnak miért nem adtunk több labdát? Elvégre a liga egyik legjobb futója és a támadósor legjobb embere. Szerintem még ilyen fal mögött is benne van a nagy játék, erre 7 kísérlet...
Elkapókkal továbbra se állunk fényesen, egyedül ami tetszett a támadósornál az Kelce volt.

A védelemnél a front7 az jó volt, főleg DJ kieséséig. Poe továbbra is brutális középen, Hali, Houston továbbra is király valamint Berry is nagyon jó volt, de ezeket vártuk is. A secondaryba meg benne van hogy hibáznak, ahogy ulpi írta hullámzó. Ahogy észrevettem most a nagy játékok hiányoztak. Tavaly azzal tudtak kompenzálni hogy sok INT meg fumble volt (és még pontot is szereztek belőle) de ez most hiányzott a védelemnél.

Az ST meg nem tudom, Santos azt hiszi hogy van kapus és nagyon szélre (kapufára) lövi, remélem hamar rájön hogy nincs is kapus 😀 A visszahordásokat szépen megállítottuk, de nekünk se mentek a visszahordások.

Nagyon remélem hogy legfőképp a támadó oldalon javulunk különben egy top5 választási jog is befigyelhet a végén. A meccs alapján kb csak a Jets, Bills, Raiders ellen lenne esélyünk bár a Bills is kétséges. Szóval remélem nagyot javulunk és lesznek meglepetés győzelmeink 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕 😕 😕
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jól kikaptunk. Legfőbb oka a minősíthetetlen támadófal volt. A secondary hullámzó volt, de fiatalok, elment. Bár ha jó QB játszott volna ma ellenük akkor csúnyább a vége.
A harmadik negyedtől Alexejevics shotgunból dobált ,hogy legyen egy kis sikerélménye is. Dobott 3 picket, bár ebből egyiket muszáj volt eldobni a félidő végén hátrányban kettő perccel a vége előtt dobni kell. Főleg a saját end zoneban állva nem lehet sacket benyelni. A másik pedig felpattant. Bár a harmadik is Avery hibája is, de mindegy. A gond az hogy se futni se passzolni nem lehet ilyen fallal.

A védelem jó volt a fentiekkel együtt. De a vezére Derrick Johnson achillese elszakadt, valószínű vége a szezonjának. DeVito ugyanezt a sérülést szedte össze. Addig futottak 3as yardátlag alatt, utána már azt is nyeltük néha.
Komolyabb csapatok nagyon el fognak verni, ha a támadófalban valami csoda nem történik. Ugye ILB poszton DJ mellet sérült Mays, így gondolom holnap érkezik PSből Nico Johnson.

Avery majd 90 yardot kapott el, jön Bowe vissza, és a két TE nem volt rossz (Kelce főleg, Fasano is egy hibát vétett). De a fal reménytelennek tűnt, ezzel nem tudom mit lehet tenni. Ott is a beugrós Jeff Allen megsérült korán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jamaal 7 kísérletből 19 yard futás? Hogy sikerült ezt összehozni?
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez de rossz meccs volt, ráadásul vereséggel. Úgy érzem, visszautaztunk az időben 2 évet 😀
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nincs Cooper sem? az úgy szép lesz, bár szerencsére azért nem elit QB és elit WR ellen kell teljesíteni a védelemnek 😊
Támadókra nagyon kíváncsi leszek, főleg így, ilyen-olyan elkapókkal meg szedett-vedett O-Lineal.
Charles szerintem ilyen fal mögött is király lesz, meg a Fasano-Kelce párosra leszek kíváncsi, illetve hogy mennyit passzolnak nekik.

Azért ha nyögvenyelősen is de győzelemre számítok, Charles és a védelem főszereplésével 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Titánok inaktív listája:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Inaktívak:
Aaron Murray, De'Anthony Thomas, Eric Kush, Marcus Cooper, Damion Square, Laurent Duvernay-Tardif, Kurt Coleman

Illetve van aki kicsit kezd túlzásba esni:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kezdődik a szokásos stadion előtti eszemiszom:





Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem edzett:
C Eric Kush (shoulder)

Edzettek:
WR AJ Jenkins (concussion)
S Eric Berry (heel)
DL Mike DeVito (hand)
LB Tamba Hali (knee)
WR Junior Hemingway (hip)
LB Josh Martin (quad)
DL Vance Walker (hand)
WR Albert Wilson (ankle)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Boldog új Chiefs fociesztendőt kíván holnapra Chris Sembower:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Alexejevics szerződése (és Succop kivágása stb.) után 11.3 millió $ maradt a sapkában, ha esetleg idén Justin Houstonnal meg akarnak egyezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Black Mamba nem edzett, kisebb térdsérülés miatt. Valamint Kush a cserecenter és AJ Jenkins nem edzettek. Utóbbi lényegesebb, mert Bowe (és Stephenson ROT) el lesz tiltva a meccstől.
Hali, Berry, és DeVito is sérültek, de edzettek.ulpianus
az aktuális depth chart alapján egy donnie avery/frankie hammond párossal kezdünk, ez így elég meleg lesz😊ehh
J.Charles felkészül valamint a Titans def futásra

több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Black Mamba nem edzett, kisebb térdsérülés miatt. Valamint Kush a cserecenter és AJ Jenkins nem edzettek. Utóbbi lényegesebb, mert Bowe (és Stephenson ROT) el lesz tiltva a meccstől.
Hali, Berry, és DeVito is sérültek, de edzettek.ulpianus
az aktuális depth chart alapján egy donnie avery/frankie hammond párossal kezdünk, ez így elég meleg lesz😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Black Mamba nem edzett, kisebb térdsérülés miatt. Valamint Kush a cserecenter és AJ Jenkins nem edzettek. Utóbbi lényegesebb, mert Bowe (és Stephenson ROT) el lesz tiltva a meccstől.
Hali, Berry, és DeVito is sérültek, de edzettek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Alex szerződése egész jó, vele legalább nem fogunk úgy járni mint Casselel (remélem 😀)
O-Line érdekes lesz, egy kicsit Charlest is féltem de majd lesz vhogy. Első meccsen mondjuk az elkapókra is kíváncsi leszek. Na meg hogy Jenkins kap-e idén nagyobb szerepet vagy ő is eltűnik.