Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Újabb exEagle a fedélzeten:

Chiefs signed S Kurt Coleman.
Coleman was part of the Vikings' final cuts after inking a one-year deal with Minnesota in March. He was drafted by coach Andy Reid in Philadelphia and will be Kansas City's No. 4 safety. Coleman will mainly cover kicks for the Chiefs.
Greengo
A hetek óta sérült Joe Mays került visszatérős IR listára, az ő helyére került Coleman.

LILB vagy JMJ Johnson lesz, legalábbis ő teljesített legjobban a poszton előszezonban sztem. Illetve játszott legtöbbet Nico Johnson mellett, aki viszont PSben van, mivel nem volt meggyőző. Vagy Mauga, aki lényegesen tapasztaltabb, és Sutton embere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Brian Waters (OG) ex Chief bejelentette, hogy visszavonul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A támadófalról írtam mikor tavaly jött Reid (azóta többször), hogy másképp lesz mint volt. Szal ez itt nem lehet elvben meglepő senkinek, ami történik.
Nem kell elit OL Reidnek. (Kellynek például sokkal inkább. Azt is írtam kapásból tavaly, és hogy miért) Kell két jó pass protector a szélre. Belül benga Guardok legyenek, akik mégis elég gyorsak lábon, ennyi. A center tudja a dolgát ez viszont fontos.
De igazából ligaelit játékos nem kell sehova. A gond ott szokott lenni, hogy nincs extra blokkoló (TE, HB, FB) csak ritkán, és egy jobb blitz vairáció, vagy elit ruhser jobb megindulása esetén üresen indul egy védő, ami vagy sack, vagy óriási kapkodást okoz a falban. Ilyenkor nyal vissza a rendszer. De valahol muszáj spórolni.

Másik amit szintén feszegettünk, hogy oké a spórolás, de lehet átestek a ló túloldalára. Vagyis annyit gyengült a fal, amit ez a séma nem bír el. Eric Fisher állandóan sérült, tavaly kellett volna fejlődnie, de mindig limitáltan edzett. Lehet a sérülései miatt sosem lesz jó. A center Hudson jó, de a többi új arc és/vagy gyenge játékos (Stephenson eltiltott). Ennyit azért nem kompenzál a séma sem.
Tavaly Schwartz bejött. Pedig ő sem nagy spíler, jómunkásember maximum. Láttuk máshol eleget (én legalábbis). De itt G poszton bőven elég volt amit tud. Nagyon jónak nézett ki. Ellenben Fulton, a hatodik körös technikailag nyers újonc és társai, már lehet túlzás lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem azt írtam, hogy szarok voltunk csak arra céloztam, hogy Reidnél nem a legfontosabb tényező az O line. Hajlamos háttérbe helyezni a többi poszthoz képest ( D line fétis gondolom megvan Greengo
Bocs, nekem abból, hogy talán 2000-es évek közepén volt elfogadható az OL, az jött le, hogy a többi időben meg nem volt elfogadható.😉 A Giants meccs inkább egy kirívó eset volt, annak a szezonnak az elején, amikor McNabb ACL sérülésből tért vissza. Az emlékeim szerint 12-szer sackelték. 😥

De, hogy ne csak offoljunk itt, érdekes lesz majd megnézni, hogy ha esetleg idővel az edzői stábból távoznak majd emberek a Chiefsből (nem kirúgás miatt 😊 ) , akkor milyen emberekkel tudja majd őket pótolni. Sajnos ez nálunk hosszabb távon többször sem ment, pl. Harbaugh, Spagnoulo, Tom Brasher (ő most pont itt van) és persze JJ esetében.


több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ahogy beleolvastam a topicba , hogy gyenge az O lineotok vhogy nem vagyok nagyon meglepődve. Reidnek ez soha sem volt erőssége sajnos. (talán 2000-es évek közepén volt elfogadható nálunk)Greengo
Hm?
BleedingGreen
Nem azt írtam, hogy szarok voltunk csak arra céloztam, hogy Reidnél nem a legfontosabb tényező az O line. Hajlamos háttérbe helyezni a többi poszthoz képest ( D line fétis gondolom megvan ). A fent említett nevek közül voltak kiemelkedők mint Runyan , Herremans vagy Peters (utóbbit a Bills draftolta), de összességében nézve a passprotectionnel mindig voltak gondok ( ok benne van az is ahogy írtad, hogy hajlamosak voltunk őrizgetni a labdát)...,de azt például soha sem felejtem el amikor a Giants egy meccsen 10x sackelte McNabbet. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ahogy beleolvastam a topicba , hogy gyenge az O lineotok vhogy nem vagyok nagyon meglepődve. Reidnek ez soha sem volt erőssége sajnos. (talán 2000-es évek közepén volt elfogadható nálunk)Greengo
Hm?
A mostani OL-ból 4 ember még Reid alatt jött, és nem voltak rosszak még 2011-ben sem, 12-ben meg mindenki megsérült. Voltak persze átmeneti évek, de hogy csak a 2000-es évek közepén lett volna elfogadható az OL, az túlzás. Nem csak az elit és a gyenge OL létezik, vannak a kettő között is fokozatok, és szerintem mi többnyire a kettő között lakoztunk.
Szerintem inkább az volt a jellemző, hogy se előtte se utána máshol nem boldoguló játékosok tudtak elfogadhatóan játszani és playoffbe segíteni a csapatot Reid és Castillo alatt. Ha pl. Nick Cole, vagy Max Jean-Gilles neve még mond valamit, de Justice-ból is sikerült hadrafogható játékost faragni. Az évekig ligaelit screen játék sem működött elfogadható OL nélkül. Amiért lehet szidni Reidet, az a mellélőtt magas pickek OL esetén is, (pl. Watkins, Justice), de ezt ellensúlyozta a hátrább hozott játékosok jó játéka (pl. Herremans, Jamaal Jackson, Kelce) és igazolni sem volt rest, ha kellett (Runyan, Peters). Ráadásul olyan Qb-ket kellett védeni, akik hajlamosak voltak labdatartogatásra és nem mindig érezték tökéletesen a zsebet (McNabb és főleg Vick). Szerintem a labda másik oldalán kell kereskedni, ha elfogadhatatlan dolgokat keresünk, főleg Jim Johnson halála után.


több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Újabb exEagle a fedélzeten:

Chiefs signed S Kurt Coleman.
Coleman was part of the Vikings' final cuts after inking a one-year deal with Minnesota in March. He was drafted by coach Andy Reid in Philadelphia and will be Kansas City's No. 4 safety. Coleman will mainly cover kicks for the Chiefs.

Ahogy beleolvastam a topicba , hogy gyenge az O lineotok vhogy nem vagyok nagyon meglepődve. Reidnek ez soha sem volt erőssége sajnos. (talán 2000-es évek közepén volt elfogadható nálunk)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Succop nálunk kötött ki, így a hétvégén már találkozhat is régi csapattársaival. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
A brazil Kicker Cairo Santos azt mondta, Xboxon sokat játszik Maddennel, hogy berögzüljenek a játékszabályok minél hamarabb. 🏈ulpianus
Akkor a taktikai értekezlet nála is ennyiből állt az egyetemen



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A brazil Kicker Cairo Santos azt mondta, Xboxon sokat játszik Maddennel, hogy berögzüljenek a játékszabályok minél hamarabb. 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Toub pedig az egyik legjobb ST edző a ligában, hiányzik is Chicagóból rendesen. Helyes, támogassák csak!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid azt mondta, nem sok 6 RB a rosteren. Egyrészt a tehetség számít, az maradt, akiben hisznek.
Egyik full back, és igencsak jó (Charles futásátlaga 1 yarddal jobb mikor a pályán van). Másik Black Mamba, aki lehetne WRekhez is sorolva. Illetve McKnight jól fut, jó felépítésű (5'11 és 200+ font), de tud DB poszton is játszani, Sutton játszatta is már. Tökéletes ST játékos. Amiről azt mondta Toub az ST edző, hogy ha neki valaki nagyon kell, akkor Reidék rosteren hagyják, ha választani kell ezen játékos és valaki más közt, akit Toub kevésbé kért. Mindenkit megbeszélnek, de van ilyen. Nevet nem mondott, de Joe McKnightra ráillik leírás. Ahogy Kelcie McCray, a safety is ezért fogott rostert, ezt Reid el is ismerte gyakorlatilag. Nagyon komolyan támogatják Toub munkáját, nem véletlen jó a ST.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
@pfbusiness
Alex Smith szerződését meghosszabbította a Chiefs 4 évvel, az új tartalom 68 millió dollár, amiből 30 aláíráskor, 15 jövőre garantált.
A teljes érték az idei keresetet is beszámítva: 5 év, 76 millió dollár.
Alex Smith ezzel a szerződéssel éves átlag alapján a 11. helyre jött előre az irányítók között.ulpianus
Remélem, nem kell újra minden meccsen az irányítót szidni 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Előre is jól fut Alexejevics. Nekem az volt a kedvencem menekülésben, mikor egyik első meccsen kifutott balra pár lépést, majd átfutott jobbra a számokig, majd balra az oldalvonalig, és onnan passzolt. 😀 Mivel meg tud sérülni, tudjuk róla, nem annyira örömmel néztem végig. Aztán volt pár eset, mikor sackből kibújva rohangál fel alá egy kicsit, mielőtt dob. Mikor fut előre, azt elég jól válassza meg, és nem kockáztat, becsúszik. Akkor vetődik vagy átugorja a védőt, ha 3rd/4th down és muszáj az a kis yard is.
Szezon végére azért tavaly is nagyjából rendeződött a fal, bár nem volt olyan jó, mint vártuk. És az, hogy folyamatosan hozzák bele az elvtársakat, nem azt jelenti, hogy edzésen sokkal jobban mutatna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Oline miatt rosszabb lehetJanek
benne van a pakliban, hogy többet fog futni (menekülni?) mint charles😊ehh
Hajlamosak az emberek elfelejteni h Alex elég mobilis egyébként, bár lehet h idén kénytelen lesz túlzásba esni 😊empty taxi
azért írtam😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mobilis csak tavaly oldalra futott sokat

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Oline miatt rosszabb lehetJanek
benne van a pakliban, hogy többet fog futni (menekülni?) mint charles😊ehh
Hajlamosak az emberek elfelejteni h Alex elég mobilis egyébként, bár lehet h idén kénytelen lesz túlzásba esni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Oline miatt rosszabb lehetJanek
benne van a pakliban, hogy többet fog futni (menekülni?) mint charles😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
15m/év, korrekt. Engedett a 21-ből ... illetve a 18-ból, és kapott egy hosszú távút. Ennyit meg is ér, ha nem lesz rosszabb, mint tavaly volt.peterk2005
Engedett egy milliót nagyjából. 2014re volt szerződése (7.5m$). Lényegében 17milliós éves átlaga lesz.

Kovács Sanci mellett Riedék letették a voksukat, ez volt a kérdés, az összeg már szinte szabott volt. Innentől ha sikeres lesz Sanyi, akkor sikeres az itteni munkája Dorseynak és Reidnek. Ha nem, akkor nekik sem. A tavalyi siker jó lesz a szurkolóknak. Illetve a statisztika oldalakon fennmarad, mekkora worst to first év volt. Ellenben ha nem jutnak rájátszásba leginkább jövőre, akkor nem beszélhetünk sikerről. Idén még a léyneg, hogy a Chiefs rostere egyik (harmadik) legfiatalabb, mégis van benne erő és lehetőség. Ki kell aknázni. Meglépték a megnyitást Reidék, visszaút nincs senkinek.

Aki érdekes közvetetten, az Justin Houston. Vele is beszéltek. Ezek után visszatért edzeni. Már aznap mondta, a pénzről innentől nem beszél, majd jövőre kérdezzék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Oline miatt rosszabb lehet

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
15m/év, korrekt. Engedett a 21-ből ... illetve a 18-ból, és kapott egy hosszú távút. Ennyit meg is ér, ha nem lesz rosszabb, mint tavaly volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
@pfbusiness
Alex Smith szerződését meghosszabbította a Chiefs 4 évvel, az új tartalom 68 millió dollár, amiből 30 aláíráskor, 15 jövőre garantált.
A teljes érték az idei keresetet is beszámítva: 5 év, 76 millió dollár.
Alex Smith ezzel a szerződéssel éves átlag alapján a 11. helyre jött előre az irányítók között.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most gyorsan kinyomták a PS első 8 választottját is, amíg senki nem figyel:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Sign-Eight-to-Practice-Squad/4e454efe-02f3-4c37-bf59-4ec9689b8a7d


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Meglepetés!!!(?)
Chiefs agreed to terms with QB Alex Smith on a four-year, $68 million extension through 2018.Newman
45 millió$ a garantált állítólag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jött egy csere DL is, Damion Square. Phillyből mentette át Reid, de gondolom ez most senkit sem érdekel. Mindenesetre a negyedik TE, Gordon repült.


Állat vagyok, ami enni kér...