New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Mert tutira pályára fog kerülni így vagy úgy.Robilluma
Ebben nem értünk egyet. (Mondjuk a többiben többé-kevésbé igen.)
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Engem egyáltalán nem zavarna, ha többet futnánk, gazdaságosabban játszanánk a time managment-el, s messze nem lenne annyi passz, mint korábban, s nem 20 pontos előnyökkel várnánk a 4. negyedet.kyobalu
Hidd el, a többi csapatot se zavarná 😀 . A szoros végjátékok behúzása tavaly nem nagyon ment. Jó dolog a 4-5 pontos meccs, ha győzelem a vége 😉 .

Peterk2005-nek teljesen igaza van szerintem, a remek edzői stáb és Brady miatt továbbra is elég jó lesz az offense, hogy meccseket nyerjen, de lesznek komoly problémák a jobb védelmek ellen.
Jó dolog, hogy nálad minden rookie kifejezetten tehetséges (persze a tehetségesség vélelme minden rookie-t megillet 😊 ) és az UDFA TE is Gronk 2.0, csak a közelmúlt sem feltétlenül azt támasztja alá, hogy hirtelen 3-4 célpontot egy offseason alatt eredményesen pikk-pakk be lehetne integrálni a rendszerbe.
A rookie-knak nincs könnyű dolguk más csapatokban sem az ncaa-hez képest hirtelen sokkal nagyobb szerepkörrel, de a DoM által többször felvetett Erhardt-Perkins alapú, route-kombinációkkal operáló playcallal nem valószínű, hogy találkoztak college-ban. (le lehet tölteni a 2003-as Weis-féle playbook egy részét, abban vannak ilyenek az 55. oldaltól).
Nem lehet 1000 yardos szezont várni a Dobson-Boyce-Thompkins hármas egyikétől sem.
Aztán ott van még a híres(-hírhedt) Brady-chemistry faktor, ami vagy megvan valakivel vagy nincs.
Taylor Price és Brandon Tate is kifejezetten tehetséges 3. körös volt, aztán láttuk mi lett belőlük. McDaniels korábbi elkapói, Lloyd és a 4. körben általa draftolt Salas sem váltotta meg a világot. Ochónak a rendszer volt túl magas.
A lényeg, amire ki akarok lyukadni, hogy a Pats-nél a WR-ek beválási aránya a 100%-nak közelében sincs.

(De jött Daboll az offseasonben offensive assistantnak meg WR scoutnak, mert abban állítólag nagyon jó. Ja, láttuk a korábbi állomáshelyein (mindenhol OCként) milyen remekül draftolt WR-eket:
2009-10 Cleveland:
2. kör Brian Robiskie
2. kör Mohamed Massaquoi
7. kör Carlton Mitchell

2011 Miami:
4. kör Clyde Gates

2012 Kansas:
4. kör Devon Wylie
7. kör Junior Hemingway
No comment.)

A rookie-k:
Sudfeld jó RZ célpont lehet, ez tény, ami a Pats általában kiemelkedő, matchupokra építő RZ játékában fontos, de amúgy egy kifejezetten gyenge blokkoló a magassága miatt. A fizikális Boyce-szal én nem tudom mit akarnak, nem valami jó route futó, inkább a TCUnál látott vertikális szerepkörre jó. Dobson nagyon jó lehet, ha kihozza magából a maxot. Nagy, gyors, emiatt mélységi célpont is, de mivel nagyon koordinált mozgása van, a rövid-közepes route-okon egészen remek. Nem jött jól, hogy nem volt végig a pályán tavasszal. És a kezein/koncentráción is bőven van mit javítani (hiába hazudja a stat, hogy nem volt dropja, volt elég...).

A veteránok pedig... Jenkins-nek 7 év alatt egyszer volt 700+os szezonja, Jones-nak meg 3 év alatt egyszer 400+os abban a "félelmetes" Bills WR gárdában. Hawkins-nak 5 év alatt egyszer volt 110+ yardja. A megtartott Edelman legalább tapasztalt, de ő nem Welker.
Ami biztos, hogy Amendola amíg egyben lesz (sztem nem lesz baja, Branch-nek sem volt a Seahawks-os térdműtétjei után gondja) király lesz.
Ballard nem Gronk, hiába szeretné itt mindenki ezt hinni. Ő egy nagyon jól blokkoló TE, aki play-actionből használható a passzjátékban, ezt a Giants megmutatta, de alapból sokkal gyengébb passzjátékban, mint a diszkóguru. Kéretik megnézni a Giants-es highlights-át:  www.youtube.com/watch?v=hkWhC-d8_0I
Lassssúúúúúúúúúúúúú
Nem csodálom, hogy a Gronkandez duó után a beat writerek lomhának tartották az edzéseken.
Hernandez kiesését is elbagatellizáljátok. Tavaly már kifejezetten jól blokkolt. az év vége felé egy meccsen, amit láttam majd hanyattvágódtam milyen jól blokkolt H-back posztról. És emellé ő elsősorban egy WR volt a center mögül/OT mellől indulva LBkkel szinte levédekezhetetlenül. Nehéz még egy ilyet találni.

"Akkor majd jön a 3-4 WRes spread O és a futójáték." El is hinném, ha lenne egy mély, kipróbált WR corps. De nincs. A fal persze még mindig kjó, de az vajon mire lesz elég? Egy egészséges Gronk és Amendola az azért kevés. A no-huddle-ból is kissé kifogyott a spiritusz Hernandez nélkül és a liga is nagyon rá fog készülni, mert sokan tervezik bevezetni. Nem hiszem, hogy sok Texans D-től látott bohóckodás lesz jövőre, már ami a no-huddle elleni gyors felállást illeti. Az egyetlen igazi dual-threat pedig Gronk maradt. Még talán Vereent is ki lehet mozgatni WRnek snap előtt.

A leginkább aggasztó viszont - komolyan mondom 😊 - a Tebow és Sobri-mágia. A testvérem csak röhögött a szerződtetésekor, mondván, hogy ennél rosszabb karma nem létezik a csapatnak. Mert tutira pályára fog kerülni így vagy úgy. Én legyintettem, de puff, mindjárt jött is a Hernandez ügy. Megátjátok Mallettel is lesz valami preseasonben. Onnantól pedig már csak egy ugrás a Sugár.

Amiben bízhattok, hogy még nincs meg neki a roster (Rodakkal is hamarosan találkozik az inkvizíció 😊 ) :  espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4745025/bubble-watch-tim-tebow


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Nem tudom hogy megbizható forrás-e de belinkelem:
 www.startlap.hu/landing.php?page=sport&page_url=http://sportgeza.hu/sport/nfl/2013/07/10/hernandez_gyilkolt/&ga_codes=a:2:{i:0;s:13:%22UA-10525874-1%22;i:1;s:13:%22UA-3557202-16%22;}&gemius_code=oqJKf7c889BNsYNj3sUNFHaI7_Y1Uyd_HKpfmChqMST.47&webaudit_code=13050429957506
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Hörni ügy jegyzőkönyvei. Lehet nyálazgatni.
 assets.espn.go.com/pdf/2013/0709/hernandez_docs-7-9-13-r.pdf
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mint ahogy DoM is írta csak előnye származik a csapatnak, ha a több játékos között oszlik meg a passzolt yardok mennyisége.kyobalu
Ez világos, persze. Amiért a postot írtam, az az, hogy nem lehet úgy számolni a várható elkapásokat, hogy üsszeszámolom, hogy hány potenciális elkapó van a rosteren, és összeadom a várható yardjaikat. Egyszerre ugyanis a pályán nem lehet több, mint öt potenciális elkapó, tök mindegy, hogy milyen felállásban. Ezen az öt poszton kell összehozni 4500 körüli yardot.

Namost, ezt nem lehet úgy számolni, hogy mondjuk #2 WR posztra van két tehetséges rookie, akik képesek lehetnek 7-800 yardra, akkor ők ketten 1500-at fognak hozni. Nem lehet így számolni, mert a 7-800 yardhoz az egyiknek full time-ban a pályán kell lennie, és akkor a másik nem termel, mert csücsül. Ha megosztják a játékidőt, akkor viszont a termelt yard sem lesz 7-800, mert azt full time-ban tudnák csak hozni.

És itt van az amiért írtam: Jelenleg összesen két ember/poszt van a csapatban, amelyikben benne van az 1000+ yardos potenciál. Amendola és Gronk. A többieket rotálhatod ahogy akarod, ha potenciálisan nem 1000+ yardos játékosok, akkor összesen sem fognak 1000 yardot hozni adott poszton, hiszen egyedül nem képesek rá, ha meg oszlik a snap szám, akkor arányosan csökken az elkapott yard is.

Szóval vagy Amendola-nak, vagy Gronknak kell idén 1200+ yardos szezont termelnie. De lehet, hogy mindkettőnek. A másik alternatíva ugyanis, hogy a Jenkins, rookie elkapók, Gronk mögötti TE csapatból valaki 1000+ yardos elkapóvá növi ki magát, elég valószínűtlen.peterk2005
Korábban már írtam..Nem szó szerint értettem a játékos/700 yard hasonlatot..Mint korábban is írtam nálam is Amendola és Gronk az akitől várhatóak a nagyobb számok mivel több mint valószínű, hogy ők lesznek Brady legbiztosabb célpontjai..Idén Vereen lényegesen többet fog elkapásokban is villogni..Nem csodálkoznék, ha RB-ként túllépné az 500 yardot elkapásokban..Tavaly 8 elkapásból volt 149 yardja..Hörni kisésével középső és szélső passzoknál eléggé várható az ő passzjátékának megerősödése..Kint is ezen vizionálnak..Lloyd munkáját nem hiszem, hogy 1az1ben átveszi valaki a csapatból..Erre jön majd a rotálás a széleken..Klasszikus szélső WR-nek pedig van minimum 4 játékos..2 középszerű veterán, s 2 kifejezetten tehetséges újonc..Azért az elmúlt 3 évben erre nem nagyon volt példa..Ezért is erőltettük a TE játékot és a középzónás slot játékot..Attól függetlenül, hogy az újoncok első évükben nem szoktak nagyot dobbantani, én mégis úgy érzem, hogy Dobson-Thompkins duóból valaki a szélső játékok, passzok megnyújtása, és RZ option miatt nagyot fog villantani..Nem hiszem, hogy egy tehetséges, magas, s kifejezetten gyors játékosnak mindig fenn kell lennie a pályán a snapek nagy részén..Főleg, ha meglepetésszerűen akarnak rájuk, hosszú, rakáta passzokat adni..S szerintem idén lesz jópár Brady-től..Mert végre van rá anyag..
Így ezek alapján van 2 elit játékos (Amendola& Gronk) 1000-1200 yarddal, Vereen egy Faulk-Woodhed féle játékkal 5-600 yard, Jenkins-Jones szélső játékokkal 3-350 yard, Dobson villantva 6-700 yardot, Valamint a maradék WR állomány Szupermennel-Boyce-Thompkins együtt párszáz yarddal.., a maradék TE-kis hozhatnak összesen 1-200 yardot..Azért egy egészséges Ballard-Sudfeld-Homanawui csapat sem ügyetlen még elkapásokban sem..
Így úgy cakumpakk szinte mindenkit összeszámolva: 4200-5000 yard..
Így véleményem alapján rengeteg opciója és lehetősége van Brady-nek..Nem várok idén annyi push the tempo, no huddle játékot, mert azért annak az alapja az összeszokottság, s a másodperc alapú időzítés, de véleményem alapján simán elképzelhető idén, hogy Brady tőle szokatlanul lényegesen több embernek passzol..Aki éppen fent van a pályán, s meglepetésszerűen rá hívnak játékot, vagy szabadra játssza magát..
Lehet, hogy idén a meglepetés erejére számítanak, és kifejezetten erre hegyezik ki a játékokat idén, mivel nem várható és ismerhető igazán a jelen gárdából, hogy ki lesz a végső célpont.. Így Amendolán és Gronkon kívűl nem feltétlenül szükséges egy 1000 yard feletti WR aki robbant, s a snapek 80 %-ban részt vesz..Elég, ha a maradék 6-8 WR& TE&RB hozza a 100-500 yardokat rotálva..Így is összejön az a 4000 yard..Lásd Green-Bay..
De véleményem alapján idén lényegesen többet fogunk futni, mint tavaly..A futójátékosok mennyisége, minősége, s főleg a fal erőssége miatt..S persze, hogy Brady válláról kicsit levegyék a terhet..
Engem egyáltalán nem zavarna, ha többet futnánk, gazdaságosabban játszanánk a time managment-el, s messze nem lenne annyi passz, mint korábban, s nem 20 pontos előnyökkel várnánk a 4. negyedet..Sokkal jobban örülnék egy 4-5 pontos szoros győzelemnek végig az egész szezonon keresztül, ami kifejezetten megerősíti a csapatot a SB-ra..A jelenlegi játékos állomány alapján én egy visszarendeződést látok..Valami hasonló jellegű játékra, mint a 2000-es évek elején..Erősödő stabil védelem, erős-minőségi futók, s noname de iparos elkapók..S persze a legjobb irányító.. Csak legyen már meg végre a SB is..Valami miatt úgy érzem, ha ezzel a friss, ismeretlen, fiatal csapattal Brady bejut a SB-ba, ami idén azért kifejezetten nagyobb kihívás, mint korábban, akkor meg is nyeri...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mint ahogy DoM is írta csak előnye származik a csapatnak, ha a több játékos között oszlik meg a passzolt yardok mennyisége.kyobalu
Ez világos, persze. Amiért a postot írtam, az az, hogy nem lehet úgy számolni a várható elkapásokat, hogy üsszeszámolom, hogy hány potenciális elkapó van a rosteren, és összeadom a várható yardjaikat. Egyszerre ugyanis a pályán nem lehet több, mint öt potenciális elkapó, tök mindegy, hogy milyen felállásban. Ezen az öt poszton kell összehozni 4500 körüli yardot.

Namost, ezt nem lehet úgy számolni, hogy mondjuk #2 WR posztra van két tehetséges rookie, akik képesek lehetnek 7-800 yardra, akkor ők ketten 1500-at fognak hozni. Nem lehet így számolni, mert a 7-800 yardhoz az egyiknek full time-ban a pályán kell lennie, és akkor a másik nem termel, mert csücsül. Ha megosztják a játékidőt, akkor viszont a termelt yard sem lesz 7-800, mert azt full time-ban tudnák csak hozni.

És itt van az amiért írtam: Jelenleg összesen két ember/poszt van a csapatban, amelyikben benne van az 1000+ yardos potenciál. Amendola és Gronk. A többieket rotálhatod ahogy akarod, ha potenciálisan nem 1000+ yardos játékosok, akkor összesen sem fognak 1000 yardot hozni adott poszton, hiszen egyedül nem képesek rá, ha meg oszlik a snap szám, akkor arányosan csökken az elkapott yard is.

Szóval vagy Amendola-nak, vagy Gronknak kell idén 1200+ yardos szezont termelnie. De lehet, hogy mindkettőnek. A másik alternatíva ugyanis, hogy a Jenkins, rookie elkapók, Gronk mögötti TE csapatból valaki 1000+ yardos elkapóvá növi ki magát, elég valószínűtlen.peterk2005
szerintem nem azt kell nézni hogy hogy jön majd össze kinek hány elkapásból hány megtett yarddal a 4500. Ha megnézed az meccsenként az "csak" 280 yard. Az nem tűnik lehetetlennek ezzel az elkapó gárdával se.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Párszáz yard szinte bárkinek összejött az elmúlt években ellenünk (sajnos).Burkus
Ja..de két meccsen?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint ahogy DoM is írta csak előnye származik a csapatnak, ha a több játékos között oszlik meg a passzolt yardok mennyisége.kyobalu
Ez világos, persze. Amiért a postot írtam, az az, hogy nem lehet úgy számolni a várható elkapásokat, hogy üsszeszámolom, hogy hány potenciális elkapó van a rosteren, és összeadom a várható yardjaikat. Egyszerre ugyanis a pályán nem lehet több, mint öt potenciális elkapó, tök mindegy, hogy milyen felállásban. Ezen az öt poszton kell összehozni 4500 körüli yardot.

Namost, ezt nem lehet úgy számolni, hogy mondjuk #2 WR posztra van két tehetséges rookie, akik képesek lehetnek 7-800 yardra, akkor ők ketten 1500-at fognak hozni. Nem lehet így számolni, mert a 7-800 yardhoz az egyiknek full time-ban a pályán kell lennie, és akkor a másik nem termel, mert csücsül. Ha megosztják a játékidőt, akkor viszont a termelt yard sem lesz 7-800, mert azt full time-ban tudnák csak hozni.

És itt van az amiért írtam: Jelenleg összesen két ember/poszt van a csapatban, amelyikben benne van az 1000+ yardos potenciál. Amendola és Gronk. A többieket rotálhatod ahogy akarod, ha potenciálisan nem 1000+ yardos játékosok, akkor összesen sem fognak 1000 yardot hozni adott poszton, hiszen egyedül nem képesek rá, ha meg oszlik a snap szám, akkor arányosan csökken az elkapott yard is.

Szóval vagy Amendola-nak, vagy Gronknak kell idén 1200+ yardos szezont termelnie. De lehet, hogy mindkettőnek. A másik alternatíva ugyanis, hogy a Jenkins, rookie elkapók, Gronk mögötti TE csapatból valaki 1000+ yardos elkapóvá növi ki magát, elég valószínűtlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A veteránok közül, főleg a szélső játékokon, és a RZ munkában sokat tud jelenteni Jenkins..Habár hatalmas számai nem voltak az előző évben, főleg a "gyorsasága" miatt.. Lehet, hogy a Bills-ből jövő Jones sem az a hű de nagy elkapott yardokban, de azért furcsa módon csak az ellenünk játszott meccseken összejött neki párszáz yard..Lehet, hogy eddig nem voltak nagy számaik, de furcsa módon Moss-on kívül, egyik elkapónknak sem voltak nagy számaik elkapott yardokban a korábbi csapataiknál..Lásd Welker..
peterk2005
Párszáz yard szinte bárkinek összejött az elmúlt években ellenünk (sajnos).kyobalu
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000216603/NFL-daily-update-July-7

volt aki nagy igyekezetében a Wilfork mezét akarta beváltani egy újra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nekem az tűnt fel, hogy ilyen trampli nők vannak Bostonban? 😊csi77
Nekem is feltűnne, ha Sarah Spainhez lennék szokva. Mocsok mázlisták 😊Boston
 bit.ly/14ZQy0z ?

Én maradok nála 😀

....
Wyatt
Na, így már talán rendben van.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem az tűnt fel, hogy ilyen trampli nők vannak Bostonban? 😊csi77
Nekem is feltűnne, ha Sarah Spainhez lennék szokva. Mocsok mázlisták 😊Boston
 bit.ly/14ZQy0z ?

Én maradok nála 😀










több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan

Azért volt némi érdeklődés...laccoo74
Első nap kb. 1200 mezcsere volt.DoM
Lehet tudni, hogy kire cserélték?Bazzani
Brady, Wilfork, Gronk, Chandler Jones volt a nyerő, többek között amiatt, mert ezekből volt nagyobb mennyiség felhalmozva raktáron (irányított csere zajlott 😉 összeesküvés, csak azt nem tudom még ki ellen).
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nekem az tűnt fel, hogy ilyen trampli nők vannak Bostonban? 😊csi77
Nekem is feltűnne, ha Sarah Spainhez lennék szokva. Mocsok mázlisták 😊

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Azért volt némi érdeklődés...laccoo74
Első nap kb. 1200 mezcsere volt.DoM
Lehet tudni, hogy kire cserélték?Bazzani
Nekem az tűnt fel, hogy ilyen trampli nők vannak Bostonban? 😊csi77
Mi tudjuk, hogy mi tűnt fel neked? 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan

Azért volt némi érdeklődés...laccoo74
Első nap kb. 1200 mezcsere volt.DoM
Lehet tudni, hogy kire cserélték?Bazzani
Nekem az tűnt fel, hogy ilyen trampli nők vannak Bostonban? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Azért volt némi érdeklődés...laccoo74
Első nap kb. 1200 mezcsere volt.DoM
Lehet tudni, hogy kire cserélték?

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nagyon szomorú lennék, ha Vereennek lenne a harmadik legtöbb elkapott yardja. Bár, ha 1000 körül hoz, akkor mindegy 😛Wyatt
Nem hiszem, hogy elkapóként lesz a 3. legtöbb yardja..De idén lényegesen többet fog elkapni mint tavaly...Főleg, hogy a hírek arról szólnak, hogy kifejezetten sokat edz a WR-ekkel..Tavaly 8 elkapásból volt 149 yardja..Futással együtt simán 1000 yard felett lesz..Ő lesz nálunk a RB-WR hibrid..De nem Fafej módra, hanem Faulk módira.. Klasszikus futónak marad Ridley-Bolden-Blount-Washington..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon szomorú lennék, ha Vereennek lenne a harmadik legtöbb elkapott yardja. Bár, ha 1000 körül hoz, akkor mindegy 😛

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kyle Arrington elemzés:  www.nepatriotsdraft.com/2013/07/the-value-of-a-nickel-cornerback-kyle-arrington.html
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szóval, ha tényleg olyan jól eloszlik majd a laszti, ahogy írod, és ahogy számba vettük, akkor is kelleni fog valaki aki csinál 1100-1200 yardot, különben Brédi pajti marad 4000-en... Na, ki lesz az 1000+ yardos ebből a gárdából?peterk2005
Mint ahogy DoM is írta csak előnye származik a csapatnak, ha a több játékos között oszlik meg a passzolt yardok mennyisége.
Amendola lesz Brady első számú célpontja. Neki simán meglehet az 1000 yard feletti év. De sokakkal ellentétben nem Wes pótlásként gondolok rá. Mindenki szerint Wes mellett (vagy után..) ő a legjobb slot WR a ligában..De a középső rövid passzos játékok mellett ő a széleken is meg tudja nyújtani a játékot. Kifejezetten gyorsabb és biztos kezűbb mint Welker volt. A másik nagyobb számos játékos Gronk lehet, ha egészséges.. Fafej munkáját át tudja venni Vereen..Neki inkább egy korábbi Faulk féle melót tudok elképzelni.. Íg yők lesznek hárman a nagyobb számokkal rendelkező játékosok..
A veteránok közül, főleg a szélső játékokon, és a RZ munkában sokat tud jelenteni Jenkins..Habár hatalmas számai nem voltak az előző évben, főleg a "gyorsasága" miatt.. Lehet, hogy a Bills-ből jövő Jones sem az a hű de nagy elkapott yardokban, de azért furcsa módon csak az ellenünk játszott meccseken összejött neki párszáz yard..Lehet, hogy eddig nem voltak nagy számaik, de furcsa módon Moss-on kívül, egyik elkapónknak sem voltak nagy számaik elkapott yardokban a korábbi csapataiknál..Lásd Welker..
Az újoncokat az első évükben be kell építeni...Dobson képes a Lloyd féle munkára..Lehet, hogy nem Megatron szint, de 6-700 yardot hozhat..Boyce-nak nincs nagy sérülése..Eltört az egyik lábujja..Edzőtáborra rendbe kell jönnie..Ő hosszában meg tudja nyújtani a pályát, elképesztően gyors, s ütközésekben is kemény WR, akár középen is..Thompkins pedig a szélső klasszikus WR játékban, magassága miatt pedig RZ opcióként jöhetne nálam szóba, Jenkins párjaként..A többi TE-ről nem is beszéltem..Ballard, Sudfeld, Hóember triónak is lehetnem meglepetés faktorai, meglepő hívások rájuk..S az egészséges Edelman-ról nem is ejtettem szót.. Habár ennyi ember nem is tud felférni a roosterre..
Nem csodálkoznék, ha a passzjátékok hívásánál egy Green-Bay szerű játékrendszer lenne..Több játékost bevonni, kiszámíthatatlanabbá tenni a játékunkat..
Így ezeket összetéve meglepődnék, ha Brady-nek nem lenne idén megint 4000 yardja.. Habár valami miatt úgy érzem, hogy idén többet fogunk futni, hogy Brady válláról kicsit levegyék a terhet..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2013/07/full_text_of_letter_aaron_hernandez_sent_new_engla.html

AH levele, melyben kifejti, hogy minden lehetőséget megad arra, hogy biztosítsa nem fog drogozni. Kraft állítólag csak erről a kockázatról tudott. Ami érdekes, mert utólag mindenki okos volt, hogy bandatagokkal mozgott Hernandez, és pont akiknek az érdeke volt hogy mindent tudjon róla nem tudta ezt?

"The only thing I ever heard on Aaron Hernandez was he was very young, immature and potentially had problems presented in this letter," Kraft said. "Never saw signs of anything else."

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Azt hiszem én bojkottálom ennek a fórumnak az olvasását/az írást.
Nincs kedvem arra, h ilyen ....-kat olvasva felhúzzam az agyam... nagyon durva, hogy pár szezonnal ezelőtt mennyivel magasabb volt itt a hozzászólások színvonala.Gyulus
Én a magyar szurkolói oldallal vagyok így sajnos. Bár ez se volt piskóta az elmúlt két hétben.

Do your job
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt hiszem én bojkottálom ennek a fórumnak az olvasását/az írást.
Nincs kedvem arra, h ilyen ....-kat olvasva felhúzzam az agyam... nagyon durva, hogy pár szezonnal ezelőtt mennyivel magasabb volt itt a hozzászólások színvonala.Gyulus
Ne kapd fel olyan hamar a vizet, ez a téma se rosszabb, mint AH maffia-előéletén csámcsogni hónapokig. 😀

Egyébként is, "szakmázgatva", TT-nek van annyi esélye snapet kapni a ebben a csapatban, mint a rookie elkapóknak 1000+ yardos szezont csinálni, szóval nem is tértünk annyira el a tárgytól. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
van összesen 3-4 aktív szerkesztő, úgy nehézjjncaa
az ignore megoldja. jó ötlet, hogy dolgoztok rajta és elől van fejlesztések között. remélem jól működik majd.