New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha már slágertibózunk, akkor ez a jó kép



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
TE/FB hibrid pozíció? Még a végén tényleg rosterre kerül.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
há 😀
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151649353666263&set=a.131239636262.116181.68680511262&type=1
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Reiss és Yates féle első roster projection
Reissnél benne van Blount, Forston, Cunningham és Buchanan, nincs Sudfeld.
Yates-nél benne van Tebow, Sudfeld, Benard, csak 3 DT, Gronkowski pedig nem PUP-on kezd.
Dennard mindkettőjüknél bent van.

szerk:
Roster mozgás:
"Patriots announce they have re-signed OL Tyronne Greene & released OL Matt Stankiewitch." (Yates, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!Petya
Javaslom azt az oldalt:

 www.razorgator.com/tickets/sports/football/nfl/new-england-patriots-tickets/?performance=10218677%7C1

Pár éve még Helmut Zimmer linkelte, én személyesen még nem próbáltam.
Jó szurkolást nektek.
Üdv,Witchdoctor
Köszönöm szépen 😊 Sajnos itt is 250 dollár/db körülre jön ki sajna :\Petya
Hát egy tényleg jó csapat meccsére ugye.... 😀

több mint 10 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!Petya
Javaslom azt az oldalt:

 www.razorgator.com/tickets/sports/football/nfl/new-england-patriots-tickets/?performance=10218677%7C1

Pár éve még Helmut Zimmer linkelte, én személyesen még nem próbáltam.
Jó szurkolást nektek.
Üdv,Witchdoctor
Köszönöm szépen 😊 Sajnos itt is 250 dollár/db körülre jön ki sajna :\
több mint 10 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!Petya
Te most komolyan azon siránkozol, hogy az idén, általad személyesen megnézhető 3 NFL meccsből az egyikre túl drága a jegy?

Remélem segít majd valaki, de sok együttérzést ne várj.zinedine5
HAHA 😀 AZért az a sok az 70k :\ 😀 Amúgy kikérem magamnak, utána megyek Londonba a Vikings meccsre :\ 😀
több mint 10 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!Petya
Javaslom azt az oldalt:

 www.razorgator.com/tickets/sports/football/nfl/new-england-patriots-tickets/?performance=10218677%7C1

Pár éve még Helmut Zimmer linkelte, én személyesen még nem próbáltam.
Jó szurkolást nektek.
Üdv,

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!Petya
Te most komolyan azon siránkozol, hogy az idén, általad személyesen megnézhető 3 NFL meccsből az egyikre túl drága a jegy?

Remélem segít majd valaki, de sok együttérzést ne várj.
több mint 10 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Hárman kimennénk a Buccaneers elleni, harmadik heti meccsre, de egész egyszerűen a jegyárak valami undorítóan magasak.

250 dollár a legalacsonyabb és az sem épp top helyre.. (kakasülő).

Előtte megyünk két Eagles meccsre és fel ennyiért teljesen oké helyhez jutottunk.

Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy azért elviselhető áron (150$ körül) bejutni?

(arról még nem is beszéltem, hogy a parking pass is 200 dolcsi)

Előre is köszi!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Miért? Mi olyat tudott mondani, ami miatt nőtt a szemedben?Wyatt
Pl. Azzal ,hogy abszolút nem a szokásos tök semmitmondó szöveggel állt előkolok1972
Elolvastad a sajtótájékoztató átiratát, vagy belenéztél a videóba?
5 percig felolvasta a gondolom PR csapat által legapróbb részletekig megírt közleményt (to build a winning football team, be a strong pillar in the community, be a team that our fans can be proud of bla bla bla), számomra ugyanúgy érzelemmentesen, ahogy általában beszél, majd jött a kérdezz-felelek és a same old Belichik, aki pöpecül tereli a témát:

Q. You had a player in yesterday for a tryout who had a previous gun incident (Kész is volt már a szerződés: Patriots back away from DT Drew). Did the experience with Aaron Hernandez color your decision in not signing him?
Belichick: We had multiple players in and we signed the player that we thought was best for our football team. 😕

Q. Can you discuss the thinking behind Alfonzo Dennard, who has had some issues, given your track record of when you stick with a player or don’t stick with a player. What went into that decision?
Belichick: I can’t comment on that. 😕

Q. Did the organization have any idea about this double homicide in 2012 that he was connected [with] or the shooting in Miami?
Belichick: No.

Q. For clarification, someone asked about your knowledge of the 2012 double homicide and the incident in Miami and your answer was ‘no.’ Was that no, you can’t comment or no, you didn’t know?
Belichick: That would be no. (idegesítő és buta kérdés volt, de ez egyszer talán válaszolhatott volna kulturáltan)

Azért Te vártál tőle ilyet?: " Sajnos a jelenlegi szituáció is azt mutatja, hogy mi is követünk el hibákat."
"Személy szerint, ahogy a jelen helyzet is mutatja, én is tudok rossz döntéseket hozni, nem vagyok tökéletes. De mindig próbáltam azt tenni, ami a csapatom számára a legjobb. "
"Mint a csapat vezetője, én vagyok az elsődleges felelős azért, akik a csapatunkhoz kerülnek."
Hát ezért ...
kolok1972
Miért, szted ki a felelős? Nem ő? Szép lett volna, ha áthárítja egy nyamvadt scoutra az egészet.
"követünk el hibákat." "én is tudok rossz döntéseket hozni, nem vagyok tökéletes" Na hát ez tényleg annyira de annyira megható, hogy beismeri. Kár, hogy nem azt mondta, hogy ő ugyan nem hibázott semmit...
De azért még hozzáteszi a Pats bullshitet, hogy "De mindig próbáltam azt tenni, ami a csapatom számára a legjobb."

Ettől a beszédtől nőtt a szemedben? Hát nem vagyunk egyformák.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Jézus, elkezdődtek halmozódni az ügyek, Fanéni:
 www.nationalfootballpost.com/NFLPA-files-grievance-against-Patriots-team-doctor.html?xid=si_nfl


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"we want to give a huge CONGRATULATIONS to Zoltan Mesko and Haley Higgins on their engagement! We couldn't be more happy for you two!"
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Miért? Mi olyat tudott mondani, ami miatt nőtt a szemedben?Wyatt
Pl. Azzal ,hogy abszolút nem a szokásos tök semmitmondó szöveggel állt elő,hanem szvsz tőle teljesen szokatlan módon ennél sokkal többet mondott. Azért Te vártál tőle ilyet?: " Sajnos a jelenlegi szituáció is azt mutatja, hogy mi is követünk el hibákat."
"Személy szerint, ahogy a jelen helyzet is mutatja, én is tudok rossz döntéseket hozni, nem vagyok tökéletes. De mindig próbáltam azt tenni, ami a csapatom számára a legjobb. "
"Mint a csapat vezetője, én vagyok az elsődleges felelős azért, akik a csapatunkhoz kerülnek."
Hát ezért ...
( Köszönet Dannanak a fordítasért.)

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért? Mi olyat tudott mondani, ami miatt nőtt a szemedben?

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akik nem tudták megnézni az Öreg Hörnivel kapcsolatos sajtótájékoztatóját,feltétlenül tegyék meg,érdemes. Egy biztos : BB nagyot nőtt a szememben!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Alfonzo Dennard told today to return to court August 27 for follow-up hearing to see if he violated probation w/DUI charge."
(Field Yates, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Bom Tredy mögmongya aőszintét:
"My job is to play quarterback, and I’m going to do that the best way I know how, because I owe that to my teammates regardless of who is out there on the field with me"sutianap
tizenegynehány pats-es év után teljesen professzionális, egyedi, pontos, minden részletre kiterjedően tud nyilatkozni. Ezt így is kell😊Rule
igen, a személyes névmásokra figyelj, tehát aki vele van, tökmindegyki 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Bom Tredy mögmongya aőszintét:
"My job is to play quarterback, and I’m going to do that the best way I know how, because I owe that to my teammates regardless of who is out there on the field with me"sutianap
tizenegynehány pats-es év után teljesen professzionális, egyedi, pontos, minden részletre kiterjedően tud nyilatkozni. Ezt így is kell😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Bom Tredy mögmongya aőszintét:
"My job is to play quarterback, and I’m going to do that the best way I know how, because I owe that to my teammates regardless of who is out there on the field with me"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Bill Belichick will speak with reporters today for the first time since Aaron Hernandez's arrest.

Azt sajnálom, h ilyenkor nem lehet fogadásokat kötni arra, h BB mit fog mondani.

Tippek:
"Nekünk a franchise érdekét kell figyelembe vennünk, így a kialakult helyzetre tekintettel meg kellett válnunk Hernandeztől."

"Ő [Hernandez] egy remek játékos, sok sikert kívánunk neki a továbbiakban is. Reméljük, h tisztázódnak az eset körülményei és igazságos ítéletet hoznak az ügyében a bírák. "

"Több mondanivalóm nincs az ügyben."
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Neo szabad, szituációsnak akár vissza is jöhetne ócóért 😊Wyatt
Vissza, de akkor Cuni és Beq, tuti kuka. Ninko, Jones, Francis és Neo mögött még ott lennének az újoncok is.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neo szabad, szituációsnak akár vissza is jöhetne ócóért 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondod, tavaly nekünk kellett volna nyerni? De mégse nyertünk.
Nem isten fia, csak követője.Sobri Jóska
Ha az előzőket amiatt nyertétek amiket leírtál, akkor gondolom igen. Nem? 😊

Amúgy meg persze, hogy nem. Bonyolultabb az SB nyerés annál, hogy clutch vagy nem clutch. A Ravens pl. évekig nem volt clutch, aztán a Denver elleni meccstől hirtelen mindenki clutch lett. Igaz ez rátok, a Manning-i Colts-ra, a Saints-re, a Steelers-re, mindenkire. Nincs olyan, hogy ultimate clutch. Csak nagyon jó játékos van, aki kevesebbet hibázik, mint mások. De a hiba valószínűsége ettől még a legnehezebb ellenfelek ellen nagyobb, ezért minden játékos statisztikája általában romlik, ahogy halad előre a PO. Kivéve azt, akinek éppen az évét írják. Annál gyakran a noname, kiegészítő embernek is hirtelen minden összejön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neki egyre megy, csak hátsó legyen