Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hát a Vikings ellen sem tetszett egyik falunk sem...

A DL-re legalább lehet mondani, hogy a 4 kezdő hiányzott végig és majd velük teljesen más lesz. Persze ehhez nagyon kéne, hogy Hankins és Nichols végre edzen legalább...
A két rookie DT-nket túl könnyen tolta el a Vikings (gondolom) nem kezdő IOL-je. A run D-t rossz volt nézni...
Pass rush, se igen volt felfedezhető...

A nagyobb gond ugye az OL, ahol elvileg a kezdő 4/5-e játszott!!
Ettől függetlenül nem volt jó a pass protection, mondjuk legalább a run block működött...
Simpson és James helye biztosnak tűnik Kolton mellett. Talán Cotton is befut a kezdő 5-be és Parham marad a IOL back up indulásnak. Kicsit gyengének tűnik még egyenlőre...
Az RT poszt a nagy kérdés...ha Parker felépül, ugye nézhetjük majd Őt, ami azért fájdalmas lesz. De ha nem sikerül visszatérnie, akkor fogunk még jobban szenvedni, hacsak nem jön veterán...

Munford mindenesetre talán jobban fest, mint Leatherwood, aki a 3. sorral lépett csak pályára!

A futók kapcsán nagyon nehéz dolga lesz a stábnak keretszűkítéskor, mert igazából mindenki elég kompetensnek tűnik...
WR poszt is rendben lesz a végső emberig, ahogy nézem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Albert Breer a Raiders edzőtáboráról:

- Maxx Crosby jól illik Graham rendszerébe, nem tudják blokkolni az edzőtáborban, az edzői stáb szerint új szintre tud lépni. mint vezető, a csapattársaitól is megköveteli a magas szinten való teljesítményt.

- Nate Hobbst dicsérte, hogy a legjobb elkapóinkkal szemben is megállja a helyét, a CB poszt kérdőjel, de nem miatta

- Ameer Abdullah jó teljesítményével a James White-féle szerepet kaphatja JMD támadórendszerében

- Kolton Miller betonbiztos, de a támadófal többi része kérdéses. Lester Cotton sleeper szerinte. RT poszt nagy kérdőjel. Leatherwood, Eluemonor, Munford versenyeznek.

- a támadóegység annak ellenére, hogy új stáb van, nagyon olajozottan működik, Carr magabiztos és jól hoz döntést, nem dobott még interceptiont az edzőtáborban. Davante Adams a régi formáját hozza.

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Waller:
“A lot of times in the past couple years…there wasn’t a clear defined attack in the red zone…that’s in place with Josh”

Mindent megmagyaráz a fenti komment...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nem kell sztem Agholor. WR egység igencsak rendben van. Persze szotyiért nem hőbörögnék...

Koonce videót néztem ma én is. Voltak jó snapjei, de nekem ez a ST arc mindig túlságosan fanboy jellegű...mindenkit agyondícsér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Pro Football Focus' Doug Kyed reports a source indicated WR Nelson Agholor "could be the odd man out" in the Patriots receiver room.

ha netán kivágnák, jöjjön vissza apróért?

Koonce elemzés



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 1 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 95
Most ez a pletyka megy, gondolom hamarosan úgy is kiderül mennyire csapatközeli az arc és jó az info:
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520

choose life
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Ha Brandon Parker tényleg megy IR-re akkor nagyon kell egy veterán RT-t igazolni. Leatherwood nem életbiztosítás. Ahogy deyell is írja, megoldotta a dolgokat nagyjából, amikor kapott segítséget, de egyedül bajban volt. Vhogy nem elég gyors a lába ehhez a szélső munkához. Ha meg folyamatosan TE, FB, RB segítséget kap, azzal limitáljuk az opcióinkat...

Cotton pass protectionban kell, hogy fejlődjön, de pl az a stunt sztem rutintalanság miatt is lehetett. Ő idővel bármennyire meglepő, lehet életképes megoldás, futásblokkolásban egész jól mozgott.

James mintha kicsit erősebb lenne...persze lehet csak a DT ellnfelek voltak gyengék, meg preseason van...nagyon kéne tőle a jó teljesítmény.

Simpson tűnt a gyengébb OG-nek a mostani meccsen, de azért Brandon Parker iszonytató szenvedése mellette LT poszton vszeg nem segítette éppenséggel. Miller mellett rendben lehet.

Parham rookie mércével rendben volt szerintem.

Eluemunor lehet szerintem befutó esetleg RT posztra, bár az is lehet érdemes lenne megtartani mindenes back up-nak és hozni egy RT-t a piacról...

Jacobs fizetésén nem tudunk sokat spórólni, illetve van bőven pénzünk jelenleg is. Nem miatta nem tudunk OL embert hozni. Ugyanakkor JJ baromi sokat segíthet White és Drake társaságában, hogy legyen egy ütős futójátékunk, ami kisegítené a pass protectiont kis mértékben. Illetve gyenge pass protection esetén nagyon fontos lesz az RB-k szerepe pass protection szempontból, meg screen game szempontból is.
Rolni
merész jóslat: Drake nem lesz rosteren.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ha Brandon Parker tényleg megy IR-re akkor nagyon kell egy veterán RT-t igazolni. Leatherwood nem életbiztosítás. Ahogy deyell is írja, megoldotta a dolgokat nagyjából, amikor kapott segítséget, de egyedül bajban volt. Vhogy nem elég gyors a lába ehhez a szélső munkához. Ha meg folyamatosan TE, FB, RB segítséget kap, azzal limitáljuk az opcióinkat...

Cotton pass protectionban kell, hogy fejlődjön, de pl az a stunt sztem rutintalanság miatt is lehetett. Ő idővel bármennyire meglepő, lehet életképes megoldás, futásblokkolásban egész jól mozgott.

James mintha kicsit erősebb lenne...persze lehet csak a DT ellnfelek voltak gyengék, meg preseason van...nagyon kéne tőle a jó teljesítmény.

Simpson tűnt a gyengébb OG-nek a mostani meccsen, de azért Brandon Parker iszonytató szenvedése mellette LT poszton vszeg nem segítette éppenséggel. Miller mellett rendben lehet.

Parham rookie mércével rendben volt szerintem.

Eluemunor lehet szerintem befutó esetleg RT posztra, bár az is lehet érdemes lenne megtartani mindenes back up-nak és hozni egy RT-t a piacról...

Jacobs fizetésén nem tudunk sokat spórólni, illetve van bőven pénzünk jelenleg is. Nem miatta nem tudunk OL embert hozni. Ugyanakkor JJ baromi sokat segíthet White és Drake társaságában, hogy legyen egy ütős futójátékunk, ami kisegítené a pass protectiont kis mértékben. Illetve gyenge pass protection esetén nagyon fontos lesz az RB-k szerepe pass protection szempontból, meg screen game szempontból is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Jacobs nem megy sehova
Amadeus
Én bírom Jacobsot egyébként, de most fontosabb lenne egy O fal ember helyette legalábbis a fizetése ha felszabadulna, akkor akár lenne hely egy veteránnak, aki segítség lehetne.

De jó ez így is.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Jacobs nem megy sehova

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Danny Shelton workouton

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Brandon Parker IR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Úgyis az OL lesz a kulcs az offense oldalon. Remélem azért megtaláljuk a legjobb ötöst és nem arra megy el a szezon eleje, hogy keresgélünk. A passzjáték Carr-al biztos erősebb lesz, de Carr-nak kell egy kurva jó teljesítmény idén, ha maradni akar hosszabb távon.

James javulásának azért örülök, év végén is már egy harmatnyival jobb volt mint szezon elején, hátha stabilizálódna. De sajnos RT nélkül piszkos nehéz lesz ez az év.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
megnéztem én is, szerintem sem volt olyan jó az OL sajnos. Brandon Parker LT-ként csőd, bár ez nem meglepő, RT volt a posztja eddig. Lester Cotton passzblokkolásban nem az igazi, stuntot benézte. Leatherwood meg szinte végig segítséget kapott, úgy nem volt gond, de amikor egyedül kellett megoldania akkor már látható volt hogy megy... talán Andre James tűnt jobbnak, de nem elit DT-k ellen azért.

Stidham játéka jó volt, nálam ő a QB2. reméljük Carr is jobban teljesít majd ebben a rendszerben az új fegyverekkel.

choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Hobbsnak nem sok esélye volt


choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
 i.imgur.com/qAR49C7.png

 i.imgur.com/6IKa1ve.png

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520



choose life
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Nem volt rossz első pre meccsnek.

A lenti betett vélemény szerintem rendben van, bár nekem az OL nem tetszett annyira, mint neki...
Rolni
a runblock sokat javult, passprotban kell fejlődni.

A Jacobs-Zeus páros nagyon oda fog baszni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 95
James és Zeus kifejezetten tetszett, Parker viszont elég gyenge volt, remélem ez nem marad így.
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nem volt rossz első pre meccsnek.

A lenti betett vélemény szerintem rendben van, bár nekem az OL nem tetszett annyira, mint neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
POSITIVES

- McDaniels era off to a great start. Execution was very good across all three phases. 1 penalty in the 1st half. We got off the ball. We executed and it wasn't vanilla bullshit. He tested them with formations, end arounds, play action deep shots, empty sets, inside/outside zone, power concepts, screens... GOOD SHIT. Redzone and third downs also strong.

- Patrick Graham! Again, so much for preseason vanilla -- he was showing multiple fronts, press man, variety of zones, sent nickel blitz, safety blitz, lots of LB blitzes. Was rushing 4-5 every time and getting good pressure despite little to no inside penetration! Defense executed.

- Stidham... competent performance from him. Looks like a capable #2.

- Run blocking / screen game. OL's did well opening up holes and looked really good blocking in space with patience and pop.

- RB's... Jacobs looks fresh as you'd expect. ZEUS looked good too, not just running with power but also catching the ball. There's some depth in that room. Abdullah, Bolden, Zeus, Drake -- I think we may keep 5 RB's and a FB, which is nuts.

- Daniel Carlson in midseason form.

- Andre James, Simpson... no issues... Cotton flashed mostly good (missed the stunt that led to a sack)... Parham looked good and played LG, C, and RG. Love that. Jermaine Eluemunor was highly impressive at LT too. I think he's our best backup LT option if Kolton has any issues. Leatherwood wasn't bad at RT. He didn't have any penalties which is progress... he had help but also held his own with some really nice reps.

- Koonce had some nice snaps. We need him to contribute this year as part of the rotation and he seems capable of doing so. Kendall Vickers was the lone bright spot at DT for me. Bryce Cosby flashed in the nickel, with Hobbs possibly playing more snaps outside we'll need Amik (?!) or someone like Bryce to step up.

- NO INJURIES :praying:

- Depth at WR off to a good start.

NEGATIVES:

- Brandon Parker is not a LT. Absolutely woeful performance. Am disappointed we didn't see more of him at RT. That HAS TO BE A PRIORITY in next preseason game against the Vikings, SURELY?! If he's not the answer at RT, we need to know that right now. He sure as fuck is not serviceable at LT.

- Kenyan Drake... Not really sure where he's going to fit within this RB room... They might be easing him back from injury, but he seemed to be behind Abdullah and Zeus this evening. Bolden is also expected to push for a roster spot as a special teams captain / reliable scheme vet. This RB situation will be one of the first big tests for Ziegler/McDaniels.

- Interior DL looks lackluster, certainly without Hankins/Bilal... will they be enough?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
A futójáték tetszett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
hánytól van a meccs?
Amadeus
8....vagyis 2:00 magyar
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
hánytól van a meccs?

criminal lawyer or criminal lawyer?