New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Néhány vitatható play híváson túl (Jets elleni futás a végén, amiről már sokan, sok helyen szakmázgattak), teljesen jól megy az offense. Néhány mellényúlás meg persze, h bennevan.
Rule
az a 3 futás pontosan jó play volt, például vasárnap Matt Ryan-ék passzal akarták megoldani a first down-t, sikertelen lett, megállt az óra és adtak 40mp-t az ellenfélnek, ki is kaptak...
(ha a mi meccsünk van ugyan ez, akkor mi is több mint valószínű kikapunk)

nekem inkább az tetszett, hogy 3&5-re nem dobtuk fel a 'csába LaFellnek, hogy kezdjen vele valamit
Vereen-t is szépen játszottuk, az a fake end around, amiből ment az RB-nek a passz (csak elejtette)
és ami még fontosabb, azt játszottuk amire ez a keret ALKALMAS, ezt hiányoltam sokáig

Gronk meg egy személyben egy másik szintre tudja emelni ez a támadó sort, imádkozzunk h egészséges maradjon 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
@maniac Idei cserében az a ráció,hogy idén akartok nyerni. Márpedig a Denver nagyon komplettnek tűnik, fegyverkeznetek kell. Idezojelben ofc. Beastmode mondjuk elég sajátos teremtés. Segg hülye magyarán. Nem hiszem,hogy egy szigorú szabályokat alkalmazó coach tudna vele mit kezdeni. Pl minden héten nálunk kap szabadnapot,h Oaklandbe haza repüljön...

Browner hogy jqtszott? A szerelesek számából és a highlightsbol nem jött át semmi. Valaki írna pár szót?
Köszi.undisputedly
Egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy segítene idén. Az elmúlt években mindent kifacsartatok belőle amit lehetett, túl kockázatos befektetés lenne ahhoz, hogy komoly értéket adjanak BB-ék érte. Egyébként meg Gray Ridley jobb napjaira emlékeztetett tegnap. A Vereen-Gray duó elégnek bizonyulhat.

Browner játéka nekem nagyon tetszett. Ahogy zinedine5 is mondta "Ha zászló, hát zászló". Eddig sem voltam kibékülve ezzel a WR-re még csak rákacsintani sem szabad idei szabályokkal. Brownert elnézve e téren pedig még elégedetlenebb leszek a sporikkal év végére. 😊

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez egy totál ok meccs volt, m inden tekintetben. Az, hogy ez nekünk vagy a Bearsnek köszönhető, nem tudom. Valószínűleg mindkettő. Lafell nagyon kellett. Két jó WR-rel, plusz Gronkkal már jobban néz ki a passzjáték. Browner féle DB-re szükség van, kell valaki aki nem teketoroázik, hanem odacsap. Ha zászló, hát zászló. Inkább 5-10 yard bünti párszor minthogy egész meccsen fickándozzanak mellette. Általában úgyis csak a 2. WR az ővé, azt ki kell vennie a játékból.
Pár pici negatív észrevétel (lehet le sem szabadna írni), az első pár puntnál gyakorlatilag a saját csapattárs akadályozta a visszahordást, plusz White is halovány nagyon (főleg a 4. körhöz képest.).

Én biztos, hogy cserélnék még, de O-ba max a falba, talán. RB, WR nem kell, nem azon fog múlni. D-be viszont a cornereken kívűl bárhova jöhetne még ember. DE, S, kezdő is jöhetne, de az LB, DT, depth is hasznos lenne. Nyilván ennyi nem lesz (még a töredéke sem), ezért leginkább egy DE-nek örülnék.

Kíváncsi lennék, ha valaki képben van, a lehetséges jelöltekre.
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
@maniac Idei cserében az a ráció,hogy idén akartok nyerni. Márpedig a Denver nagyon komplettnek tűnik, fegyverkeznetek kell. Idezojelben ofc. Beastmode mondjuk elég sajátos teremtés. Segg hülye magyarán. Nem hiszem,hogy egy szigorú szabályokat alkalmazó coach tudna vele mit kezdeni. Pl minden héten nálunk kap szabadnapot,h Oaklandbe haza repüljön...

Browner hogy jqtszott? A szerelesek számából és a highlightsbol nem jött át semmi. Valaki írna pár szót?
Köszi.undisputedly
Tekintélyt parancsolóan. Néha volt flag ellene (talán 2), de nekem nagyon tetszett a játéka
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@maniac Idei cserében az a ráció,hogy idén akartok nyerni. Márpedig a Denver nagyon komplettnek tűnik, fegyverkeznetek kell. Idezojelben ofc. Beastmode mondjuk elég sajátos teremtés. Segg hülye magyarán. Nem hiszem,hogy egy szigorú szabályokat alkalmazó coach tudna vele mit kezdeni. Pl minden héten nálunk kap szabadnapot,h Oaklandbe haza repüljön...

Browner hogy jqtszott? A szerelesek számából és a highlightsbol nem jött át semmi. Valaki írna pár szót?
Köszi.
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Ritkán írok ide, de most mindenképp meg kell említenem, hogy nagyon kellemes meglepetést okozott a csapat. Az O-ról ki lehet jelenteni, hogy formába lendült. A legnagyobb pozitívum nekem azonban a védelem volt, amíg a meccs érdemi része tartott addig mindössze 1 sikeres drive-ot engedtek ennek az igen erős Bears támadósornak. Chandler Jones nagyon nagy kedvencem de nélküle is van élet. 😊

Az esetleges cserékkel kapcsolatban, BeastMode nagyon nem állatkodik mostanában, aki látta az utóbbi hetek Seahawks meccseit az tudja, hogy nem játszik jól. Lehet, hogy lenne benne 1-2 Dillon-ra hajazó év még, de én erre nem tennék nagyobb összeget, abban a korban van amikor az RB-k egyik pillanatról a másikra "elfogynak". Egyébként meg ha úgy is gondolják BB-ék, hogy van még a tankjában akkor szépen megvárják a szezon végét és FA-n hozzák majd. A MuscleHamster totál reménytelen ő semmiképp nem kell, az össze-vissza fumblizó Rainey értékelhetőbb teljesítményt nyújt mint ő... Vincent Jackson trade-ben lehetne ráció, ha nem az a típusú játékos lenne akinek a pénz az elsődleges. Azt meg ugye tudjuk, hogy milyen jól illeszkednek be hozzánk a 30+ éves veterán WR-ek...

Nagyon várom a Denver elleni meccset, nem minket fognak esélyesnek tartani, de könnyen előfordulhat, hogy megcsípik őket a srácok. 😉

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
vpi
Erre az egy pontra külön reagálnék, mivel ez érdekes... volt ugye egy Chiefs meccs és azóta mintha felgyújtották volna JMD-nél azt a lámpát, ami korábban nem világított.
Vagy csak én látom így?!

Néhány vitatható play híváson túl (Jets elleni futás a végén, amiről már sokan, sok helyen szakmázgattak), teljesen jól megy az offense. Néhány mellényúlás meg persze, h bennevan.
A fal is összeszokottabb.
Brady 3-4-5 játékosnak passzolgat, minden meccsen azóta más a kulcsfigura. Nem arról szól a sztori, h Minitron helyettesít egy teljes WR corps-ot.
Sikeres hail mary passz is volt.

Szóval mintha valami változott volna...Rule
Lehet JMD csak dísznek maradt ott 😛 😉
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
vpi
Erre az egy pontra külön reagálnék, mivel ez érdekes... volt ugye egy Chiefs meccs és azóta mintha felgyújtották volna JMD-nél azt a lámpát, ami korábban nem világított.
Vagy csak én látom így?!

Néhány vitatható play híváson túl (Jets elleni futás a végén, amiről már sokan, sok helyen szakmázgattak), teljesen jól megy az offense. Néhány mellényúlás meg persze, h bennevan.
A fal is összeszokottabb.
Brady 3-4-5 játékosnak passzolgat, minden meccsen azóta más a kulcsfigura. Nem arról szól a sztori, h Minitron helyettesít egy teljes WR corps-ot.
Sikeres hail mary passz is volt.

Szóval mintha valami változott volna...
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
A második félidei leolvadás (hahó, jó reggelt, kikaptunk 16-13-ra!!!)
JE11 csúnya dropok!!!
Amendola, Edelman spec team játékosok lettek??? Miért nem kapnak több passzt?
Az öreg Brady már csak Gronknak tud passzolni, nagyon kiszámíthatóak vagyunk így!!!
Elit csapat ellen is jó lenne mutatni valamit, ez így kevés lesz a Broncos - Packers - Chargers (aktuális következő ellenfél) ellen.
Brady inkább a jövő heti ellenféllel foglalkozzon, ne modellekkel pózoljon a parkolóban!!!vpi
Ha ezt nem csak poénból írtad, hanem teljesen komolyan gondolod, akkor komoly gondok lehetnek nálad...ervinator
Ezen én is gondolkodtam, mivel a végéről a smiley hiányzik😮😮

Ha poén volt, akkor tök jó, ironikus, mert tényleg jellemző erre a fórumra, h sokan ilyenek károgjanak akkor is, amikor arra semmi szükség nincsen....Rule
FYI 😉
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
A második félidei leolvadás (hahó, jó reggelt, kikaptunk 16-13-ra!!!)
JE11 csúnya dropok!!!
Amendola, Edelman spec team játékosok lettek??? Miért nem kapnak több passzt?
Az öreg Brady már csak Gronknak tud passzolni, nagyon kiszámíthatóak vagyunk így!!!
Elit csapat ellen is jó lenne mutatni valamit, ez így kevés lesz a Broncos - Packers - Chargers (aktuális következő ellenfél) ellen.
Brady inkább a jövő heti ellenféllel foglalkozzon, ne modellekkel pózoljon a parkolóban!!!vpi
Ha ezt nem csak poénból írtad, hanem teljesen komolyan gondolod, akkor komoly gondok lehetnek nálad...ervinator
Ezen én is gondolkodtam, mivel a végéről a smiley hiányzik😮😮

Ha poén volt, akkor tök jó, ironikus, mert tényleg jellemző erre a fórumra, h sokan ilyenek károgjanak akkor is, amikor arra semmi szükség nincsen....
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
A második félidei leolvadás (hahó, jó reggelt, kikaptunk 16-13-ra!!!)
JE11 csúnya dropok!!!
Amendola, Edelman spec team játékosok lettek??? Miért nem kapnak több passzt?
Az öreg Brady már csak Gronknak tud passzolni, nagyon kiszámíthatóak vagyunk így!!!
Elit csapat ellen is jó lenne mutatni valamit, ez így kevés lesz a Broncos - Packers - Chargers (aktuális következő ellenfél) ellen.
Brady inkább a jövő heti ellenféllel foglalkozzon, ne modellekkel pózoljon a parkolóban!!!vpi
Ha ezt nem csak poénból írtad, hanem teljesen komolyan gondolod, akkor komoly gondok lehetnek nálad...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Notehát...
Problémák:
JMD takarodj!!!
A második félidei leolvadás (hahó, jó reggelt, kikaptunk 16-13-ra!!!)
JE11 csúnya dropok!!!
Amendola, Edelman spec team játékosok lettek??? Miért nem kapnak több passzt?
Az öreg Brady már csak Gronknak tud passzolni, nagyon kiszámíthatóak vagyunk így!!!
Elit csapat ellen is jó lenne mutatni valamit, ez így kevés lesz a Broncos - Packers - Chargers (aktuális következő ellenfél) ellen.
Brady inkább a jövő heti ellenféllel foglalkozzon, ne modellekkel pózoljon a parkolóban!!!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
The score is:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szeintem ma Brady kb 1 olyan passzt dobott, ami nem volt pontos. A többinél drop volt. Nagyon jó volt látni végre egy tökéletes meccset a 12-éstől. Most még 6 ilyen azért kéne 😊.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Ez szép munka volt! Ma minden összejött, ami a Jets ellen nem. Ma Dola és Edelman kapott kevés labdát, Gronk jó hogy lement hamarább pihenni, durva volt mit játszott.

Nem negatív, csak megemlítem: lesznek bírók akik Revisre és Brownerre több sárgát fognak dobni, mert soxor nagyon véleményes a védekezésük (legalábbis én így láttam)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
csillagos ötös a csapatnak, MINDEN TÉREN!!!

számomra a legnagyobb pozitívum, a kreatív és változatos play hívások
JMD, jár a pacsi, tudsz te ha akarsz 😉

most már tényleg jönnek a kőkemény meccsek, szóval csak így tovább végre elit csapatok ellen is mutassuk meg mit tudunk!

| Houston *facepalm* |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A meccs dióhéjban:
"Someone call the Forest Rangers because the #Patriots are killing wounded Bears."
(Loyko, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Brady, Gronk, Lafell egy allat. Browner is tetszett.
Ezt most orom volt nezni. :cool:

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
én megint azt gondolom, mint tavaly, amikor Wilfork meg Mayo kiesett: a playoffba jutási esélyeinket nem veti vissza fényévekkel, de a csempioncsip álmokat el lehet felejteni, egyszerűen passrush nélkül nem fogjuk végigverni POban a Rivers/Luck/Manning/etc. sort...triangle
Azért tavaly nem csak Wilfork és Mayo esett ki, hanem egy fél csapatnyi fontos kezdő, kulcspozokban. Gronk-al kezdve ugye... Két ember kiesésének még nem szabadna tönkretennie egy csapat SB esélyeit (QB-t nem számítva persze). Ha mégis, akkor azok az esélyek csak szeptember elején, papíron léteztek igazán. Hosszú még a szezon. bármi lehet...peterk2005
Nem, ha van depth. Ja, de várjál már, nekünk az nincs. Na majd Moore 😊nDRo
Meg a PS-ben ott van Bequette is... 😀

Más: az nfl.com szerint a Patriots is érdekelt lehet egy Vincent Jackson trade-ben. Meglepő lenne, ha még egy WR-t hoznának a többi lyuk foltozgatása helyett.
Inkább Lynch-et próbálják meg behúzni egy marék mogyoróért meg egy 3. körért.Gogo
Doug Martin-t is árulják. Inkább ő kellene.
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
én megint azt gondolom, mint tavaly, amikor Wilfork meg Mayo kiesett: a playoffba jutási esélyeinket nem veti vissza fényévekkel, de a csempioncsip álmokat el lehet felejteni, egyszerűen passrush nélkül nem fogjuk végigverni POban a Rivers/Luck/Manning/etc. sort...triangle
Azért tavaly nem csak Wilfork és Mayo esett ki, hanem egy fél csapatnyi fontos kezdő, kulcspozokban. Gronk-al kezdve ugye... Két ember kiesésének még nem szabadna tönkretennie egy csapat SB esélyeit (QB-t nem számítva persze). Ha mégis, akkor azok az esélyek csak szeptember elején, papíron léteztek igazán. Hosszú még a szezon. bármi lehet...peterk2005
Nem, ha van depth. Ja, de várjál már, nekünk az nincs. Na majd Moore 😊nDRo
Meg a PS-ben ott van Bequette is... 😀

Más: az nfl.com szerint a Patriots is érdekelt lehet egy Vincent Jackson trade-ben. Meglepő lenne, ha még egy WR-t hoznának a többi lyuk foltozgatása helyett.
Inkább Lynch-et próbálják meg behúzni egy marék mogyoróért meg egy 3. körért.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
April Wine New England Patriots 256
Viszont a sirató kórusunkban nagyon rendben van a depth. Mint mindig.
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
én megint azt gondolom, mint tavaly, amikor Wilfork meg Mayo kiesett: a playoffba jutási esélyeinket nem veti vissza fényévekkel, de a csempioncsip álmokat el lehet felejteni, egyszerűen passrush nélkül nem fogjuk végigverni POban a Rivers/Luck/Manning/etc. sort...triangle
Azért tavaly nem csak Wilfork és Mayo esett ki, hanem egy fél csapatnyi fontos kezdő, kulcspozokban. Gronk-al kezdve ugye... Két ember kiesésének még nem szabadna tönkretennie egy csapat SB esélyeit (QB-t nem számítva persze). Ha mégis, akkor azok az esélyek csak szeptember elején, papíron léteztek igazán. Hosszú még a szezon. bármi lehet...peterk2005
Nem, ha van depth. Ja, de várjál már, nekünk az nincs. Na majd Moore 😊
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Egyébként honnan jött ez, hogy Jones egész évre kidőlt? Loyko azt írta twitterre hogy nem egészbévre dőlt ki, csak még nem tudják mennyi időre.

több mint 9 éve
triangle 1 283
Mi a baja végül Jones-nak? A csípősérülése komolyabb, mint elsőre gondolták?peterk2005
igen.

én megint azt gondolom, mint tavaly, amikor Wilfork meg Mayo kiesett: a playoffba jutási esélyeinket nem veti vissza fényévekkel, de a csempioncsip álmokat el lehet felejteni, egyszerűen passrush nélkül nem fogjuk végigverni POban a Rivers/Luck/Manning/etc. sort...triangle
Azért tavaly nem csak Wilfork és Mayo esett ki, hanem egy fél csapatnyi fontos kezdő, kulcspozokban. Gronk-al kezdve ugye... Két ember kiesésének még nem szabadna tönkretennie egy csapat SB esélyeit (QB-t nem számítva persze). Ha mégis, akkor azok az esélyek csak szeptember elején, papíron léteztek igazán. Hosszú még a szezon. bármi lehet...peterk2005
milyen odds-szal fogadnál velem, hogy nem leszünk bajnokok? 1:12?😊
(btw. nálam a bajnoki esélyek úgy léteztek év elején, hogy HA nem lesz fontos sérült - értve ez alatt azt, akit nem lehet pótolni. CJ pont ilyen a jelenlegi kerettel)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
én megint azt gondolom, mint tavaly, amikor Wilfork meg Mayo kiesett: a playoffba jutási esélyeinket nem veti vissza fényévekkel, de a csempioncsip álmokat el lehet felejteni, egyszerűen passrush nélkül nem fogjuk végigverni POban a Rivers/Luck/Manning/etc. sort...triangle
Azért tavaly nem csak Wilfork és Mayo esett ki, hanem egy fél csapatnyi fontos kezdő, kulcspozokban. Gronk-al kezdve ugye... Két ember kiesésének még nem szabadna tönkretennie egy csapat SB esélyeit (QB-t nem számítva persze). Ha mégis, akkor azok az esélyek csak szeptember elején, papíron léteztek igazán. Hosszú még a szezon. bármi lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)