Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Branden Albert azt mondta, a meccsen ő és Tamba Hali klasszikus nagy csatát fognak vívni, ez számítani is fog. Reméljük, mert az azt jelenti, hogy Hali egészséges végre. Egyelőre edz, ahogy Black Mamba is újra. Charles és Berry nem edzettek viszont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem jelentős változások a gyakorlócsapatban:
Released from practice squad TE Adam Schiltz
CB Robert Steeples
Added to practice squad FB Jordan Campbell
TE Justin Jones


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
a másik pedig, hogy ezek a hosszú drive-ok a denver ellen tényleg az egyedüli reményeink voltak, de ezeket TD-re kell befejezni, nah ez nem sikerült nekünk, azért ekkora lóbaszó tight endekkel és bowe-al középső futás 2 yard-ról...hát😊
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jeff Wolfert Kicker azt írta twitteren: a héten a Chiefs kipróbálja őt az edzéseken.ulpianus
végre valami, az offseason másik hülye döntése volt succop cseréje santos-ra, succop sem az a hatalmas ász, de amit santos leművelt az kritikán aluli, első meccsen a 2 kapufa, most meg 37-ről hagyta ki, illetve a mile high-on nem touchback-et rúgni azért elég kemény dolog, de hogy a végén a visszahordónak még az endzone-ból is kell kell jönnie a lasztiért, nah az a legalja
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jeff Wolfert Kicker azt írta twitteren: a héten a Chiefs kipróbálja őt az edzéseken.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hali is sérült, ő ezért ment kevesebbet blitzre. De egyszerűen aki képes járni, annak játszani kell. Ford egy dolog, de ő sem lehet csere két poszton, és kezdő egyiken saját maga előtt.
Másrészt a Denver OL és Peyton ellen blitzelni állandóan, nem igazán hoz jobb eredményt, mint blitzelni kevesebbszer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát igen a secondary mint ahogy múltkor is mondtad hullámzó nagyon, valamint futás ellen hiányzott DeVito valamint középről DJ nagyon hiányzott, de még így is egész jó volt a védelem, bár hogy a két csere ILB van így Hali, Houston kevesebbet ment blitz-re (legalábbis én így láttam). Ha Berry kiesik akkor lenne katasztrófa, remélem tényleg "csak" kificamították a bokájukat és nem sérült semmi szalag, ín, miegymás.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A falban Hudson továbbra is jó. Illetve ez volt Eric Fishernek az első igazán jó meccse. Pedig Ware kiváló játékos, és nagy formában is tolta. Egyszer sackelte is Alexejevicset úgy, hogy a labdát is elejtette, volt is vita rajta, de nálunk maradt. Illetve párszor még megszorongatta, de alapvetően ezt a szintet várom el tőle.
Aztán a secondary is pont ilyen fiatal, hibáztak is párat. Amellett volt sok jó megoldás, ennyi yardot és pontot Peyton bárkinek dob, főleg hogy végig menniük is kellett előre.
Nem leszünk sztem sem rájátszásban, de ugyanazt tudom mondani, mint meccs előtt. Ezzel a játékkal meg tudunk verni másokat, csak nem épp a Broncost, és még ez is hajszál híján összejött.
A tragédia a sérülések. A legjobb emberink hullanak. Davis jó futó, nem viccből mondtam róla hogy kezdő szintű, nem viccből akarta a Ravens elvinni. De azért Jamaal az igazi. Viszont Berry mögött gyakorlatilag CBk játszottak safetyt. ez katastztröfi lesz így.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van alakul ez, csak nagyon nehéz lesz elérni a PO-t, ha a SD is belelendül. Következő meccseken azért már nyerni is kéne. Reméljük a sérülések befejeződtek nálatok mert lassan Reidnek kell mondjuk falembernek beállnia 😛
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Egész jó meccs volt, bár Berry meg Charles is sérülten hagyta el a pályát az elején, remélem egyikük sérülése se komoly.

A védelem jó volt, bár kíváncsi lettem hogy mire lettek volna képesek ha nincsenek a sérülések. Valszeg még jobbak lettek volna, amivel lehetett volna nyerni.

A támadófalnak volt egy-két értelmes megmozdulása még futni is tudott Davis néha 😊 viszont ha blitzel az ellenfél úgy omlik össze a fal mint a kártyavár. Alex jó volt, bár Bowe felé megint ment talán 4 labda összesen, mint ahogy tavaly is keveset dobott felé Alex. Őt azért majd többet kéne használni. Kelce továbbra is pazar. Santos meg egyelőre nem tűnik vmi nagy fogásnak.

Amin elment a mérkőzés hogy 2x játszottuk el hogy a Denver 5 yardosán belül voltunk és nem szereztünk pontot.

Lehet ez még jó, ha így játszunk és nem lesz több sérülés (valamint Berry és Charles se sérült le hosszabb távra) akkor azt mondom hogy a Dolphins, Rams, Jets, Bills és a Raiders elleni meccsek nyerhetők. Valamint csak bejön egy-két meglepetés győzelem, de pozitív mérleg valószínűtlen.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jamell Fleming érkezett, egy CB aki az elmúlt szűk egy évet nálunk töltötte, de sok emlékezetes dolgot nem csinált. Végső keretszűkítéskor raktuk ki.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hát lehetne néha ilyen, bár ez most csak szép álom 😊 De jelen helyzetben irány az 1/1 (újfent)
Amúgy ha nem tud játszani Fisher akkor Ryan Harris mellett ki lesz a másik T?skullkill29
Azért az egyedülálló kombó lenne: 1/1, PO, 1/1 3 év alatt 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Fisher sztem játszani fog. Valakinek muszáj.

Az 1/1 még korai. Majd kitalálnak valamit. Például bízhatunk a védelemben. Tavaly is nyertek pár meccset ahol a támadás nudli volt. Múlt héten is, ha Alex nem adja oda a labdát (főleg pontszerző távban) az ellenfélnek háromszor, a kézben lévő picket nem ejti el Parker, a fumbli felénk pattant volna, akkor a Titans 26 helyett 10-13 pontot szerez. Azért ez hozható. Tavaly is így csináltuk, nem a csoda offense nyert.
Nem a Denver ellen, ők termelnek 30 fölött. Nekik nem leszünk ellenfelek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát lehetne néha ilyen, bár ez most csak szép álom 😊 De jelen helyzetben irány az 1/1 (újfent)
Amúgy ha nem tud játszani Fisher akkor Ryan Harris mellett ki lesz a másik T?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
De'Anthony Thomas sem fog játszani sérülés miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Van valami hentes az edzèseken?
DE fronton mi a helyzet Katapàn mikorra vàrható?sutianap
Catapano sérült. Nem tudom mikor hozható játékba.
Jeff Allen nem edzésen sérült meg. A meccs elején. Csak mostanáig nem volt biztos, hogy az egész szezont kihagyja, vagy kevesebbet.

Itt pedig egy kép, amit skullkill vár (a blokkoló játékosok egyike IR másik eltiltott, de mindegy):


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Van valami hentes az edzèseken?
DE fronton mi a helyzet Katapàn mikorra vàrható?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jeff Allent (OL) a változatosság kedvéért egész szezonra elvesztette a csapat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Holnap lesz lista, hogy ki játszik. A felsoroltakon kívül talán még Eric Fishert nem mondtam, aki a héten megsérült újra. De mivel a támadófal úgyis erős, és nincs ott sérült sem, majd beugrik valaki. :-/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Annyira ellenünk szól minden, hogy nyerni fogunk 😊 Cooper tud majd játszani?
Vele talán jobb lesz egy kicsit a sec amire szükségünk is lenne. Bár szvsz a kulcs az lesz h Manninghez oda tudunk e érni. Ha igen akkor lehet esélyünk a W-re.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jeff Allen (aki ROT lett LGből) továbbra sem edz. Hali szintén.ulpianus
csodafalunk lesz megint na, nem mintha allen-el jobb lenne😊
kiváncsi vagyok hali játszik-e, ha nem akkor ford hogyan teljesít, amúgy ő hali helyére állna be vagy houston mozogna át a jobb oldalra? ugye a depth-ben elvileg houston cseréje ford
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jeff Allen (aki ROT lett LGből) továbbra sem edz. Hali szintén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jerel Worthy (DE) is gyakorlócsapatba került, így teljes a kör. Ő sem ismeretlen arc.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A két sérült, Derrick Johnson (ILB), és Mike DeVito (DE) IR listára került.
Az újonc safety, Sorensen kivágva. Nem lepődünk meg.
Az is jelent valamit, hogy Nico Johnson helyett Jerry Franklin került az aktív keretbe.
PSbe visszajutott a holtszezonban már tesztelt TE, Adam Schiltz


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid szerint egyáltalán nincs gond Jamaal 7 futásával (és pár passzjátékkal). Igazából sztem sem lett volna semmi, ha futtatjuk de senki nem blokkol neki, ahogy láthattuk. Azért ennyire senki nem király. Legalább minimálisan kell teljesíteni Charles előtt is.


Állat vagyok, ami enni kér...