Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Chiefses kutyák örültök mi az elcsalt győzelemnek, ja hogy ti csak így tudtok nyerni
FloresR
Köszi a konstruktív hsz-t.
Látszik belőle a maximális szakmai hozzáértésed.
Én egyébként Chiefs-esként sehogy sem tudok nyerni és szurkolótársaim sem, lévén mi nem játszunk.
De tudod mit?
Ugatok az ilyenekre, mint te, akik csak acsarogni és fröcsögni tudnak.
Ha meg másik oldalról nézem, köszönöm szépen a gratulációt, mi legalább nyertünk...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 355 — WHO DAT!!!!
Chiefses kutyák örültök mi az elcsalt győzelemnek, ja hogy ti csak így tudtok nyerni
FloresR
😂😂😂
Gondolom az nem zavar, hogy maga a játékos is elismerte hogy holdingolt.....


több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Grat és kösz hogy nem kellett a madarak örömködését nézni 😄

Bieniemyvel mi a szitu, hogy látjátok? Nagyon dicsérték meccs után Reidék, van esély hogy mégis marad?
warr_b
Ki tudja?
Volt már párszor hír, hogy elmegy, aztán meg mégis maradt.
Én nem szeretném, hogy elmenjen. Pláne, ha Big Red végleg egy McDonalds-ben ragad imádott sajtburgereivel. Mert akkor őt szívesen látnám ennek a csapatnak az élén, nem másik csapatén.
Más kérdés, hogy ő maga mit szeretne. Ha a kihívást keresi, menjen egy új környezetbe, megállná a helyét bárhol.
De az én tippem, hogy marad.
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Nick Bolton (ILB) oriasi talalat!
ulpianus
Igen, valóban, ő egy kicsit elfelejtődött, igazán méltánytalanul.
22 évesen ilyen érett játékot mutatni, ennyire jelen lenni a pályán és az SB-ben 2 TD-t (attól, hogy az egyiket nem adták meg, attól még az volt) összehozni nagy dolog.

Igen, Ulpi, egyetértek, ez tényleg jó év volt! 😁
🍻🍻🍻
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat és kösz hogy nem kellett a madarak örömködését nézni 😄

Bieniemyvel mi a szitu, hogy látjátok? Nagyon dicsérték meccs után Reidék, van esély hogy mégis marad?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Gratula. Inkább Ti mint a riválisok. A Toney cserével segítettünk is szépen. 😊

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kihagytam az egyik legnagyobb kedvencemet! Nick Bolton (ILB) oriasi talalat! Nem sokat beszelunk Boltonrol, pedig nagy hatasa van a palyan. Sok csapat keres eveken at egy ilyen jo LBt, nekunk ez is bejott. Persze a fizikalis szorny W. Gay is hasznos, de lehet megfigyelni, aki akarja, o is Bolton eszet hasznalja, hogy jok legyenek mint LB paros.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Gratulalok!

En nektek szurkoltam. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Azt nem tudom, hogy jovore bejutunk-e egyaltalan a SBba. Most persze ugy nezik sokan, hogy ez volt iden a ket legjobb csapat. Valahol persze igaz. De szvsz a Bengals pont ugyanolyan eros volt, mint a Chiefs. A Billsnek vissza kell talalni az utjara, de lattuk oket a csucson, es az a legmagasabb szintu foci volt. Lehet hogy Mahomes a legjobb, de az onmagaban nem SB. Ezt mondom miota itt van. Reid+Kelce+Mahomes (+Hill) a SB esely, ha van korolottuk csapat. Forditva is igaz. Lehetne akarmilyen jo az Sasok rostere, ha Hurst nem lenne eleg jo. Mert nekem ne mondja senki, hogy egy atletikus srac, akinek nincs esze a focihoz. Hurts okosan focizik. Nem akkora precizios dobogep, mint Mahomes, de nem sokan azok. Szoval jon a Jax, jon a Bolts, es a harom kiralyok. Aki itt kijelenti, hogy ok aztan bemennek a SB-ba innen, az almodozik.
Most ott voltunk, most nyerni tudtunk. Be tudunk menni meg parszor, de hogy nem ilyen 10-bol 10 szezon lesz meg, az tuti.

Masik, hogy sok minden kell ehhez. A konferencia dontot soha nem nyerjuk meg, ha a Chris Jones es MVS nem elete meccset jatsza. Ha CEH felsulese mellett nem talalunk egy Pachecot kvazi ingyen. Ha nincs szerencsenk a tamadofallal. Amit ujja akartunk epiteni, sokat koltottunk ra, bejott. Sejtettem hogy Reid osszerakja, de sztem meg o is meglepodott tavaly, hogy mekkora tehetsegeket talaltak instant. Marpedig egy kivalo OL nagy esely a gyozelemre. Vagy nem koltunk a CBkre (McDofi volt elso koros, bevalt), es iden megint ket olcso ujonc hozott jo format kabe folyamatosan.

OFF
Most nagyon jo szurkoloi evem van egyebkent. Logano a kedvencem NASCARban, bajnok lett. A Chiefs bajnok lett. Most varom az Arsenalt is, hihetetlen ahol tartanak, de az mar szinte tulzas lenne. Bar miert ne? Szurkolok nekik.
(A 2019-es szezonban az LSU (kedvenceim) es a Chiefs egyszerre lett bajnok, kivalo ev volt. 😊)

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
szép munka volt, nektek szurkoltam. ez egy brusztolósabb w volt mint az első, de a tampa elleni sérülés cunami után kijárt, hogy az idei ne söpörjön el titeket. gratulálok 👏



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Örülök, nagyon.

Hálás vagyok Hill-nek, hogy elment a delfinekkel úszni és a pénzt választotta a csapattal szemben.

Helyette megkaptuk Pacheco-t.
Amit a srác kihordott lábon ezen a meccsen, az emberfeletti.
A szezonban is láthattuk, hogy gyémántot találtunk a szén között a hetedik körben, de az én MVP-m a meccsen a 10-es volt.

Részese lenni - hacsak snassz magyar foteldrukkerként is - egy ilyen sikerszériának, nézni, látni és büszkének lenni igazi megtiszteltetés számomra.

Köszönöm, Chiefs!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
egész jól sikerül a másikban, így a rátok vonatkozó részt idekopirozom:

Gratulációk a KC-nek, jövőre ugyanitt találkozzunk, legyen egy jó kis dinasztia csata hosszú évekig. Nektek biztosított ez, mert ott egy korszakos zseni, és Andy, és egy értelmezhető csapatépítési stratégia, ami 5 éve eleget bizonyított (faktorok meg annál is régebb óta), hogy hosszú távra nyugalom legyen, nálunk egyelőre csak remélni tudjuk, hogy nem megint 6-10-15 év mire visszavághatunk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Grat, remek szezon volt, rettento szomoru leszek amikor Reid visszavonul.
gabokocka
Nagy mágus az öreg, érthető okokból én nem bánom majd ha szögre akasztja a sajtburgert..Szerintem még nyer 1-et amiután majd megpihen..
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Mahomest nem lehet nem szeretni, azért remélem egyszer felnövünk hozzátok 😊 Kevés csapatot bírok az AFC-ből, de örülök hogy itt alakul az új dinasztia!
Grat.!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Gratula!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Szép munka.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Andy bá' marad:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-a-chiefs-edzoje-dontott-folytatja-palyafutasat-2940185

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Grat!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 123 — no es importante
A kétszeres bajnok Henne visszavonul. Annyit nyert mint Rodgers és Favre együtt 😀 És egy polcon emlegethető a Manning fivérekkel. No brainer first ballot Hall of Famer.

Sajnos így utoljára lehet elsütni ezt a videót:
 youtu.be/n8bzZEtOcb8
Fontos_Vidra
Egy hibátlan Super Bowl teljesítmény után, gyűrűvel visszavonulni. Sokaknak nem sikerült a legjobb pillanatban, neki igen 😀
Matthew99
Csak Chase Daniel pótolhatja, muszáj lesz őt visszahozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nagy pacsi az Embree - Ellett párosnak. Nagyot melóztak ők is. 😊
Gratu!
több mint 3 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
A kétszeres bajnok Henne visszavonul. Annyit nyert mint Rodgers és Favre együtt 😀 És egy polcon emlegethető a Manning fivérekkel. No brainer first ballot Hall of Famer.

Sajnos így utoljára lehet elsütni ezt a videót:
 youtu.be/n8bzZEtOcb8
Fontos_Vidra
Az ilyen Ohio State (sucks) videokért nem jár egy hét ban?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 283
Gratulálok!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
A kétszeres bajnok Henne visszavonul. Annyit nyert mint Rodgers és Favre együtt 😀 És egy polcon emlegethető a Manning fivérekkel. No brainer first ballot Hall of Famer.

Sajnos így utoljára lehet elsütni ezt a videót:
 youtu.be/n8bzZEtOcb8
Fontos_Vidra
Egy hibátlan Super Bowl teljesítmény után, gyűrűvel visszavonulni. Sokaknak nem sikerült a legjobb pillanatban, neki igen 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
A kétszeres bajnok Henne visszavonul. Annyit nyert mint Rodgers és Favre együtt 😀 És egy polcon emlegethető a Manning fivérekkel. No brainer first ballot Hall of Famer.

Sajnos így utoljára lehet elsütni ezt a videót:


Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Gratulálok!