Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 3 éve
GG! Plusz a kötelező "köszi Chiefs"! 😀
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Megmondom az igazat, én kis túlzással ahogy az 1. félidő véget ért (Mahomes boka, hátrány) én arra számítottam, hogy Mahomes többet lesz földön, mint a 2 lábán.Ahhoz képest konkrétan nem volt Sack.
Mondjuk a másik oldalon meg aztán pláne nem.
A Chiefs O fal az MVP!
több mint 3 éve
Grat, Matt Nagy visszatért egyből SB. mestersegesinteligencia az oreg
több mint 3 éve
Az új NFL dinasztia Kansasben épül. Gratula.És Chad Henne 2× Super Bowl győztes QB. Henneting can happen!
több mint 3 éve
Grat, remek szezon volt, rettento szomoru leszek amikor Reid visszavonul.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
A végén még utálni fogom Reidet és Mahomest az izgalmakért, ahelyett hogy örülnék az újabb SB-nak 😀
több mint 3 éve
Grt!
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
JuJut tessék megfizetni 😀 Grat!
több mint 3 éve
Ja ès remèljük jövőre ugyan itt 😊
több mint 3 éve
Grat Reid megèrdemelete a Mahomes megtörte az MVP átkot
több mint 3 éve
Gratulálok. A szuperliga megedzett titeket a könnyebb feladatokra. 💪
több mint 3 éve
Egyik csapatnak sem vagyok a szurkolója, de amikor mindenki azt jósolja, hogy nagyon szoros meccs lesz és vègletekig kiélezett, na olyankor szokott valamelyik oldal hirtelen betlizni és egy nagyon egyoldalu meccsé válni a Super Bowl. (Lásd: Denver vs Seattle vagy Tampa vs Kansas.)
Na most ez szerintem pontosan ilyen döntő lesz, hisz minden egy nagyon izgalmas meccset igér, de végűl nem lesz az, mert váratlanul az egyik fél mélyen a tudása alatt teljesít majd és összeomlik. Már csak az a kérdés, hogy melyik?
Az én merész tippem, hogy ez egy Chiefs győzelem lesz... mondjuk 35-17
Szerkesztette: Steve Ribbed
“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
Gondoltam, bekuksizom hozzátok. Este sajnos nem tudom nézni… De. Hozzátok haza a Westbe a trofit. Mégis csak jobb helye van itt. Nagy ellenfél vagytok, historikusan, de tök szimpi, ahogy teszitek. Tehát go Chiefs estére. Aztán kérje be mindenki a nagy jusst, és kezdődjőn némi erodáció… ✋✋A nagy jusst már megkapták. Csak még úgy is jók.
Zalán

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gondoltam, bekuksizom hozzátok. Este sajnos nem tudom nézni… De. Hozzátok haza a Westbe a trofit. Mégis csak jobb helye van itt. Nagy ellenfél vagytok, historikusan, de tök szimpi, ahogy teszitek. Tehát go Chiefs estére. Aztán kérje be mindenki a nagy jusst, és kezdődjőn némi erodáció… ✋✋
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 3 éve
Mindenki játszani fog. Mahomes, Kelce és minden elkapó sérült. Ahogy a secondary sor java is. De egy Super Bowlt nem lehet kihagyni.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Nemtom ki nezi Maka-eknak a SB felvezeto sorozatat. Lehet fanyalogni, nekem bejon. Legjobb Spangli mondat:- Ha egy blitz jatekot kellene megnevezni, mi lenne az amit hivna?
-Ja, akkor mindenki blitzen volna, mennyen mindenki! Imadok siettetni! 😀

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Jo, perce. De ne feledjuk, Majomsz megtorte a Madden atkot.Mahomes az MVP az idényben.Akkor a Sasok nyerik az SB-t....
KeyG
ThundersNFL a Jobbágy

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Mahomes az MVP az idényben.Akkor a Sasok nyerik az SB-t....
KeyG
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Mahomes az MVP az idényben.Így, hogy Sorensen elment, már könnyū!
KeyG

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Grat Mahomesnak.
több mint 3 éve
Mahomes az MVP az idényben.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Micd up video a konferencia döntőről, nektek kb a 13. perctől èrdekesyoutu.be/doUkT1nQ_pI
több mint 3 éve
Viszont ugy nez ki, hogy Hardmanen kivul mindenkit osszedrotoznak a Bowl-ig tobbe kevesbe, igy mindenki a serultlistarol Harman kivetelevel jatszani fog, ami jo hir. Sneed is kikerult az agyrazkodas protokolbol.Hát Hardman fixen nem játszik, illetve valószínűleg Mahomes és Willie Gay sem lesz 100%-kos.Az elkapók elfogytak, evvan. Mondjuk MVS élete meccsét játszotta, kellett is.Van olyan csapat, amelyik egészségesen játszik majd a phily ellen vagy ez idén reménytelen!? 😀
ulpianus
Tapsi Hapsi
Szóval PO-ban úgy néz ki nem lesz erre példa idén. 😀
R4v3N
