New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan


Boldogat!laccoo74
Ez biztosan nem mostani fotó. Jó pár évvel ezelőttinek tűnik. Volt erről a tortáról akkoriban videó a Patriots Today műsorban, Gost miatt emlékszem rá. Plusz a mostani 97-es, Armstead NFI listán van, tehát nem lehetett ott a pályán sisakban, felszerelésben.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Viccelődtek is picit vele:


Do your job
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Sudfeld egész jól szerepelt a mai edzésen Reiss szerint.

It’s still very obvious Sudfeld is the most athletic tight end on the field. It’s not even very close. (yardbarker)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Boldogat! Ennek a pályafutásnak kijárna még egy gyűrű... már csak Manning-ék miatt is :-P
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A hivatalos TB facebook oldalon tették közzé néhány perce.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állat 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Boldogat!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Amúgy, nem mellesleg, boldogat a legnagyobbnak 😊Wyatt
+ ezen a napon született James Hetfield is. Szeretem ezt a napot 😊

Do your job
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabban előfordul, hogy marha vicces akarok lenni, és ennyi jön össze. A végén oda jutok, hogy csak én röhögök a vicceimen. Ilyesztő, meg is nézem, rendben van-e a nyugdíjbiztosításom. 😊peterk2005
Az tuti 😀
De nyugi, én értettem ezt is, meg a Putyinost is odaát 😀Wyatt
Megnyugtat. 😊

u.i.: Az ilyesztőt, az egyenlőre-t, és a muszály-t pedig tessék békén hagyni, direkt írom így, nálam ez a formálya a polgári engedetlenségnek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabban előfordul, hogy marha vicces akarok lenni, és ennyi jön össze. A végén oda jutok, hogy csak én röhögök a vicceimen. Ilyesztő, meg is nézem, rendben van-e a nyugdíjbiztosításom. 😊peterk2005
Az tuti 😀
De nyugi, én értettem ezt is, meg a Putyinost is odaát 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
levágtam én, de minden lehetőséget meg kell ragadni az újdonságok reklámozására 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabban előfordul, hogy marha vicces akarok lenni, és ennyi jön össze. A végén oda jutok, hogy csak én röhögök a vicceimen. Ilyesztő, meg is nézem, rendben van-e a nyugdíjbiztosításom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudja ő, csak vicceskedni próbált
Így is 1.5 évvel fiatalabb, mint a denveri musztángok bajnokcsapatának üdvöskéje 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
kapcsold be az oldalsávot és nézz rá a twittercsatornánkra 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy, nem mellesleg, boldogat a legnagyobbnak 😊
Wyatt
Gratula neki. Hanyadik? Negyvenedik? 😀

Amúgy semmit nem öregszik a pali, az arca legalábbis olyan, mint tíz éve. Úgy látszik Giselle nem csak saját magán veti be a csodakrémjeit. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy, nem mellesleg, boldogat a legnagyobbnak 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, miért törölted ki a képet?
Mondjuk Cooper kicsit sincs felfújva, ááá 😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy csomó TC report megemlíti, hogy egyre többet álltok fel Tebow-val pistolból, és nyomtok read option-t. Persze Tebow miatt rögtön sokan messze menő következtetéseket vonnak le ebből. Érzésem szerint inkább arról van szó, hogy a defense-t gyakoroltatják pistol és a read option ellen, mint, hogy az offense-ben terveznétek bevetni.

Egyébként bennem már az is megfordult, hogy szó nincs arról, hogy Tebow-val komoly szándékai lennének BB-nek, egyszerűen camp bodynak hozta, hogy legyen kit használni a védelem tréningeztetéséhez. BB-től simán kitelik az ilyen. 😊peterk2005
 pats.hu/edzotabor-6-nap_2013
Jaja, itt is felvetődött, hogy a védelemnek hozták, nem a támadók miatt 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy csomó TC report megemlíti, hogy egyre többet álltok fel Tebow-val pistolból, és nyomtok read option-t. Persze Tebow miatt rögtön sokan messze menő következtetéseket vonnak le ebből. Érzésem szerint inkább arról van szó, hogy a defense-t gyakoroltatják pistol és a read option ellen, mint, hogy az offense-ben terveznétek bevetni.

Egyébként bennem már az is megfordult, hogy szó nincs arról, hogy Tebow-val komoly szándékai lennének BB-nek, egyszerűen azért hozta, hogy legyen valaki akivel komolyan lehet a read option elleni védekezést gyakorolni. TB sebessége eleve max. egy reumás csigához mérten király, úgyhogy csak az idejét pazarolnátok, ha neki kéne tréningeztetni a #D-t. BB-től simán kitelik az ilyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051


hivatalos naptár

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A szerdai cut (Hawkins) és 2 waive (McDonald és Ashford) után hoztunk is valakit a csapathoz Scott Vallone (DL) személyében. Lehet tippelni, hogy hova járt suliba xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Igen LB/DE hibridként tudnám őt legjobban elképzelni..Azért mert az alapfelállásunk 43, azért sokszor állunk fel, főleg nickelben 34-ként is..Szélső pusztítónak nagyon el tudom őt képzelni..S szerintem passzok ellen sem annyira homály mint Spikes..kyobalu
És ha eredményes volt Spikes "all-down linebacker leszek" magán-edzőtábora? 😊Gogo
Hát annak örülnék a legjobban..De Spikes sajna nem lesz nagy a passzok leütésében..Ő hasonlít nekem Arrington-ra picit..Egyfajta munkában nagyon jó..De nem lesz all-down LB...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor jövőre sokat kaszál majd a szabadügynökpiacon 😊
Kíváncsi vagyok, de szerintem nem fogunk két ilyen magas fizetésű LB-t a keretben tartani, inkább beügyeskedjük Collinst, és variálgatunk majd

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Igen LB/DE hibridként tudnám őt legjobban elképzelni..Azért mert az alapfelállásunk 43, azért sokszor állunk fel, főleg nickelben 34-ként is..Szélső pusztítónak nagyon el tudom őt képzelni..S szerintem passzok ellen sem annyira homály mint Spikes..kyobalu
És ha eredményes volt Spikes "all-down linebacker leszek" magán-edzőtábora? 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Igen LB/DE hibridként tudnám őt legjobban elképzelni..Azért mert az alapfelállásunk 43, azért sokszor állunk fel, főleg nickelben 34-ként is..Szélső pusztítónak nagyon el tudom őt képzelni..S szerintem passzok ellen sem annyira homály mint Spikes..

Ward egy paraszt.. 😉