Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
A támadófal katasztrófa sajnos, nem tudom hogy Charles hogy fog így futni. A driveokat meg szépen megcsináljuk a Red Zone-ig, aztán ott vagy INT, vagy FG tehát elfogy a tudomány vahogy, remélem csak a preseason miatt volt így 😊

A védelem jó volt továbbra is, egy hosszú TD-t engedtek az elején. Berry visszatérésével meg még jobb les za védelem.

ST meg általában jó, bár nekik is volt egy punt után hogy majdnem TD-re hozták vissza a lasztit.

Ami továbbra is aggaszt az a támadófal, nem tom mi lesz így ebből.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A támadófal sikeresen alulmúlta az eddigi gyenge teljesítményét.
Viszont Parker jól játszott, lehet lesz belőle ember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jeff Allen lesz ROT, Stephenson helyett. Egyetemen volt OT, meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Más, olvasom hogy Sean Smith jól teljesít edzésen és szeretné visszakapni a kezdő pozícióját. Mi tagadás én is nyugodtabb lennék. Valamint kiemelte hogy milyen fontos megtanulnia most hogy a kezét nem használhatja úgy ahogy eddig, miközbe ugye nálunk inkább fizikális CB-k vannak.

Valamint kiemeltek 5 dolgot amit érdemes nézni a Vikings ellen, azon kívül hogy Cassel visszatér, hál Istennek ellenfélként 😀
Ebből az 5 dologból az egyik hogy maradjanak egészségesek alap.

A kicker párharc már érdekesebb, előző meccsen néztem hogy Santos mennyivel erősebben rúgta a FG-t mint Succop. Itt én nem tom ki a jobb, ha Santos pontos is akkor talán ő.

Az O-Line meg nem igazán jó, Stephenson eltiltásával meg az alapszezon elején még rosszabb lesz. Így a WR állománytól se várok semmi kiugrót. Hiába versenyeznek a roster helyekért ilyen O-Line mellett Alexnak nem lesz sok ideje.

A Turnover-ek pedig lesznek, valamint jó D és ST játék is, hátha ez megment minket megint.

Remélem nem lesz igazam, de így az O-Line mostani helyzetével nem igazán látom hogy tudnánk támadásban jól teljesíteni.
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát bammeg ezt nem hiszem el... Stephensont 4 meccsre eltiltották teljesítményfokozó szerek miatt. Így a Titans, Broncos, Dolphins és Patriots meccset kihagyja, nagyon jó lesz így a támadófal... meg valszeg az egész Offense mesés lesz így az első jó pár meccsen, előre látom a gyönyörű sorsunk.
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
charles újra edzésben, ellenben mays csuklóját műtötték, nincs infó még róla mennyit hagy ki emiatt
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rishaw Johnson -> Tampa Bay
Kelcie McCray -> Kansas City
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt mondják, Tyler Bray többet fog játszani a Vikings ellen. Mondjuk nulla snapnél nem lesz nehéz többet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
kb. a támadófalon és a secondary-n múlik a szezon.ehh
Egyetértek, kiegészítve a passzjátékkal (QB-WR, TE jó lesz). Ez a trió dönt el mindent nagy vonalakban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Igazad van, emlékszem rá. Viszont mindenki vészmadárkodott.
Mindenesetre Schwartz túlértékelt volt, nem ér ~5 milliót. Asamoah talán, bár nem lett volna rá sem pénzünk hosszabb távon. Albert sem ér 10 milliót. Én kedvelem őket, de Dorseynek igaza van, ez nem vezet sikerre, ha túlfizetsz mindenkit pánikból. Itt még csapatépítés folyik, ez lesz a második évük. Nem a SB a cél egyelőre.
Tavaly ígéretes fiatal fal volt, de nem hozta az elvárásokat. Ezt is be kell látni. Most ha kidobták volna rájuk ezt a 20 milliót évente, attól sem lettek volna jobbak. Asamoah akit én ennyiért is itt tartottam volna egyedül.

Meglátjuk. Fisher sem reménytelen. Ez olyan mint Poe, ő iskis suliból jött, és nem lett király első évében, pár hater azonnal jött kárörvendeni. Aztán valahogy utána elfelejtettek véleményt írni Poeról aki addig annyira érdekelte őket. Vagy a sérült Tyson Jacksonról, aki egy évig volt "gigabust" meg egyéb baromságok, nem folytatom.
Eric Fisher erővel nem bírja, és folyton sérült volt. Nem lehetett terhelni, így fejlődni sem tudott. Most visszakerült a természetes posztjára, kicsivel rutinosabb. Rápakoltak izmot, még meg kell szoknia a dolgokat. Más is lett a mozgása egyébként kissé. Most várunk.
Jeff Allen lehet nem lesz jobb, ő sem bírja erővel, de ő guard, ez itt nagyob probléma. És nem jó pass protector, hiába gyors, nem jól veszi fel a biltzet (ha van), néha elenged egy embert ráadásul mert benézi a sémát vagy nemtom. Bár még 24 éves. Egyetemen is ZBt tolt, tavaly játszott először powerben. De nem hiszek benne egyelőre. Ha nem lesz erősebb, nem lesz jobb.
Illetve az RG poszt nem megoldott. Fulton nem rossz, de totál nyers.
Stephenson hosszútávú project játékos volt, mostanra kell elvben beérnie. Neki is vannak még hibái. 25 éves, csak a sérülések miatt játszott eddig kezdőt. Ez sem lefutott. Tavaly jó volt már.
Hudson sem erőnyerő, de minden másban jó. És neki nem is kell bivalykodni. Ő a legstabilabb játékosunk. Viszont ide kell a legtöbb rutin, centerként még fejlődésről beszélünk ilyenkor. 25 éves, a centerek ilyenkor kezdenek beérni, és ~26-32 évesen vannak a csúcson.

Pont jól összeérhet ez a csapat. Lehet jövőre egy jó guardot találni kell, de működhet. Egy guardot kinevelni nem lehetetlen, addig is jó oda szinte bárki. Elég egyszerű poszt, ha nem elit játékos kell. Reid rendszerébe nem kell.

A Cinci és Panthers jó felmérő volt, nem mindenki lesz ennyire erős. De a lényeg egyelőre, hogy minden meccsel jobb lehet ez, még annyira nyers.ulpianus
azért albert, asamoah és schwartz a legjobb falembereink voltak hudson mellett, igaz albert az utóbbi években elég sérülékeny volt (és szerintem max. emiatt nem ért meg volna annyi pénzt hosszútávon), asamoah inkább zb guard volt és az most nálunk nem túl system fit, schwartz pedig ki tudja nem e csak egy ideiglenes "tündöklés" volt tavaly (bár az új sémába inkább ő illett a legjobban), de el tudom fogadni, hogy nem fizettük meg őket, ha ez a szémpont hát ez a szempont, majd meglátjuk hova vezet a dolog. Ami a jelenlegi helyzetet illeti: Fisherből még bármi lehet (emlékezzünk albert első éve elég jól sikerült, erre jött egy szisztéma váltás, lefogyasztották és a második éve finoman fogalmazva sem lett a legjobb, utána viszont hasított), bár fishernek ez az éve kell, hogy legyen a mérvadó, teljesítményt kell felmutatnia, ha lehet nem szart😊 Allen felejtős szerintem, vannak néha jó megmozdulásai, de leginkább nincsenek😊 Hudson oké lenne, de szerintem ő se a legjobb ebbe a szisztémába, fultonban megvan az erő, de tény: nyers. Az a baj, hogy a belső hármason simán átjönnek szerintem, Allen-t és Hudson-t főleg erőből, Fulton-t pedig főleg technikából simán át lehet játszani és akkor jön a szopó😊 Stephenson szerintem még jó is lehet RT-nek, rá nagyon kiváncsi vagyok mit tud nyújtani. Szóval van itt még munka bőven és majd kiderül élesben, hogy mi is lesz ennek a vége, mindenesetre valószínűleg ez a sor (és secondary) egyelőre a csapat leggyengébb láncszeme, kb. a támadófalon és a secondary-n múlik a szezon.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igazad van, emlékszem rá. Viszont mindenki vészmadárkodott.
Mindenesetre Schwartz túlértékelt volt, nem ér ~5 milliót. Asamoah talán, bár nem lett volna rá sem pénzünk hosszabb távon. Albert sem ér 10 milliót. Én kedvelem őket, de Dorseynek igaza van, ez nem vezet sikerre, ha túlfizetsz mindenkit pánikból. Itt még csapatépítés folyik, ez lesz a második évük. Nem a SB a cél egyelőre.
Tavaly ígéretes fiatal fal volt, de nem hozta az elvárásokat. Ezt is be kell látni. Most ha kidobták volna rájuk ezt a 20 milliót évente, attól sem lettek volna jobbak. Asamoah akit én ennyiért is itt tartottam volna egyedül.

Meglátjuk. Fisher sem reménytelen. Ez olyan mint Poe, ő iskis suliból jött, és nem lett király első évében, pár hater azonnal jött kárörvendeni. Aztán valahogy utána elfelejtettek véleményt írni Poeról aki addig annyira érdekelte őket. Vagy a sérült Tyson Jacksonról, aki egy évig volt "gigabust" meg egyéb baromságok, nem folytatom.
Eric Fisher erővel nem bírja, és folyton sérült volt. Nem lehetett terhelni, így fejlődni sem tudott. Most visszakerült a természetes posztjára, kicsivel rutinosabb. Rápakoltak izmot, még meg kell szoknia a dolgokat. Más is lett a mozgása egyébként kissé. Most várunk.
Jeff Allen lehet nem lesz jobb, ő sem bírja erővel, de ő guard, ez itt nagyob probléma. És nem jó pass protector, hiába gyors, nem jól veszi fel a biltzet (ha van), néha elenged egy embert ráadásul mert benézi a sémát vagy nemtom. Bár még 24 éves. Egyetemen is ZBt tolt, tavaly játszott először powerben. De nem hiszek benne egyelőre. Ha nem lesz erősebb, nem lesz jobb.
Illetve az RG poszt nem megoldott. Fulton nem rossz, de totál nyers.
Stephenson hosszútávú project játékos volt, mostanra kell elvben beérnie. Neki is vannak még hibái. 25 éves, csak a sérülések miatt játszott eddig kezdőt. Ez sem lefutott. Tavaly jó volt már.
Hudson sem erőnyerő, de minden másban jó. És neki nem is kell bivalykodni. Ő a legstabilabb játékosunk. Viszont ide kell a legtöbb rutin, centerként még fejlődésről beszélünk ilyenkor. 25 éves, a centerek ilyenkor kezdenek beérni, és ~26-32 évesen vannak a csúcson.

Pont jól összeérhet ez a csapat. Lehet jövőre egy jó guardot találni kell, de működhet. Egy guardot kinevelni nem lehetetlen, addig is jó oda szinte bárki. Elég egyszerű poszt, ha nem elit játékos kell. Reid rendszerébe nem kell.

A Cinci és Panthers jó felmérő volt, nem mindenki lesz ennyire erős. De a lényeg egyelőre, hogy minden meccsel jobb lehet ez, még annyira nyers.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Azt mondta Big Red, a meccsen Linkenbach volt az egyik legjobb támadófal játékos. Sokat kell még fejlődnie a falnak, ahol ő az egyik legjobb. 😛
Mindenesetre fognak fejlődni, senki ne lepődjön meg, ha nem megy elsőre jól. Kérdés, mennyire fér majd bele.

Addig is nézzétek Kelce újabb szép TD játékát:
 pbs.twimg.com/tweet_video/BvSXI7HCQAAyGvJ.mp4ulpianus
egyelőre egy rettenet a dal, én már vészmadárkodtam emiatt a legelején is😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt mondta Big Red, a meccsen Linkenbach volt az egyik legjobb támadófal játékos. Sokat kell még fejlődnie a falnak, ahol ő az egyik legjobb. 😛
Mindenesetre fognak fejlődni, senki ne lepődjön meg, ha nem megy elsőre jól. Kérdés, mennyire fér majd bele.

Addig is nézzétek Kelce újabb szép TD játékát:
 pbs.twimg.com/tweet_video/BvSXI7HCQAAyGvJ.mp4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Az,hogy kit draftolnak ugye mindig rizikós.
Választani kellett,hogy kinek adnak pénzt.
Albert azért mehetett mert helyére érkezett az 1/1
ebben nincs hiba.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartok tőle, hogy lehet, mégis túl sok embert engedtetek el, és nem biztos, hogy EF-t kellett volna választani. Reméljük összeáll előbb utóbb a dolog, de egyenlőre sajnos nem e felé mutat a helyzet.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccs sok újjal nem szolgált. Kiegyenlített erők küzdelme volt végig. A Panthers jó csapat, bár sokat ők sem léptek előre tavalyhoz képest. De legalább vissza sem. Gyakorlatilag ez a tavalyi Panthers.

A Chiefsnél ami fontos volt, az a támadófal. Gyenge volt ez megint. Fulton a kezdősoros RG. Láthatóan nem azért áll ott hatodik körös rookie mert annyira jó, hanem mert nincs jobb. Jeff Allen dettó.
Fisher amint erősebb DL manussal áll szemben, nem tud mit kezdeni vele. Földre kerül, holdingot dobnak rá, mert erőlködik, görcsösen jól akarja csinálni. Tudja, hogy kevés amit mutat, ebből még több hiba születik.

A secondary is tovább szenved. Sorensen Berry helyén sokat elkésik. Jó irányba fut, de későn indul. Parker nem volt rossz, de még látszik a rutintalanság. Rá dobtak megint egy zászlót, abból került hirtelen a Panthers a red zoneba, de az igazából kamu volt, előfordulhat bárki ellen.

A elkapósor volt még kérdés. Ez folyamatban. Annyira kevés ideje van Alexnek, hogy nehéz felmérni. Kelce (TE) megint naggyá tett egy QBt, most épp Murrayt. Illetve Bowe ujjsérülése ellenére mindent elkapott gyakorlatilag. Az, hogy lepattant róla egy védő, az nála nem extra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal Charles nem fog pályára lépni a meccsen. Van egy zúzódás a combján, pihentetik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Meccsnap. Győzelem vagy vereség igazából mindegy, ahogy a statisztikák is. Aki rám hallgat, ezeket az érdekesség kedvéért megnézi, azt' elfelejti. Azért van ami inkább számít:

A stratégia (felállások, arányok) új edzők esetén mindent megelőznek, esetünkben nincs kérdés. Pár új felállás lesz, de a központi elemek ismertek. Ebből egyedül a tavaly is kiemeltnek szánt TE játékot érdemes nézni. TE hiányában tavaly (mindhárom TE meghalt hamar) elmaradt. Idén is fogadkoztak Reidék, ez központi elem.

Átalakult egységek, nagyobb érkező távozó nevek. szempontjából az OL a liga legfiatalabb fala. De nem a legrosszabb. Eric Fisher külön is érdekes. RG poszton úgy tűnik Fulton lesz a befutó.
A secondary emberezésének nagyon nem jött jól az új zászlódobáló verseny és annak kiváltó oka. Ráadásul nehéz press mant játszani ennyi fiatallal így.

53. megye végvári legényei
Elég stabil magja van a csapatnak. Illetve a cseresor is jó, ezt láttuk a 17. heti meccsen. Ezért nem turkálták szét, ezért nincs nagy mozgás. Az OLt írtam, ott voltak komoly távozók, de egyébként sok meglepő név nem lesz.
__________________________________________________________



WR sorban van legkomolyabb verseny a még kiadó két utolsó helyért. Erről külön leírom a véleményem, mert ezt sztem érdekes lehet tisztán látni, mi is történik. Nem leszek teljesen részletes, de amennyire kell, annyira muszáj ugyebár.

Tavaly első 5-6 meccsen 50% körül csinálták meg az elkapásokat az elkapók. Alapból érdemes megjegyezni, nagyjából (irányítókhoz mérten) 55-65% a jó, rendszertől, poszttól, több mindentől függ. Mondjuk 60% okés általánosságban.
A szezon második felében, folyamatosan emelkedve ez elérte a 60%ot. Miért lehet ez?
Alexnek meg kellett tanulni a sémát, újraépítették a játékát. Ma is folyamatban van. OC Pederson mondta nemrég, hogy szinte "túl sok" mély passzt dobatnak Alexszel, nyomás alatt tartják, nem könnyű playeket adnak neki. Muszáj a Hi-Lo koncepcióban a Hi részt megjátszani. Egyébként is több kockázatot vállalva látnia kell Alexnek, hogy nem feltétlen rossz dolgok történnek olyankor. Alex 2010 óta, ha jól mondom, legkevesebb ITt dobta (aki számít, azok közt), ennek több oka van. Megtanult vigyázni a labdára, azonban itt nem kell ennyire. Belefér, hogy néha eladja. A védelem majd visszaszerzi. A ST is kiváló. Ami tavaly ment, hogy extra sok szerzett lasztis TD, kiváló turnover ratio, legjobb field position, mind nagyon jó dolgok, de ennyire magas szinten egyszerre szükségtelenek. Meccseket nyertünk ezekkel, jó dolgok. Mégis leadható kissé a szint, ha cserébe Alex akár pár pickkel többet dobva, több yardot, TDt (mondjuk 27 vagy mennyi passzolt TD nem rossz, nem ezért) dobva, több mély passzal a területet megnyitva, és elsősorban a sémát jobban megjátszva, többet érünk el összességében. Mert jelenleg nem használjuk ki a saját rendszerünket.
Amilyen védelmünk van, kockáztatunk ott mindent agresszíven. ST elit, ott is kockáztatunk igen agresszíven szintén. Kell a biztonság, ez nem score mania pass happy, bár pass heavy rendszer. Ráadásul a sikeres csapatot az eladott/szerzett labdák válasszák el sokszor a sikertelentől. De ebbe a stratégiába belefér több rizikó. Nem ész nélkül.

Másik. Andy Reid sémáját nehéz megtanulni az elkapóknak is. Onnan közelítem meg, ahonnan Reid elkapói. Smart guy. Ez a kulcsszó. Azt hinnéd a gyorsaság, de nem. Ezt a visszavonult Pinkstontól kezdve, Bowe, DeSean Jackson, stb. mind kiemelte. Ezt a rendszert elsősorban érteni kell. Ugyanis nem konkrétan időre és/vagy inchre kell megfutni az utakat. Bonyolult ez, de be kell futni a védőzónák réseibe, az emberezés gyenge pontjait kell kihasználni azonnal és minden esetben azonnal (minden sémában kell a WR játéka, nem lég futkorászni. Azonban itt erre épül minden, a többi utána jön), nem feltétlen a megadott utat pontosan lefutni. Ehhez kiváló helyzetfelismeréssel rendelkező elkapósor szükséges. Nem egyetlen WR vagy TE vagy scat back (HB), az nem ad rendszerszintű előnyt.

Ez megnehezíti a QB dolgát természetesen. Mert mindig fel is kell ismernie mit is akar célszemély, és melyik mit akar. Ezért nem az elit WR sor a kulcs, hanem a megfelelő "smart QB" is, u.n. "WCO guy". Anélkül nem lehet ezt játszani. Lehet akármilyen pozícióban célpont, ha nem akkor és úgy jön a passz. (Ezért kér Alex ennyi pénzt. Összeszokottság és IQ is kell, nem elég az ágyúkarú Tyler Bray például. Azért lesz alternatíva akár drafton, ez másik történet).
Láthatóan ez kockázatos. A QB nem fogja tudni megítélni pontosan mindig, melyik célpont mire gondolt. Ráadásul nem is úgy megy, hogy a védőtől elszakadt TE az tisztán elszakadt, csak valamennyire. De ő ott várja a labdát, úgy érzi ez elég hely lesz elkapni. Érteni kell miért, mikor arra fut, vagy épp mit jelez. És dobni is, de dobni jókat önmagában nem elég időre, adott sorrendben (van séma ahol elég, az másért nehéz). Neki dobni kell gyorsan, de főleg folyamatosan keresni a mismatch és/vagy védő lépéshátrányos helyzeteket, olvasni a társak jeleit. Ez a séma alapja.

Ez is beleillik a komplett csapatstratégiába, kockáztatunk, agresszívek vagyunk. Látni érdemes, ez működhet nem elit irányítóval. Reid ezt nagyon kitalálta. Nemcsak úgy rajzolgatnak a playbookba király játékokat, minden csapatnak van csapatszintű stratégiája. Jelen példa egy működő elképzelés arra, ha a csapatod tehetséges minden egységben, de nincs elit irányítód. Más kérdés, hogy a srácok képesek-e megvalósítani. Ezért fontos a WR sor játéka, ezt külön érdemes nézni, ki képes elszakadni, ki tétovázik, kit dob meg Alex, kit ért meg, satöbbi. Aki érti az a futott utak számait/típusát is nézheti. Erre jó a pre season.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Malcolm Bronson nekem nagyon tetszik, szerintem (remélem) a szezon vége felé akár kezdő is lehet. Howard esetében nem tudom, kezdő pozícióba nem fog kerülni és valszeg elég kevés snapet fog kapni, majd meglátjuk. Bowe meg hát remélem gyorsan felépül az ujja és nem dropol 20-ból 19-et 😀 nagyon kéne hogy jó formában legyen és egészséges, nem túl megnyugtató a többi WR, kezdő pozíció szempontjából. Kíváncsi is leszek a Titans ellen hogy fog menni a passzjáték.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dwayne Bowet a marihuánás esete miatt felfüggesztették egy mecscre (kocsiban igazoltatták barátaival, társánál marihuánát találtak) A legelső mérkőzésen a Titans ellen nem fog pályára lépni. Amúgy is bibis az ujja. Lehetőleg utána játsszon minél hamarabb jó formában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Meccsen nem fog Berry játszani továbbra sem. Nem komoly sérülése, csak ha rásérül az komoly is lehet. Értelmetlen kockáztatni.
Bowe egyik ujja megsérült, de annyira, hogy minden passzt leejt kis túlzással. Asszem ez hétfőn volt, a doki szerint játszhat, majd jobb lesz idővel. Addig is edz, egyre jobban megy az elkapás, azt mondja.
Catapano több mint egy hétig vírusos fertőzés miatt nem edzett (nem is játszott a cicák ellen), de már visszatért.

Malcom Bronson (safety) játékát továbbra is kiemelik. Előző meccsen volt egy pick6 elkapása, ami jó helyezkedésnek volt köszönhető, ígéretesnek tűnt valóban a játéka. Érdemes lehet figyelni rá. Ahogy skullkill is kiemelte.

Akiről nem esett szó asszem, és bekerülhet 53ba, az a sérült DeVito helyén játszó Jaye Howard. A Seahawks draftolta tavaly negyedik körben. Volt egy szép teleport sackje, illetve pár hasonló megmozdulása, ahol látszott méretei ellenére nagyon gyors az első lépése. A Seattle védelme más, de itt betette Sutton 1 gapbe egyetlen opcióval minden ellen: "történjen bármi fejjel előre fijjam", és az feküdt neki. Sutton pedig szereti az ilyet, mert állandóan újabb és újabb minden mást feláldozó agresszív blitz sémákon töri a fejét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Végre egyik kedvenc Chiefs játékosomról, a kiváló full back Anthony Shermanről is készült hype cikk. Bár a szakemberek már elismerik, stat. oldalak is kiemelik, majd szurkolói körökben kapni fog nagyobb elismerést remélhetőleg:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Player-Profile-Chiefs-FB-Anthony-Sherman/bbee0901-d243-416d-a3d2-6dfe307244bd


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Továbbra is jó a hangulat a csapatnál. Poe ugrik a medenkébe, bár nem Oscar díjas felvétel:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bailey-nek örülök, mindig is szerettem 😊 de hogy Ron Parker-be mit látnak azt nem tudom, engem nagyon nem győzött meg, én Smith-nek jobban örülnék. James-Michael Johnson viszont tetszett, lehet idén nagyobb szerepet kap. Illetve Malcolm Bronson-ra leszek még kíváncsi, volt pár jó megmozdulása a mérkőzésen.skullkill29
Parker a divatos CBt testesíti meg. Ami többek közt a Chiefsnek is köszönhetően terjed. Nagy, erős és gyors egyszerre. Pont ilyen játékosokat keresnek ebbe a rendszerbe. Bronson is ilyen, Gaines is. Ha beválik Parker (vagy bármelyik), akkor annyi előnyt jelent, amiért megéri próbálkozni előszezonban.
Nem rossz Parker, magam is szidtam szezon végén, hogy ő maradt, de igazából meglepően sokat fejlődött. Ettől még nincs kész. Nekünk van az egyik legjobb DB edzőnk, ezért bíznak egy esetleges előrelépésben. Tavaly Coopernél bejött, vagy B. Carr, K. Lewis esetében, Arenas is itt jól játszott, de Berry sem viccből lett instant sztár, vele is volt munka. Emmitt Thomas kiváló edző, ha ő mondja, hogy van ennek értelme, akkor van is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Bailey-nek örülök, mindig is szerettem 😊 de hogy Ron Parker-be mit látnak azt nem tudom, engem nagyon nem győzött meg, én Smith-nek jobban örülnék. James-Michael Johnson viszont tetszett, lehet idén nagyobb szerepet kap. Illetve Malcolm Bronson-ra leszek még kíváncsi, volt pár jó megmozdulása a mérkőzésen.