Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
tipped az 53ra?

főleg az oline és a wr érdekel

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tyler Bray (QB) állítólag megsérült, de csak pont annyira sejtelmes módon és mértékben, hogy IR listára fog lehet kerülni esetlegesen. De bíznak a gyors és teljes felépülésben. Mivel lehet ez csak süket duma, én is bízom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccsen történt Chiefst sújtó bíráskodást Reid nevetségesnek nevezte (olyan 8 alkalommal egy öt perces riportban 😀). Mit mondjak, igaza van. Értem én, bárki tévedhet, meg határeset, de azért a fele nem volt határeset. Gyakorlatilag eldöntötték a meccset. És nem 6 pontról beszélünk. Nem akarom, hogy kompenzáljanak ilyenkor, mert a meccs eldőlt, mindegy. Jó is volt a Packers. Ez is tény. Amint eredménykövetőben írtam, letojom az egészet. De tétmeccsen ha ilyen lesz, abból qva nagy botrányok lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
AJ Jenkins a rosterért hajt, volt is egy király elkapása, erre agyrázkódása lett. Mekkora pech, hogy még egy fél órát nem bírta ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kush igazából pont hogy jó. De guard akkor sincs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kush még mindig nem elég jó ezek szerint.Lehet sosem lesz az....

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A támadófalba leigazolták Mike McGlynnt, guard-centert. 2008 negyedik körből került az Eaglesbe, majd több csapatban megfordult, 57 meccsből 47x volt kezdőjátékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
támadófalról egy cikk + gifek (Fultont érdemes figyelni)

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/24/chiefs-offensive-line-in-focus/deyell
Jó a cikk. Bár hozzáteszem Jeff Allen a #71, vagyis az ROT.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt mondta Reid, nem fognak játszani a kezdő a Zöld öbölben. Chase Daniel lesz a kezdő QB. Isten óvjon mindenkit, legalábbis engem sosem győzött meg a srác.

Sanders Commings alias üvegember újra megérdemelt helyén IR listán. Fisher és Hali kisebb sérülés miatt nem edzenek. Halinak a térde duzzadt, Fishernek nem tudom már követni mije bibis. éppen.
Charles viszont edzett a héten újra.

A távozók közt komoly név nem volt. Talán a WR keringőt eleinte legjobban kezdő Weston Dressler CFL sztár, aki feleakkora mint egy hobbit. A végére viszont lecsengett a jó szériája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 527
támadófalról egy cikk + gifek (Fultont érdemes figyelni)

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/24/chiefs-offensive-line-in-focus/

choose life
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem mondtam, hogy "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben". Soha még hasonlót sem. Értem én, hogy más mondta, de nekem ehhez semmi közöm.

Azt mondtam, a hurry up részét (egyetemen is mások) kamu sérülésekkel a Chiefs is megakasztotta. Persze nem lehet folyton fetrengeni, védekezni akkor is kell. Nem eszik olyan forrón a védelmi edzőket sem. Ettől még a Kelly rendszer igazából több mint egy séma.ulpianus
Ehhez egy érdekesség amit a minap olvastam: A Philly tavaly kevesebb offensive snapet indított éves átlagban, mint a megelőző évben. (Nem ettől hurry up a hurry up, de érdekes, nem gondoltam volna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kezdődik a keretszűkítés. Sokan tippelgetnek, ki megy, ki marad. Megtudjuk a valóságot hamar, ami sokkal érdekesebb. Holnap lesz az első szűkítés, aki nem tudná.
Első ember akit kivágtak Adam Schiltz volt. Az rémlik, hogy az utolsó meccsen láttam az oldalvonal mellett a mezén a nevét. Ennél izgalmasabb nevek is lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
baggio!

Én nem mondtam, hogy "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben". Soha még hasonlót sem. Értem én, hogy más mondta, de nekem ehhez semmi közöm.

Azt mondtam, a hurry up részét (egyetemen is mások) kamu sérülésekkel a Chiefs is megakasztotta. Persze nem lehet folyton fetrengeni, védekezni akkor is kell. Nem eszik olyan forrón a védelmi edzőket sem. Ettől még a Kelly rendszer igazából több mint egy séma. De ez igaz minden sémára. Az NFLben alkalmazott sémák pont ilyen bonyolultak mind. Az bennük mégis a szép, hogy egy tökfej is fel tudja fogni, neki mi a szerepe. De mögötte hatalmas tudás van minden esetben. Nemcsak Kellynél.

Másik. A read option visszaesett. Ez tény. Nem azt mondtam, megszűnt. Ma is játszanak read optiont. 2012 előtt is játszottak. Vagy az ismert és egyedi Wild Cat sem tűnt el, játsszák mai napig. A Miami próbálta rendszerszinten, eleinte ment is. A read option sokkal komolyabb lehetőségeket tartogat ennél. Ezért komoly jövője van. De én azt mondtam anno, hogy visszaeshet, mindenki nyugodjon le egy pillanatra. És ez megtörtént.

Vagy ha már Chiefs, a Pistol offense például. Mikor leírtam, hogy ezt játszotta a Chiefs adott meccsen, sokan meglepődtek (jött JJ (nem ismered?) és rámutatott, mekkorát tévedek: egy shot gun még nem pistol). Szóval az pistol volt, és új volt. Jól is ment egy csere cseréje irányítóval. Persze az sem vethető össze a read optionnel lehetőségeit nézve. Nem lett rendszerszinten működő az NFLben. Próbálták, de nem ment. Mégis sok csapat bevette a playbookba. Reidnek is tetszett. Leigazolta (Chiefsbe) az edzőt, aki a pistolt gyakorlatba ültette, a rendszer atyját. Mert ez profi liga. Van erre is pénz. Itt érünk vissza Kellyhez.
Kellyről ha akarnak valamit, nekiül pár segédedző minimum, és kielemzik csontra. Van pénz és ember mindenre ami fontos. Meglátjuk mire mennek vele persze. Kelly is fejlődik. Ahogy mindenki. Erről is beszélek jelen témában többek közt. Nem kitalált Reid 15 éve egy sémát, és ma azt játssza a Chiefs.
A kérdés, merre fejlődik és mi működik hosszútávon. Ami nem, azt a részt ki tudja-e venni, vagy helyettesíteni. Illetve a végén is meg kell legyen az alapja a rendszernek, vagy különben egy másik rendszer. Ezért az alapnak erősnek kell lenni. A pistol és a wild cat itt bukik el, túlságosan kötött sémák. Profi edzőgárdák pár hónap alatt feltörik. Amíg valaki rá nem jön, miként lehet rugalmassá tenni. Egyetemen ezek évek óta aratnak. Nem gyenge próbálkozások.

Azt is látom, a többi edző vagy rendszer sem piskóta. Hiszek a read optionben. Ahogy Kellyben is, de Folesban például nem. Az Eagles rostere is határeset számomra. Lehet bennem van a hiba. Ahogy írtam, meglátjuk ha Kelly nem jut rájátszásba, és esetleg utána sem, akkor neki mit fognak írni az Eagles szurkolók. Mert Reiddel sem az volt a gond, hogy a személyisége milyen, vagy mint edző tehetségtelen (van ilyen sajnos, aki alkalmatlan vezetőedzőnek). Hanem az eredmények kezdtek elmaradni és minden hibája megnő az embernek ilyenkor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Olvastam a cikket, betetted máshova is. És tudom miről szól Kelly elképzelése. Nagyon is jó. De le kellett volna írnom két oldalt Kelly sémájáról és filozófiájáról egy vitában, ahol Reidről van szó? Ez kissé túlzás lett volna.
Annyit emeltem ki (nem azt hogy rossz, vagy csak ezért remek edző, ha már szavakon akarsz lovagolni mindenáron), hogy egyelőre várjunk vele.
Egyébként egy bizonyos JJ volt, aki ugyanígy a read optionre tett hasonló konzervatív megjegyzésem után megemlítette, biztos nem látom át, mennyire sokoldalúbb az is. Nem mintha ott is ezt kifogásoltam volna. Azt mondtam ott is, visszaeshet valami egyetlen sikeres év után. Aztán visszaesett a read option. JJ pedig eltűnt. Csak mondom.ulpianus
Az NFL konzervativizmusát szerintem nem tanácsos összekeverni egy adott rendszer sikerességének megítélésével. A "visszaesett a read option" meg amúgy is merész megállapítás, Lazor Miami OC-nek való kinevezése is azt mutatja, hogy igenis nyitnak más csapatok is Kelly taktikája felé. Hogy egyik napról a másikra nem terjednek el az ilyen játékok (ahhoz kellene még pár Manziel a profi ligába), az azért nyilvánvaló, még ha a pillanat hevében és egy holtszezonnyi "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben" kritikával a háta mögött az ember könnyebben ragadtatja el magát felelőtlen kijelentésekre.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Olvastam a cikket, betetted máshova is. És tudom miről szól Kelly elképzelése. Nagyon is jó. De le kellett volna írnom két oldalt Kelly sémájáról és filozófiájáról egy vitában, ahol Reidről van szó? Ez kissé túlzás lett volna.
Annyit emeltem ki (nem azt hogy rossz, vagy csak ezért remek edző, ha már szavakon akarsz lovagolni mindenáron), hogy egyelőre várjunk vele.
Egyébként egy bizonyos JJ volt, aki ugyanígy a read optionre tett hasonló konzervatív megjegyzésem után megemlítette, biztos nem látom át, mennyire sokoldalúbb az is. Nem mintha ott is ezt kifogásoltam volna. Azt mondtam ott is, visszaeshet valami egyetlen sikeres év után. Aztán visszaesett a read option. JJ pedig eltűnt. Csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Szerintem, tuti, és valószínű Ulpi sem ezt akarta mondani. De valóban várni kell még vele, hogy kiderül vagy beborul, én bízom benne, mint ahogy itt Reidben is azért 😀
Ami az illeti az itteni Eagles fanok közül szerintem én vagyok az aki rettegve nézhetek minden Foles int-t, hogy "na ugye megmondtuk, nem ő a mi emberünk" 😛 mert én álltam ki mellette talán először. Ajánlom Folesnak meg Kellynek, hogy csinálják rendesen a dolgukat, és a KC-nál Smith és Reid és akkor februárban lesz egy szép éjszakánk 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ezt találtam, de a tiéd biztos relevánsabb.

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct?date=2008-02-04dande
Nem a szàmok ugyanabból vannak a KCièi 13/12


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
dande!

Jim Johnson halála hagyott olyan űrt maga után, amiből nem tudtak talpra állni.
A séma igazából jó. Valóban vörös zónában bajban van. De nem rosszabb a helyzet, mint több más szintén sikeres sémánál. A kis elkapók, a GPS WR üzemmód, és más összetevők miatt. Más sémának más gyengesége van. Én ezt egyébként kiemeltem mikor bemutattam Reid rendszerét a publikumnak. tudok róla és nem tagadom azóta sem.

Viszont Reidnek sosem volt elit irányítója. Mindig kompromisszumokat kellett kössön. Ellenben sikeres volt olyan irányítókkal, akik tehetségesek, de nem elit tehetségek. McNabbet mikor draftolta, sokan őrültnek hitték.
Kétségtelenül előny viszont, ahogy képes felhozni a QB posztot. Sok edző onnantól zseni, mikor jön a király QB. Se előtte, se utána. Ha egyszer kapna Reid egy Andrew Luckot, mindenki értené, hogy a sémája nagyon jó, nem kicsit.
Mindegy, de ha a rendszer termelné a pickeket, akkor Alex, Donovan, de még Vick, vagy Kolb is szórták volna.

Másik. Ha Kelly nem lesz rájátszásbaba idén (sztem a Cowboys viheti a csoportot végre valahára), őt is elő fogják szedni az Eagles szurkolók. Eleve nem türelmes fajta a sasmadár. Reidet mondjuk a végén már a rossz időért is elővették. Ez is benne van amikor valaki ennyire hosszú ideig marad egy csapatnál. De nem hiszem, hogy legtöbb szurkoló ne értene egyet, ő egy egészen kiváló edző. Más kérdés, hogy Kelly is az, nem jártak rosszul a cserével. Bár azzal még várok. Érdekes ez az ultra hurry up, meg állandó variálás mindennel. De előbbit a Chiefs is megviccelte. Flowers és társai felváltva lettek betegek, és állt az óra keményen, mikor kellett.
Én már csak minidig különvéleményen vagyok. Mikor a read option volt tavalyelőtt a forradalom, én mondtam, hogy lehet ez is sokat fog gyengülni 2013ra. Várjunk egy rendszerrel legalább két sikeres évet. Mikorra kielemzik. Jó, ki lettem röhögve konkrétan ott is (megszoktam már. Csak ezért nem fogok beállni a sorba), de visszaesett a read option, és főleg senki nem játssza alapsémaként. Meglátjuk akkor mit mondanak az Eagles szurkolók. Mert Reid rendszere 10 év után kezdett repedezni. Ami nem rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én ezt találtam, de a tiéd biztos relevánsabb.

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct?date=2008-02-04
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
No.5. 2013 RZ efficiency OnlyTD 59,68% az előző èv 27,03%hoz szèp ugràs
De imhun a kedvenc bradyavàmpír oldalam, nem làtom hun lenne lemaradva a Fili az adott időszakban
 redzone.rga.com


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerinted akarom? 😀 Csak most így tűnt az alapján amit láttam, de ahogy jeleztem, ezek csak érzések legyen neked igazad!
Szerintem én vagyok az egyik, akik leginkább kívánom, hogy Reid legyen itt sikeres, az első pillanattól, mert az AFC-ből ti vagytok a kedvenceim a Tigrisek előtt, és egyszerűen nem szeretném, ha besülne. Hálásak lehetünk neki azért az eredményes évtizedért, ami felhozta a FR-t ahol tart, Kelly is rá tud építkezni.

Viszont az RZ problémák nem a fia halála után vagy mondjuk az utolsó 1-2 évben jelentkeztek hanem sokkal régebb óta. Utána néztem és utoljára a 2006!-s idényben sikerült 53% fölé menni, és most legutóbb már Kellyvel. Közben inkább 50 alatt, körül, mint felett volt. Nem tudom mi számít jó hatékonyságnak, de ahogy láttam ez inkább közepes vagy gyengébb. Itt most TD-król van első sorban szó. Ezt talán már lehet rendszer szintű problémának nevezni,hogy erre nem talált igazán hosszabb távú megoldást bár ennek biztos több összetevője is van. Talán abból fakadóan is, hogy többet bíz a QB-ra és ez nem mindig sül el jól, Bosszankodtunk is emiatt rendesen.
Mondom kívánom, nagyon! legyen itt máshogy és februárban már rossz emlék legyen ez a gondolat menet csupán, de most ez a helyzet.


Szerk: Annyiban javítom magam, hogy viszont a KC-nak tavaly már Reiddel 59% volt tehát van esély rá, hogy azért jó lesz ez 😛
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
dande!

Ha nem akarsz mindent rossz színben látni, akkor ne tedd.

Alex és a vizionált "rengeteg eladott labda". Tavaly ha jól emlékszem egy cikkre, akkor kezdő QBk közül Rodgers adta el eggyel kevesebbszer (6) a labdát, miközben nem játszott csak fél szezont. Ráadásul Alex Smithnek van 2010 óta a legkevesebb ITje, hasonló összevetésben. Akkor ezek szerint mindenki a ligában alkalmatlan? Vagy csak az, aki dobott picket előszezonban? A tegnapi egyetlen (előszezon) meccs volt..

Tavaly jól kifutott éve lett Reidnek, és Smithnek, de nagyon nehéz lesz tartani a szintet attól tartok, és ha előjönnek azok a dolgai Reid papának ami nálunk....
Kívánom, hogy ne így legyen és változzon meg mindez a szezonra, de egyenlőre aggódó szemmel követem ami történik.dande
Kelly dolgai miatt az Eaglesnek annyi idénre. Bár tavaly volt egy jól kifutó éve, de nem lesz egyszerű tartani a szintet. Aggódó szemmel figyelem a történéseket.

Minden edzőnek menni kell egyszer. Minden program kifullad egyszer. Ellenben nem sok edző van, akit az NFLben több mint 10 évig hagynak vezetni egy csapatot. Legtöbb kifullad 3-5-7 év alatt. Reid kezdetben sem volt tökéletesebb. A hibáival együtt volt sikeres. Igazából még fejlődött is. Sok oka volt hogy a végén semmi nem jött össze. Én ismertem amit ott játszott, az összes csapat edzőjének rendszerét figyelem évek óta. Kellyt is ismertem egyetemről egyébként. Mindenesetre Reid döntött, ő volt a felelős, mennie kellett. Ilyen egyszerű, és mégsem ilyen egyszerű. De azóta is fejlődik. már idén is más lesz, mint tavaly.
A fia meghalt, kissé megzuhant, érthető. Emlékszem tavaly is idejártak beírni páran nem is egyszer, hogy kiégett, sosem jutunk POba. Bejutottunk. Nem fogok sírni ha idén nem jutunk be. Csak döntsék el Alex kell vagy nem. Ha mellette szavaznak, játsszon jól. Ez Reid felelőssége is. Nem tud mit tenni, ha nem sikerül, de felelősségre vonható lesz. Ennyi a történet, nem több.

A séma. Nem megoldhatatlan probléma a vörös zóna. Ami igaz, a kis elkapók ott hátrányt jelentenek egy az egyben, más megoldást kellett találni. Ezértmás megoldást találtak. De picket McNabb sem a rendszer miatt dobott, és Alex Smith sem. Hozzáteszem egyikük sem dobott sokat egyáltalán. Donovan a végén, de ott már mindenki görcsölt. Nem a rendszer hibája volt vagy Reid hibája. Van egyébként séma, amiben benne van a pick rendesen, de ez nem olyan. Illetve vannak hajcsár edzők, akik belehajszolják a játékost esztelen dolgokba, de Reid nem ilyen. Sőt ,néha kicsit túlságosan is haver. De attól senki nem fog picket dobni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bántásból és nem vészmadárkodásból, de nem volt túl jó jel látni a tegnapi teljesítményt a szezonra nézve, főleg Smithtől. Ami még rosszabb, amit főleg a RZ-bel problémákból láttunk, arra az utolsó philadelpihai évei alapján bizony azt tudjuk mondani Eagles fanok, same old Reid. Ugyan ezekkel a problémákkal küzdöttünk, rengeteg eladott labda az RZ-ben, és inkább FG, mint TD. Ezek szerint nem feltétlen MM volt benne a ludas....
Tavaly jól kifutott éve lett Reidnek, és Smithnek, de nagyon nehéz lesz tartani a szintet attól tartok, és ha előjönnek azok a dolgai Reid papának ami nálunk....
Kívánom, hogy ne így legyen és változzon meg mindez a szezonra, de egyenlőre aggódó szemmel követem ami történik.
Persze Ulpi szakmailag tud cáfolni, és azt mondani nincs mitől tartani, de hát na, ami úgy van, az úgy van.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az egy hosszú elkapás megint Sorensen (SS) hibája volt.

A visszahordás pedig a mindenféle tartalék ellen ment. Akikről dönteni kell keddig, kit rúgjanak ki. Egyébként egy visszahordás nem a világ, az a legjobbak ellen is összejön éles meccsen is. Sokkal fontosabb, hogy Black Mamba nagyszerűen indult meg nem egyszer a labdával most is. Igazából nem az a lényeg, hogy TD vagy nem TD. Hanem hogy értelmesen indul vagy ész nélkül. Jókor indul, vagy átlátja amikor nem kell. A blokkok a helyükön vannak vagy esetlegesek. Sztem jó lesz a ST.

Alexnek szerencséje sem volt, de azért a két pick az ő hibája volt. Ahogy rémlik, mindkettőnél volt ideje, akkor nem omlott be a fal idő előtt. Meglátjuk, mi lesz ha játszik Charles és Bowe, Berry, meg a többi. Alex ezzel nem győzte meg a vezérkart, hogy gyorsan fizessenek 100 milliót. Kelce továbbra is jól játszott. Lehet el fogja venni az egyébként szintén jó Fasano helyét. Volt dupla és tripla TE felállás, de még csak alap játékokkal.


Állat vagyok, ami enni kér...