New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Amúgy Dobsonnal mi van egy újabb WR pick kuka? 😛

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Pár gondolat, a meccset frissen nézve.

D:
Chandler Jones azért hiányozni fog a következő meccseken, 4 emberes pass rushal valóban nem jutottunk sokra. Mondjuk Patricia elég kreatív blitzeket hívott a 2. negyed végén.

Collins elég sérült lehet, a sokat csodált sebességének csak töredékét produkálja, jönnek róla a coverage yardok. Nem neki való a daráló, jót tenne neki egy kis snapszám csökkentés. Sajnos nincs depth. Hightower szerintem nem volt rossz, nem neki kellene kergetnie Fortet...

A jelenlegi DB (elsősorban CB) depth überbrutál, a ligában szerintem egyedülálló. Browner egyre inkább belelendül a dologba, az ellen TE-i ellen kifejezetten jól jön majd. Durva azért, hogy Arrington alig került a pályára, Dennard pedig meg sem élte a meccskeretet.
Egy lyukas garast nem tettem volna arra, hogy a Phillyből visszatért, utolsó itteni évében totál kegyvesztett Chung ekkora szerepet tölt majd be ebben a védelemben....

O:
Tetszik ez az O-line, mondjuk Wendell RG-ben hosszabb távon kevés lesz. Stork majd beletanul a szakmába, kevesebb bünti és elcseszett C-QB exchange. A 3. drive után mondjuk rondán visszaesett a run blocking minősége, White futásainál elég kevés lehetőség volt...

Egyébként egy jó formában lévő Edelmantől vagyunk attól, hogy elit legyen az O. 4 drop az elmúlt két héten, valami nagyon nem klappol nála. Elkapta az Amendola-kórt?😀

Tartok tőle, hogy Wright továbbra is csak minden 3.-4. meccsen dobbant, konzisztens teljesítményt tőle még nem várhatunk.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Fitz jövőévi 20M-jét, jobban is el tudnánk költeni az FA piacon, vagy esetleg ilyenkor át lehet strukturálni a szerződését?

Larry-Gronk-Edelman, bele sem merek gondolni ez milyen bitang O# is lenne, de inkább a két falba, LB posztra kéne embereket hozni majd az offseasonben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Ja és Browner-nek is nagyon örülök. Revis meg, ha így folytatja, remélem, marad és valahogy le tudják a fejesek bizniszelni ezt vele. Egyre jobban élvezi a játékot nálunk, legalábbis én úgy látom.Minitron
Az rendben is van hogy nagy pénzeket lehet felmarkolni a ligában, de azért van amikor érdemesebb a nagy pénzekről kicsit lejjebb adni az igényeket a győzelmekért. Winning is a habit. Revis most belekerült egy közegbe ahol jó esély van a győzelemre és akár egy SB győzelemről is álmodozhat. De hát kiderül majd milyen szezont fut ő maga is ill. a csapat is és akkor utána lehet tárgyalni, okos pénzért megérné mert nem akarom hogy újra Cb-t próbáljunk draftolni az első körben 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gronk egy állat, ha egészséges, ezt eddig is tudtuk 😛
De, akiben a legkellemesebben csalódom eddig, az LaFell. Most kurvajól játszott és már előző meccseken is egyre biztatóbb játékkal rukkolt elő. Tudom, hogy többnyire a D-t emlegetjük, de nagyon kellett már egy biztos szélső elkapó TB-nek.

Ja és Browner-nek is nagyon örülök. Revis meg, ha így folytatja, remélem, marad és valahogy le tudják a fejesek bizniszelni ezt vele. Egyre jobban élvezi a játékot nálunk, legalábbis én úgy látom.

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Előzetesen 5-4-et tippeltem a pihenőig, szerencsére, ez már biztosan jobb lesz. jelenlegi 6-2-es mérleg megsüvegelendő, a gyenge kezdés után, mert a Bengals és Bérz is jó csapat, Hol van már a KC elleni "leégés"?
Borzasztóan és az általam előzetesen vártnál is meglepően sima hazai győzelem lett, már a félidőben eldőlt, ha nincs a garbage time a Bérz a meccs végére totális KO-t kap, örültem, hogy nem lett "alázás" a vége.
Bár JMD-t nem kedvelem, nem is fogom soha, de amióta takarodót fújtam idén is, azóta mutatott javulást és változtatott az eddig berögzült és kiismert sémáin, a lecke fel van adva neki is a következő meccsekre, persze az igazi matek a PO-ban kezdődik, ez az irány számomra is abszolút vállalható O# részéről, a fal pedig nagyon szép munkát végzett J.Allenék ellen.
Revis is az elmúlt hetekben feléledt Csipkerózsika álmából, formajavulása tetszetős, kezdi levetkőzni az általam ráaggatott, kissé túlértékelt jelzőt, maradjon is így, mert akkor el lehet gondolkozni, hogy miként tud a Klubnál maradni, persze nem agyonfizetve.
Browner kérdésben, egyet értek azokkal, akik szerint szükségünk van egy ilyen fizikális CB-re, inkább zászló, mint kacsaként a yardok nyelése hosszú passzoknál.
TB és G-Force parádé, utóbbi megmutatta ismét, miért ligaelit TE, zseniális a fickó.
Tom pedig méltó választ adott a pályán a kétkedőknek, kapitányként. Lafell is kitett magáért, mondjuk neki is, nem kis szerencséje volt, hogy Fuller a Bérz legjobb Cb-je, sérülten játszott, de tényleg szépen muzsikált.
Gray megérkezett a ligába, maximálisan élt a kapott lehetőséggel, örömteli, még akkor is a ha Fantasy-m úszott is Vereen miatt😛, ezzel az újonc White még hátrébb szorult a futók rangsorában, meglepő, tőle többet várnék, ha nem fog érkezni a csere előtt egy minőségi futó, akkor is szükség van stabil, egyre javuló futójátékra.
Végül a D# összességében szintén sokkal jobban mutatott, mint a Jets ellen, volt honnan javulni az új érkezőkkel együtt.
Vasárnap jöhet az AFC "rangadó", az előzetes heti hájp ellenére hazai pályán nem lesz sétagalopp ellenünk hazai pályán a Denvernek se, azonban jelenleg nálam is ők az esélyesebbek, meglátjuk mire megyünk majd ellenük, igazi erőfelmérő lesz, de az is "csak" 1 meccs a még hátralévők közül az alapszakaszban.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem egy elkapó kell ebbe a csapatba, bár Fitz fantasztikus ember és játékos, aki óriási nyereség lenne. Gondolom az nfl.comos várakozásoknál láttad ezt a forgatókönyvet, én semmi sanszot nem látok rá

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szoritok,hogy megkapja Brady! 😉
több mint 9 éve
triangle 1 283
Az mennyire komoly,hogy akarjatok Fitzet???ZoliZoltán
évek óta pletykálják már hozzánk, de ahogy korábban is mindig, az idei offseasonben is mindenki mindent tagadott. aztán persze ki tudja, nálunk sosem biztos semmi😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az mennyire komoly,hogy akarjatok Fitzet???
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Abban én is bízok hogy Jones csak hosszabb pihenőt tart és PO-ra visszatér és lezúz mindent és mindenkit 😀
Tud ez a pats D még javulni, azért sok biztató jel van, mondjuk arra kíváncsi leszek ha Revis folytatja ezt a szériát akkor év végén mi lesz a sorsa, nyilván BB nem fogja agyonfizetni, de ha van egy kis csöpp esze és nem feltétlen a pénzt nézi akkor jó eredményt is elérhet a csapattal. Browner nekem is tetszik, úgy hiányzott már egy igazi hard hitter a csapatból 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó volt és minden bejött, mint tavaly a steelers ellen. A macik sosem kaptak még egy félidő alatt 38 pontot.
Brady kifejezetten jól mozgott ki a zsebből és pontos is volt, néha már azt hittem, hogy elhoztuk titokban Rodgers-t😀
Az O parádés volt, Edelman majd előkerül a Denver ellen, meglátjuk Talib-ot kire állítják. LaFell or Edelman?
A fal összeállt végre. Stork állat lesz ha lehiggad.
A D-ben Ayers jól mutatkozott be (az a késleltetett LB blitz, wow) Collins sérült lehet még, mert coverben verték rendesen vagy csak én láttam rosszul?!
A sec ben Ryan végre kijátszotta slotból Arrington-t, Dennard-ot várom vissza mert Butler kevés lesz Manning ellen.gordon
Jó, hát azért Butler akkor játszott, amikor a kezdők már pihentek 😊
Revis és Browner volt a két szélen, Ryan slotban, aztán amikor már semmit nem számított a meccs, akkor jött Butler. Ha Dennard játszik, akkor én remélem, hogy Browner még többet lesz más szerepkörben is, amikor a tight end Bennettet szedte le annál a játéknál majdnem felsírtam a gyönyörtől, hogy végre 😊
Szal Butler jelenleg kb a 4. külső CB opció, de szerintem előbb lenne Ryan a szélen és Arrington bent abban az esetben, ha a Revis, Browner, Dennard hármasból kettő is kiesne. Szóval reálisan nézve Butler hatodik CB-ként egy pillanatot nem lesz fent a védelemben, szal nem baj, hogy most még nagyon kevés Manning ellen 😊

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jó volt és minden bejött, mint tavaly a steelers ellen. A macik sosem kaptak még egy félidő alatt 38 pontot.
Brady kifejezetten jól mozgott ki a zsebből és pontos is volt, néha már azt hittem, hogy elhoztuk titokban Rodgers-t😀
Az O parádés volt, Edelman majd előkerül a Denver ellen, meglátjuk Talib-ot kire állítják. LaFell or Edelman?
A fal összeállt végre. Stork állat lesz ha lehiggad.
A D-ben Ayers jól mutatkozott be (az a késleltetett LB blitz, wow) Collins sérült lehet még, mert coverben verték rendesen vagy csak én láttam rosszul?!
A sec ben Ryan végre kijátszotta slotból Arrington-t, Dennard-ot várom vissza mert Butler kevés lesz Manning ellen.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó meccs volt a mi szempontunkból, ameddig volt értelme addig a D is és az O is odatette magát, a második félidő már csak időhúzás volt. Ez a Gray gyerek nekem az előszezonban is tetszett, csak az egy jó kérdés hogy White mi a francért ért 4. kört? 😀
O-line is kezd összeállni, na de majd hétvégén azért jobban lesznek tetsztelve mint most, de javult az egység pedig az év elején eléggé gyászos volt a szitu 😊
Futás elleni védekezésen gyúrjunk még majd azért 😊
Sorsolás neheze most jön, de igazából talán a Broncos az a csapat aki nagyon kiemelkedik, a többiek ellen azért jó eséllyel indulunk.manuszka86
Jaja, azért a Packers és a Colts is megmutatta, hogy azért van még ott is gyenge pont, a Detroit DL-je is komoly feladat lesz, meg nagy hátrányokból szépen fordítgatnak, de azért talán az sem megy mindig (persze, lehet, hogy nem is kell 😀), szal ez a forduló adhat bizakodásra okot, de örülnék neki, hogy Chandler Jonesról igaz lenne az a felvetés, hogy nincs vége a szezonjának

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Jó meccs volt a mi szempontunkból, ameddig volt értelme addig a D is és az O is odatette magát, a második félidő már csak időhúzás volt. Ez a Gray gyerek nekem az előszezonban is tetszett, csak az egy jó kérdés hogy White mi a francért ért 4. kört? 😀
O-line is kezd összeállni, na de majd hétvégén azért jobban lesznek tetsztelve mint most, de javult az egység pedig az év elején eléggé gyászos volt a szitu 😊
Futás elleni védekezésen gyúrjunk még majd azért 😊
Sorsolás neheze most jön, de igazából talán a Broncos az a csapat aki nagyon kiemelkedik, a többiek ellen azért jó eséllyel indulunk.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én csak most fogom még megnézni felvételről, a munka nagy úr 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/27/refo-bears-patriots-week-8/
Egész nice értékek
Btw, már a meccs előtt jó jel lehetett volna 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Őszintén megmondva, én pont leszarom, hogy mi lesz a Denver ellen. A Broncos most egy teljesen más színt, mint bármelyik másik csapat jelenleg. A lényeg az lesz, hogy ez a fejlődés ami elérte a csapatot maradjon meg.FViktor93
Én nem 😊. Az idei évben egyszer már teljesen lemondtam a csapatról, magamban elkönyveltem, hogy vége a Brady-érának. Erre sorozatban négy győzelem, köztük a mostani, gyakorlatilag tökéletes QB teljesítmény. Ilyenkor újra élednek a bajnoki álmok, amihez fontos lehet a Denver elleni meccs. Tény, hogy tegnap reggel még úgy voltam vele, hogy az idei évben teljesen mindegy, ki-mit csinál, az AFC-t csak a Denver nyerheti meg, de látva a tegnapi meccset, ki tudja... Persze ilyenkor jöhet az igazán nagy pofon.LordTamas
Én elégedett lennék egy szoros meccsel is sérülés nélkül... Mindenki azon fanyalog, hogy eddig gyenge ellenfeleket vertünk... Ahhoz képest mondjuk a Cincy-t és a Bearst is rendesen helyben hagytuk, akikben van azért potenciál... Plusz ugye a Bills is elég fekete ló idén... Engem az sem zavarna, ha jó teljesítménnyel kapnánk ki egy jobb csapattól... Ami igazán fájt az az igazi év eleji szenvedés, amikor egyszerűen örülni sem volt minek, még ha győztünk is (OAK)...Witchdoctor
Nekem az fáj, amikor a szezon végén van ilyen szenvedés, hiába megy előtte faszán minden. Szal, ha választani kell, inkább lassan kezdjünk 😊

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Őszintén megmondva, én pont leszarom, hogy mi lesz a Denver ellen. A Broncos most egy teljesen más színt, mint bármelyik másik csapat jelenleg. A lényeg az lesz, hogy ez a fejlődés ami elérte a csapatot maradjon meg.FViktor93
Én nem 😊. Az idei évben egyszer már teljesen lemondtam a csapatról, magamban elkönyveltem, hogy vége a Brady-érának. Erre sorozatban négy győzelem, köztük a mostani, gyakorlatilag tökéletes QB teljesítmény. Ilyenkor újra élednek a bajnoki álmok, amihez fontos lehet a Denver elleni meccs. Tény, hogy tegnap reggel még úgy voltam vele, hogy az idei évben teljesen mindegy, ki-mit csinál, az AFC-t csak a Denver nyerheti meg, de látva a tegnapi meccset, ki tudja... Persze ilyenkor jöhet az igazán nagy pofon.LordTamas
Én elégedett lennék egy szoros meccsel is sérülés nélkül... Mindenki azon fanyalog, hogy eddig gyenge ellenfeleket vertünk... Ahhoz képest mondjuk a Cincy-t és a Bearst is rendesen helyben hagytuk, akikben van azért potenciál... Plusz ugye a Bills is elég fekete ló idén... Engem az sem zavarna, ha jó teljesítménnyel kapnánk ki egy jobb csapattól... Ami igazán fájt az az igazi év eleji szenvedés, amikor egyszerűen örülni sem volt minek, még ha győztünk is (OAK)...

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Denver most nagyon egyben van..Megkockáztatom, hogy a legkomplettebb csapat jelenleg az NFL-ben..DE minden csapat verhető! Ha látom a tüzet és az akarást a pályán tőlünk,akkor egy vereség is belefér nálam..Nálunk az lenne a cél, hogy a PO-ra legyünk olyan formában, mint most ők..Én is azt szeretném, ha inkább az AFC döntőben találkoznánk ismét velük, s ott vernénk meg őket..(De addig el kell jutni!!) De, ha most vasárnap is sikerül, újabb sérülések nélkül, akkor nem leszek szomorú! Tavaly is sikerült, egy gyengébb Patriots-al, miért ne jöhetne most is így ki a lépés? We trust in BB..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Én továbbra is hiszek abban, hogy idén valami nagyobb dolgot is elérhet a csapat, de az nem a Denver elleni alapszakasz meccsen fog múlni.FViktor93
De azért könnyítsünk a magunk dolgán, ha urambocsá úgy alakul, jobb Bostonban egy főcsop. döntő, mint Denverben😊
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Őszintén megmondva, én pont leszarom, hogy mi lesz a Denver ellen. A Broncos most egy teljesen más színt, mint bármelyik másik csapat jelenleg. A lényeg az lesz, hogy ez a fejlődés ami elérte a csapatot maradjon meg.FViktor93
Én nem 😊. Az idei évben egyszer már teljesen lemondtam a csapatról, magamban elkönyveltem, hogy vége a Brady-érának. Erre sorozatban négy győzelem, köztük a mostani, gyakorlatilag tökéletes QB teljesítmény. Ilyenkor újra élednek a bajnoki álmok, amihez fontos lehet a Denver elleni meccs. Tény, hogy tegnap reggel még úgy voltam vele, hogy az idei évben teljesen mindegy, ki-mit csinál, az AFC-t csak a Denver nyerheti meg, de látva a tegnapi meccset, ki tudja... Persze ilyenkor jöhet az igazán nagy pofon.LordTamas
Én továbbra is hiszek abban, hogy idén valami nagyobb dolgot is elérhet a csapat, de az nem a Denver elleni alapszakasz meccsen fog múlni.
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Őszintén megmondva, én pont leszarom, hogy mi lesz a Denver ellen. A Broncos most egy teljesen más színt, mint bármelyik másik csapat jelenleg. A lényeg az lesz, hogy ez a fejlődés ami elérte a csapatot maradjon meg.FViktor93
Én nem 😊. Az idei évben egyszer már teljesen lemondtam a csapatról, magamban elkönyveltem, hogy vége a Brady-érának. Erre sorozatban négy győzelem, köztük a mostani, gyakorlatilag tökéletes QB teljesítmény. Ilyenkor újra élednek a bajnoki álmok, amihez fontos lehet a Denver elleni meccs. Tény, hogy tegnap reggel még úgy voltam vele, hogy az idei évben teljesen mindegy, ki-mit csinál, az AFC-t csak a Denver nyerheti meg, de látva a tegnapi meccset, ki tudja... Persze ilyenkor jöhet az igazán nagy pofon.
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Őszintén megmondva, én pont leszarom, hogy mi lesz a Denver ellen. A Broncos most egy teljesen más színt, mint bármelyik másik csapat jelenleg. A lényeg az lesz, hogy ez a fejlődés ami elérte a csapatot maradjon meg.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Úgy tűnik hogy Browner jó hatással van a secre... haraptak ütöttek ahogy kell! Jó meccs volt de nem hiszem hogy a denver ellen ennyire megy majd a futás meg a pass prot. Jó kis erőfelmérő lesz. JMD remélem nem agyalja túl majd a.playeket stressz helyzetben

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich