Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cousinst még jövőre se tudjátok kivágni, ugye? Ilyen sikeresen szabotálni egy ennyire jó csapatot utoljára Bortlest láttam. És az a szép, hogy a TD passza is sima pick volt, csak elbaszta a védő.
gabokocka
Full garantált a teljes szerződése emlékeim szerint, így jövőre max nullásan hozhatják ki a dolgot.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kar azert az 1.negyedert.☹
A D# nagyon jo volt!Majd 3 negyeden keresztul nem engedtunk nekik semmi.
Cook is valami eszmeletlen volt...van egy uj AP-nk.
Viszont ezekkel a rohadt buntetesekkel kezdeni kell valamit......rengeteg.Tobb ,mint 100 yardot ajandekoztunk nekik.
Megint....


Cousins........szégyen!!!

Szerkesztette: ZoliZoltán
több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
hát vegyes érzelmek. az első negyedben majdnem temettem a meccset ,mert a GB rodgers-el olyan szép driveokat vitt be hogy örülhettem is volna ha nem ellenünk teszik. a védelem meg elaludt de úgy rendesen. utána szép volt a feltámadás és cook bebizonyította hogy micsoda futó. Aztán újra és újra fellépett cousins aki bebizonyíottta a pénz nem minden és hogy többet értünk volnba ha azt a pénzt a fekete páratlanra rakjuk. szégyen hogy egy elsőszámú irányító ennyire SZAR legyen.
Grat a GB-nek a győzelemért, de kirk segített nekik bőven. 😕
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Cousinst még jövőre se tudjátok kivágni, ugye? Ilyen sikeresen szabotálni egy ennyire jó csapatot utoljára Bortlest láttam. És az a szép, hogy a TD passza is sima pick volt, csak elbaszta a védő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
Sima win 1 ponttal 😀
Toca
Nem jártam messze, reálisan vagy 2 pontos W vagy 1 pontos L lett volna.
De Kirk kapitány előlépett és megint megmutatta, hogy döntő szituációkban lehet rá számítania az ellenfélnek.
Ekkora ostoba intet rég láttam...
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Adná az ég ,hogy W legyen.🤗
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha csak tíz passzotok lenne a meccsen, szerintem a többség egyből aláírná, mert akkor simán nyertek 😊

De igen, szerintem is több kell. Viszont a védelem majdnem olyan jó, mint a Maciké, a támadósor bőven jobb, úgyhogy én továbbra sem lepődnék meg egy vendéggyőzelmen 😊

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem azt mondtam,hogy allandoan passz jatek jojjon de ennel kicsit tobbet is vallalhatna.
Hatekony volt.pont.
Ma tobb kell!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Igen.Ez így van.Hatékony az biztos.
De nem túl néző barát.
ZoliZoltán
Kell a balance. Nem lehet úgy hogy csak futok, vagy csak passzolok. Illetve lehet csak nem célravezető. Nézd meg mi történt a Bears meccsen ahol 52 passz kísérletre jutott 12 futás. Az egydimenziós játékot könnyebb levédekezni. Sokkal kiszámíthatóbb. Az hogy mi nézőbarát az nézőpont kérdése. Nekem ugyanolyan szórakoztató egy szépen kivitelezett futójáték, mint egy 50 yardos mélységi bomba. Ha igazán érdekel a játék akkor nézed a fal munkáját. Hogy húz a guard, hogy követi a futó a blokkokokat stb.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi erovel maradhatott volna Ponder is...ezt o is lemanager-eli.
ZoliZoltán
Aham. És szerinted, ha passzolni kell, akkor megoldja? Vagy ellene úgy áll fel a védelem? Persze, marha jó a Patriots futójátéka, de azért talán nem árt hozzá, hogy Brady miatt nem lehet állandóan a futásra berendezkedni (vagy lehet, de akkor jön négy egymást követő play action passz és nagy játék, mint a Steelers ellen). Komplexebb dolog ez annál, minthogy most akkor menjünk fel és csak passzoljunk, mert én azt szeretem 😊

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ennyi erovel maradhatott volna Ponder is...ezt o is lemanager-eli.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Igen.Ez így van.Hatékony az biztos.
De nem túl néző barát.
ZoliZoltán
Az lehet, de szurkolóbarát, a csapatnak meg az fontosabb 😀

Amúgy szerintem minél kevesebbet kell passzolnia Cousinsnak, annál jobb eséllyel nyertek. Ha 30 alatt marad a passzok száma, szerintem meglesz
Wyatt
Pass protunk botrányos , nem az a lényeg hogy mennyit keres az irányító hanem hogy hogyan véded meg.
Az egyik legjobb módja pl. ha futással hozod a yardokat és neki már sokkal kevesebbet kell.
Ezzel fallal ha 30 kiserletet kell Kirknek dobni csak akkor nyerünk ha a védelem valami legendasat tol.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen.Ez így van.Hatékony az biztos.
De nem túl néző barát.
ZoliZoltán
Az lehet, de szurkolóbarát, a csapatnak meg az fontosabb 😀

Amúgy szerintem minél kevesebbet kell passzolnia Cousinsnak, annál jobb eséllyel nyertek. Ha 30 alatt marad a passzok száma, szerintem meglesz

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
döntetlen
Kampman
Az nem lehet. CMIII már nincs nálunk.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
döntetlen
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Igen.Ez így van.Hatékony az biztos.
De nem túl néző barát.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy csapat, ha tud csak futassal nyerni, akkor csak futni fog a meccsen. Ezt mi Bradyvel is megcsinaltuk rendre a Colts ellen. Kevesbe rizikos, fixen megy az ora, jobban farad az ellenfel vedelme es kevesbe a sajat. Ha 10 passzal is sima a meccsetek, azt barmikor alairja barmelyik edzo.

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kirk kapitánynak mindenképp többet kell passzolnia!Imádom a passzjátékot,erre meg 10 kísérlet....(mintha az Atleti meccsen szenvednék😀😀😀)
Nem lesz elég a futás....


TV-s meccs!Jó volna elkapni őket egy szép játékkal....
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
Sima win 1 ponttal 😀
Toca
Akkor 7-6?🤔😀

Szerkesztette: ZoliZoltán
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
Packers 24 pont alatt marad és nyertek.

több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
Sima win 1 ponttal 😀
Toca
😀
Nehéz ügy. Érdekes lesz. Cook és a futás blokkolás jónak tűnt, de a 80 milliós irányítónk ezt nem hiszem, hogy mégegyszer megússza 10 passzkísérlettel. A másik oldalon meg ugye ott van Rodgers, aki nem a kedvencem, soha nem is lesz, de sajnos zseniális. Nehéz ügy. Jó és szoros meccs lesz szerintem.

Szerkesztette: CharlieF
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Mit tipppeltek vasárnapra?
ZoliZoltán
Sima win 1 ponttal 😀
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mit tipppeltek vasárnapra?
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765


Stúdió beszélgetés Cousins-al és Harris-el. (Aki mellesleg defensive player of the week lett az NFC-ben. Zsinórban negyedik éve mi adjuk ezt a nyitó fordulóban.)
Kirk kapitány nagy bölcsessége Anthony Harris-nek: "Tough times don't last, tough people do!" 😀
Jó ez a csatorna amúgy, néha lehet érdekes dolgokat hallani. Volt egy rész tavaly, ahol Thielen meg Cousins azon tanakodtak, hogy lehet senkiből valakivé lenni az NFL-ben. Mindkettő elég hiteles ebben a témában. Ebbe akár Harris is beleillik, ő is UDFA volt, bár erről most nem esik szó.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mar most tűkön ülök!
Várom a sajtfejek ellenit,nagyon.
Ilyenkor szokott zakó lenni. 🙂