NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 www.profootballweekly.com/2018/09/26/logic-simplicity-make-los-angeles-rams-sean-mcvay-nfls-brightest-offensive-mind/amzolzk/

nagyon jo cikk sztem, hogy miert is ennyire sikeres a McVay-fele rendszer. a lenyeg: nincs egy kulon rendszer. mindig ahhoz igazodik, amit a vedelemtol lat.
egyszeruen kb soha nem inditanak el olyan play-t, ami a snap elott kb halalra van itelve (meg ha hulyen is hangzik, hany meg hany csapatnal latjuk az ellenkezojet? mindnel kb). konkretan kb soha nem futnak akkor, amikor tomott (8 emberes) box van, igy nem is buknak rajta.

Ezt a szisztemat tenyleg nem is igen lehet levedekezni, mert az az alapja,h adaptalhato mindig az eppen soronkovetkezo ellenfel ellen.
+ sztem eleg szepen jatszik, hogy mennyire konzisztensen is hivjak a jatekokat
Goff az elso negy meccsen (sikeres passz/passzkiserlet):
18/33
24/32
29/36
26/33
Illetve Gurley futasai + elkapasai az elso negy meccsen:
20+3
19+3
23+5
17+4
Illetve az, h ennyire szet is osztjak a lasztit az elkapok kozott:
Cooks 26 elkapas
Kupp 24
Woods 24
Gurley 15
Kb nincs is TE jatek, de nem is kell ebbe az offense-be.

Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
Az ilyen reaktív offense-ek (mint amilyen a PM-féle is volt) ellen mindig azok a védelmek jók, akik nem akarnak mindenféle egzotikus blitzeket meg hasonlókat a pályára küldeni, hanem azok, akik egy jól felépített koncepciót tudnak playről playre, azt a koncepciót folyamatosan tökéletesen csinálják. Az utóbbi évekből erre a legjobb pl. a Legion of Boom csúcsévei, emlékezzünk csak a győztes SB-jukra...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 968
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
Jacksonville ellen megnézném őket.
Szerintem max úgy lehetne esély, ha működne a 4man passrush, az LB a futót fogná a cornerek meg press coveraget alkalmaznának, így ha gyorsan odaér a nyomás akkor elviekben nincs kinek passzolni.
Persze mindez papíron jól hangzik, kérdés, hogy ki lehetne e vitelezni?


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.profootballweekly.com/2018/09/26/logic-simplicity-make-los-angeles-rams-sean-mcvay-nfls-brightest-offensive-mind/amzolzk/

nagyon jo cikk sztem, hogy miert is ennyire sikeres a McVay-fele rendszer. a lenyeg: nincs egy kulon rendszer. mindig ahhoz igazodik, amit a vedelemtol lat.
egyszeruen kb soha nem inditanak el olyan play-t, ami a snap elott kb halalra van itelve (meg ha hulyen is hangzik, hany meg hany csapatnal latjuk az ellenkezojet? mindnel kb). konkretan kb soha nem futnak akkor, amikor tomott (8 emberes) box van, igy nem is buknak rajta.

Ezt a szisztemat tenyleg nem is igen lehet levedekezni, mert az az alapja,h adaptalhato mindig az eppen soronkovetkezo ellenfel ellen.
+ sztem eleg szepen jatszik, hogy mennyire konzisztensen is hivjak a jatekokat
Goff az elso negy meccsen (sikeres passz/passzkiserlet):
18/33
24/32
29/36
26/33
Illetve Gurley futasai + elkapasai az elso negy meccsen:
20+3
19+3
23+5
17+4
Illetve az, h ennyire szet is osztjak a lasztit az elkapok kozott:
Cooks 26 elkapas
Kupp 24
Woods 24
Gurley 15
Kb nincs is TE jatek, de nem is kell ebbe az offense-be.

Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 974
Nagy meccs volt srácok. Nem gondoltam volna hogy Goff így fog kinézni az első éve után. Mondjuk az érdekes volt hogy mintha a D-k a pályán se lettek volna...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez eddig fucking impressive, ahogy a művelt japán mondaná, egyszerűen nem lehet nem kedvelni, amit McVay művel. Még a végén elhiszem, hogy tényleg Super Bowl-esélyesek vagytok 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Ez brutál volt az offensetől és főleg Gofftól. Olyan labdákat dobott meg ami elképesztő volt. Nem tudom, végig lehet-e bírni a szezont így, de remélem összefutunk a rájátszásban aztán lesz mégegy ilyen remek ütközet (csak mi nyerünk 😛 ).
Grat a győzelemhez!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
shawnka
 mafsz.org/gyaszolunk/
(szerk.: most látom, hogy baggio megelőzött.)

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nagyon jók vagytok. Túl jók! Ez még csak a 4. hét. Túl korán? Meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
shawnka
 www.xlsport.hu/gyaszolunk/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
több mint 5 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕

'I BELIEVE'
több mint 5 éve
Facsiga 13
Tudjátok mikor ismétlik ,ha ismétlik tv-ben?
Köszi!
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Srácok grat a győzelemhez. Nagyon jó kis meccs volt!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Brutál támadósor és kurvajó védelem...
ha nem jön közbe semmi gebasz akkor határ a csillagos ég...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
találtam 1-2 dolgot:
-Goff tökéletes passer rating. oké volt már ilyen de hatalmas dolog
-a legtöbb passzalt yarddal összehozott tökéletes passer rating . ez is durva.
-a legtöbb passzkísérlettel összehozott tökéletes passer rating,na ez az ami különösen nagyon durva.
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szokatlanok ezek a Rams meccsek ...
alatriste
Hát még nekünk Rams drukkereknek.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szokatlanok ezek a Rams meccsek a nem is olyan régi 10-6os eredmények után.
Izgalom van az biztos.
Jobban darál a támadosor mint stihl a barbigyárban.
Keep it going


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratula, emberek, jó kis meccs volt ez! Nálunk a forma időzítés januárra van kihegyezve, kicsit rozsdásak még a fiúk! 😀 Megérdemelt win, viszlát a playoffban!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
4-0, baby!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Aqib Talib-ot műteni kell...bizonytalan a visszatérése
Klaci79
Ettől féltem év elején. Betankolunk top playerekből. Jól kezd a csapat. Aztán jönnek a sérülések. Francba...
Pizsama
Valahogy meg kell oldani. Tartok tőle, hogyha időt adunk Cousins-nak, akkor szét fogja passzolni a secondaryt. A DL-nek most muszáj lesz rombolnia.
dogbite
Nyugi a falunk nem fog adni időt Cousinsnak.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
Peters allapota?
Meg csiripen se latni semmit ez nem jelent jot
Janek
Látni is kell, nem csak nézni!
Rams’ CB Marcus Peters, listed as questionable with a calf injury, is unlikely to play tonight, per source. Rams then would be without both starting CBs, Peters and Aqib Talib, who is undergoing ankle surgery today.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Peters allapota?
Meg csiripen se latni semmit ez nem jelent jot