New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
bocs srácok, de a hétvégi derbi elé


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
mindig nagy kérdés mennyire fognak beválni a hozott játékosok, de tetszik, hogy x.kör végét adunk egy x+1.kör elejéért... szinte egy marék szotyiért jöttek a játékosok

offseason-ben rendesen eltolták ezt a DL-LB depth-t, de legalább van hajlandóság arra, hogy ezt viszonylag korrigálják, nekem is tetszenek a deal-ek

(DE poszt és Chandler Jones maradt a legnagyobb kérdés a szezon hátralévő részére)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Volt panasz az LB és DT mélységre, előbbiek passz, utóbbiak futás elleni védekezésére, érkezett két atletikus, passz ellen is használható LB és egy futás megállításában jól hasznosítható DT. Az FO majdnem mindent megtett, amit most megtudott, az sem biztos, hogy szeptemberben sokkal jobb opciók lettek volna. Az egyedüli fájdalom a DE mélység lehet, de remélem Chandler Jones még játszhat, és hogy Moore gyorsan mutat szép dolgokatWyatt
Moorenak ha jól emlékszem idén már 2 kierőszakolt fumble-je van, szerintem kifejezetten biztató amit csinál.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor foglaljuk kicsit össze a dolgokat
Elvileg a saját 5. körünket adtuk Casillasért, de még mielőtt nagyon sokallnánk az árat, jött egy TB 6. kör, a kettő között pedig remélhetőleg túl sok nem lesz.
A mi hatodik körünk ment Ayersért meg egy 7. körös Tennessee-pickért, ami között talán túl sok megint nincs.

So basically #Patriots got Ayers, Casillas and an improved 6th-7th round pick for a 5th round selection.

5. kör (remélhetőleg hátul)+6. kör (remélhetőleg hátul) for 6. kör (valszeg elöl)+7. kör (valszeg elöl)+Ayers+Casillas.
Mondjuk egy sima PO-hellyel, és két top 10-es hellyel – legyen mondjuk 24 nálunk és 5. pick TB-nél, 10. Tennessee-nél (ez szerintem most kiindulásnak bőven korrekt), na szal ezekből a value chart szerint összesen egy 7/5-ös értéket adunk Ayersért meg Casillasért. Ez nálam simán belefér, nem hiszem, hogy a 7. körből hoztunk volna két ilyen LB-t, így meg tapasztalat és mélység is akadt azért

draftpicket érintő cserék (ahol nem megy végbe, Worthy, azt nem vettem bele)
ment:
1. Mallett

2. Mankins

3. 2015/6. (NE)

4. 2015/5. (NE)

jött:
1. 2016/7(?)

2. Tim Wright
2015/4 (TB, erősnek néz ki)

3. Ayeers
2015/7 (TEN, ez se rossz)

4. Casillas
2016/6 (TB)

Tehát
2015/1 (NE)
2015/2 (NE)
2015/3 (NE)
2015/4 (TB)
2015/4 (NE)
2015/6 (TB)
2015/7 (TEN)
2015/7 (NE)

Ha nem néztem el semmit. Ezek alapján egy 5. kört tekintve vagyunk mínuszban, a 6. és 7. körös (remélhetőleg) korai pickek viszont ezt kompenzálják, és van egy 4. körünk (elég jó lehet) továbbá két LB és egy reményteljes TE. Mankinsért a szezon eleji játék és a futójáték miatt kár azért, hogy nem tud segíteni, de mocsok sokat vitt a capből, most egy kicsit az is felszabadul, és még ki tudtunk belőle szedni értéket.

Nekem tetszik összességében a trade-munkásság összességében

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talib korrekt csóka azért 😊
 www.nepatriotslife.com/2014/10/funny-aqib-talib-quotes-on-upcoming-game.html

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt panasz az LB és DT mélységre, előbbiek passz, utóbbiak futás elleni védekezésére, érkezett két atletikus, passz ellen is használható LB és egy futás megállításában jól hasznosítható DT. Az FO majdnem mindent megtett, amit most megtudott, az sem biztos, hogy szeptemberben sokkal jobb opciók lettek volna. Az egyedüli fájdalom a DE mélység lehet, de remélem Chandler Jones még játszhat, és hogy Moore gyorsan mutat szép dolgokatWyatt
Csak remélni merem, hogy azért nem is hoztunk DE-t, mert Jones valamikor visszatér.zinedine5
Igen, én is így gondolom, hogy azért sem jött

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Volt panasz az LB és DT mélységre, előbbiek passz, utóbbiak futás elleni védekezésére, érkezett két atletikus, passz ellen is használható LB és egy futás megállításában jól hasznosítható DT. Az FO majdnem mindent megtett, amit most megtudott, az sem biztos, hogy szeptemberben sokkal jobb opciók lettek volna. Az egyedüli fájdalom a DE mélység lehet, de remélem Chandler Jones még játszhat, és hogy Moore gyorsan mutat szép dolgokatWyatt
Csak remélni merem, hogy azért nem is hoztunk DE-t, mert Jones valamikor visszatér.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt panasz az LB és DT mélységre, előbbiek passz, utóbbiak futás elleni védekezésére, érkezett két atletikus, passz ellen is használható LB és egy futás megállításában jól hasznosítható DT. Az FO majdnem mindent megtett, amit most megtudott, az sem biztos, hogy szeptemberben sokkal jobb opciók lettek volna. Az egyedüli fájdalom a DE mélység lehet, de remélem Chandler Jones még játszhat, és hogy Moore gyorsan mutat szép dolgokat

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Casillas nálunk folytatja. Elég sok a potyája sajna az elmúlt időkben

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mi komoly lenne, ha Brady pont a Denver ellen előzné meg Elwayt 😊 267 yard a hátránya, ha efölött zár, akkor ő lesz az ötödik az örökranglistán

5. John Elway 234 meccs 51 475 yard 220.0-as átlag
6. Tom Brady 201 meccs 51 208 yard 254.8-as átlagWyatt
Baszok én rá csak a Denver-t oda...a Jets-t vissza !😛gordon
Na, a Denvert oda-vissza már értelmet nyerne, mert a csak a rájátszásban menne, és nem kizárt, hogy nem az elején, szal azzal már úgy ki lehetne egyezni 😊
A Jets oda-vissza verése viszont önmagában még a PO-ra is karcsú lehetneWyatt
Ne keresd már az értelmét vazze, nem volt😛
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi komoly lenne, ha Brady pont a Denver ellen előzné meg Elwayt 😊 267 yard a hátránya, ha efölött zár, akkor ő lesz az ötödik az örökranglistán

5. John Elway 234 meccs 51 475 yard 220.0-as átlag
6. Tom Brady 201 meccs 51 208 yard 254.8-as átlagWyatt
Baszok én rá csak a Denver-t oda...a Jets-t vissza !😛gordon
Na, a Denvert oda-vissza már értelmet nyerne, mert a csak a rájátszásban menne, és nem kizárt, hogy nem az elején, szal azzal már úgy ki lehetne egyezni 😊
A Jets oda-vissza verése viszont önmagában még a PO-ra is karcsú lehetne

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mi komoly lenne, ha Brady pont a Denver ellen előzné meg Elwayt 😊 267 yard a hátránya, ha efölött zár, akkor ő lesz az ötödik az örökranglistán

5. John Elway 234 meccs 51 475 yard 220.0-as átlag
6. Tom Brady 201 meccs 51 208 yard 254.8-as átlagWyatt
Baszok én rá csak a Denver-t oda...a Jets-t vissza !😛
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi komoly lenne, ha Brady pont a Denver ellen előzné meg Elwayt 😊 267 yard a hátránya, ha efölött zár, akkor ő lesz az ötödik az örökranglistán

5. John Elway 234 meccs 51 475 yard 220.0-as átlag
6. Tom Brady 201 meccs 51 208 yard 254.8-as átlag

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Csak TB-nek legyen ideje, mert a pass rush nagyon nem elhanyagolható a Denvernél...
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Az O parádés volt, Edelman majd előkerül a Denver ellen, meglátjuk Talib-ot kire állítják. LaFell or Edelman?gordon
Szerintem egyik sem. Trevathan védekezne TE-ken, de mivel ő nincs, szerintem Talib Gronkra lesz főként állítva. Edelmant Harris fogja (ha slotból indul), LaFell-t pedig Roby. T.J Ward is tud TE-ken védekezni, az se kizárt, de akkor meg kéne keverni a felállást ahhoz képest, ahogy eddig állt fel többnyire a védelem. Szerintem amíg így limitálni tudja a denver D Brady-t, addig a fenti leosztás lesz, JDR csak akkor fog változtatni, ha az nem működik. (2TE felállás esetén megint más lehet a helyzet, de ennyire nincs értelme belemennem, úgyis csak tippelgetek.)peterk2005
Bár Talib nagyon jó volt Graham ellen tavaly, így ha a magasságbeli különbség nem is lesz tényező, Gronk sokkal fizikálisabb játékos Grahamnél, ez lehet Gronk felé billentené ezt a matchupot. Ráadásul Lafell előző heti teljesítményére lehet válasz az, hogy nem hagyják vele Robyt, inkább Talib őrzi majd, és akkor Gronkot az LB-k vagy Ward (?) foghatja. Nem elképzelhetetlen, hogy Harrist minél inkább elkerülve, Edelman lesz inkább szélen Lafellel, Dola pedig slotban Harris ellen, így biztosítva, hogy valamelyik jó formában lévő WR-ünkön legyen kedvező matchup. Szerintem elég jó helyzetben van az O abból a szempontból, hogy vagy a széleken, vagy Gronkon tudunk előnyt szerezni, ami az 1-1 elleni párharcokat illeti, persze ez nem ilyen egyszerű, mindenesetre papíron jelentős lökést ad az a csapatnak, hogy végre van legitim szélső elkapó, ráadásul Wright is éledezik.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Dennard-nak vállsérülése van ,nem? Azért volt inaktìv, asszemgordon
Hivatalosan kutyabaja. Butler beelőzte a DC-on.
Revis, Browner, Ryan a három kezdő, Arrington, Butler és Dennard küzd a maradék két helyért. (Valójában Arrington ST szerepe miatt egy hely kiadó.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Dennard-nak vállsérülése van ,nem? Azért volt inaktìv, asszem
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számolgattam már én is (a Colts ill. Denver miatt 😊), hogy mi várható. Jelenleg úgy áll, hogy elég valószínű, hogy a 4 csoportgyőztes az AFC-ben a Ravens, Colts, Denver és Pats lesz. Ahogy a Denver és a Colts mostanában játszik - figyelembe véve, hogy mindkettőnek a schedule-je a második felére "könnyebbedik" fel - sanszos, hogy 12-4 körüli eredménynél nem fognak rosszabb mérleggel zárni. A Ravens 5-2-vel áll most, és az ő hátralevő schedule-jük is kifejezetten könnyű: egy idegenbeli Saints és Miami és egy otthoni Chargers a legnehezebb. Ha idén nem verik körbe csoporton belül egymást (a Steelers és a Cincy jelenlegi formáját nézve erre van esély), akkor a Ravens is odaérhet akár a 12-4 körüli eredményre.

Mivel mindhárom említett csapatnak jó sansza van a 12-4-re, elég valószínű, hogy 2 meg is csinálhatja. És akkor idén is a 12-4 lesz, lehet a bye week vízválasztó. Számotokra ez azt jelenti, hogy a tie breaker miatt a Broncos és a Colts meccsek minimum egyikét hozni kéne, és mellé még max. 1 vereséget begyűjteni valaki mástól. Nem lehetetlen, de emberemlékezet óta idén érzem először úgy, hogy necces lehet...

(A playoff szempontból viszont tök mindegy. Ha nem lesz bye, akkor nyugodtan fel lehet használni a Green Bay, Detroit, stb. meccseket felkészülésre a playoffra, mert a csoport úgyis meglesz.)peterk2005
Emlékeztem, hogy kb. 2 napja írtam ezt a postot, és direkt visszakerestem. Na, vasárnap után kb. az "a" betűkön kívül semmi más nem stimmel benne. 😀 A Colts fejreállt, 5-3, innen a 12-4 már nagyon neccses lesz. A Ravens is kiszívott az éppen papíron lejtmenetes Bengalstól, és innen már nekik is necces a 12-4. Ergo schedule ide, pár ilyesztő meccs oda, simán beérhettek az első két helyre.

Beszarás, hogy milyen kiszámíthatatlan az NFL. 😊peterk2005
ilyesztő?zinedine5
Ellipszilonnal semmiképp. 😉 De pontos jével is inkább érdekesnek mondanám. Én szeretem a kiszámíthatatlanságot ebben a játékban. Különben mi értelme lett volna mondjuk a tegnapi Dallas meccsért fennmaradni?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem fordítva érdekel jobban, tegnap pont azon gondolkodtunk, hogyan oldjuk meg a védekezést.
Julius Thomasra ráállítjuk Brownert, aki még Talibnál is keményebb, vagy marad-e szélen, mondjuk DT ellen. Célpont rengeteg van a Denvernél, de elvileg mindenkire lehet válasz (Browner – JT, Revis – DT, Sanders – Dennard/Ryan, Welker – Ryan/Arrington), és az nem baj, hogy nem Moreno fut már náluk, bár nem tudom, mennyire lesz ettől még megállítva a futásuk. A falak csatája sem tűnik előnyösnek, csak a DL kevés lesz az OL ellen, PM-et meg nem tudom, mennyire akarjuk szétblitzelni. A nagyobb baj, hogy futásra nem látok sok esélyt a részünkről, és Von meg Ware nélkül is simán kibírnám a meccset. Valahogy tartson ki a fal, toljuk szépen Gronkót, Edelman szerintem most megint sok lasztit kap majd, Wrightot lehet, hogy célszerűbb lenne többet játszatni, de ha nem, akkor is inkább két TE-vel vagy FB+TE-vel tolni sokat. Tymsnek azért mehetne egy hosszú 😊

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Számolgattam már én is (a Colts ill. Denver miatt 😊), hogy mi várható. Jelenleg úgy áll, hogy elég valószínű, hogy a 4 csoportgyőztes az AFC-ben a Ravens, Colts, Denver és Pats lesz. Ahogy a Denver és a Colts mostanában játszik - figyelembe véve, hogy mindkettőnek a schedule-je a második felére "könnyebbedik" fel - sanszos, hogy 12-4 körüli eredménynél nem fognak rosszabb mérleggel zárni. A Ravens 5-2-vel áll most, és az ő hátralevő schedule-jük is kifejezetten könnyű: egy idegenbeli Saints és Miami és egy otthoni Chargers a legnehezebb. Ha idén nem verik körbe csoporton belül egymást (a Steelers és a Cincy jelenlegi formáját nézve erre van esély), akkor a Ravens is odaérhet akár a 12-4 körüli eredményre.

Mivel mindhárom említett csapatnak jó sansza van a 12-4-re, elég valószínű, hogy 2 meg is csinálhatja. És akkor idén is a 12-4 lesz, lehet a bye week vízválasztó. Számotokra ez azt jelenti, hogy a tie breaker miatt a Broncos és a Colts meccsek minimum egyikét hozni kéne, és mellé még max. 1 vereséget begyűjteni valaki mástól. Nem lehetetlen, de emberemlékezet óta idén érzem először úgy, hogy necces lehet...

(A playoff szempontból viszont tök mindegy. Ha nem lesz bye, akkor nyugodtan fel lehet használni a Green Bay, Detroit, stb. meccseket felkészülésre a playoffra, mert a csoport úgyis meglesz.)peterk2005
Emlékeztem, hogy kb. 2 napja írtam ezt a postot, és direkt visszakerestem. Na, vasárnap után kb. az "a" betűkön kívül semmi más nem stimmel benne. 😀 A Colts fejreállt, 5-3, innen a 12-4 már nagyon neccses lesz. A Ravens is kiszívott az éppen papíron lejtmenetes Bengalstól, és innen már nekik is necces a 12-4. Ergo schedule ide, pár ilyesztő meccs oda, simán beérhettek az első két helyre.

Beszarás, hogy milyen kiszámíthatatlan az NFL. 😊peterk2005
ilyesztő?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gondolkodtam én is a Gronk-Talib pàroson, tavaly Talib leszedte Graham-et de Gronk fizikàlisabb. Ward lesz rajta szerintem , Gronk pedig szétszivatja a tavalyi miatt 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az O parádés volt, Edelman majd előkerül a Denver ellen, meglátjuk Talib-ot kire állítják. LaFell or Edelman?gordon
Szerintem egyik sem. Trevathan védekezne TE-ken, de mivel ő nincs, szerintem Talib Gronkra lesz főként állítva. Edelmant Harris fogja (ha slotból indul), LaFell-t pedig Roby. T.J Ward is tud TE-ken védekezni, az se kizárt, de akkor meg kéne keverni a felállást ahhoz képest, ahogy eddig állt fel többnyire a védelem. Szerintem amíg így limitálni tudja a denver D Brady-t, addig a fenti leosztás lesz, JDR csak akkor fog változtatni, ha az nem működik. (2TE felállás esetén megint más lehet a helyzet, de ennyire nincs értelme belemennem, úgyis csak tippelgetek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számolgattam már én is (a Colts ill. Denver miatt 😊), hogy mi várható. Jelenleg úgy áll, hogy elég valószínű, hogy a 4 csoportgyőztes az AFC-ben a Ravens, Colts, Denver és Pats lesz. Ahogy a Denver és a Colts mostanában játszik - figyelembe véve, hogy mindkettőnek a schedule-je a második felére "könnyebbedik" fel - sanszos, hogy 12-4 körüli eredménynél nem fognak rosszabb mérleggel zárni. A Ravens 5-2-vel áll most, és az ő hátralevő schedule-jük is kifejezetten könnyű: egy idegenbeli Saints és Miami és egy otthoni Chargers a legnehezebb. Ha idén nem verik körbe csoporton belül egymást (a Steelers és a Cincy jelenlegi formáját nézve erre van esély), akkor a Ravens is odaérhet akár a 12-4 körüli eredményre.

Mivel mindhárom említett csapatnak jó sansza van a 12-4-re, elég valószínű, hogy 2 meg is csinálhatja. És akkor idén is a 12-4 lesz, lehet a bye week vízválasztó. Számotokra ez azt jelenti, hogy a tie breaker miatt a Broncos és a Colts meccsek minimum egyikét hozni kéne, és mellé még max. 1 vereséget begyűjteni valaki mástól. Nem lehetetlen, de emberemlékezet óta idén érzem először úgy, hogy necces lehet...

(A playoff szempontból viszont tök mindegy. Ha nem lesz bye, akkor nyugodtan fel lehet használni a Green Bay, Detroit, stb. meccseket felkészülésre a playoffra, mert a csoport úgyis meglesz.)peterk2005
Emlékeztem, hogy kb. 2 napja írtam ezt a postot, és direkt visszakerestem. Na, vasárnap után kb. az "a" betűkön kívül semmi más nem stimmel benne. 😀 A Colts fejreállt, 5-3, innen a 12-4 már nagyon neccses lesz. A Ravens is kiszívott az éppen papíron lejtmenetes Bengalstól, és innen már nekik is necces a 12-4. Ergo schedule ide, pár ilyesztő meccs oda, simán beérhettek az első két helyre.

Beszarás, hogy milyen kiszámíthatatlan az NFL. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár gondolat, a meccset frissen nézve.

D:
Chandler Jones azért hiányozni fog a következő meccseken, 4 emberes pass rushal valóban nem jutottunk sokra. Mondjuk Patricia elég kreatív blitzeket hívott a 2. negyed végén.

Collins elég sérült lehet, a sokat csodált sebességének csak töredékét produkálja, jönnek róla a coverage yardok. Nem neki való a daráló, jót tenne neki egy kis snapszám csökkentés. Sajnos nincs depth. Hightower szerintem nem volt rossz, nem neki kellene kergetnie Fortet...

A jelenlegi DB (elsősorban CB) depth überbrutál, a ligában szerintem egyedülálló. Browner egyre inkább belelendül a dologba, az ellen TE-i ellen kifejezetten jól jön majd. Durva azért, hogy Arrington alig került a pályára, Dennard pedig meg sem élte a meccskeretet.
Egy lyukas garast nem tettem volna arra, hogy a Phillyből visszatért, utolsó itteni évében totál kegyvesztett Chung ekkora szerepet tölt majd be ebben a védelemben....

O:
Tetszik ez az O-line, mondjuk Wendell RG-ben hosszabb távon kevés lesz. Stork majd beletanul a szakmába, kevesebb bünti és elcseszett C-QB exchange. A 3. drive után mondjuk rondán visszaesett a run blocking minősége, White futásainál elég kevés lehetőség volt...

Egyébként egy jó formában lévő Edelmantől vagyunk attól, hogy elit legyen az O. 4 drop az elmúlt két héten, valami nagyon nem klappol nála. Elkapta az Amendola-kórt?😀

Tartok tőle, hogy Wright továbbra is csak minden 3.-4. meccsen dobbant, konzisztens teljesítményt tőle még nem várhatunk.Gyulus
Amendola annyira dropolna? Inkább Welker potyogtatta szép számmal. Amendolánál szimplán csak a zászlók mennek, de az mondjuk félelmetes, hogy szerintem labda nem ment felé úgy, hogy ne lett volna egy büntetés a játék közben 😀

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szoritok,hogy megkapja Brady! 😉ZoliZoltán
*Bradyt! 😊