Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 2 éve
Sztem Veach (GM) hatost dobott a kocsmaban a draft elotti szakmai felkeszito meetingen. Ujrahuzza amit mar elrontott haromszor.Mert Sua egy nagyeros hosszukaru, jo felepitesu srac. De hasonlo, mint akiket eddig hoztunk, es nem maradektalanul valtak be. Lukasfeju Niang es Wanya bacsi Morris. Vagy Kinnard, aki szinten inkabb veroember, mint tancolo medve. Na de most ez a srac majd bevalik. Legyen ugy.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
OT pipa, most jön a CB és már zsebben is az újabb gyűrű! 😎
több mint 2 éve
Szimplán csak Packers-Rodgers taktikaKelce nem ért egyet.
Az Istenért sem lesz célpont korán
zacknorb
Egyébként lehet mindegy. Tavaly a legjobb elkapónk Racsnis Rice volt. Tavalyelőtt Pringle (JuJu?). Eredmény két bajnoki cím. Mikor Hill+Kelce volt akkor is Robinson szijtű senkik voltak mögöttük. Ha csak mélységi célpont lesz, akkor az lesz. Nem kell Mahomesnak elit elkapó sor. De szvsz próbálnak még hozni. Toney sem megoldás, nem is játszatták a végén már.
Na, mindegy, ma folytatódik a draft, jöjjön OT meg CB azt kész vagyunk, mehet a szezon.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Mindig is tudtam hogy McDermott gonosz, de hogy egy másik csapaton keresztül uralja a ligát....Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi azMahomest is a Bills pickjére felcserélve hoztuk el. Ez már kezd roppant gyanús lenni!!!4!
ThySoul
ulpianus
több mint 2 éve
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi azMahomest is a Bills pickjére felcserélve hoztuk el. Ez már kezd roppant gyanús lenni!!!4!
ThySoul

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi azSzimplán csak Packers-Rodgers taktika
ThySoul
Az Istenért sem lesz célpont korán
Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi azÉn azt gondoltam amikor cseréltetek, hogy Magyar Péteres leszek, Ti vagytok a Chiefs szatelit pártja ( csapata ).
ThySoul
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
több mint 2 éve
Eztet én honnan tudhatnám, ritkán nézek kölyökfocit. Amúgy is maga a szakértő, nem én 😀Ezek szerint egy speedster?Mit monnyak maganak? Hillnel gyorsabb.
ender1112
ulpianus
(Hiányoznak a régi szép idők, amikor szálltak az 50 yardos dobások, mindenki nagy örömére.)
több mint 2 éve
Ezek szerint egy speedster?Mit monnyak maganak? Hillnel gyorsabb.
ender1112

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Mondhatjuk úgy is, meg úgy is, hogy a 40 yard dash új csúcstartója 😀Ezek szerint egy speedster?Csak ne kegyen Worsty!Megoldja, don't Wor(th)ry!Worthy OTnek kicsi lesz.Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
ulpianus
dande2
mirdal
Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!
ulpianus
ender1112
több mint 2 éve
Ezek szerint egy speedster?Csak ne kegyen Worsty!Megoldja, don't Wor(th)ry!Worthy OTnek kicsi lesz.Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
ulpianus
dande2
mirdal
Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!
ulpianus
több mint 2 éve
Én már a freshman éve óta nagyon támogatom Worthy-t, örülök, hogy ide került, és első körös lett!
Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Csak ne kegyen Worsty!Megoldja, don't Wor(th)ry!Worthy OTnek kicsi lesz.Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
ulpianus
dande2
mirdal
Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Megoldja, don't Wor(th)ry!Worthy OTnek kicsi lesz.Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
ulpianus
dande2
több mint 2 éve
Worthy OTnek kicsi lesz.Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
ulpianus
több mint 2 éve
Worthy OTnek kicsi lesz.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Ja, de megoldottam!nincs istenKeresett Vki?
Amadeus von Dollárbaloldal
ulpianus
több mint 2 éve
nincs istenKeresett Vki?
Amadeus von Dollárbaloldal

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
nincs isten
több mint 2 éve
We have signed Mark Donovan, Brett Veach, and Andy Reid to contract extensions.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
DPD has issued warrants for Kansas City Chief Rashee Rice latest: Dallas police charge Chiefs WR in crash | wfaa.com
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Eleve azert jottek el onnan, mert nem. De o mint polgi, gondolta reklamot gyart ingyen. Errol megis jobb beszelni, mint a iskolakrol vagy egeszsegugyrol, migrancsokrol.Én Londont támogatnám, az nekem faszán közel volna.Dallas elbírna két csapatot? Pláne, hogy a Cowboys mellé kéne menni?
Egyébként Dallas polgimájsztere mondta, menjen vissza a Chiefs Dallasba. Gondolom Jerryt nem kérdezte erről. 😄
ulpianus
Amadeus von Dollárbaloldal

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Én Londont támogatnám, az nekem faszán közel volna.Dallas elbírna két csapatot? Pláne, hogy a Cowboys mellé kéne menni?
Egyébként Dallas polgimájsztere mondta, menjen vissza a Chiefs Dallasba. Gondolom Jerryt nem kérdezte erről. 😄
ulpianus